Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:06:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: X5-X10 Yapacak Altcoin Sepeti  (Read 1018 times)
paca08 (OP)
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
March 18, 2018, 11:53:25 PM
Last edit: March 19, 2018, 12:21:55 AM by paca08

Arkadaşlar biliyorum piyasa bunalımda, biliyorum karanlık günler geçiriyoruz. Ama ''gecenin en karanlık anı şafağa en yakın an''dır. Yani güneşli günler yakındadır. Bizim yapmamız gereken şeyse krizleri fırsata çevirmektir. Şimdi hem teknik analize hem de projeleri ile güven veren coinleri inceleyelim. Bakalım hangi coinler ne durumda ve alım yaparsak muhtemel kazancımız ne olacak. Son bir şey daha söyleyeyim. Bir iki günde x5-x10 bekleyen varsa iddaa, poker, at yarışı vs oynasın. Ben uzun dönem olarak bu analizi yapacağım.

İlk olarak ADA coini yani CARDANO'yu inceleyelim.

CARDANO fibonaccide 0.786'nın altında bulunuyor. 0.786 kritik seviyedir ve genelde coinler bu seviyenin altına pek de düşmezler. Yani şu anda CARDANO almanın zamanı. Belki bir miktar daha düşebilir ancak bu noktadan döner ve eski seviyelerine gelirseki oda yaklaşık olarak 1.25-1.30 dolar civarlarındadır. CARDANO 0.15 dolar seviyelerinde bulunuyor ve bu durumda  kazancımız dolar bazında tamı tamına x8 olacak. CARDANO altcoinler içerisinde en çok güven veren coinler arasında olmakla birlikte, sağlayacağı olası karlada listemde ilk sırada yer almaktadır. Bu arada hatırlatmakta fayda var bir, iki güne olacak demiyorum. Biraz sabırlı olursanız bu kazancı sağlayabilirsiniz.

İkinci sırada RİPPLE var.

RİPPLE'yi uzun uzadıya anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Çünkü anlaşma sağladığı firmalar bilindik ve büyük firmalar. Ayrıca planladığı doğrultuda ilerlemesi de onun ktipto paralar piyasasında üçüncü sırada olmasını sağlıyor.

Şimdi fibonacci grafiğine bakalım.

Ripple'de Cardano gibi fibonacci grafiğinde 0.786'nın altında bulunuyor ve dediğim gibi coinler genellikle bu seviyenin altına pekte düşmezler. Şu anda piyasa bunalımda olduğundan bu seviyelerde seyrediyor. Ancak toparlanma olduğunda Ripple yükselecek ve eski seviyesini de geçerek bize yaklaşık olarak x5 civarlarında kazanç sağlayacaktır.

Üçüncü sırada Stellar Lumens (XLM) var. Şimdi bu coini inceleyelim.

XLM'i tercih etmemin en önemli sebebi Ripple'nin alt yapısına çok benzemesi ve Ripple ile birlikte hareket etmesidir. Yani Ripple artacak derken XLM düşecek dersem ayıp etmiş olurum Smiley

Stelların fibonacci grafiğine baktığımızda tam olarak 0.786 seviyesini test ettiğini görürüz. Stellar'da bu bunalımdan kurtulup eski seviyelerinide geçerek. Hatta bana göre 1 dolar seviyelerine ulaşarak bize yaklaşık olarak x5 kazanç sağlayacaktır.

Son olarak da ETHlend'i inceleyelim.

ETHLend, Ethereum Ağı üzerinde kurulmuş merkezi olmayan bir eşten-eşe (peer-to-peer) borç verme uygulamasıdır.  Güvenli ve şeffaf  borç vermeyi etkinleştirmek için blok zincir (blockchain) teknolojisini kullanır. Ben bu projeye en başından beri güvendiğimden sizlere de burada önermek istedim.

ETHlend'de fibonacci grafiğinde 0.786'nın altında bulunuyor. Eski seviyesine dönmesi halinde bile x5 yapacaktır. Ancak benim bu projeye güvenim var ve en az x10 yaptıracağını düşünüyorum.  

Size dört tane altcoin önerisinde bulundum kendi araştırmalarınızı da yaptıktan sonra bunlara çeşitli miktarlarda yatırım yapabilirsiniz. Hepsine eşit miktarlarda yatırım yaptığınızı düşünürsek ortalama olarak size x7 kazanç getirebileceğini görüyoruz.

Elimden geldiğince sizlere teknik analizle birlikte bir sepet oluşturdum. Yatırım yapıp yapmamak tamamen size kalmış. Teknik analizde veya diğer tanımlamalarımda hatamız olduysa affola.

UYARI: Altcoin sepetini dolar bazlı oluşturmanız lazımki belirttiğim karlara ulaşabileseniz. Sadece ETHlend'i BTC bazlı yorumladım.
seymenyunus16
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 18, 2018, 11:56:23 PM

Şuan birçok kişi x5 x10 değil coinlerinin aldığı yere gelmesini bekliyor. Anlık zararlar mevcut. Umarım kimse panik satışı yapmamıştır.
Elindeki malları kaybetmemiştir. Yeni bir kısa süreli boğa  yaşayacağız. Bence orada edo , arn , storm, zilliqa , telcoin , swissborg token iyi prim yapacak.
Ben öyle düşünüyorum. Uzun vade için ise omg ve eos.
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
March 19, 2018, 12:27:36 AM

Hocam görüşlere açığım ancak ben sağlamcı bir şekilde sepet oluşturdum. Senin söylediğin coinlerde başarılı olabilir ama ben daha bilindik coinlerle yola çıkılması gerektiğini düşünüyorum. Yinede bu oluşturduğum sepette ne kadar sağlamcı olsam da ortalama x7 yaptıracaktır. Özellikle yeni başlayan arkadaşlar bu sepetten yararlanabilir. Piyasada olup da şu anda kararsız olanlarda bu sepetten yararlanabilir. Piyasa her ne kadar bunalımda olsa da elbet düzelecek ve yoluna kaldığı yerden devam edecektir. İşte o zamanın yaklaştığını hissediyorum. Özellikle G-20 zirvesinden olumlu haberler gelmeye başlaması da beni bu fikre itiyor.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 19, 2018, 04:52:38 AM

piyasanın şu zorlu günleri yaşadığüı bu dönemde bence x5-10 ları konuşmak için erken. ayrıca ethland i incelememkle birlikte bence bu yazdıklarınızdan sadece ada iş yapacaktır. Diğerlerinden çok umudum yok.
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
March 19, 2018, 05:41:25 AM

Hocam zaten uzun dönemli bir inceleme yaptım. Yani bir, iki günde belirttiğim seviyelere gelme gibi imkanları yok. Benim belirttiğim seviyeler 2018 sonuna kadar beklediğim seviyeler. Aksilik olmazsa söylediğim dört coinde eski zirvelerini aşacaktır. Ben ise eski seviyelerine dahi gelseler kazandıracakları kazançları belirttim. Yine de herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil. Ayrıca belirttiğim coinler piyasaya tutunabilecek coinler. Yani Ripple, Cardano daha uzun süre bu piyasada ilk 10'da bulunacaktır. Stellar zaten Ripple ile beraber hareket ediyor. ETHlend diğerlerine göre biraz riskli ancak kazandırırsa sağlam kazandırır diye paylaştım. Bakalım zaman bize neler gösterecek.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
March 19, 2018, 07:25:57 AM

ethlend'i bilmiyorum ama ada ve ripple ileride eski rakamlarına gelir, stellar maybe Wink ancak bir süre daha düşüş devam edecek gibi bir his var içimde, o sırada da ada-stellar-ripple üçlüsü satoshi olarak baya bir değer kaybeder, dolar olarak da yarıya inebilir şu anki fiyatlardan...uzun vadeci bile olunsa hem satoshi hem dolar bazlı maximum kâr için bunlarda pozisyon almak isteyenler btc'de kalmalı, düştükçe btc stoklamalı, almak için sabırlı olmalı...stellar ikinci defa ath yaptığı için ileride beklentileri karşılamayabilir, geçen defaki dgb gibi kısa kalabilir yükselişi... ripple adından dolayı mıdır nedir herkes dalga geçse de 120 milyar doları geçerek cevabını verdi, ada desen nedendir bilinmez iyi tutundu nem gibi birşey oldu capanlar seviyor ellam... ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
March 19, 2018, 07:36:29 AM

dostum 5X 10X biraz hayal gibi geliyor şuanda açıkçası çünkü piyasa berbat durumda panik satışı yapıp birton zarara uğramış insanlarvar coinler eski değerine gelse zararımızı kurtarsak bana yeter ama boğa ayıda yaklaşıyor açıkçası
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
March 19, 2018, 07:47:13 AM

ripplei görür görmez kusarak uzaklaşmak istedim Smiley şaka bir yana wanchain , elec , hdac , vakti geldiğinde neo , matrix gibi coin ve tokenlar bence piyasadaki en potansiyelli olanlar. kesinlikle ytd
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 19, 2018, 08:13:42 AM

ada poe ins tnb appc hepsi kısa surede çok güzel artıslar yapabilecek coınler.

pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
March 19, 2018, 08:14:35 AM

Piyasanın kararsızlığı sebebiyle yatırımcı çekimser yaklaştığında analiz incelemek bana göre mantıklı değil.Önce kara bulutların dağılmasını beklemeli ardından analiz yapılıp yatırım yapılmalı.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 19, 2018, 08:20:18 AM

Ethlendi bilmiyorum ama ilk iki coin in toplam miktarı çok fazla bu fiyatlardan x5-x10 yapması önümüzdeki boğa sezonunda bile pek mümkün değil. Bu benim şahsi fikrim. Ben özellikle coin işlerinde hele de altcoinler de tekniğe inanan birisi degilim

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
March 19, 2018, 08:41:22 AM

şuan zaten x3 yapsa tüm altcoinler aldığımız seviyeye anca geliyor.iyi seviyeden aldık diye sevindiğimiz coinler 3-4 kat düştü ne sezonmuş abibu piyasaya boğa sezonunda girdim hergün bi atraksiyon oluyordu bu ayı sezonu kanser eder adamı

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 19, 2018, 09:01:30 AM

ETH, ripple nasıl 10x yapacak tamamen sallamıssın kardeş. Bu sepet 1x bile zor yapar
konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 19, 2018, 09:16:14 AM

ya zarar karşılansın ona bile razıyız şu an değil ki 5x 10x yakalansın Smiley ben şu an sadece ripple ilgili olumlu düşünüyorum onun dışında söylediklerini inceleyeceğim..
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 19, 2018, 09:40:46 AM

arkadaş bear markette sanırım fena rekt olmuş o yüzde x5 x10lar havada uçuşuyor. tuhaf gerçekten. hiç hesap yapmıyor musunuz. x10 olması için marketcapin bu kadar olması gerekiyor diye. olur demekle olmuyor maalesef. bu piyasa trx xvgleri zor görür. çok nadir çıkar bunlar. kaç tane coin saymışsın. saydıkların zaten ilk çıktığından beri x10dan çok yaptı. geç kaldın sanki biraz.
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
March 19, 2018, 10:24:10 AM

arkadaş bear markette sanırım fena rekt olmuş o yüzde x5 x10lar havada uçuşuyor. tuhaf gerçekten. hiç hesap yapmıyor musunuz. x10 olması için marketcapin bu kadar olması gerekiyor diye. olur demekle olmuyor maalesef. bu piyasa trx xvgleri zor görür. çok nadir çıkar bunlar. kaç tane coin saymışsın. saydıkların zaten ilk çıktığından beri x10dan çok yaptı. geç kaldın sanki biraz.

Ya arkadaşım beyinde problem mi var ? Eski seviyesine dahi gelse dediğim karlar gerçekleşecektir. Ayrıca analizim uzun dönemi kapsıyor diyede belirtmişim. Yazıyı okumadan sazan gibi atlarsan böyle olur. Marketcap'ın ne olması gerekiyor biliyor musun 750-800 milyar dolar oda maksimum kaldıki ben marketcapın 1 trilyon doları aşacağını düşünüyorum. Analizim 2018 yıl sonuna kadar geçerli alacaksın bekleyeceksin. Beğenmiyorsun yapıcı eleştiri yap. Başlığı kirletme !!!
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
March 19, 2018, 10:48:57 AM

her boğa döneminde str/xlm , xem, nxt , dgb en az x5 yapıyorlar. boğa başında bunları alıp x5 hatta bazen x10 bile yapmadan satmıyorum. ( referans fiyat ayı sezonundaki dip fiyattır. onun üzerinden x5)  sonra güvenli limana geri dönüş. benim formülüm bu
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 19, 2018, 11:05:40 AM

Öyle 5-10x bence artık kolay değil, piyasa mahvoldu bitirdiler bütün altcoinleri, ethereum bile turşu olmuş ben sanmıyorum öyle artık x ler rahat rahat gelsin çok zor
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 11:06:02 AM

Bence bu durumdaki piyasadan giren biri için x5 x10 yapabilecek bir sürü coin var mesela xrp eth ada nem  posw  ve daha bir sürü coin mevcut bunların x3 x5 yapacağını düşünyorum ve tknolojileri de iyi olan coinler diye düşünüyorum

KenannT
Member
**

Activity: 596

View Profile
March 19, 2018, 11:13:40 AM

bu tokenler zaten x20 x50 yapmıs zaten o aralar sen nerdeydin dur dur ben söyleyim bitcoine 18k 19k lardan girmiştin Cheesy milleti mağdur etmeyin kardeşim...

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: