Bitcoin Forum
July 04, 2024, 02:26:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: SYD - Steemit Yardımlaşma Derneği  (Read 675 times)
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
March 28, 2018, 02:39:24 PM

Bu tip platformlarda Türklerin yoğun olduğunu göstermek özellikle ödül kampanyaları için bizlere avantaj sağlar.
Herkes üzerine düşeni yapmalı ve mutlaka dayanışma içinde olmalı.

Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
March 28, 2018, 04:40:51 PM

gerçekten kimse dönmüyor ve kaliteli yazı yazan sayısı çok az yani ben 1 kişi biliyorum ben kaliteli çevirmeden proje yazıyorum diyen varsa yazsın takip edelim teşekkürler.
jamesawyer (OP)
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 28, 2018, 08:41:18 PM

bugunde guzel bir oylama tamamlandi. Katilanlara tesekkur ederiz. Diger oylama yarin aksam. Herkesi bekleriz

Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2586

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 28, 2018, 08:47:41 PM

listedeki bütün arkadaşları takibe aldım. hesap onaylanalı epey oldu ama kurcalamamıştım pek yavaş yavaş sahaya inelim. vakit buldukca upvote edeceğim.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 28, 2018, 09:49:26 PM

BU listeden daha önce vardı aynısı ama takip ediyorsun geri dönen yok millet link bırakmak için kullanıyor herkes kendine müslim burda takip etseniz nolucak bırakmıyorum ondan
itsmamedoff
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 04:30:53 AM

BU listeden daha önce vardı aynısı ama takip ediyorsun geri dönen yok millet link bırakmak için kullanıyor herkes kendine müslim burda takip etseniz nolucak bırakmıyorum ondan
hocam, o listeyi ben de biliyorum. ama o liste güncellenmeyeli bayaa oldu. yani o listedekiler aktiv kullanıcı olmaya bilirler o yüzden geri dönüş yok. ama bu liste yeni olduğundan mutlaka geri dönüş yapılıyor
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
March 29, 2018, 10:06:20 AM

telegramda sorun mu var giremiyorumda
itsmamedoff
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 10:16:50 AM

telegramda sorun mu var giremiyorumda
aynen, ben de giremiyorum. önce bende sorun var sandım, sonra web-de sorun var diye pc-ye uygulama kurdum, o da çalışmıyor.
jamesawyer (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 29, 2018, 10:31:08 AM

arkadaslar telegram da genel bır sorun var malasef suan gırıs yapılamıyor.

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
March 29, 2018, 11:28:04 AM

Steemit ile ilgili bir şey soracağım arkadaşlar. Kripto haricinde birçok konuda insanlar yazı yazıyor ve yorum giriyor. Bunların yanında bile kazandığı paralar görünüyor. Bu nasıl oluyor acaba?

Diexis
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile
March 29, 2018, 12:01:03 PM

Steemit ile ilgili bir şey soracağım arkadaşlar. Kripto haricinde birçok konuda insanlar yazı yazıyor ve yorum giriyor. Bunların yanında bile kazandığı paralar görünüyor. Bu nasıl oluyor acaba?

Steemiti bir blog sitesi olarak düşünebilirsiniz. İnsanlar istediği konularda istediği şekilde yazı yazıyolar ve birileri görüp beğenip upvote yapabiliyorlar. Yazı başına aldığınız upvote'lar da sizin o yazı üzerinden kazandığınız para olarak cüzdanınıza yansıyor. Herkesin upvote'u aynı miktarda kazanç getirmiyor orda da oy veren hesapların gücü devreye giriyor vs. Şu yazıda bir arkadaş detaylı olarak anlatmaya çalışmış, vaktiniz olduğunda okursanız yardımcı olacaktır.

https://steemit.com/tr/@bojacktenenbaum/tuerkce-steemit-rehberi-1-steemit-steem-sp-sbd-nedir-steemit-ten-nasil-para-kazanilir
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
March 29, 2018, 12:01:33 PM

Fikir oldukça mantıklı geldi bana sonuç olarak sadece bir alanda bir topluluk olmak zorunda değiliz bountler olsun airdroplar olsun yada yatırım tavsiyeleri birbirimize yardımcı olabiliriz. Sonuçta bu piyasada hep birlikte kazanabiliriz.

hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
March 29, 2018, 08:59:46 PM

Neden sadece steemit. Ben reddit için kullanmak istiyorum grubu başka katılmak isteyenler de oalcaktır. Bence alanı biraz genişletelim katılan da çoğalır böylece destek artar herkesefe faydası olur.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
jamesawyer (OP)
Member
**

View Profile WWW
March 30, 2018, 08:46:56 AM

Neden sadece steemit. Ben reddit için kullanmak istiyorum grubu başka katılmak isteyenler de oalcaktır. Bence alanı biraz genişletelim katılan da çoğalır böylece destek artar herkesefe faydası olur.

sizde reddit için kurun hocam. Biz steemit odaklı yardım amacıyla kurduk

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
March 30, 2018, 03:48:45 PM

Steemiti bir blog sitesi olarak düşünebilirsiniz. İnsanlar istediği konularda istediği şekilde yazı yazıyolar ve birileri görüp beğenip upvote yapabiliyorlar. Yazı başına aldığınız upvote'lar da sizin o yazı üzerinden kazandığınız para olarak cüzdanınıza yansıyor. Herkesin upvote'u aynı miktarda kazanç getirmiyor orda da oy veren hesapların gücü devreye giriyor vs. Şu yazıda bir arkadaş detaylı olarak anlatmaya çalışmış, vaktiniz olduğunda okursanız yardımcı olacaktır.

https://steemit.com/tr/@bojacktenenbaum/tuerkce-steemit-rehberi-1-steemit-steem-sp-sbd-nedir-steemit-ten-nasil-para-kazanilir

Çok teşekkür ederim dostum, bu yazı çok faydalı olacaktır. Eyvallah.

jamesawyer (OP)
Member
**

View Profile WWW
April 17, 2018, 10:39:50 AM

arkadaslar konu gunceldir. Artık otomatik sisteme gectik. Paylaşım yaptıgınızda sisteme kayıtlı olanlar direk birbirine istediği zaman oy atabiliyor.

chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
April 17, 2018, 02:06:45 PM
Merited by rumblesix (3)

Sisteme en başından beri üyeyim. Şu an çok güzel ilerledik otomatik sisteme dahil olduğunuz anda 25 oy cebinizde. Telegram grubundaki pinned mesajı okuyarak gruba dahil olabilirsiniz. 100 kişi civarına ulaştığımız da çok güzel şeyler yapabiliriz. Steemit kullanan arkadaşları bekleriz.
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
April 17, 2018, 03:37:40 PM

başarılı olabilecek bir projeye benziyor. arkadaşların da dediği gibi herkes için faydalı olabilir. başarılar.
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264

View Profile
April 17, 2018, 03:56:37 PM

Böyle grupların oluşu sevindirici bir durum olarak görüyorum. Herkes yardım etsin birbine. Bizim steem hesabını da açabilirsek geliyorum ben de
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
April 17, 2018, 04:25:05 PM

grubun aktif üyelerinden birisiyim. ARkadaşlar elinden geldikçe herkese yardımcı olmaya çalışıyor. Herkesi aramıza bekleriz. Oldukça güzel bir ekip oldu emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: