Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:57:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Expanse coin i airdropovi  (Read 1237 times)
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
April 12, 2018, 04:16:35 PM
 #41

Branko, koliko si vremena cekao na te tokene sa Twitcha?

Izgleda da transakcija traje nekoliko dana jer je rucno salju ako sam dobro shvatio.

Inace EXP na 1.7$  Grin

Stiglo nakon 6 dana jer ručno odrađuju, a ima preko 1000 ljudi na kanalu...navodno
rade na tome da se automatizira...ja sam u međuvremenu još dvaput po 5 pokupio,
pa mi je sad zarada od dropova i twitcha 28 EXP u 25 dana
1714762679
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714762679

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714762679
Reply with quote  #2

1714762679
Report to moderator
1714762679
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714762679

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714762679
Reply with quote  #2

1714762679
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
April 13, 2018, 03:25:00 AM
 #42

Sorry na sporosti ali da provjerim Smiley

1.Download i install wallet
2. Poslati nešto ETH na taj wallet??? za fee pretpostavljam! koliko je dovoljno?
3. Pridružiti se njihovom discord chanelu i gdje upisati /register adresa wallleta . Bilo gdje ili u određenoj sekciji?
4. Kako s twichom?
5. to je to???

Sad dodatna pitanja:
A. Ako radim s mobitelom jel mora biti baš otvoren taj prozor ili može u pozadini raditi? jel ako mora biti baš taj prozor otvoren onda mogu ili samo discord ili samo twich.
B. Imam više mobitela, pa jel mogu preko istog interneta postaviti npr 3 mobitela da skupljaju. Ili moram imati za svaki drugu vezu? Ako da jel za svaki moram imati i drugi wallet?

To je to zasad Smiley Nadam se da ćete odgovoriti na ova newbe pitanja

Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
April 13, 2018, 08:17:35 PM
 #43


Stiglo nakon 6 dana jer ručno odrađuju, a ima preko 1000 ljudi na kanalu...navodno
rade na tome da se automatizira...ja sam u međuvremenu još dvaput po 5 pokupio,
pa mi je sad zarada od dropova i twitcha 28 EXP u 25 dana

@Branko znači li to da si uplatio premium Twitch ili radiš streaming na više računala? Ako si uplatio premium da li si dobio 1000EXPBa koje navoda da se dobiju New Twitch Prime Subscribers?

Sorry na sporosti ali da provjerim Smiley

1.Download i install wallet
2. Poslati nešto ETH na taj wallet??? za fee pretpostavljam! koliko je dovoljno?
3. Pridružiti se njihovom discord chanelu i gdje upisati /register adresa wallleta . Bilo gdje ili u određenoj sekciji?
4. Kako s twichom?
5. to je to???

Sad dodatna pitanja:
A. Ako radim s mobitelom jel mora biti baš otvoren taj prozor ili može u pozadini raditi? jel ako mora biti baš taj prozor otvoren onda mogu ili samo discord ili samo twich.
B. Imam više mobitela, pa jel mogu preko istog interneta postaviti npr 3 mobitela da skupljaju. Ili moram imati za svaki drugu vezu? Ako da jel za svaki moram imati i drugi wallet?

To je to zasad Smiley Nadam se da ćete odgovoriti na ova newbe pitanja

ad2 Napisano ti je već malo više da je EXP zaseban coin a ne token na ETH mreži, što znači da ne trebaš ETH za pomicanje EXPa nego je naknada (network fee) naplačuje u ETHu.
ad3 Probaš bilo gdje i onda napišeš naredbu /balance i gledaj što ćeš dobiti kao odgovor ako ti kaže da nemaš registriranu adresu probaj u drugom kanalu, ja bih probao kod bota.
ad4 Pročitaj ovaj topic od početka s pažnjom pa ako još ima nejasnoća pitaj.

adA Može raditi u pozadini barem meni tako radi na PCu. Mislim da ti to nije pametno raditi na mobitelu, mobitel nije namijenjen za 24h/7 reprodukciju videa. Discord možeš instalirati.
adB Srezali su zaradu zbog mulit accounta za 5x, tako da to ne dopuštaju ili barem ne gledaju blagonaklono na multije. Mislim da minimalno moraš imati različitu IP i adresu walleta da bi imao multi. Ali imaj na umu da je zarada toliko mala da ćeš više potrošiti na struju. To se isplati ako imaš rudara pa na njemu pokreneš twitch onda je to nikakvo povećanje potrošnje.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
April 13, 2018, 08:24:51 PM
 #44


Stiglo nakon 6 dana jer ručno odrađuju, a ima preko 1000 ljudi na kanalu...navodno
rade na tome da se automatizira...ja sam u međuvremenu još dvaput po 5 pokupio,
pa mi je sad zarada od dropova i twitcha 28 EXP u 25 dana

@Branko znači li to da si uplatio premium Twitch ili radiš streaming na više računala? Ako si uplatio premium da li si dobio 1000EXPBa koje navoda da se dobiju New Twitch Prime Subscribers?


Da, uplatio sam premium i dobio sam tih inicijalnih 1000 EXPB
tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
April 14, 2018, 01:05:56 AM
 #45


adA Može raditi u pozadini barem meni tako radi na PCu. Mislim da ti to nije pametno raditi na mobitelu, mobitel nije namijenjen za 24h/7 reprodukciju videa. Discord možeš instalirati.
adB Srezali su zaradu zbog mulit accounta za 5x, tako da to ne dopuštaju ili barem ne gledaju blagonaklono na multije. Mislim da minimalno moraš imati različitu IP i adresu walleta da bi imao multi. Ali imaj na umu da je zarada toliko mala da ćeš više potrošiti na struju. To se isplati ako imaš rudara pa na njemu pokreneš twitch onda je to nikakvo povećanje potrošnje.


Hvala na odgovorima i cijeloj temi tebi, Branku i ekipi!

Ma mobiteli su za baciti, čuvao sam ih tek toliko pa mi nije bed i ako crkne koji zbog 24/7 rada.
Imam kod kuće 2 flat veze pa mi dupli accoun nije problem, ovo dodatno sa zakupljivanjem novog IP--a nisam mislio probavati.
A što se tiče struje nema šanse da mi 2 mobitela koji su stalno na punjaču potroše 30 ili 60$ struje. Pa u cijeloj kući imam 60-80kn struje mjesečno.

campica
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 645
Merit: 145


View Profile
April 14, 2018, 08:36:14 AM
 #46

Eto sad sam ponovo probao sa twitch , sada radi ok. Nego gledam oni daju 1 point za 10 min , to je 144 point-a za jedan dan. Koliko vidim sada treba skupiti 2500 point-a da bi mogao zamijeniti za 5 EXP. To znaci trebao bih imati 17 dana (24 sata dnevno) otvoreni twitch za 5 EXP-a (trenutna vrijednost $9) ?
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
April 14, 2018, 08:56:34 AM
 #47

Eto sad sam ponovo probao sa twitch , sada radi ok. Nego gledam oni daju 1 point za 10 min , to je 144 point-a za jedan dan. Koliko vidim sada treba skupiti 2500 point-a da bi mogao zamijeniti za 5 EXP. To znaci trebao bih imati 17 dana (24 sata dnevno) otvoreni twitch za 5 EXP-a (trenutna vrijednost $9) ?


Da...ili 5 puta kraće ako se subscribaš za $5, pa to ispadne 5 exp-a otprilike svaka 3 dana
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
April 14, 2018, 11:04:30 AM
 #48

Samo da potvrdim da za Twitch funkcionise i subscribe preko Amazon Prime, plus se dobija pristup za Prime video za gledanje serija.

Cena je 3 eura za prvh 6 meseci. Dok traje probni period od 7 dana free subscribe je onemogucen tako da za ovaj slucaj to moze da se preskoci.

Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
April 14, 2018, 08:58:02 PM
 #49


Ma mobiteli su za baciti, čuvao sam ih tek toliko pa mi nije bed i ako crkne koji zbog 24/7 rada.
Imam kod kuće 2 flat veze pa mi dupli accoun nije problem, ovo dodatno sa zakupljivanjem novog IP--a nisam mislio probavati.
A što se tiče struje nema šanse da mi 2 mobitela koji su stalno na punjaču potroše 30 ili 60$ struje. Pa u cijeloj kući imam 60-80kn struje mjesečno.

To je stvarno mala potrošnja struje u tvojem kućanstvu. Mobiteli vjerojatno neće potrošiti toliko struje ali PC može potrošiti  ... neka troši 200W to je 0,2x24x30x1=144Kn/mj.

Samo da potvrdim da za Twitch funkcionise i subscribe preko Amazon Prime, plus se dobija pristup za Prime video za gledanje serija.

Cena je 3 eura za prvh 6 meseci. Dok traje probni period od 7 dana free subscribe je onemogucen tako da za ovaj slucaj to moze da se preskoci.

@Keeshan možeš li ovo boldano malo bolje objasniti ? Misliš da ne dobivaš x5 EXPB ili samo ne možeš dobiti 1000 EXPB.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
April 14, 2018, 10:17:53 PM
Merited by RegulusHr (1)
 #50



@Keeshan možeš li ovo boldano malo bolje objasniti ? Misliš da ne dobivaš x5 EXPB ili samo ne možeš dobiti 1000 EXPB.


To je samo ako kupis Amazon/Twitch Prime. Dobijes prvih 7 dana probni period besplatno, medjutim za to vreme nisam uspevao da izvrsim subscribe, iako je to jedna od mogucnosti Prime-a. Opcija za free subscribe za to vreme je siva i pise "not yet" ili tako nesto. Posto ne mozes da izvris subscribe ne dobijas ni 1000 poena, ni x5. Kada je proslo tih 7 dana i kada su mi skinuli 3 eura sa kartice za prvi mesec pretplate onda je odjednom ta opcija omogucena.

Cim izvrsis subscribe dobijes 1000 poena i poeni pocnu da se racunaju x5. Zato ako uplacujete Prime treba po mom misljenju preskociti probni period u ovom slucaju jer samo steti.
tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
April 15, 2018, 02:54:23 AM
Last edit: April 15, 2018, 06:03:24 AM by tooday
 #51

Na twitchu sam konstantno preko 30h ali kad upišem naredbu u !watchtime u chat kaže mi da sam online 21h.

Jel zna netko šta je razlog gubitka tih 9h?

Znači konstantno je upaljeno sve

ps. Nisam još počeo s mobitela nego na kompu je upaljeno sve

Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
April 15, 2018, 06:15:30 AM
 #52



@Keeshan možeš li ovo boldano malo bolje objasniti ? Misliš da ne dobivaš x5 EXPB ili samo ne možeš dobiti 1000 EXPB.


To je samo ako kupis Amazon/Twitch Prime. Dobijes prvih 7 dana probni period besplatno, medjutim za to vreme nisam uspevao da izvrsim subscribe, iako je to jedna od mogucnosti Prime-a. Opcija za free subscribe za to vreme je siva i pise "not yet" ili tako nesto. Posto ne mozes da izvris subscribe ne dobijas ni 1000 poena, ni x5. Kada je proslo tih 7 dana i kada su mi skinuli 3 eura sa kartice za prvi mesec pretplate onda je odjednom ta opcija omogucena.

Cim izvrsis subscribe dobijes 1000 poena i poeni pocnu da se racunaju x5. Zato ako uplacujete Prime treba po mom misljenju preskociti probni period u ovom slucaju jer samo steti.

@Keeshan hvala na informaciji.

Na twitchu sam konstantno preko 30h ali kad upišem naredbu u !watchtime u chat kaže mi da sam online 21h.

Jel zna netko šta je razlog gubitka tih 9h?

Znači konstantno je upaljeno sve

ps. Nisam još počeo s mobitela nego na kompu je upaljeno sve

Vjerojatno je došlo do network errora ili network offline (crni ekran) trebao bi provjeriti da li si u tom periodu dobivao EXPB to je u biti jedino bitno. Koliko sam ja provjeravao dok je crni ekran EXPB se i dalje skuplja.

Neznam da li ste primjetili ali smanjuje se broj paketa za pretvorbu EXPBa u EXP nadam se da će ih nadopuniti.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
April 15, 2018, 07:18:25 AM
Last edit: April 15, 2018, 07:35:49 AM by tooday
 #53

Kako da provjerim da li sam u tom periodu dobivao EXPB, tj kako da provjerim koliko ih imam uopće?

E i ovo sam sad primjetio: Da nakon 5 minuta kad ništa ne radim gore desno pored mog nicka ona kockica postane žuta, a ne zelena kao da sam online. I prebaci se na zeleno tek kad nešto napravim ili napišem u chat. jel ok i ako je žuta ili baš mora biti zelena cijelo vrijeme?

Jel ima gdje neke upute/faq za sve to jer ja ništa ne mogu tu naći

RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
April 15, 2018, 08:48:14 AM
 #54

Kako da provjerim da li sam u tom periodu dobivao EXPB, tj kako da provjerim koliko ih imam uopće?

E i ovo sam sad primjetio: Da nakon 5 minuta kad ništa ne radim gore desno pored mog nicka ona kockica postane žuta, a ne zelena kao da sam online. I prebaci se na zeleno tek kad nešto napravim ili napišem u chat. jel ok i ako je žuta ili baš mora biti zelena cijelo vrijeme?

Jel ima gdje neke upute/faq za sve to jer ja ništa ne mogu tu naći

Ispod prijenosa imas link na trgovinu piše ti nešto tipa Click the image above to go to the store. Tamo se registriraj odnosno poveži svoj Twitch uername s trgovinom i vidjet ćeš koliko imas EXPB bodova.
tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
April 15, 2018, 09:59:37 AM
 #55

Tnx

You have 273 EXPB za 1 dan i 4 h. Tako da je brojao i sate koje mi ne prikazuje na naredbi /watchtime. Jer je zapravo 273/6 po satu = 45,5

fight_mach1ine
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 37
Merit: 0


View Profile
April 15, 2018, 09:29:17 PM
 #56

Hvala na savjetu svima! Registrirao sam se i čekam da počnu stizati airdropovi, još moram probati Twitch.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
April 19, 2018, 01:14:44 PM
 #57

Zna li netko u čemu je problem? Registrirao sam svoju Expanse adresu na njihovom Discordu koji mi je otvoren već dva dana, ali i dalje mi je stanje 0 EXP. Znači komp mi radi 24 sata i otvoren je Discord kanal ali nisam dobio ništa. Twitch radi OK i čekam da se napuni 500 bodova da ih zamijenim za EXP.
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
April 19, 2018, 01:24:31 PM
 #58

Zna li netko u čemu je problem? Registrirao sam svoju Expanse adresu na njihovom Discordu koji mi je otvoren već dva dana, ali i dalje mi je stanje 0 EXP. Znači komp mi radi 24 sata i otvoren je Discord kanal ali nisam dobio ništa. Twitch radi OK i čekam da se napuni 500 bodova da ih zamijenim za EXP.

Ni ja nisam dobio nista sa Discorda vec neko vreme. Izgleda da kisa (/rain) sve slabije pada kako se leto primice. Smiley

Na Twitchu sad moras da imas 2500 poena za 5 $exp. Bez placenog subscribe koji daje 5x vise se sada ne isplati toliko. Bas je velika razlika.
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
April 19, 2018, 02:06:29 PM
Last edit: April 19, 2018, 08:43:43 PM by Branko
 #59

Scottii koji je zadužen za twitch, i ponekad za discord rain, je postao tata ovih
dana pa očekujte manje zastoje  Grin


Edit: eto, baš maloprije uletilo 0.75 EXP na discordu
campica
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 645
Merit: 145


View Profile
April 20, 2018, 05:49:51 AM
 #60

Zna li netko u čemu je problem? Registrirao sam svoju Expanse adresu na njihovom Discordu koji mi je otvoren već dva dana, ali i dalje mi je stanje 0 EXP. Znači komp mi radi 24 sata i otvoren je Discord kanal ali nisam dobio ništa. Twitch radi OK i čekam da se napuni 500 bodova da ih zamijenim za EXP.

Ja sam napisao prije 10 dana istu situaciju. Imao sam Discord upaljen 3 dana i nisam dobio niti jedan coin. A Twitch mi se ne isplati zbog toga sto su podignuli na 2500 poena za 5 EXP, jedino da subscribe za tih $5 onda se isplati Twitch stream.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!