Bitcoin Forum
May 30, 2024, 06:08:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Coin Yakacak  (Read 984 times)
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
April 01, 2018, 05:31:12 AM

100 milyon total suply ve sadece tek borsada işlem gören, komisyon indirimi dışında hiç bir halta yaramayan bir coin fiyatı aşırı pahalı şuan hatta btc karşısında ath seviyelerinde. buraları hak etmiyor yakında düşüşe geçebilir.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2156
Merit: 1069

View Profile
April 01, 2018, 05:34:06 AM

binance coin yakamadı mı daha fiyatı yükseldi gibime geldi benim bir çok arkadaşın aksine ben binance'ın ilerleyen günlerde özellikle kendi alt yapısını kullanan tokenler çıkarmaya başladıktan sonra bu seviyelerde görmemizin çok zor olduğunu düşünüyorum

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
April 01, 2018, 05:57:16 AM

çok doğru karar. etherde birkaç 10 milyon fazla sayıda olacaklar. bnb nin kaybedecek bir şeyi var mı? zaten zengin binancenin sahibi. havadan kendi coinini oluşturdu. kendi borsasında hacimli alınıp satılıyor. ona vizyon yükler ve 97 milyon kadar olan yeni bnb lerin fiyatında yükselişe sebep olursa yemede yanında yat.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
April 01, 2018, 09:10:03 AM

Yaksın da ısınalım biraz:) Arkadaşlar yukarıda alıntıladığım sorularıma yanıt verebilecek biri var mı?
Elimde BNB tutuyorum birkaç aydır ve bu coin yakımlarından önce ve sonra tam olarak neler olduğunu bilmiyorum Binance'de.
Genelde yakım zamanı fiyatlar yükselir insanlar bnb alır çünkü, şuan da onun etkisi vardır muhtemelen. Yakımdan sonra fiyatlar düşer kim artıyor diyor anlamadım da, yakıldıktan sonra etkilicek başka bir haber çıkmazsa düşer normal şartlarda bir miktar.

phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
April 01, 2018, 10:58:49 AM

bir etkisi olmuş belliki bir yükseliş var bnbde. 1 hafta alış emri girmiştim bir türlü düşmedi beklediğim seviyeleri. olanın da satılabileceği bir seviyede bence bu piyasada uzun süre yükselebilen yok
batux
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
April 01, 2018, 12:53:48 PM

Bu çok sevindirici bir durum, BNB için ben de yatırım yapmıştım. Çinliler gayretli adamlar bunu da başarırlar. Durmadan deniyorlar daha da büyümek için.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
April 01, 2018, 12:57:44 PM

Eeee? Geçenlerde de böyle bir söylenti vardı ama sanırım çok çok çok az bir miktarda yakılmıştı fiyat olarak hiçbir etkisi olmamıştı hatta herkes büyük bi alım yapmıştı coin yakılacağı için ben mi yanlış hatırlıyorum?

crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
April 01, 2018, 01:16:13 PM

Binance ne yaptı yaktı mı coinlere merak ettim bu aralar piyasadan uzak kaldım da ne alemde bitcoin düştü düşeli iyicenek boşladım zaten bu işleri hafta içi memurluk ayar kaçtı.

erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
April 01, 2018, 01:52:04 PM

Btc ne kadar kötü durumda ki btc bazlı bnb artmış fakat dolar bazında düşmüş. BNB'ye güveniyorum ben toparlayacaktır.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 01, 2018, 02:01:28 PM

Yakacakları token sayısı önemli tabi bunu 3 ayda bir yapıyorlardı bildiğim kadarıyla ama elinde tuttuklarını yakmak yerine piyasadan toplasalar daha inandırıcı olurdu.

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 01, 2018, 02:39:27 PM

Her çeyrek yakılıyordu sanırım, mart bitti burn işlemini yaptılar mı yoksa yapıcaklar mı bilgisi olan var mı, sonrasında bnb biraz düşebilir gibime geliyor, öncekilerde öyle olmuştu.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
April 01, 2018, 05:08:47 PM

Şu sıralarda bnb nin pozitif hareketi olmasa zarar uyku kaçıracak derecede olurdu. Allahtan zamanında almışım bnb yi. Ama portföyümdeki neo ve eth can çekişiyor. Ki bu iki koin kriptonun en popüler iki koini.
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
April 01, 2018, 06:09:11 PM

kotu bi piyasada olmasaydik fiyati su anda en az 50 dolarlari gormesi gerekiyordu. ama bu piyasada bile yukselmeyi basardi. burn sonrasi dikkatli olmak lazim.

ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
April 01, 2018, 07:10:37 PM

ya mart ayında yakacaktı göya BNB tokenlarından biraz ama yaktı mı yakmadı mı, aldı mı almadı mı belli değil

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 01, 2018, 07:17:53 PM

Yakma olmadı bildiğim kadarıyla hala yakacaklar.Bu aralar binance korkutmaya başladı.İçimden bir his çekmem gerektiğini söylüyor paramı ama bir his tabii ki
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
April 01, 2018, 09:59:06 PM

Binance henüz coin yakmadı diye biliyorum.Geçen coin yakımında ne kadar coin yakıldığına dair bir duyuru paylaşmışlardı.Gerçi bu ayı piyasası döneminde değerini btc bazında ikiye katlamasıda gerçekten çok büyük olay oldu.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
April 01, 2018, 10:15:28 PM

Binance henüz coin yakmadı diye biliyorum.Geçen coin yakımında ne kadar coin yakıldığına dair bir duyuru paylaşmışlardı.Gerçi bu ayı piyasası döneminde değerini btc bazında ikiye katlamasıda gerçekten çok büyük olay oldu.
15 nisanda yakacaklar diye biliyorum. daha yakilmadigi icin fiyat dusmedi bence. yakim sonrasi fiyatta sert bi dusus bekliyorum. beklenti gerceklessede gerceklesmesede fiyat o tarihte duser.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 01, 2018, 10:19:23 PM

31 martta yakmayacaklar mıydı arkadaşlar quarter sonlarında yakacaklar diye biliyordum ben. Gerçi fiyatında da pek bir etkilenme olmadı yaktıklarını düşünmedim. Binance tam bir hodl tokeni oldu ya hold eden güzel paralar kazanabilir ilerleyen zamanlarda merkezsiz borsalar mükemmelleşene kadar tabi.

gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
April 01, 2018, 10:53:18 PM

binance böyle ara ara koin yakıyor, binance koin için oldukça faydalı oluyor, alım desteği oluyor hem piyasadan yaktıkça, bu açıdan oldukça iyi
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123

View Profile
April 01, 2018, 11:36:30 PM

Bence bu coin yakılması olayı gerçekten çok güzel.Adamlar bir bakıma elinde bnb tutanlara karlarından pay vermiş oluyor.Artışın sebebi demek bu burn olayıymış.Bilgi için teşekkürler.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: