Bitcoin Forum
June 20, 2024, 02:05:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: G20 ile gelen güzel haber piyasaya nefes aldıracak  (Read 843 times)
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 20, 2018, 07:06:53 AM

Kesinlikle olumlu bir haber. Bir kere yasaklanma konusundaki böyle bir açıklama bile piyasayı yeşillendirecektir. Umarım yakın zamanda hızlı bir etki yapar
Cryptosis
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
March 20, 2018, 07:22:40 AM

Piyasalar nefes aldı fakat halen rayına oturmuş değil herşey . Büyük yatırımcıların başkıları devam ediyor .
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
March 20, 2018, 08:13:03 AM

Olumlu haberin gazı az geldi . Amerika ve Çin den gelecek olumlu haber gerekiyor .

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 20, 2018, 08:29:46 AM

Ne nefesinden bahsediyorsunuz 40c civarında aldığım cappasity olmuş 3-4cent giren girmiş elimizdeki 5k dolar olmuş 500 dolar perişan haldeyiz. Holderların am.kydular resmen
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 20, 2018, 08:32:30 AM

şuan için iyi haber pek yok. ve btc'nin haberi takacağını da sanmıyorum. bugüne kadar habersiz düştü. bir tane haber içeri 600-700 milyar dolar sokmaz. sokamaz. devamlılık gerekiyor. süreklilik lazım. g20 bi 10k yapar sonra tekrar aşağıya. pump and dump olur ötesine geçmez diye düşünüyorum.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 20, 2018, 08:35:01 AM

Ben artık kolay paranın bittiğine insanların kaçacağına ve btc nin 4k dolara yakın zamanda ineceğini düşünüyorumi birde bir söylenti var nisanda 5 trilyon girecekmiş fiyasaya btc 25k dolar olacakmı falan. Yeni çirozları çekmeyemi çalışıyorlar nedir ben inanmıyorum
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 20, 2018, 08:36:06 AM

şuan için iyi haber pek yok. ve btc'nin haberi takacağını da sanmıyorum. bugüne kadar habersiz düştü. bir tane haber içeri 600-700 milyar dolar sokmaz. sokamaz. devamlılık gerekiyor. süreklilik lazım. g20 bi 10k yapar sonra tekrar aşağıya. pump and dump olur ötesine geçmez diye düşünüyorum.
Forumda çok kötü post gördüm ama bu kadar gözlerimin kanayarak okuduğum kötü posta az rastladım. Hem bilginiz yok hem de trader üslubun da konuşuyorsunuz. Gerçekten ilginç
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 20, 2018, 08:44:35 AM

Bu yıl dua etmek lazım btc 8k üzerinde seneyi kapatsın diye, öyle nisan mayıs falan yükseliş beklemeyin hele haziran temmuz ayları düşüş trendi oluşuyor genellikle. Normalde kışın yükseliş olurdu ama ters oldu
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 20, 2018, 10:31:28 AM

herkes umutsuz umutsuz yorum yapıp durmuş. benim sepetimde 35 k dolar vardı son 1 haftada hatta 2 haftada o sepet 10 k'nın altına indi. Dün ve bugünde zararımın yarıdan fazlası çıktı sepetimde 24 k dolar var yükseliş başladı piyasa yavaşta olsa nefes almaya başladı. piyasada şuanda sadece hem üyük yatırımcıların hemde al-satcıların baskısı var buna rağmen kriptolar direniyor ve yükseliş yavaşta olsa devam ediyor
hakanb
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
March 20, 2018, 11:15:18 AM

g-20 den gelen haberler kriptolar için olumlu veya olumsuz bir değişikliğe sebep olmadı bence.
tam tersi sıkı denetim-çeşitli engeller/yasaklar getirileceğinin haberleri çıksaydı o zaman duman olurdu piyasalar.
son üç aydır yaşanan dalgalanma devam ediyor.
yani zirvenin ne yararı ne zararı oldu bence.
aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
March 20, 2018, 11:32:34 AM

site  ziyaret sayılarını inceledim gecen aya gore coinmarketcap olsun diger exchange siteleri olsun hepsine ziyaret sayısı yuzde 50 yuzde 60 tan fazla dusus gostermiş en sevdigim olay bu işte 1 2 ay daha bole devam etsın hap yap para kapcılar bı uzaklassın su piyasadan ondan sonra gercek yatırımcıların guzel para kazanacagı gunler gelecektir Smiley)

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 20, 2018, 11:43:35 AM

bu tür uluslararsı platformlarda konuşulan küresel toplantılarda bahsedilmesi bile güzele işaret etmektedir bizim artık beklememiz lazım sadece.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
March 20, 2018, 12:15:49 PM

G20 zirvesi cidden bitcoin piyasasında dumplara sebep oldu insanlar hep kötü haber geleceği endişesiyle satışa kaydı umarım zirvenin sona ermesiyle birlikte btc toparlanır altlar yeşillenir bizim de yüzümüz güler

HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
March 20, 2018, 01:02:05 PM

Dünyada hatrı sayılır yatırım bankaları,traderler ve finansçıların ortak görüşü kripto piyasasının batacağı yönünde.Gerçekten elimizdeki verileri incelediğimizde oluşan hacimler ve çıkan para sanki bunları doğrular nitelikte.Bitcoin sanki son ath sini birdaha göremeyecek gibi.

En son hazırlanan raporlara göre ,Morgan Stanley'in yeni bir araştırmasında 2000 yılının Mart ayında teknoloji firmalarının yer aldığı borsa endeksi olan Nasdaq'daki senetlerin büyük değer kaybı yaşamasıyla sönen dot-com balonundaki hareketlenmelere oldukça benzediği, fakat Bitcoin’deki durumun 15 kat daha hızlı ilerlediği uyarısı yapıldı.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 20, 2018, 01:16:07 PM

Dünyada hatrı sayılır yatırım bankaları,traderler ve finansçıların ortak görüşü kripto piyasasının batacağı yönünde.Gerçekten elimizdeki verileri incelediğimizde oluşan hacimler ve çıkan para sanki bunları doğrular nitelikte.Bitcoin sanki son ath sini birdaha göremeyecek gibi.

En son hazırlanan raporlara göre ,Morgan Stanley'in yeni bir araştırmasında 2000 yılının Mart ayında teknoloji firmalarının yer aldığı borsa endeksi olan Nasdaq'daki senetlerin büyük değer kaybı yaşamasıyla sönen dot-com balonundaki hareketlenmelere oldukça benzediği, fakat Bitcoin’deki durumun 15 kat daha hızlı ilerlediği uyarısı yapıldı.

Bence o dediklerin daha sisteme giremedikleri veya daha çok toplamak istedikleri için böyle bir şeyler diyorlar. Dotcom ile oldukça fazla fark var bunu pek çok yerde ayrıntılı açıkladılar. Batmasına bir sebep göremiyorum hatta çok daha büyük bir ilgi gelecek diye düşünüyorum ama zamanı kestirmek oldukça zor.

G20 haberi çok güzeldi fakat pek hacim yaratmadı zaten beklenen durum buydu düşürüp dipten topladılar diye ümit ediyorum.
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
March 20, 2018, 01:31:37 PM

g20 den gelen haberler piyasayı biraz hareketlendirdi ama yinede olum lu değil . biraz daha canlanma olması temennisi ile.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 20, 2018, 02:20:37 PM

Etkisi yavaştan hissediliyor zaten. Birkaç gün önce cidden piyasa berbattı şimdi ise yine biraz daha iyi seviyede eth ve BTC fiyatı. Bunların fiyatı artıkça diğerlerini de olumlu etkiledi. Daha iyi seviyelere yakın zamanda çıkar büyük ihtimalle

nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 20, 2018, 02:26:48 PM

Ulan g20den haberler geldi geldiği gibi piyasaya 25 milyar dolar para girdi. Bizim ekonomi bakanımız da açıklama yapmış g20den de anlaşıldığı üzere kripto paralardan uzak durulmalı. Aynenn hocaaam bi sen akıllısın herkes aptal. Bu ülke beni delirtecek sonunda

argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
March 20, 2018, 02:28:56 PM

G20 gerçekten piyasaya epey bir damgasını vurdu diyebilirim belki x şeklinde pump etkisi yapmadı ama olsun kötü haberler gelmedi çok şükür devam yola durmak yok hepimz kazanacağız.

Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 20, 2018, 03:01:50 PM

Eğer bu habere göre kötü bir sonuç doğsaydı o izlemlerden sonra piyasa anında düşüş gösterirdi fakat şu an için nötr bi şekilde izliyolar sanırım. Bakalım zaman ne gösterecek iyi haberleri bekliyoruz artık piyasa biraz düzelmeli çok can sıktı
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: