Bitcoin Forum
June 23, 2024, 02:54:42 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Japonya Malta Üçlemesi- Malta Basbakanından Hos Geldınız Tweeti  (Read 576 times)
jamesawyer (OP)
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 22, 2018, 01:07:14 PM
Last edit: March 23, 2018, 11:54:35 AM by jamesawyer

Bugunku düşünün arkasındaki neden ortaya çıktı . Japonyanın binance'ı lisans alması konusunda uyardıgı haberleri yuzunden yine bitcoin aşağı yönde ivme kazandı.

Piyasayı o kadar güzel manipule ediyorlar ki artık devletlerinde işin içinde olduğunu dusunmeye basladım.

Kaynak

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-03-22/bitcoin-falls-after-report-that-binance-faces-warning-in-japan

22.03.2018

Edit : Binance'dan açıklama geldi. Herhangi bir uyarı almadıklarını ve iyi ilişkiler içinde olduklarını belirtmişler. Yine bir balina oyununa gelmişiz.

23.03.2018

Edit 2: Binance son olarak gözünü avrupaya çevirdi. Maltaya tasınma kararı almıslar. Hadi gazamız mubarek olsun umarım daha iyi olur herkes için  

Kaynak : https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-03-23/the-world-s-biggest-cryptocurrency-exchange-is-moving-to-malta

Edit 3 : Malta basbakanıdan hos geldınız tweeti.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
March 22, 2018, 01:10:07 PM

Devletlerden bağımsız bir şey yapmaları imkansız bakmayın siz blockchain merkeziyetsiz kontrol edilemez dediklerine.

Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
March 22, 2018, 01:13:01 PM

Bende ortalık niye kızardı diyorum amk ama bu bi sebep midir şimdi piyasayı düşürmek için.Şahsen bu habere bakıpta elimdekileri satmıyorum satmayıda düşünmüyorum.Peki insanlar neden satıyor onuda anlamıyorum.bildiğin boktan bi işe dönüşmeye başladı artık.herşey yoluna girdi derken böyle saçmasapan haberler mahvediyor piyasayı malesef.kuş uçsa piyasa düşüyor amk
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 22, 2018, 01:15:25 PM

bu pıyasada da ne kadar cok korkak var mk. her sıke satıyorlar buna ben ınanmıyorum  bunda balına serefsızlerının ısı vardır. yoksa senın benım gıbı adamlar bu haber ıcın elındekı bıtcoınlerını neden satsın kı ? satması ıcın ya mal ya da gerızekalı olması lazım.normal ınsanlar olamaz bole haberler ıcın elındekılerı satanlar. zaten 9 000 doları gecmesıne bır turlu ızın vermıyor serefsızler
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
March 22, 2018, 01:17:17 PM

Yatırımcıların devletlerden korkmaması gerek. Bir bakanın ağzından çıkan söz bile piyasada olumsuz bir hava yaratabiliyor. Kriptonun mantığına aykırı bir şey bu. Korkmayın arkadaşlar. Hiçbir devlet, hiçbir kurum bu kadar yatırımcının olduğu, bu kadar büyük bir borsayı tehdit edemez.

If you like it, you can give Merit!
jamesawyer (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 22, 2018, 01:17:43 PM

bu pıyasada da ne kadar cok korkak var mk. her sıke satıyorlar buna ben ınanmıyorum  bunda balına serefsızlerının ısı vardır. yoksa senın benım gıbı adamlar bu haber ıcın elındekı bıtcoınlerını neden satsın kı ? satması ıcın ya mal ya da gerızekalı olması lazım.normal ınsanlar olamaz bole haberler ıcın elındekılerı satanlar. zaten 9 000 doları gecmesıne bır turlu ızın vermıyor serefsızler

malasef öyle sen ben satmıyoruz ama balinalar bu haberleri çok guzel manıpulasyon ıcın kullanıyor bı satıs yapıyor market orderla fıyat bı anda cakılınca ınsanlar panıkleyıp satmaya baslıyor. kucuk bır kar tanesı oluyor sana çığ.

karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
March 22, 2018, 01:29:16 PM

işin iyice bokunu çıkardılar a deseler düşüyor b deseler düşüyor allahtan icx yerinde duruyor en azından o moral oluyor
jamesawyer (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 22, 2018, 01:29:32 PM

evet hemen ardından binance dan acıklama geldi. Japonya' dan öyle bir uyarı almadıgına dair. Yine Balinaların oyununa gelmişiz gibi duruyor.

Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
March 22, 2018, 01:41:18 PM

Adamlar milyon dolarlar yatırıyor hocam %5-%10 kar bile mükemmel rakamlara denk geliyor kısa vadede, o durumda olsak belki biz de böyle davranırdık bilemiyorum Cheesy
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 22, 2018, 01:43:00 PM

Bununla yetinmezler yine bir yalan haber sürerler piyasaya.Piyasa düşerken de satanlar sadece balinalar değil.Satıp daha ucuzdan almak isteyenler de bu kervana katılıyorlar.Nereden döner satanlar terste kalır mı bilinmez ama risk alıyorlar kazanmak için.Kaybetmek de var işin ucunda.Şu bir gerçek ki piyasayı balinalar yönetmeye çalışıyorlar.Güçlü alımlar gelmediği müddetçe böyle iniş ve çıkışlar yaşarız.
batux
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
March 22, 2018, 01:49:33 PM

Bu kadar manipülasyona açık başka bir piyasa yeryüzünde yoktur herhalde Cheesy Birileri istediği an yükseliş sağlayabiliyor, istediği an düşüşe geçiriyor. Kararlı bir davranış beklemek zor böyle koşullarda. Balinalar arasında biz çirozlar eziliyoruz Cheesy
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 22, 2018, 01:52:00 PM

Admalr biz gibi küçük paralarla oynamiyorlar. Küçük bir yükseliş bile adamların mükemmel kar etmelerini sağlıyor. O yüzden kafalari esiyor dusuruyorlar bi bakıyorsun aşağıya inince tekrar alıyorlar. Adamlar yolu bulmuş. Arada biz gibilerde işte ezilip gidiyoruz maalesef.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 22, 2018, 01:54:51 PM

Kripto paralardaki kırgınlık ürkütücü bir hale gelmeye başladı. En ufak bir olumsuz gelişmede dahi çok fazla tepki geliyor ve fiyatlar düşüyor.
Şu durumun bir de tersini yaşasak artık, özledik gerçekten

Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
March 22, 2018, 01:56:19 PM

Sisteme para girişi olmadığı için hacim çok düşük ,en  ufak bir haberde düşmesine neden oluyor.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
March 22, 2018, 02:16:25 PM

Bu söyletileri çıkaranın da, sanki çok önemli ve kötü bir habermiş gibi Bitcoinin anında 10 Dolara düşeceğini düşündüren balinalara uyup panik satışı yapanlarında .....

Piyasanın içine ettiniz aq.

https://9gag.com/gag/a6oo7ZA
jamesawyer (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 22, 2018, 02:32:53 PM

Bu söyletileri çıkaranın da, sanki çok önemli ve kötü bir habermiş gibi Bitcoinin anında 10 Dolara düşeceğini düşündüren balinalara uyup panik satışı yapanlarında .....

Piyasanın içine ettiniz aq.

https://9gag.com/gag/a6oo7ZA

hocam yalnız supermıs paylastıgınız video hosuma gitti Smiley

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
March 22, 2018, 02:39:33 PM

Göz göre göre inasanlar nasıl manipüle olupta satıyorlar anlamıyorum böyle haberler olmasa belki şuan btc kendini 10k üstüne atmıştı
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
March 22, 2018, 02:49:10 PM

Vay anasını ya hep bu haber sıtelerı yapıyor para alıyorlar manıpule edıyorlar sonra dusurup alttan toplatcaklar balınalara vay anasını Cheesy
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
March 22, 2018, 02:54:33 PM

Farkli taraflardan gercek anlamda FUD calismalari yapiliyor. Bir yandan yeni ICOlara reklam engeli diger taraftan varolan borsalara saldirilar vs. Butun bunlara ragmen gayet iyi yolda oldugumuzu dusunuyorum.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 22, 2018, 03:00:37 PM

oh ohhh düşsün alttan toplarız.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: