Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:11:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Para Milyonerleri Singapur’da Gizlice Buluştular  (Read 629 times)
silenticx
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
April 05, 2018, 08:39:30 PM

Demek bitcoin milyarderi de olsan haberin yokmuş gibi fotoğraf çekilmekten vazgeçemiyorsun. Şaka bir yana haber bana da inandırıcı gelmedi.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
April 05, 2018, 09:28:37 PM

Elon musk'lı silikon vadisi partilerinden, bitcoin milyarderi partilerine geçiş yapmış gündem. Çok fazlasında gözüm yok açıkçası milyoner olayım vs. istemiyorum . Hobi olarak ilgilendiğimden ötürü olabilir. Bu işi profesyonel olarak yapıp birazda şanslı olan bir insanın 1 milyon görmesi çokta zor bir ihtimal değil.

Geçen seneki durumla bu seneki duruma bakıldığında doğru yatırım yapan kişilerin çoğu yüzdelik oranda binleri gördüler zaten.

RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
April 05, 2018, 09:31:51 PM

Singapurda anlaşılan karışık işler olmuş acaba balinacıklar da varmıydı içinde önemli olan bu piyasaya neler olucak neler olmayacak veya ne hakim olacak hepsi merak konusu ya umarım düzelir.

Otisabi
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

otisbey

View Profile
April 06, 2018, 11:17:53 AM

Parası olan zengin adamlar iş gücü ve el birliği yapıp paralarına para katacaklar gibi sanırım Smiley Adalet bumu be parası olan zengin oluyor zügürtler hala zügürt nede olsa para para çeker abeyy Smiley Ülkeler arası iş toplantısı bile yaparlar Smiley

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 06, 2018, 11:44:04 AM

Ben pek milyoner göremedim, otel balkonunda içki yudumlayan birkaç kişiden ibaret bir fotoğraf var, çok daha farklı bir görüntü beklemiştim Cheesy üstlerinde milyonluk takımlar, spor arabalar, pahalı saatler falan (:

sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
April 06, 2018, 12:42:49 PM

Kripto para mllyonerleri singapurda toplanmış ta toplantının asıl amacaı bana göre yeni bahar dönemi takvimini oluşturmak içindir.Ellerinde piyasayı etkileyecek oranda kripto para mevcut nasıl olsa.

armaya
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
April 06, 2018, 01:04:39 PM

Tamamen içerik oluşturmak,tıklama almak ve reklam için oluşturulmuş mesnetsiz bir haber
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
April 06, 2018, 01:41:18 PM

Fotograf o kadar sacma duruyor ki apacik belli yalan haber oldugu. Inanmayin derim boyle haberlere.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
April 06, 2018, 02:05:20 PM

Sirf tiklanma kazanmak icin yapilmis bir haber. Girenler eminim ilk goruste anliyordur yalan haber oldugunu.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
April 06, 2018, 02:39:10 PM

Kimler inaniyor acaba bu tur haberlere. Hersey o kadar belli ki. Asparagas haber yani.

paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
April 06, 2018, 09:15:15 PM

Tabi bizim fotoğrafımız olacak değil ya adamlarda para var para parayı çekiyor her zamanki. Balina dediklerimizde bunlar oluyor. Belki bir gün bizde de bu paralar olur. Umut fakirin ekmeği.
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 06, 2018, 09:50:39 PM

Bu başlığı önceden görmüstüm tekrar yukarılara çıkması üzücü olmuş ancak forumda herkesin her şeyi yaktığı bugünler de açıkcası çok iyi bir motivasyon başlığı da olabilir bilemedim

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 06, 2018, 09:52:42 PM

Demek bitcoin milyarderi de olsan haberin yokmuş gibi fotoğraf çekilmekten vazgeçemiyorsun. Şaka bir yana haber bana da inandırıcı gelmedi.
Hocam yalnız şaka bir yana derken gerçekten şaka bir yana olmuş hani posta şaka kalmamış başka bir yana koydunuz herhalde şakayı.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
April 06, 2018, 10:06:02 PM

Haber gerçekmi bilmiyorum ama fotoğrafın gerçeği yansıttığını düşünmüyorum.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
April 07, 2018, 07:04:17 AM

Haberin doğruluğu tartışılır, kripto para zenginleri Singapurda  buluşsa dahi niye gizli gizli buluşsunlar ki. Her şeye anlam yükleme çabası, muhtemelen haber değeri yok normal şartlarda.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
April 07, 2018, 08:33:18 AM

Gün geçtikçe haberlerin doğruluğu daha da tartışmalı bir hal alırken bitcoin milyonerlerinin bir arada toplanması ve gizlice bulustuktan sobra resimde yer almasi bana  şüpheli geliyor , siz Bitcoin milyoneri olsanız böyle bir karede yer almak ister misiniz?
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
April 07, 2018, 08:46:09 AM

Tık almak için hazırlanan uydurma bir haber gibi geldi.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
April 07, 2018, 09:35:31 AM

Gün geçtikçe haberlerin doğruluğu daha da tartışmalı bir hal alırken bitcoin milyonerlerinin bir arada toplanması ve gizlice bulustuktan sobra resimde yer almasi bana  şüpheli geliyor , siz Bitcoin milyoneri olsanız böyle bir karede yer almak ister misiniz?
valla olabilir aslında o kadar milyon dolarlık servetim olsa. farklı stratejileri vardır. patron onlar sonuçta. ama buluşmalar olduğuna göre yeni bir boğa piyasası planlamışlardır. Smiley

coininiz bol olsun. :)
kribati7
Full Member

Merit: 100

View Profile
April 07, 2018, 08:03:02 PM

Ulan arkadaş yıllar önce yapacağımız ufak bir yatırım bizi şu an o adamların arasında olabilirdik. Fakat hala geç değil milyoner olmasakta çorba kaynar her halde. Artık milyoner olmak gibi bir hayalim yok.

NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
April 08, 2018, 09:30:53 AM

Bana saçma geldi bu buluşma adamlar yüzleri görünmeyecek şekilde fotograf çektirmiş gerçi kimliklerini gizlemek istemeleri normal belkide yukarı bakmaları bize bir sinyal btc yukarı gidicek yönünde..
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: