Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:13:47 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Girdiginizden Beri Airdrop/Bounty Hariç Kar Zarar Durumunuz Nedir?  (Read 426 times)
DarkbLue
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
April 05, 2018, 03:31:23 AM

yaklaşık bir yıl önce 400 liraya 0.094 btc almıştım cebimden çıkan tek nakit bu Smiley airdroplardan iyi kaldırdım ve onları borsada iyi şekilde değerlendirdim bir yıl içinde kazandıklarımdan bozduklarımla yaklaşık 60k tl çekim yaptım ve haala elimde hatırı sayılır miktar bulunduruyorum. Aralıktan beri zarardayım ama kripto miktar olarak artıyor ama fiatta düşüşe geçtim. Elimdeki miktarı sürekli arttırma peşindeyim ama çoğu zaman nakite sıkışıp bozuyorum. Fiyatlar toparlanana kadar elde birşeyler kalırsa iyi.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
April 05, 2018, 09:36:30 PM

Şu anda kardan zarardayım. Anaparamın 1.5 katı toplamda cuzdanlarda duruyor. Piyasa çokmeden once 10 katını gectiğim coinler oldu. Genel anlamdada buna yakın bir karım vardı. Ama bekleriz sıkıntı yok Smiley

RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
April 05, 2018, 09:44:12 PM

Sürünüyoruz abi hayatımda girdiğim en uzun imza sanırım 3 aydır imzadayım hatta belki çerez parası alacağımızı bile bile girdik neyse sağlık olsun fena zararda olduğum kesin gibi gözüküyor.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 06, 2018, 04:44:31 AM

Foruma kaydım kasım 2013 zarardayım dersem döverler sanırım, yatırdığı çıkaralı 2-3 sene oluyor,  son 3 ayda ciddi anlamda zarar var bendede herkes te olduğu gibi, ama geçen aralık da bir miktar realize olmuştum,
Şimdide piyasa toplansın diye bekliyoruz,
Otisabi
Member
**

Merit: 12

otisbey

View Profile
April 06, 2018, 09:32:55 AM

3 4 aydır kripto işindeyim hiç yatırırım olmadı allahtan yoksa sağlam kazık girerdi bna ödül vsler geldi şuana kadar kazancım pek değil ama hiç yoktan iyi 200 lira kadar bir kazancım oldu allah bereket versin ne diyelim Smiley
Zengin değiliz ki yatırım için basalım parayı coine Smiley

simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
April 06, 2018, 09:35:39 AM

Ben 150 lira civarı bir şey ile girmiştim. Son düşüs öncesi %650 ye varan bir kar durumum vardı ancak hepsini kaybettim su an zararım %40 civarlarına kadar düştü ne yazık ki
Fudoaridolu
Member
**

Activity: 138
Merit: 19

View Profile
April 06, 2018, 05:05:40 PM

Dolar karsiligi olarak 3x yaklasik 6-7 ay oldu ilk kez elime bitcoin geceli ama 2012 den beri  takip ediyorum gecen sene ye nasip oldu almak.
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
April 06, 2018, 06:46:34 PM

Ben boğa sezonunda girdim iyi miktarda kar elde ettim çektim sonra tekrar girdim ama boğanın sonlarına denk geldi maalesef bu sefer de zarar ettim baya ciddi hala çıkmadım tabi piyasadan artacağını umut ediyorum
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
April 06, 2018, 11:18:30 PM

Ben boğa sezonunda girdim iyi miktarda kar elde ettim çektim sonra tekrar girdim ama boğanın sonlarına denk geldi maalesef bu sefer de zarar ettim baya ciddi hala çıkmadım tabi piyasadan artacağını umut ediyorum

Aynı şekilde hocam ilk başlarda güzel kâr etmiştim ama 15 binde aldığım zaman fazla açgözlü oldum zamanını kaçırtip satamadim. Elimde kaldı diyebilirim. Bu dönem inşallah geçer yoksa halimiz kül
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 06, 2018, 11:30:54 PM

Tam kâr ettim derken yanlış zamanda yapılan yanlış bir hamle ile kazandığım para neredeyse yok oldu. Allah'tan sadece kârim gitti. O yüzden olaya cebimdeki parayı uzun vadede korudum olarak bakıyorum.
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
April 07, 2018, 09:40:00 AM

Son 2 ayda bitcoin ve altcoinlerde kalanların miktarı 4 te 1 e düşmüştür. (Bende dahil)
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
April 07, 2018, 04:44:15 PM

Çok fazla değişiklik yapamadım desen yanlış olmaz galiba ama bir çok kişi kazandığı kampanya tokenleriyle yatırım yaptığı için onları hariç kabul etmek zor olsa gerek

nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
April 07, 2018, 07:20:24 PM

Genel olarak düşünemem şimdi çoğunu unuttum ama çok büyük fırsatlar kaçırdım. Onları denk getirseydim emin olun burada olmazdım Tongue

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
April 08, 2018, 07:09:49 PM

Eğer bountyleri saymazsam piyasaya girdiğimden beri ciddi oranda zarardayım. Aslında en çok da bountyden kazandığım tokenları dolara çevirmediğim için ordan daha çok zarardayım
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
April 08, 2018, 09:14:02 PM

Sanirim kazanctayim suan hemen hemen ayni gibi gorunse bile cok defa para cekmistim duzenli olarak lazim oldukca.
Ama artik yukselise gecse iyi olur cok dalgasiz kalmaya basladi.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
April 08, 2018, 10:03:41 PM

İyi denebilecek kadar kardayim desem yanlış olmaz galiba ama kaybettiğim şansları ve fırsatları düşündüğüm de gerçekten bu kazanç hiç bir şey
karl.bomonti
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
April 09, 2018, 02:04:39 AM

girdiğimden beri ne airdroptan kazandım ne de bountyden. daha ilk imza kampanyası bakalım ne olacak. 22 mayıs bitiş. 30u gibi gelmiş olur herhalde güncellerim ozaman yazımı
mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
April 09, 2018, 05:54:20 AM

btc bazına bir kar söylemeyeceğim sürekli al sat yaptığım için. Bir yıl kadardır trade kısmı ile ilgilenmekteyim.
Bu bir yıl içinde Ocak 2018' e kadar olan realize kar oranım 350% idi.
Sonrasındaki bu oranım şu an yaklaşık 200 - 250% arasında.
Ocak 2018 den şu zamana kadar değil, baştan bu zamana kadar.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
April 09, 2018, 12:25:11 PM

9600 liralık bitcoin çekmiştim 1 kerede, 9600 liralık kardayım denilebilir, minexcoin denk getirmiştim aylar öncesinden
chepterone
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
April 09, 2018, 12:32:22 PM

ben de kasım aylarında girmiştim, hiç kar edemedim sürekli olarak düşüş yaşadım. 20 bin den btc aldım zarar ettim sonra 1200 den trx aldım zarar ettim. yani zararım çok büyük ama beklemeye devam.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: