Bitcoin Forum
June 25, 2024, 10:47:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Coin Yakacak  (Read 989 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 26, 2018, 08:51:17 AM

muhtemelen, coini elde tutmanın bir faydası olacak fakat beklentileri çok yüksek tutmak daha fazla hayal kırıklığına yol açacağı düşüncesindeyim

Bnb iki yönden avantajlı birincisi elinde tuttukça kazanıyorsun, 2. si ise trade yaptığın sürece fee ye az ödüyorsun. Bu ikisi bile bnb nin fiyatlanması için yeterli bence. Şu anda henüz boğa piyasasına girmediğimiz halde güzel sinyaller veriyor. Diğer haberler ile birlikte şahsen hayal kırıklığına uğrayacağımı sanmıyorum.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 26, 2018, 09:13:51 AM

Bnb şuan sürekli kullanıldığı için binance borsasında fee ücreti için kolay kolay düşüş yaşamaz. Birde bu coin yakımı haberiyle dahada değerlendi. Arkadaşlara katılıyorum tren hala kaçmış değil. Alıp kenarda bekletmek lazım. Bu fiyat belki bir daha olmayacak boğa sezonuna girebilirsek eğer.

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
March 26, 2018, 09:24:38 AM

Okuduğum kadarıyla iki görüş hakim forumda ya fiyatlanacak uçacak kaçacak ya da fiyatı düşecek ama yanlış okumadıysam 100 milyon coin yakmalarından bahsediyorlar neredeyse yarı yarıya yakacaklar fiyatı mantıken en az 2 ye katlamalı bence 3-5 tane atmak bana da mantıklı geldi
bybrq
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 26, 2018, 10:03:06 AM

Whitepaper'da yılda 4 kere coinburn yapacaklarını daha en başta duyurdular zaten, süpriz bir gelişme değil
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
March 26, 2018, 10:31:20 AM

Zaten popüler olan hatta milletin kilo kilo aldığı binance token'ını neden yakma kararı aldılar anlamadım. Bir piyasa token ının bence çok pahalı olmaması gerekiyor ki insanları almaya teşvik etsin.Yanlış mı düşünüyorum acaba.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 26, 2018, 11:48:58 AM

binance coin yakmaya yakin fiyat hep deli gibi artiyor. piyasa duzgun olsaydi en az 50 dolara kadar giderdi ama bu piyasada bunu yapmasi bile guzel.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
March 26, 2018, 12:14:49 PM

Bnb coin gerçekten hızlı bir ün kazandı fakat bu ün sadece borsa endeksli mi yoksa bize gerçekten bir şeyler vaat ediyor mu ? asıl soru bu bence. Bnb coinin gelecek için ne kadar iddalı olabileceği hakkında bir şey söyleyemem fakat kısa vadede(1-2 sene) güzel çıkışlar yakalayabilir.

byzodiac
Full Member

Merit: 100

View Profile
March 26, 2018, 12:30:33 PM

Her çeyrek yapıyor bu coin yakmayı sanırım, ozamanlar fiyatta yükselişler görülüyor, bir iki hafta önceki haberlerin etkisiyle güzel yükseldi, token yakma felan derken daha da artabilir fiyatı bence de.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
March 26, 2018, 01:24:52 PM

coin yakimi sonrasi fiyat fena halde dusebilir. alim yapacak arkadaslar icin bu seviyeler bence riskli. coin yakimini beklemek daha dogru olur diye dusunuyorum.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 26, 2018, 03:12:50 PM

Yorumları okudum ve gördüğüm kadarıyla token yakımının olası sonuçları hakkında 2 farklı görüş var.
1. Tokenler yakıldıktan sonra yükselecek diyenler.
2. Tokenler yakıldıktan sonra düşecek diyenler.
Hangisi daha doğru ya da gerçekçi?

Şu anda olası token yakma tarihi nisan ortası ya da sonu olarak görünüyor. Bu durumda nisan ortasına kadar yükselip sonra düşüşe mi geçecek yoksa yükseldikçe yükselmeye devam mı edecek?
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
March 26, 2018, 03:53:46 PM

eski haber 1 senedir adamlar düzenli coin yakıyor

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
March 26, 2018, 05:05:21 PM

BNB geleceği olan coinlerden bir tanesi. Yani devamlılık anlamında trade yapılıyor. Çünkü bilindiği gibi Binance de BNB üzerinden yapılan komisyon kesintileri daha az oluyor. Bu yüzden coin yakılması BNB üzerinde pozitif etki yapacaktır. Şimdiden bir miktar almak gerek bana göre.

ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
March 26, 2018, 05:40:57 PM

son 3 ayda binance'da istenilen hacim olmadi. bi donem fee almadilar. durum baya kotuydu. coin burn etkinliginden fazla medet ummayin bence. sert bi dusus gelebilir.
nekominer
Full Member

Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 26, 2018, 05:44:46 PM

Binance coin burn ve kendi zincirine geçme haberleri beraber değerlendirilmeli. Son günlerde düşüş olsada uzun vadede fiyatı artacaktır.

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
March 26, 2018, 05:54:57 PM

Ben satmıştım yine düşmüş alayım geri valla bu al satlar sayesinde karnımız doyuyor coin yakılması güzel bir şey hele kendi zincir haberleri var ya uçurur bu coini
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
March 26, 2018, 05:55:58 PM

Borsa ilk açılırken söylenmişti her sene coin yakılacağını ama şuan emin değilim merkezsiz borsaya geçince tekrar aynı sözlerinde dururlarmı her sene yakmaya devam ederlermi bilemedim
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
March 26, 2018, 05:58:16 PM

binance ı tebrik etmek lazım , kendi coinini 2.plana atmıyor  değer katmak için devamlı uğraşıyor . 1-2 ay önce elinde en çok bnb tutan kullanıcılara bir ödül gibi birşey veriyorlardı, öyle bir haber görmüştüm . Ancak su da var son zamanlarda binance de çok fazla hareketlilik var , önce hack olayı oldu sonra japonya ile sürtüşmeler yaşadılar , şirket maltaya taşınacak gibi haberler çıktı . bakalım ilerde ne olacak .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 26, 2018, 05:59:43 PM

Mart, Nisan sonu kesin galiba Temmuz ve Ekim aylarındakiler tarihinden önce de olabilir.

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 26, 2018, 06:05:28 PM

binance ı tebrik etmek lazım , kendi coinini 2.plana atmıyor  değer katmak için devamlı uğraşıyor . 1-2 ay önce elinde en çok bnb tutan kullanıcılara bir ödül gibi birşey veriyorlardı, öyle bir haber görmüştüm . Ancak su da var son zamanlarda binance de çok fazla hareketlilik var , önce hack olayı oldu sonra japonya ile sürtüşmeler yaşadılar , şirket maltaya taşınacak gibi haberler çıktı . bakalım ilerde ne olacak .

Binance henüz ilk çıkış yaptığı bebeklik döneminde çin yasakları ile karşılaştı, yanlış bir yol seçmelerine rağmen çabuk toparladılar.
Bu taşınmayı çok rahat atlatacaklarını düşünüyorum.

Konu ile alakalı olarak komisyonlardan ciddi miktarda bnbyi geri topluyorlar demek ki. Belki de yaptığımız alımların çoğunu kullanıcılardan değil binance balinasından alıyoruz.
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 26, 2018, 06:42:12 PM

Bnb gerçekten daha değerlenebilir alım fırsatı olarak görmek lazım bu zamanları.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: