Bitcoin Forum
May 24, 2024, 10:02:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: G20 ile gelen güzel haber piyasaya nefes aldıracak  (Read 835 times)
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
March 19, 2018, 07:43:33 AM

Merkezi olmayan bir pazarın merkezi kurumların açıklamalarına ihtiyaç duyması ne kadar saçma ya. Bir yandan böyle önemli organizasyonlarda gündeme gelip düzenlemeler yapılmasını istiyorum ama bir yandan da bu durum hiç mantıklı gelmiyor. Bildiğin kuzuyu kurda emanet etme peşindeyiz.

Merkezsiz olalım derken sonunda merkez yine g.tümüze girecek gibi duruyor Cheesy

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 19, 2018, 08:07:55 AM

Dün ki açıklamalardan sonra BTC nefes aldı. İnşallah altcoinler de bir an önce sağlam bir yükseliş trendine girer. Geçen yıl Nisan'da başladım 2000 TL ile haziran sonuna doğru Honda aldım. Bu yıl onu satıp BMW 5.20 hedefime koydum. Tabi sağlam bir yükseliş olursa neden olmasın?

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Required Information
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 2

View Profile
March 19, 2018, 08:19:24 AM

Umarım g20 zirvesi bizi daha fazla bitirmez. Çünkü topun ucundayız ciddi ciddi ama iyi haberler gelirse de yavaştan sabitleme sonra da yaza doğru istediğimiz gibi yükseliş trendine gireriz. Girmemiz lazım yani yeter sabır sabır bittik.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 19, 2018, 08:28:27 AM

Merkezi olmayan bir pazarın merkezi kurumların açıklamalarına ihtiyaç duyması ne kadar saçma ya. Bir yandan böyle önemli organizasyonlarda gündeme gelip düzenlemeler yapılmasını istiyorum ama bir yandan da bu durum hiç mantıklı gelmiyor. Bildiğin kuzuyu kurda emanet etme peşindeyiz.

Merkezsiz olalım derken sonunda merkez yine g.tümüze girecek gibi duruyor Cheesy

Aslında mesajınızın içerisinde cevabı da var. Merkezsiz olduğu halde niye sorun yaşıyoruz? Çünkü tam anlamıyla merkezsiz olamadık. Bugün regülasyonlar gelirse, bunlardan ilk etkilenenler Binance, bittrex gibi merkezsiz borsalar olacaktır. Türkiye'de bir yasaklama olsa önce borsaları kapatırlar, sonra bankalar çalışmamaya başlar. Hani nerde merkezsizlik? Merkezsiz borsalara ihtiyacımız var ve tabi buralara merkezsiz şekilde para aktarım kanalları oluşturulması lazım. Örn; kripto para kartları, bankamatikleri, şubeleri.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 19, 2018, 08:34:06 AM

olumsuz haber gelmedi ama olumlu bir haberde gelmedi. piyasa hala tedirgin şuan yükselisin birde kar satısı olacak, piyasaya bir anda 30 milyar dolar para girdi. bu tek bir kişi yada grubun olabilir. O kar satışı geldiğinde yine bir miktar düşüş yaşanır. piyasa hacminin mart sonu 370 milyar dolar civarı bitcoin baskınlığı ise %56 olacağını tahmin ediyorum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
medlucky
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
March 19, 2018, 08:36:29 AM

tamam da kriptoparalar risk oluşturmuyo herhangi bir düzenlemeye gerek yok demiyor sadece gündeme almıyor.yarın birgün bi bakmışsınız ülkeler kendi lokal olarak düzenleme getirebilir.ama herhalukarda kötü haber değil hiç olmazsa

yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
March 19, 2018, 09:19:27 AM

Bu düşüş çok uzun sürdü, milletin canı çok sıkıldı. Zaten bir düzeltme bekleniyordu, lakin ard arda olumsuz haberlerin gelişi çok olumsuz etkiledi. özellikle uzakdoğudan gelen olumsuz haberler bu yıl insanları bezdirdi. ( kore , çin, hindistan, japonya). Bunun yanında çalınan kriptolar, kripto borsalarındaki güvensizlik vb tuzu biberi oldu. Btc düşse bile belirli kalıpları koruyan bir düzeltme yapıyordu. Bu seferki fibo trend çizgilerinin bile altına saldı
 Her şeye rağmen Btc hala dimdik ayakta duruyor. Bu kadar olumsuzluk herhangi bir borsa hisse senedinde yaşansaydı şimdiye o hissenin yerinde yeller esiyor olurdu. Güzel günler yakındır dostlar,  sabredin. Unutmayın borsa sabırsızların parasının sabırlılara aktarıldığı bir mecradır.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 19, 2018, 09:27:01 AM

piyasa malesef hep olumsuz haber ihtimalini fiyatladı. beklentileri al, gerçekleri sat. bu haberle bir miktar yükseliş yaşasakta malesef henüz g20 öncesi zararlarımızı alamadık. çok oynak ve hassas bir piyasadayız.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 19, 2018, 09:35:02 AM

piyasayı ne kadar etkiler bilmiyorum. etkilese bile uzun soluklu bir şey çıkmaz. yani bir ath görmeyiz bir haberler. benim tahminim hala bear olmamız. bakalım neler olacak merak ediyorum. umarım yine yeşil görürüz etrafları.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
March 19, 2018, 09:47:56 AM

Bir nebze olsun piyasa nefes aldı gibi. Dün gece 60 milyar dolarlık bir artış oldu nerdeyse piyasa değerinde.

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 19, 2018, 10:04:42 AM

Bitcoin için merkezi olmayan bir şeyi kalmamıştır yine yeni gelişmelerden bunu anlıyorum. Adı merkezsiz ama her yönden merkezi olarak bakmaya başladım. Bitcoin devletleri dize getirecek, devletler bitcoin kullanacak, 1 milyon dolar olacak, dolara karşı duracak şeklindeki söylemlerin hepsi unutuldu batıyoruz bittik demeye başladılar G20 ye odaklandı herkes. Bitcoin yatırım aracı olarak görüldüğü için ve alım gücü ayrıca kullanım alanlarının yaygınlaşmamasından dolayı merkezsiz yapısının yeteneklerini kayıp etmiştir. 
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
March 19, 2018, 10:11:34 AM

bu haberlerin hicbir onemi oldugunu dusunmuyorum. G20  ulkelerinin isi gucu yokta kriptoparalarla mi ugrasacaklar. ne haliniz varsa gorun demisler iste. dijitalparalar henuz ciddi bir ekonomiye ulasmis degil. inanin ulkelerin umrunda degil bu piyasa.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 10:20:27 AM

G-20 zirvesinin kripto paralar ile ilgili son durum değerlendirmeleri ne zaman bitecek acaba merakla bekliyorum .G20 zirvesinde olumlu bir haber çıkması çok sevindirici baklaım ne zaman atak yapmaya başlayacakalar artık dört gözle bekliyoruz.Bir daha 7000 dolarları bulur mu acaba biraz daha almakta fayda olabilir .

ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
March 19, 2018, 10:32:05 AM

Artık böyle güzel haberler almak istiyoruz  düşüş bitsin artık ama yavaş yavaş yükselişler başlayacak gibi yükseliş başlasa ve piyasa değeri artsa çok güzel olacak

KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 19, 2018, 11:23:28 AM

kripto paracıları gerçekten uzaydakileri haberi bile takip etmek zorunda mı Cheesy ne olacak böyle şurda şu oldu burda bu olduyla ömür mü geçecek? haber etkisiyle uzun vade mı yapıcaksınız?

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 19, 2018, 11:24:52 AM

Gelen iyi bir haber yok bence, kötü bir haberde yok hiç ne olumlu ne olumsuz oldu haberler. Neyseki piyasa biraz duruldu ama arada bize çok pis kaydı o ayrı
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 19, 2018, 01:34:42 PM

twitter da bazı haberlerde g-20 zırvesınde gorusulcek kadar onemlı gorulmedıgını belırtmısler.gorusme olmayacakmıs sanırsam.ne kadar dogru bılemem.gorusmezlerse ıyı bısey mı kotu bısey mı cozemedım
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 19, 2018, 01:35:46 PM

Ülkelerin para birimlerini tehdit edecek düzeyde görmediklerinden, sadece izlemekle yetineceklerine dair bazı açıklamalar yapıldığını okudum.
Bu da demek oluyor ki gelecekte kripto piyasasındaki hacim artarsa kontrol etmek isteyecekler. Şimdilik kötü haber de yok iyi haber de yok diyebiliriz.
aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
March 19, 2018, 01:50:19 PM

g 20 daha yeni başladı gelişmeleri burdan takip edebilrsiniz

https://twitter.com/g20org

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
March 19, 2018, 01:53:07 PM

Bazı ülkelerin kripto para birimlerinin düzenlenmesi ile ilgili isteklerini reddetti Finansal İstikrar Kurulu. Küresel bir risk oluşturmadıklarına ancak izlenmesi gerektiğine karar verdiler.

Şahsi yorumum izliyorlar ama dikkate almıyorlar.

Kaynak: https://uk.reuters.com/article/us-g20-regulations-carney/g20-watchdog-focuses-on-rules-review-holds-fire-on-cryptocurrencies-idUKKBN1GU0SF

Hemen fiyata yansıdı zaten. bu haber öncesinde 7300 seviyelerindeydi şu an 8600 usd oldu bile. yani 12 saat içerisinde 1 bitcoin 1300 dolar kazandırdı diyebiliriz. inşallah 9000 in üzerine atarsa piyasa komple yeşillenebilir.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: