Bitcoin Forum
July 24, 2024, 02:43:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [09.05] UBIATAR-AIRDROP KRİPTOPARA HER YERDE OLACAK [pre-ICO 6850 eth]  (Read 1582 times)
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
April 06, 2018, 06:17:01 AM

Resmi bounty başlığının linkini paylaşabilir misin?
Byakuya (OP)
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
April 06, 2018, 09:08:04 AM

Resmi bounty başlığının linkini paylaşabilir misin?

Memnuniyetle https://bitcointalk.org/index.php?topic=3099938.0
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
April 06, 2018, 01:25:18 PM

Ubiatar'ın ne olduğunu anlatan 1 dakikalık güzel bir video projeyle ilgilenenlerin göz atmasını tavsiye ederim.

Video linki: https://www.youtube.com/watch?v=MW_AGCH7KpY

merhaba, enteresan bir ICO'ya benziyor video tasarımıda güzel olmuş ve bilgilendirici olmuş paylaşım için teşekkürler.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 06, 2018, 04:05:04 PM

Ubiatar'ın ne olduğunu anlatan 1 dakikalık güzel bir video projeyle ilgilenenlerin göz atmasını tavsiye ederim.

Video linki: https://www.youtube.com/watch?v=MW_AGCH7KpY

merhaba, enteresan bir ICO'ya benziyor video tasarımıda güzel olmuş ve bilgilendirici olmuş paylaşım için teşekkürler.

Videonun anlaşılmasını kolaylaştırmak için proje hakkında Türkçe kısa bir bilgi vereyim . UbiatarPlay'ın bir mobil uyguluması var bu uygulamada isteyen Avatar ya da Usar ( kullanıcı) olabilir. Avatar olup canlı yayın yaparak Ubiatar token kazanabilirsiniz. (Uygulamada sadece Ubiatar token geçecek bitcoin ya da herhangi bir coin kabul edilmeyecek) Mesela İstanbul'da oturuyorsunuz ve Kolombiya'da oturan bir "Usar" Ayasofya'yı merak ediyor siz "Avatar" olup onun komutlarına uyarak canlı yayınla İstanbulu gezdirebilirsiniz ve karşılığında Ubiatar ile ödeme alırsınız. Aynı şekilde Türkiye'de yaşıyorsunuz ve örneğin İtalya'daki Kolezyum'u merak ediyorsunuz. İtalya'dan bir Avatara ödeme yaparak canlı olarak İtalya'yı gezmiş oluyorsunuz.

Proje en sade haliyle böyle videoyu da izlemenizi tavsiye ediyorum kısaca güzel açıklanmış.
Carmentos
Member
**

Activity: 121
Merit: 31

View Profile WWW
April 08, 2018, 01:07:40 PM

ICO'nun başlangıç tarihi değiştiği için Airdrop'un süresi uzatıldı ve yapısı değiştirildi artık bilgi vermeden de token kazanmak mümkün.

Aşağıdaki yönergeleri uygulayarak 130 UAC token kazanma şansınız var.

10 UAC  Eidoo app uygulamasını telefonuna indirip cüzdan açanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
20 UAC  icoengine.net. 'e kayıt olup hesabını Tier 1 seviyesine çıkartanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
130 UAC   icoengine.net. 'e kayıt olup hesabını Tier 2 seviyesine çıkartanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
Bu 3 adım birleştirilebilir değildir, yani en fazla kazanabileceğiniz UAC token miktarı 130'dur.

Ayrıca, UAC airdrop'undan yararlanmak için yapmanız gerekenler:

Ubiatar app'i akıllı telefonunuza indirmek;
Ubiatar app'e kayıt olmak;
Ubiatar Telegram kanalına abone olmak;

Not: 1 Ubiatar token ICO'da 2 dolardan satılacaktır.

Hocam ben Tier 2'ye çıkardım hesabı. Hem Eidoo hem de Ubiatar app'i ekli telefonumda. Yalnız anlamadığım nokta; 0.01 ETH Eidoo cüzdanıma göndereceğim ama icoengine.net sitesi ile nasıl bağdaşıyor Eidoo cüzdanı? Ne siteye ne de cüzdanı ikisi ile ilgili bir bilgi girmiyoruz. Beni bu konuda aydınlatabilir misin yanlış bir işlem yapmak istemiyorum. Airdrop gönderilirse boş yere gitmesin.

Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 08, 2018, 02:42:37 PM

ICO'nun başlangıç tarihi değiştiği için Airdrop'un süresi uzatıldı ve yapısı değiştirildi artık bilgi vermeden de token kazanmak mümkün.

Aşağıdaki yönergeleri uygulayarak 130 UAC token kazanma şansınız var.

10 UAC  Eidoo app uygulamasını telefonuna indirip cüzdan açanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
20 UAC  icoengine.net. 'e kayıt olup hesabını Tier 1 seviyesine çıkartanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
130 UAC   icoengine.net. 'e kayıt olup hesabını Tier 2 seviyesine çıkartanlar için, cüzdanınızda en az 0.01 ETH bulunması gerekiyor.
Bu 3 adım birleştirilebilir değildir, yani en fazla kazanabileceğiniz UAC token miktarı 130'dur.

Ayrıca, UAC airdrop'undan yararlanmak için yapmanız gerekenler:

Ubiatar app'i akıllı telefonunuza indirmek;
Ubiatar app'e kayıt olmak;
Ubiatar Telegram kanalına abone olmak;

Not: 1 Ubiatar token ICO'da 2 dolardan satılacaktır.

Hocam ben Tier 2'ye çıkardım hesabı. Hem Eidoo hem de Ubiatar app'i ekli telefonumda. Yalnız anlamadığım nokta; 0.01 ETH Eidoo cüzdanıma göndereceğim ama icoengine.net sitesi ile nasıl bağdaşıyor Eidoo cüzdanı? Ne siteye ne de cüzdanı ikisi ile ilgili bir bilgi girmiyoruz. Beni bu konuda aydınlatabilir misin yanlış bir işlem yapmak istemiyorum. Airdrop gönderilirse boş yere gitmesin.

İcoengine.net sitesinde cüzdan adresi olarak eidoo cüzdan adresinizi vermeniz gerekiyor. Bu şekilde iki işlemi birleştiriyorsunuz.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 08, 2018, 02:55:25 PM

Öylesine bir girdim.İlginç ve değişik geldi bana.İmza kampanyam olmasa şu an katılırdım ben buna.Tasarımları falan sitenin ne bileyim tarz mı diyeyim ilgi çekici olmuş
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
April 09, 2018, 01:00:02 PM

Ön satışta bu kadar iyi para toplamışken niye icoyu ertelediler ki. Bana çok saçma bir hareket olarak geldi. Belki piyasa Mayıs'ta daha kötü olacak . Neye göre ileri attılar

Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 09, 2018, 02:34:43 PM

Ön satışta bu kadar iyi para toplamışken niye icoyu ertelediler ki. Bana çok saçma bir hareket olarak geldi. Belki piyasa Mayıs'ta daha kötü olacak . Neye göre ileri attılar

Akıllı sözleşme ile ilgili bir problem çıkmıştı ve büyük ihtimalle mayısta piyasanın daha iyi olacağını düşündükleri içindir. Eski ICO tarihinde daha belirsiz bir ortam vardı. Tabiki mayısta piyasanın iyi olacağının garantisi yok.
Ayrıca projenin daha fazla reklamını yapmak için de uzatmış olabilirler yeni duyan bir çok kişi var.

Pre Ico zamanı Las Vegas'ta CES forumuna katıldılar. O parayı o forumun etkisiyle dışardan yatırımcılarla toplamış olmaları yüksek ihtimal. Bitcointalk'ta ve diğer platformlarda yeteri kadar reklam yapamamışlardı bana göre.

Bir risk aldılar izleyip göreceğiz. Ekip iyi grafikler tanıtımlar güzel, umarım yatırımcısına kazandırır.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 11, 2018, 07:49:57 PM

Bize katılın ve muhteşem ROBOT DENEYİMİNDE bir tur atın! Her şey gerçek! Linke tıklayın ve talimatları takip edin! Sizi bekliyoruz!

www.ubiatargaming.space

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 12, 2018, 01:48:03 AM

İlk mesajdaki görsellerde bir sıkıntı mı var. Bitcointalk proxy gibi bir şey yazıyor. Forumdan kaynaklı bir sorun galiba. Airdropuna katıldım .

Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 12, 2018, 06:48:25 AM

İlk mesajdaki görsellerde bir sıkıntı mı var. Bitcointalk proxy gibi bir şey yazıyor. Forumdan kaynaklı bir sorun galiba. Airdropuna katıldım .

Linkler kırılmış olabilir diye düşündüm linkleri yeniledim ama hala problem var sebebini ben de çözemedim. Bitcointalk kaynaklı olabilir.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
April 12, 2018, 09:40:41 AM

Özellikle eidoo üzerinden yapılması iyi oldu. yalnız bu edo fiyatı dolar bazında da btc bazında da sürekli düşüyor. Cüzdanıma bir kaç tane eidoonun düzenlediği airdrop tokenlerinden gelmiş.

yobit.net is banned from signatures
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 12, 2018, 05:50:07 PM

Resimlerin linklerini bir kez daha yeniledim sanırım artık sorunsuz bir şekilde görüntülenebiliyor.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 15, 2018, 10:00:16 PM

UbiatarPlay ekibi Uzak Doğu'da konferanslara katılmaya devam ediyor. Ekip Şangayda İkinci Global Blockchain konferansına katılacağanı açıkladı. https://twitter.com/UbiatarPlay/status/985095392919457797
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
April 15, 2018, 10:38:16 PM

o kadar farklı projeki okudum ama hiç bir şey anlayamadım. Cheesy ödül oranı fena değil.
proje takımı kalabalık ve dediğinize göre aktif çalışan bir ekipten oluşuyor. başarılar.

coininiz bol olsun.
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 15, 2018, 11:31:47 PM

Aslında o kadar karışık değil ya, tam tersine basit olduğu için karışık ve uzun anlatmışlar Cheesy Tabiki bir çok farklı özellikleri var ama en kaba tabirle Ubiatar Token'larının kullanıldığı periscope benzeri bir sistem. Farkı, ücret karşılığı olduğu için canlı yayını yapan kişiyi (Avatar) kullanıcı (Usar) tarafından yönlendirilebiliyor. Yukarıda bahsettiğim video ana hatları anlamak için gayet açıklayıcı. Evet farklı bir proje ama başarılı olması için yeterli kullanıcı olması gerektiğini düşünüyorum.

Ekip gerçekten iyi çalışıyor Las Vegas, İtalya, Rusya, Uzak Doğu... Bir çok yerde konferansa katıldılar, internet üzerinden sistemlerine şimdiden erişilebiliniyor, tasarımları gayet hoş proje umut veriyor ancak kripto piyasasında hiç kimseye tam olarak günenilmez o yüzden söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Bol kazançlar
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
April 15, 2018, 11:40:39 PM

Emeğin için teşekkürler dostum, proje ve ekip sağlam duruyor cidden, takipte kalacağım

1881 - 193∞
Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 16, 2018, 08:48:40 PM

2000'e yakın avatar büyük ailemize katıldı!

Haritada Türkiye'den de 6 lokasyon var.

Byakuya (OP)
Full Member

View Profile
April 17, 2018, 06:47:05 PM

Cüzdan ya da KYC için yardıma ihtiyacı olanlar aşağıdaki hesaba özel mesaj gönderebilir. Aşağıdaki hesap size adım adım rehberlik edecektir.

PM   https://web.telegram.org/#/im?p=u573044906_17187988440892623109
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: