Bitcoin Forum
May 04, 2024, 04:27:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Expanse coin i airdropovi  (Read 1237 times)
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 11, 2018, 12:26:59 PM
 #81

Naravno ovaj market drop mi malo smanjio zaradu kad se gleda u doalrima, al što da se radi
1714796865
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714796865

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714796865
Reply with quote  #2

1714796865
Report to moderator
1714796865
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714796865

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714796865
Reply with quote  #2

1714796865
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714796865
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714796865

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714796865
Reply with quote  #2

1714796865
Report to moderator
1714796865
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714796865

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714796865
Reply with quote  #2

1714796865
Report to moderator
tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
May 11, 2018, 12:31:59 PM
 #82

Pazi sad ubacili u shop dodatnih 1000 majica i nateraju nasi da kupujemo majice za 5000 bodova dok ne nestanu i isprazni se shop Cheesy

Salim se, nadam se da niko od njih ovo ne cita pa da mu dodje ta ideja na pamet.


Haha Naštampam ti ja majce po 5EXP-a  Grin Grin Grin

Naravno ovaj market drop mi malo smanjio zaradu kad se gleda u doalrima, al što da se radi

Ma pusti, doći će to opet na svoje.

I ti evo merit za ovu temu jer sam dobio 3 u zadnjih par dana. Sljedeći će dobiti autor teme: Kako dalje da dobijete svoje prve tokene

Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
May 12, 2018, 11:08:04 AM
 #83

Poz, evo da i ja javim svoja iskustva nakon malo više od 25 dana.

Na discordu sam stalno i koliko sam vidio u tih 25 dana je bilo 5 raina.
Prvi dan sam propustio jer mi je status otišao na Idle (mislim da je to razlog)
Zadnji je bio pretprošlu nedjelju ali taj dan mi je žena slučajno isključila discord pa sam i njega propustio za nekih pol sata. Peh ali šta ćeš, događa se.
Ova 3 u sredini sam dobio, ukupno 2,5 EXP-a

Twitch sam gledao 23 dana a ne 25 jer nekad oni odu offline a i zbog ovog sa ženom. Skupio sam: You have 3,416 EXPB

Da, ostalo još samo 260 komada, mogao bih zakasniti. Ali sam u međuvremenu kupio pretplatu pa možda i stignem, sad sam na 4500expb

Kako sam ja u približno istoj situaciji raspitao sam se na njihovom Discordu što će biti kad nestane kupona za zamjenu EXPBa u EXP. Kažu da prelaze na streamcoins a neiskorišteni EXPB će se moći zamijeniti za streamcoins.
Tako da nema straha da ćeš izvisiti.

Nadam se da si u pravu jer više nema ni ovih paketa za 10EXP-a.
Sad sam tu gdje jesam pa ću i nastaviti s tim gledanjem i nadati se najboljem.

U svakom slučaju hvala Branko na ovom tipu, i neću se ljutiti ako imaš i podjeliš još nekih sličnih informacija  Wink

Ne znam da li provjeravate na Stream Elements ali nadopunili su ove EXPB kupone, tako da ih sad opet ima 170 komada (trenutna situacija). Taman će izdržati da ja jedan iskoristim.  Grin

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
May 17, 2018, 08:09:29 AM
 #84

Ne znam da li ste vidjeli ali opet su promijenili odnos između EXPB/EXP sad je potrebno 7500EXPBa za 10 EXPa.
S trenutnom cijenom od 1,87$ za EXP to daje zaradu od 0,35$/dan (10,7$/mjesečno) za obične smrtnike za one koji imaju pretplatu to je 1,75$/dan.
Ili ako hoćete drukčije .. bez pretplate vam treba 52 dana da sakupite za jedan kupon, a pravila će se vjerojatno opet promjeniti prije nego sakupite dovoljno za jedan kupon.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
May 17, 2018, 07:04:02 PM
 #85

Ne znam da li ste vidjeli ali opet su promijenili odnos između EXPB/EXP sad je potrebno 7500EXPBa za 10 EXPa.
S trenutnom cijenom od 1,87$ za EXP to daje zaradu od 0,35$/dan (10,7$/mjesečno) za obične smrtnike za one koji imaju pretplatu to je 1,75$/dan.
Ili ako hoćete drukčije .. bez pretplate vam treba 52 dana da sakupite za jedan kupon, a pravila će se vjerojatno opet promjeniti prije nego sakupite dovoljno za jedan kupon.

Ma meni su promjenili 2 puta prije nego sam skupio za jedan kupon. Tako da ništa od toga, pogasio sam a imam preko 4000

Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
May 17, 2018, 07:28:12 PM
 #86

Ne znam da li ste vidjeli ali opet su promijenili odnos između EXPB/EXP sad je potrebno 7500EXPBa za 10 EXPa.
S trenutnom cijenom od 1,87$ za EXP to daje zaradu od 0,35$/dan (10,7$/mjesečno) za obične smrtnike za one koji imaju pretplatu to je 1,75$/dan.
Ili ako hoćete drukčije .. bez pretplate vam treba 52 dana da sakupite za jedan kupon, a pravila će se vjerojatno opet promjeniti prije nego sakupite dovoljno za jedan kupon.

Ma meni su promjenili 2 puta prije nego sam skupio za jedan kupon. Tako da ništa od toga, pogasio sam a imam preko 4000

Ja sam uspio iskoristiti jedan kupon, sad već 5 dana čekam da mi sjedne EXP, nadam se da sad tu neće zapeti. Iskreno meni i bilo žao odustati kad sam već prešao pola.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 17, 2018, 07:41:01 PM
 #87

Što jest jest, nije im u redu ovo nenajavljeno dizanje cijene...iako, ako se pogleda kako brzo je sve otišlo, vjerojatno i dalje ima puno multija

Neko ko ima npr 10 PC-a u nekoj firmi na kojima može namjestit da mu se vrti twitch, mogao je skupit oko 1000 dolara mjesečno,
što nije zanemarivo
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
May 17, 2018, 08:50:13 PM
 #88

Što jest jest, nije im u redu ovo nenajavljeno dizanje cijene...iako, ako se pogleda kako brzo je sve otišlo, vjerojatno i dalje ima puno multija

Neko ko ima npr 10 PC-a u nekoj firmi na kojima može namjestit da mu se vrti twitch, mogao je skupit oko 1000 dolara mjesečno,
što nije zanemarivo

Ma sustav je morao biti složen na način da mu mutiji ne smetaju, koja je svrha ove njihove kampanje?
Podjela novčića ljudima ili su željeli pokazati nekome kako ih cijelo vrijeme prati veliki broj ljudi? Ako su samo željeli podijeliti novčiće onda su to stvarno zakomplicirali sebi i korisnicima, a ako su željeli da imaju određen broj ljudi u svom twitch kanalu, to postignu i s multi accountima.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 17, 2018, 08:57:05 PM
 #89

Što jest jest, nije im u redu ovo nenajavljeno dizanje cijene...iako, ako se pogleda kako brzo je sve otišlo, vjerojatno i dalje ima puno multija

Neko ko ima npr 10 PC-a u nekoj firmi na kojima može namjestit da mu se vrti twitch, mogao je skupit oko 1000 dolara mjesečno,
što nije zanemarivo

Ma sustav je morao biti složen na način da mu mutiji ne smetaju, koja je svrha ove njihove kampanje?
Podjela novčića ljudima ili su željeli pokazati nekome kako ih cijelo vrijeme prati veliki broj ljudi? Ako su samo željeli podijeliti novčiće onda su to stvarno zakomplicirali sebi i korisnicima, a ako su željeli da imaju određen broj ljudi u svom twitch kanalu, to postignu i s multi accountima.


A čuj, ekipa je dosta otvorena za prijedloge, ako neko ima nešto pametno predložite im u discordu, ili predložite tu pa ću im ja prenijeti Smiley
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
May 17, 2018, 09:34:42 PM
 #90

Problem sa multijima bi mogli da rese kao sto projekti resavaju slican problem kod airdropa koji oni uglavnom zovu proof of identification.

 Da bi mogao da sa svojim poenima sa twitcha kupis exp, moras da imas svoj mail registrovan kod njih, a onda na njihovom threadu na ovom forumu sa svojim nickom moras da potvrdis da je to tvoj mail (proof of identification). I naravno sa jednim forum nalogom mozes da imas samo jedan registrovan mail. Mogu recimo i da postave uslov da moras da budes Jr Member da dodatno podignu kredibilitet.

Na taj nacin bi znatno smanjili broj naloga koji mogu da unovce poene, jer ne moze se bas lako napraviti vise naloga na ovom forumu.

Edit:

Evo jos jedna ideja, mogli bi nalog za zamenu poena za exp da izvrsavaju direktno ovde na forumu. To je mozda i najjednostavnije. Pa onda ako neko prijavi vise kupovina jednostavno mu banuju nalog na ovom forumu da ne moze vise da kupuje.



tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
May 18, 2018, 03:10:40 AM
 #91

Keeshan dobro govori, postoje načini kako to spriječiti tj učiniti nepovoljnim da se naprave multiji.

Jel mogu ja poslati nekome svoje EXPB?

slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
May 18, 2018, 07:56:21 AM
 #92

Ja sam probao skupljati i EXP i EXPB ali nisam bio baš neke sreće. Onaj neki "rain" za EXP u Discordu nisam nikad dočekao, a bio sam sigurno tjedan dana online, a EXPB sam valjda počeo skupljati prekasno pa su bodovi išli presporo da bi ih mogao zamijeniti za EXP. Baš kako je Zvjezdan napisao... Ako su htjeli samo podijeliti coine, mogli su to napraviti jednostavnije. Recimo, Electroneum prilično jednostavno dijeli svoje coine - instaliraš app za mobitelu i "rudariš". Ustvari ne rudariš nego dobivaš premined coine. Nije neka zarada ali kad mi mob ionako radi, par postotaka baterije više me neće ubiti...
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
May 18, 2018, 08:40:47 AM
 #93

Keeshan dobro govori, postoje načini kako to spriječiti tj učiniti nepovoljnim da se naprave multiji.

Jel mogu ja poslati nekome svoje EXPB?

Mislim da nema slanja EXPBa jer to nema logike, tek onda bi mulit accounti došli do izražaja.

Ja sam probao skupljati i EXP i EXPB ali nisam bio baš neke sreće. Onaj neki "rain" za EXP u Discordu nisam nikad dočekao, a bio sam sigurno tjedan dana online, a EXPB sam valjda počeo skupljati prekasno pa su bodovi išli presporo da bi ih mogao zamijeniti za EXP.

Rain ni ja nisam nikad vidio, a u njihovom kanalu sam od kad sam uključio Twitch i skupio 5000 EXPBa što znači barem 34 dana. Ne znam da li su "rain" maknuli ili ja ne ispunjavam neke od kriterija za dodjelu.

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
May 18, 2018, 09:07:46 AM
 #94

Ja sam probao skupljati i EXP i EXPB ali nisam bio baš neke sreće. Onaj neki "rain" za EXP u Discordu nisam nikad dočekao, a bio sam sigurno tjedan dana online, a EXPB sam valjda počeo skupljati prekasno pa su bodovi išli presporo da bi ih mogao zamijeniti za EXP.

Rain ni ja nisam nikad vidio, a u njihovom kanalu sam od kad sam uključio Twitch i skupio 5000 EXPBa što znači barem 34 dana. Ne znam da li su "rain" maknuli ili ja ne ispunjavam neke od kriterija za dodjelu.

Možda je potrebno biti aktivan u trenutku kad oni daju naredbu rain. Moj status je većinom bio žute boje (valjda away, nisam siguran koji su nazivi statusa) jer sam Discord otvorio u spustio prozor. U svakom slučaju, previše je to meni zajebancije za premalo "šuške".
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 18, 2018, 07:54:58 PM
 #95

Keeshan dobro govori, postoje načini kako to spriječiti tj učiniti nepovoljnim da se naprave multiji.

Jel mogu ja poslati nekome svoje EXPB?

Mislim da nema slanja EXPBa jer to nema logike, tek onda bi mulit accounti došli do izražaja.

Ja sam probao skupljati i EXP i EXPB ali nisam bio baš neke sreće. Onaj neki "rain" za EXP u Discordu nisam nikad dočekao, a bio sam sigurno tjedan dana online, a EXPB sam valjda počeo skupljati prekasno pa su bodovi išli presporo da bi ih mogao zamijeniti za EXP.

Rain ni ja nisam nikad vidio, a u njihovom kanalu sam od kad sam uključio Twitch i skupio 5000 EXPBa što znači barem 34 dana. Ne znam da li su "rain" maknuli ili ja ne ispunjavam neke od kriterija za dodjelu.


Evo na mom walletu možeš vidjeti koliko sam ja skupio, 5 i 10 EXP je twitch, a ostalo je /rain

https://www.gander.tech/address/0xa0f69deae6590c7712e46a7179ce39d88634566a


Ako je neko developer ili ima kakvu ozbiljniju ideju, evo nova šansa da se zaradi od 2500 do 25000 EXP

https://cryptopanic.com/news/expanse/1965032/has-created-a-1000000-dev-grant-fund-to-provide-financial-grants-to-innovative-projects
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
May 18, 2018, 09:58:25 PM
 #96

Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 18, 2018, 10:02:46 PM
 #97

Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.



Evo ja sam u zadnjih 2 sata dobio 2 raina
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
May 19, 2018, 10:24:41 AM
 #98

Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.



Evo ja sam u zadnjih 2 sata dobio 2 raina

Branko ti si očito povlaštena kategorija. Smiley
Ja sam i postavljao neka pitanja i skoro svaki dan provjeravam balance ali raina za mene nema.
Sad me već polako brine što još nisam dobio 10 EXP za kupon, prije šest dan sam pokrenuo zamjenu. Da li ste vi dobili kakvu potvrdu na email da je vaš zahtjev za zamjenu zaprimljen?

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Branko (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 318


View Profile
May 19, 2018, 10:30:58 AM
 #99

Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.



Evo ja sam u zadnjih 2 sata dobio 2 raina

Branko ti si očito povlaštena kategorija. Smiley
Ja sam i postavljao neka pitanja i skoro svaki dan provjeravam balance ali raina za mene nema.
Sad me već polako brine što još nisam dobio 10 EXP za kupon, prije šest dan sam pokrenuo zamjenu. Da li ste vi dobili kakvu potvrdu na email da je vaš zahtjev za zamjenu zaprimljen?


Ma nisam, jedan rain se podijelio na 47 a drugi na okruglo 50 ljudi
Bio sam u chatu pa sam vidio
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
May 19, 2018, 10:35:14 AM
 #100

Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.



Evo ja sam u zadnjih 2 sata dobio 2 raina

Branko ti si očito povlaštena kategorija. Smiley
Ja sam i postavljao neka pitanja i skoro svaki dan provjeravam balance ali raina za mene nema.
Sad me već polako brine što još nisam dobio 10 EXP za kupon, prije šest dan sam pokrenuo zamjenu. Da li ste vi dobili kakvu potvrdu na email da je vaš zahtjev za zamjenu zaprimljen?

Ma nisam, jedan rain se podijelio na 47 a drugi na okruglo 50 ljudi
Bio sam u chatu pa sam vidio

Izgleda da je onda bitno da si u pravom trenutku online, ili da si barem nedavno bio online kad stisnu rain.

A nakon koliko vremena tebi isplate EXP od zamjene za EXPB?

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!