Bitcoin Forum
May 23, 2024, 04:19:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasa yavaş ciğerimizi söktün!  (Read 1301 times)
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
May 20, 2018, 11:11:39 AM

Maalesef bir süre daaha böyle devam edeeceğini düşünüyorum piyasanın. Zaten şu an direnç gösteriyor gibi.

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 20, 2018, 11:18:29 AM

Piyasanın kendine gelmesi için öncelikle piyasaya güven gelmesi lazım. Okex mtgox herkes diken üzerinde alım yapmaya çekiniyor insanlar.
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
May 20, 2018, 11:53:55 AM

Zaten birden bire bukadar piyasanın yeşillenmesi korkutmuştu beni 2 hafta önce her taraf yemyeşildi al sat yapıp iyi para kazanıyorduk , arada silkeme oluyordu ama hep yeşildi piyasa. Bi sabah baktım elimdeki coinler %5 değer kaybetmiş , dedim silkelemedir yine bekleyeyim %10 oldu %15 %20 derken kötü oldu . Piyasayı çözemiyoruz bir türlü , bazen satıyoruz biraz düşünce sattığımız fırlayıp gidiyor bidaha pişman oluyoruz , satmıyoruz zarara giriyoruz acayip Smiley
kirmizicizgimiz
Member
**

View Profile
May 20, 2018, 12:31:56 PM

Açgözlülüğü böyle nükteli yazmanız gerçekten hoş olmuş . Burada treader takıla herkesin bir lafı vardı zaten Disiplininizden kopmayın diye buna uyanlar kazandı kopanlar ise kaybetmeye mahkum ..
kirmizicizgimiz
Member
**

View Profile
May 20, 2018, 12:33:19 PM

Maalesef bir süre daaha böyle devam edeeceğini düşünüyorum piyasanın. Zaten şu an direnç gösteriyor gibi.
Hocam bunu neye dayandırıyorsunuz herhangi bir teknik analiziniz falan var mı bu konu ile ilgili acaba gerçekten merak ettim ondan soruyorum
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
May 20, 2018, 01:03:32 PM

En azından artmış konuyu açtığınızda eth 483 dolarken şuanda 715 dolardan işlem görüyor hatta bi ara dahada üstüne çıkmıştı.herkesin beklediği o meşhur yükseliş dalgası malesef gelemedi bi türlü.son günlerde ethereum toplasada elimdeki bazı altcoinler can çekişir duruda kaldı malesef altlara bir bahar gelmesini acilen umuyoruz ve bekliyoruz.
icolarda olmasa açız
amirmass
Sr. Member

Activity: 425
Merit: 250

View Profile
May 20, 2018, 02:18:18 PM

Piyasanın mantıksızlığı ve durağanlığı anlaşılamayan şekilde istikrarlı olabiliyor. Bu durumu sürekli çıkan ve çeşitliliği sağlayan icolara bağlayabiliriz. Kaç tanesinin hacmi ve günlük işlemi istenilen seviyelerde. İnsanlar zaten zarar ederken bir de neden bu kadar coine işlem yapsın. İşlem görmeyen coin yükselmez. Etherdeki sıkıntı da şu anda devam ediyor ama en azından bulunduğu konum yükseleceği sinyallerini veriyor. Çok rahat söylenebilir ki ETH sene sonu $1500 görmüş olur.

██
         ▐██▌
         █▌▐█
        ▐█  █▌
▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ▀▀    █▌    ▐█  ▄█▀▀
      ▐█      █▌█▀
      █▌   ▄▄ ▐█
     ▐█  ▄██▀  █▌
     ██▄██▀    ▐█
    ▐███▀       █▌
Z-POP DREAM

▒▒▒▒▒▒████▌  █▌
 ▒▒▒▒▒▐████  ▐█
  ▒▒▒▒▒████▌  █▌
   ▒▒▒▒▐████  ▐█
    ▒▒▒ ████▌
     ▒  ▐████
     █▌  ████▌
     ▐█  ▐███████▄
      █▌  ████████▌
      ▐█  ▐████████
       █▌  ████████▌
       ▐█  ▐████████
        █▌  ████████▌
GROW TALENT ★★★★
★★★★ CREATE STAR

▒▒▒▒▒▒████████▌  █▌
 ▒▒▒▒▒▐████████  ▐█    ▒▒
  ▒▒▒▒▒████████▌  █▌  ▒▒▒
   ▒▒▒▒▐████████  ▐█ ▒▒▒▒
    ▒▒▒ ▀███████▌   ▒▒▒▒▒
     ▒      ▐████  ▒▒▒▒▒▒
     █▌      ████▌▒▒▒▒▒▒▒
     ▐█      ▐████▒▒▒▒▒▒
      █▌      ████▌▒▒▒▒
 ▄▄   ▐█      ▐████ ▒▒
████   █▌      ████▌
 ▀▀    ▐█      ▐████
        █▌      ████▌
Website
White paper
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
May 20, 2018, 04:22:06 PM

Yine ciger sokme moduna bagladi piyasa su anda sadece takip ettigim coinleri sepetime katiyorum onun disinda sessizce bekleme zamani
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
May 20, 2018, 05:20:10 PM

Bugün yine az buçuk yeşillendi, yarın yine her yer kırmızı olur iki gün üst üste yeşil görmüyoruz yine, boğa sezonu nezaman gelcek anlamadım dört aydır düşüşler devam ediyor ocaktan beri bitse artık.

erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
May 26, 2018, 12:29:56 PM

Gerçekten sormayın ya yeter arık sallaya sallaya bitirdirdi bizi piyasa umarım şu sürekli adına yazılan gerçekleşir büyül yükseliş konusunda tek ümidim o kaldı.
icegeekfresh
Full Member

View Profile
May 26, 2018, 12:43:10 PM

Haftalar geçiyor konuşuyoruz ediyoruz ama değişen bişey olmuyor, piyasa hala yerin dibine girmeye devam ediyor nezaman biticek bu düşüşler tecrübeli birileri yorum yapsa en azından fikir alsak geçen senelerden.

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
May 26, 2018, 12:45:46 PM

İşin olumlu tarafından bakalım. Bu kadar uzun süre düşen bir borsa, çıktığı zaman nasıl çıkar? Geçmişte tüm sert düşüşlerin sonrası rekor çıkarlarla dolu, o yüzden umudunuzu kaybetmeyin, güzel günler yakın.
freedomforever
Member
**

Merit: 11

View Profile
May 26, 2018, 03:07:36 PM

Haftalar geçiyor konuşuyoruz ediyoruz ama değişen bişey olmuyor, piyasa hala yerin dibine girmeye devam ediyor nezaman biticek bu düşüşler tecrübeli birileri yorum yapsa en azından fikir alsak geçen senelerden.

Geçmişle kıyaslanmasını çok da mantıklı bulmuyorum. Nitekim, bitcoin hiç olmadığı kadar popüler. Popüler olmasının getirdiği bir şey piyasanın süründürmesi.

thepanicpoint
Full Member

View Profile
May 26, 2018, 06:26:58 PM

İşin olumlu tarafından bakalım. Bu kadar uzun süre düşen bir borsa, çıktığı zaman nasıl çıkar? Geçmişte tüm sert düşüşlerin sonrası rekor çıkarlarla dolu, o yüzden umudunuzu kaybetmeyin, güzel günler yakın.
İnşallah hocam hepimizin umudu bu yönde, bukadar bekledikten sonra çıkışları da çok sağlam olur inş. diye bekliyoruz nezaman olucanı da bir kestirebilsek güzel olurdu bekle bekle çürüdük.

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 26, 2018, 06:32:12 PM

Consensustan sonra fiyat her sene artmış dediler. Bu sene de bekleniyordu ama olmadı. Bu seferki düşüşün sebebi ne bilen var mı ? Hayır olumsuz bir gelişme de olmadı ki

HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
May 26, 2018, 06:36:34 PM

Geçenlerde bu consessus  haberi ilgimi çekti biraz inceledim. Son 3 sene bu consessus tan sonra piyasa hep artmış. Hele geçen yıl müthiş bir artış meydana gelmiş. Ama şimdi şöyle birşey de var genelde 1-2 ay sonrası asıl artış meydana gelmiş. Bu McAffee nin dediği gibi haziran yada temmuzda bu yükseliş meydana gelecek gibi. Bakalım ne olacak cigerimizzi sökmeye devam mı edecek yükselmesi başlayacak.

bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
May 26, 2018, 06:44:41 PM

aynen artık yükselişlere bile güvenemiyorum. eskiden 3 yükselip 1 düşerdi. şimdi 1 yükselip 3 düşüyor. piyasalar böyle giderse uzun dönemde kimse kalmaz.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
May 26, 2018, 06:59:13 PM

Bu başlıklar artık birer klasik haline geldi. Ne zaman bir dusus olsa bir anda horlativeriyor. Yada tam tersi durumda ne zaman bir yükseliş olsa konuyla alakalı diğer başlıklar hortluyor. Panik yapmadan sakin kalmaya alışmamiz lazım. Daha kotu düşüşten sonra hepimiz yine yukselebilecegimizi gördük. Merak etmeyin yine toplariz
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
May 27, 2018, 04:24:31 PM

Piyasada düşüş ve yükseliş yaşanması işin doğası gereği çok normaldir fakat bu dönemde düşüşün uzun sürmesi ve çıkış denemelerinin zayıflığı tedirgin ediyor.

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
May 27, 2018, 04:32:15 PM

periscopedaki bazı yayınlar forumda konu başlığı oluyor valla  Smiley hep kriptolar ciğerimizi sökmüyor mu zaten. sende ciğerini söktürtme. baktın yeşiller kırmızıya çaldı ne oluyor diye araştır piyasayı. sebebini öğrenmeye çalış ki türkiyede neredeyse anlık yazıyı yayınlayan bloglar var ki twitterda alakalı kişileri takip edersen daha avantajlı duruma geçebilirsin.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 »  All
  Print  

Jump to: