Bitcoin Forum
May 29, 2024, 03:00:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin in artıcağına emin olanlar umutlarını kaybetmediler di mi?  (Read 562 times)
hsyncl (OP)
Member
**

Activity: 322
Merit: 10

View Profile WWW
March 22, 2018, 05:24:31 PM

malum son zamanlarda tam yükseliyor derken her seferinde bitcoin hep aşağıya kırmak için zorladı durdu. 12 k ları kıramadı. bir çok kişiden acaba mı soruları duymaya başladım Embarrassed

│      H U B R I S O N E      │▐▐  Your Cryptocurrency Friendly Digital Bank   ▌▌
│    ◆    Equity share crowdfund    ◆    Tokens    ◆    Built with Stellar & OMG    ◆    1,000+ Members    ◆    │
▐▐    Whitepaper    ▌▌       Telegram       │       Twitter       │       Instagram       │       LinkedIn       │
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 22, 2018, 06:18:57 PM

ben değerinin yaz aylarından başlayarak yeniden çılgınlar gibi artacağını düşünenlerdenim. zaten belli periodlar ile yüzde 50 değer kayıplarından fazlasını pek çok kez gördük geçirdik. şu an can çekişmesinin sebebini marketten çıkan milyarlarca dolara bağlıyorum. illaki toparlayacaktır.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
chepterone
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
March 22, 2018, 06:22:00 PM

bende şimdilik bitcoin mağdurlarındayım. piyasaya karşı umudumu kaybetmedim, 2018 yılı pek uğurlu geçmeyecek gibi pozisyonumu bozmadan beklemeye devam edeceğim. sizlerde korkup paranızı çekmeyin her sistemde olduğu gibi burada da inişli çıkışlı.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1258
Merit: 43

View Profile
March 22, 2018, 06:58:48 PM

Süreç şöyle işliyor gibi? inkar, bunalım, kabulleniş, batış..
Tam da şuan BTC dahil bütün coinler x2 yapsa anca amorti edecek gibi; belki etmez bile. Ve inkar süreci sert bir şekilde devam ediyor..
snowball90
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 22, 2018, 07:55:40 PM

Sakin olmakta yarar var. Panik yapıp umutsuzluğa kapılmak bir şeyi değiştirmez. Yeteri kadar beklenildiğinde toparlanma mutlaka olacaktır.
Bu nedenle bitcoine güvenip umudunu kaybetmeyenler kazanacak bence Smiley

Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
March 22, 2018, 08:01:38 PM

Senede tahminimce 2 defa boyle dususler gerceklesiyor. En son yaz sonunda olmustu simdi ilkbahara girerken daha sonra yine sonbahar gibi bir dusus olur. Bence.
2 buyuk yukselis - 2 buyuk dusus
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
March 22, 2018, 08:38:10 PM

Hiç bir yatırım aracı insana bu kadar umut vermemiştir . Hayallerimi bağlamışım ben bu işe kolay kolay peş edemem .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
March 22, 2018, 09:24:35 PM

Piyasa bu şekilde işliyor zaten. Birileri fud yaratacak ki ucuza toplayabilsin. Ve elinde yeterince BTC olduğunda onlarda yükselişi için gerekeni yapacaklardır. Bu sırada asıl önemli olan altcoinler ile uğraşırken zarar etmemek ufak ufak da olsa eldeki BTC miktarını arttırmak.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 22, 2018, 09:29:09 PM

Birisi 3 yıl boyunca yükselme olmayacagını söylemişti yüksekden alanlara geçmiş olsun 4. yılı beklesinler.
boteks
Member
**

Activity: 155

View Profile
March 22, 2018, 09:54:57 PM

Yok kaybetmedik ama direnç noktasındayız Smiley Biraz daha bu stabillikte giderse bu duruma alışmaya başlayacağım.Artık 7k$ görmek normal geliyor bana düştü demiyorum bile..
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
March 24, 2018, 01:25:18 AM

devamlı yükselme olursa dışarıdan giren kişi sayısı manüple edilebilecek sayının üstüne çıkarak kazancı azaltacak. adamlarda piyasayı düşürüp alttan alım yapıp hype yaratıp yeni gelenlere fomoda bırakıyor.18k dan alanların satmasını bekliyorlar büyük ihtimal.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
March 24, 2018, 06:29:55 AM

Umut hiçbir zaman bitmez. Umudunu kaybedenler zaten bu forumda zaman da geçirmezler.
Kripto paraların geçmişini bilen birçok kişi gibi ben de artışın kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
March 24, 2018, 10:07:54 AM

Benim hala umudum var. Geçen sene ağustos eylül gibi yıl sonu beklediğim fiyatlar şimdiki fiyatlardı. Sonra ne olduysa çok suni bi şekilde şişmeye başladı. Pek de normal değildi. O şişme uzun sürmedi. Uzun vadede çıkacak sabreden kazanacak

entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
March 24, 2018, 10:13:37 AM

Bitcoin fiyatındaki bu düşüşler 20 bin dolardan sonra bekleniyordu zaten. Piyasa hala artacağını düşünüyordur fakat ne zaman sorusunun cevabını bilmiyoruz.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
March 24, 2018, 11:37:27 AM

Umut kaybetmek için şu an çok ama çok erken. Bu piyasa her an ne olabileceğini hiçbirimiz kestiremiyoruz.
Gel gelelim bir gün Bitcoin'in ödeme ağlarında etkin bir rol alacağını ve değerini katlayabileceğini hepimiz biliyoruz..

Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
March 24, 2018, 01:25:41 PM

yani söyleyeceğim şey ile insanları rahatsız etmek üzmek istemiyorum ama, bence bitcoin için bu fiyatlar bile çok yüksek.. tamamen karşılıksız basılan tether ile, balinaların pumplamasıyla çılgınlar gibi 20k dolarları görmüştü. bu saatten sonra tekrar o seviyeleri görebilir mi? görebilir. ama bu yine suni bir şekilde yükseltme ile mümkün olacaktır. zira mt.gox olayı var, 200bin adet bitcoin satışını duymuşunuzdur, ben kolay kolay tekrar o seviyeleri yakın zamanda görebileceğimizi düşünmüyorum zira. kripto piysasına o kadar yeni giren insan var, ama yaprak kımıldamıyor.. bakalım hayırlısı..

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
yenilmez86
Member
**

Activity: 1258
Merit: 43

View Profile
March 24, 2018, 03:15:35 PM

Organik pazar (bireysel kullanıcılar) için durum şu şekilde:
Almaya niyetlenenler nasılsa 6k gördü gene görür diye düşmesini beklediği için almıyor;
Satmaya niyetlenenler nasılsa 20k gördü gene görür diye yükselmesini beklediği için satmıyor.

Şu sıralar 2k'lık düşüp-yükselmesinin tek nedeni suni pazardan kaynaklı (balinalar). Çünkü adamlar o kadar düşük fiyatlardan alıp ve bir o kadar tepeden sattılar ki tekrar dip görmese bile bir bahaneyle 2k düşürüp, başka bir bahaneyle 2k yükseltiyor. Zira bir çoğumuz gibi onlar tepelerden alıp zarar etmediler; bekleme ve sürümden kazanma şansları varken bu fırsatı asla kaçırmazlar.
Fevzi
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
March 24, 2018, 07:49:07 PM

her zaman daha fazlası olmaz dedikçe kripto paralar beni şaşırtıyor 100k ya çıkarsa yine çok şaşırırım sadasd
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
March 24, 2018, 10:47:49 PM

Bitcoine karşı umidimi kaybediyor gibiyim ama doların artması belki zararımi kapatır. O hale düştüm. Tabi şu anda beklemekten başka caremiz kalmadı
cenkistan
Member
**

Activity: 152

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
March 25, 2018, 09:07:03 PM

Bende umudumu kaybetmedim hala yükseleceğini düşünüyorum.geçen sene mayıs ayında en büyük sıçrayışlardan birini yapmıştı bu sene o kadar olmasada bi 15k dolar olur diye düşünüyorum mayıs sonu haziran başı gibi.zaten olmazsa biz bittik artık.zamanında yüksekten satmadık şimdi düşükten vermekte içimizden gelmiyor malesef.bekliyoruz yükselmesini hala

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: