Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:59:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Expanse coin i airdropovi  (Read 1237 times)
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
April 20, 2018, 06:43:55 AM
 #61

Scottii koji je zadužen za twitch, i ponekad za discord rain, je postao tata ovih
dana pa očekujte manje zastoje  Grin


Edit: eto, baš maloprije uletilo 0.75 EXP na discordu

Ma ja odustajem od toga. Koliko vidim, nisam ništa dobio, a Discord mi je upaljen 24 sata. Odustajem...
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714755541
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714755541

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714755541
Reply with quote  #2

1714755541
Report to moderator
1714755541
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714755541

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714755541
Reply with quote  #2

1714755541
Report to moderator
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
April 20, 2018, 03:47:28 PM
 #62

Scottii koji je zadužen za twitch, i ponekad za discord rain, je postao tata ovih
dana pa očekujte manje zastoje  Grin


Edit: eto, baš maloprije uletilo 0.75 EXP na discordu

Ma ja odustajem od toga. Koliko vidim, nisam ništa dobio, a Discord mi je upaljen 24 sata. Odustajem...

Možda si imao prevelika očekivanja, ne pada baš svaki dan nešto ali eto skupilo se dva EXPa
https://www.gander.tech/address/0xd9e1e787c35010b7d8679894bf7a6fe658437587
Da koš toliko kapne do kraja mjeseca ja zadovoljan. Meni i onako komp stalno radi tako da nema prevelike razlike ako je još i Discord upaljen.
Ja u zadnje vrijeme imam naviku botu poslati dvije naredbe /balance i !rank da provjerim stanje a i da ispadne da nešto i pišem.
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
April 20, 2018, 05:18:41 PM
 #63

Scottii koji je zadužen za twitch, i ponekad za discord rain, je postao tata ovih
dana pa očekujte manje zastoje  Grin


Edit: eto, baš maloprije uletilo 0.75 EXP na discordu

Ma ja odustajem od toga. Koliko vidim, nisam ništa dobio, a Discord mi je upaljen 24 sata. Odustajem...

Možda si imao prevelika očekivanja, ne pada baš svaki dan nešto ali eto skupilo se dva EXPa
https://www.gander.tech/address/0xd9e1e787c35010b7d8679894bf7a6fe658437587
Da koš toliko kapne do kraja mjeseca ja zadovoljan. Meni i onako komp stalno radi tako da nema prevelike razlike ako je još i Discord upaljen.
Ja u zadnje vrijeme imam naviku botu poslati dvije naredbe /balance i !rank da provjerim stanje a i da ispadne da nešto i pišem.


meni se skupilo 15 od discorda i 25 od twitcha u mjesec dana, s tim da twitch nije radio čitav mjesec, a discord je
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
April 20, 2018, 09:45:51 PM
 #64

Ja sam skupio 3 na Discordu, mislim za oko 15-tak dana. Poslednji put sam video /rain pre oko 3 dana, bio sam online ali nisam nista dobio. Osim toga, izgleda da rank ne igra nikakvu ulogu.

Twitch je mnogo bolji, tu skupljam oko 10 nedeljno, uz subscribe naravno.

Sve u svemu, prezadovoljan sam, posebno sto cena svaki dan raste.

EDIT:

Razume li neko ovaj njihov EXR dapp za staking kako funkcionise i da li je to pocelo ili je samo u planu?

Takodje i exp.life deluje kao zanimljiv koncept, ali ni to nisam shvatio u detalje.
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
April 21, 2018, 01:24:24 PM
 #65

Da li netko ima informaciju kako dugo će trajati farmanje na twitchu?
Pitam jer vidim da u stream store polako nestaju kuponi od 2500 EXPBa.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
April 21, 2018, 02:49:54 PM
 #66

Ja sam skupio 3 na Discordu, mislim za oko 15-tak dana. Poslednji put sam video /rain pre oko 3 dana, bio sam online ali nisam nista dobio. Osim toga, izgleda da rank ne igra nikakvu ulogu.

Twitch je mnogo bolji, tu skupljam oko 10 nedeljno, uz subscribe naravno.

Sve u svemu, prezadovoljan sam, posebno sto cena svaki dan raste.

EDIT:

Razume li neko ovaj njihov EXR dapp za staking kako funkcionise i da li je to pocelo ili je samo u planu?

Takodje i exp.life deluje kao zanimljiv koncept, ali ni to nisam shvatio u detalje.



EXR je nešto kao oročeni račun, staviš odreženu kolićinu EXP-a u lock, i nakon određenog vremena
podigneš uvećano za kamatu. Počelo je odavno, ali nije neograničeno, tj admini povremeno ponude
određenu količibu EXR-a, pa ko prvi, njegov EXR

Ovdje ima objašnjeno kako to radi:

https://www.youtube.com/watch?v=0Np7gQHJiKQ

Da li netko ima informaciju kako dugo će trajati farmanje na twitchu?
Pitam jer vidim da u stream store polako nestaju kuponi od 2500 EXPBa.

Bogme brzo nestaju...šteta što nisu smislili kako ograničiti na 1 stream po korisniku, garant ima ekipe koja sa hrpe kompova streama
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
April 23, 2018, 06:57:53 AM
Merited by RegulusHr (1)
 #67

Ja sam skupio 3 na Discordu, mislim za oko 15-tak dana. Poslednji put sam video /rain pre oko 3 dana, bio sam online ali nisam nista dobio. Osim toga, izgleda da rank ne igra nikakvu ulogu.

Twitch je mnogo bolji, tu skupljam oko 10 nedeljno, uz subscribe naravno.

Sve u svemu, prezadovoljan sam, posebno sto cena svaki dan raste.

EDIT:

Razume li neko ovaj njihov EXR dapp za staking kako funkcionise i da li je to pocelo ili je samo u planu?

Takodje i exp.life deluje kao zanimljiv koncept, ali ni to nisam shvatio u detalje.



EXR je nešto kao oročeni račun, staviš odreženu kolićinu EXP-a u lock, i nakon određenog vremena
podigneš uvećano za kamatu. Počelo je odavno, ali nije neograničeno, tj admini povremeno ponude
određenu količibu EXR-a, pa ko prvi, njegov EXR

Ovdje ima objašnjeno kako to radi:

https://www.youtube.com/watch?v=0Np7gQHJiKQ

Da li netko ima informaciju kako dugo će trajati farmanje na twitchu?
Pitam jer vidim da u stream store polako nestaju kuponi od 2500 EXPBa.

Bogme brzo nestaju...šteta što nisu smislili kako ograničiti na 1 stream po korisniku, garant ima ekipe koja sa hrpe kompova streama


Samo da Vas informiram da je na Discord kanalu objavljeno da neće u stream store nadopunjavati kupone od 2500 EXPBa kojih je nestalo, kad nestane i onih od 5000 EXPBa prelazi se na novi način nagrađivanja lojalnosti sa Streamelements na Stream coins.
https://imgur.com/zBfs3oR

Nisu ništa naveli što će biti s EXPB bodovima koji se ne iskoriste.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
April 23, 2018, 07:05:45 AM
 #68

Ludnica, zbilja su brzo nestali
mc266
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
May 02, 2018, 08:46:56 PM
 #69

Pozdrav!


Zašto mi izbaci poruku Wrong address, try another one nakon komande /balance?
Jel to normalno jer još nisam zamjenio expb u storeu?
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 02, 2018, 08:48:15 PM
 #70

Pozdrav!


Zašto mi izbaci poruku Wrong address, try another one nakon komande /balance?
Jel to normalno jer još nisam zamjenio expb u storeu?



A koja ti je adresa?

BTW ja stigao do 48 EXP i još 10 čeka na naplatu
mc266
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
May 02, 2018, 09:35:02 PM
 #71

Uspio sam promjeniti, pitao sam na bot kanalu i netko mi zaljepio sve komande što se toga tiču.

Inače, za sada na discordu nisam dobio ništa, a na twichu sam na 2600 expb
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 03, 2018, 06:04:22 AM
 #72

Uspio sam promjeniti, pitao sam na bot kanalu i netko mi zaljepio sve komande što se toga tiču.

Inače, za sada na discordu nisam dobio ništa, a na twichu sam na 2600 expb

Je, malo su smanjili dropove na discordu, izgleda da je ekipa prezapposlena
ovih dana pa i nisu previše često online
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
May 03, 2018, 08:43:38 PM
 #73

Uspio sam promjeniti, pitao sam na bot kanalu i netko mi zaljepio sve komande što se toga tiču.

Inače, za sada na discordu nisam dobio ništa, a na twichu sam na 2600 expb

Je, malo su smanjili dropove na discordu, izgleda da je ekipa prezapposlena
ovih dana pa i nisu previše često online

Ne da su ih smanjili nego su ih upotpunosti ukinuli.
@mc266 ako si sad na 2600expb-a bojim se da nećeš uspjeti uloviit kupon za zamjenu EXPBa za EXP, nadam se da će nekako kompenzirati neiskorištene EXPB-ove.
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 03, 2018, 08:50:27 PM
 #74

Uspio sam promjeniti, pitao sam na bot kanalu i netko mi zaljepio sve komande što se toga tiču.

Inače, za sada na discordu nisam dobio ništa, a na twichu sam na 2600 expb

Je, malo su smanjili dropove na discordu, izgleda da je ekipa prezapposlena
ovih dana pa i nisu previše često online

Ne da su ih smanjili nego su ih upotpunosti ukinuli.
@mc266 ako si sad na 2600expb-a bojim se da nećeš uspjeti uloviit kupon za zamjenu EXPBa za EXP, nadam se da će nekako kompenzirati neiskorištene EXPB-ove.

Trebao bi ako ima subscribe ili amazon prime, inače bi zbilja mogao propustiti
mc266
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
May 05, 2018, 10:46:15 AM
 #75

Da, ostalo još samo 260 komada, mogao bih zakasniti. Ali sam u međuvremenu kupio pretplatu pa možda i stignem, sad sam na 4500expb
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
May 05, 2018, 03:16:15 PM
Merited by Keeshan (1)
 #76

Da, ostalo još samo 260 komada, mogao bih zakasniti. Ali sam u međuvremenu kupio pretplatu pa možda i stignem, sad sam na 4500expb

Kako sam ja u približno istoj situaciji raspitao sam se na njihovom Discordu što će biti kad nestane kupona za zamjenu EXPBa u EXP. Kažu da prelaze na streamcoins a neiskorišteni EXPB će se moći zamijeniti za streamcoins.
Tako da nema straha da ćeš izvisiti.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 05, 2018, 09:57:05 PM
 #77

Ako imate volje, votajte malo ovu vijest:

https://cryptopanic.com/news/expanse/1866644/EXP-got-recommended-by-Palm-Beach-Signal
tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
May 11, 2018, 04:11:31 AM
 #78

Poz, evo da i ja javim svoja iskustva nakon malo više od 25 dana.

Na discordu sam stalno i koliko sam vidio u tih 25 dana je bilo 5 raina.
Prvi dan sam propustio jer mi je status otišao na Idle (mislim da je to razlog)
Zadnji je bio pretprošlu nedjelju ali taj dan mi je žena slučajno isključila discord pa sam i njega propustio za nekih pol sata. Peh ali šta ćeš, događa se.
Ova 3 u sredini sam dobio, ukupno 2,5 EXP-a

Twitch sam gledao 23 dana a ne 25 jer nekad oni odu offline a i zbog ovog sa ženom. Skupio sam: You have 3,416 EXPB

Da, ostalo još samo 260 komada, mogao bih zakasniti. Ali sam u međuvremenu kupio pretplatu pa možda i stignem, sad sam na 4500expb

Kako sam ja u približno istoj situaciji raspitao sam se na njihovom Discordu što će biti kad nestane kupona za zamjenu EXPBa u EXP. Kažu da prelaze na streamcoins a neiskorišteni EXPB će se moći zamijeniti za streamcoins.
Tako da nema straha da ćeš izvisiti.

Nadam se da si u pravu jer više nema ni ovih paketa za 10EXP-a.
Sad sam tu gdje jesam pa ću i nastaviti s tim gledanjem i nadati se najboljem.

U svakom slučaju hvala Branko na ovom tipu, i neću se ljutiti ako imaš i podjeliš još nekih sličnih informacija  Wink

Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 11, 2018, 05:37:19 AM
 #79

Ja sam dosad skupio 60 EXP, i čekam još 10 (stigao uzeti jedan od zadnjih paketa  Grin )
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
May 11, 2018, 12:16:26 PM
 #80

Pazi sad ubacili u shop dodatnih 1000 majica i nateraju nasi da kupujemo majice za 5000 bodova dok ne nestanu i isprazni se shop Cheesy

Salim se, nadam se da niko od njih ovo ne cita pa da mu dodje ta ideja na pamet.



Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!