Bitcoin Forum
September 24, 2024, 03:52:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: HERKES ALIRKEN SAT HERKES SATARKEN AL!  (Read 892 times)
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
March 30, 2018, 09:56:42 AM

aslında herşeyi tek bir cümleyle ifade etme ihtiyacı insanoğlunda yıllar önceden beri vardır ve şuan piyasaya bakıp söyleyebilceğim tek şey HERKES SATARKEN AL HERKES ALIRKEN SAT! piyasanın tersine hareket et ki kazan (bakınız 2001 krizi bakınız 2008 krizinde hisse ve reel piyasa alımları)     
an itibariyle

bitcoin : 7200 $
ethereum : 390 $

kazananlar bugunlerde alım yapanlar olacak ! ve büyük bir çoğunluk satanlardan oluşacak ne yazıkki. !

Dün akşam 7200$ dan açtığım long sabah beni çok üzdü. Aynı sizin gibi düşündüm ama erken davranmışım. Ama mantık kesinlikle bu olmalı. Bu seviyelerden alanların sayısı az olsa da yüklü alımın nedeni bu mantık işte.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
March 30, 2018, 10:00:58 AM

Ben bugün aldım mesela 6800lerden, millet satsın parayı böyle zamanlarda risk alanlar kazanıyor, alın burdan satın 15 20k dolardan temiz para, her zaman bu riskleri alıyorum bence en çok böyle zamanlarda kazanılıyor para.

Metazen
Member
**

Activity: 213
Merit: 11

View Profile
March 30, 2018, 10:32:00 AM

Abi adam gayet doğru ve bir kısmımızın bildiği ya da katıldığı bir cümleyi söylemiş , neyi zorluyoruz..yok öyle değil de böyle falan. Bu işin yolu bu , başka yolu yok. Bu taktiğin işlemediği durumlar var zaten çoğu taktik işlemesin diye balinalar var.

Yukarda bir arkadaş 7.600 den Btc aldım zarardayım demiş , umarım kara geçersin kardeşim. E ben 2 gün önce 8.600 deyken Btc aldım o ne olacak ? Amacım ncash almaktı onunla da ncash aldım. Yani ben daha fazla zarardayım. Ondan öncelerini saymıyorum bile..

Bu piyasada dalgayı en dipten yakalayıp en tepeden çıkabilecek varsa gelsin önünde eğilelim abicim..yok öyle bir dünya.

Ha şuna da katılmıyorum bu arada , en sevmediğim cümleler ; ''Yahu ne kadar sabırsızsınız bir sene sonra düzelir , yok 6 ay sonra düzelir'' o da ayrı bir saçmalık. Ben alıp elimde bir coini 1 sene 2 sene tutacaksam forumda ne işim var. O zaman bu sayfaları hiç açmamak lazım günlük iniş çıkışlarla bile kahrından ölürsün öyle  söyliyeyim.

Genel kanımı söyliyeyim; şu sıralar btc ya da eth fiyatı olacak en diplerde 7.100 btc lerdeyiz. Bundan daha aşağı düşermi her düşmez dendiğinde düştü , analiz grafik sürüyle takip ediyoruz (edenler için) tutmuyor genelde. Ama geçen seferde çok kötüyüz artık dendiğinde 1 ay önce filan tekrar yükselişe geçip piyasaya biraz can vermişti. Bana göre de bu dönemler btcnin son altları olmalı..
parin35
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
March 30, 2018, 10:52:29 AM

O devre her zaman çalışmaz ! bu piyasa hiç bir kalıba sokulamaz , o denileni yapmak için dipleri bilmek lazım dipler görünmüyor ...
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 30, 2018, 12:27:09 PM

Bugünlerde alım yapanların yakın gelecekte iyi bir kazanç yapacağından kuşkum yok. Şu anda da herkesin alım yaptığını düşünüyorum. Herhalde şu sıralarda alınmalı mesajını vermek için "herkes alırken sat herkes satarken al" ifadesini kullanıyorsun Smiley
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
March 30, 2018, 12:30:54 PM

Mantık doğru ama beraberinde ne zaman sorusu sorulmalı alım yeni başlamışsa zaten yükseliş beklentisi vardır ve genelde yükseleme başlar yükselme durduğu zaman veya yavaşladığı zamanı gözlemleyerek fırsat kollanabilir yoksa piyasanın terine hareket edeyim derken terste kalırsın.
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
March 30, 2018, 12:54:22 PM

katılıyorum bu seviyelerden btc ve etheryuma yatırım yapmak akıllı iş olur. gelecek dönemdeki yükselişte bugünlerde yakalanan fiyatlar çok aranacaktır
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
March 30, 2018, 02:56:36 PM

Çoğu zaman işe yarayan bir ilke bu. Ama şu son dönemki piyasanın dengesiz hali beni biraz daha pusuda kalmaya itti.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 30, 2018, 02:59:10 PM

güzel taktiklerden biri olduğu için deneyen yatırımcı sayısı oldukça fazla o yüzden gelişi güzel alım satım yapmaktan daha güzel.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 30, 2018, 03:03:10 PM

şuan alım yapmak mantıklı bence de ama bu seviyelerden de aşağı düşerse diye insanlar korkuyor ethereumun malum fiyatından dolayı icolar güncellemeye yada ertelemeye gittiler neredeyse yarı yarıya düştü şuan alıp bekletmelik bir zaman ve önünde sonunda kar getirecektir hem de ciddi karlar diye düşünüyorum
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1148

View Profile
March 30, 2018, 03:15:50 PM

içten içe gülüyorum yeminle, resmen zengin olmak için büyük bir fırsat bu! biraz daha düşer mi? düşebilir ama kimin umrunda, çok az bir marj kaldı dibe! bugün-yarın paraya ihtiyacınız yoksa all-in girmek için büyük piyango! yapacakları çok fazla birşey kalmadı
-biraz daha düşebilir, cmc 200-220'yi görebilir, düşmeye de bilir
-biraz yükseltip tekrar basabilirler, bunu birkaç defa daha yapabilirler
-kesin ve nihai olarak seve seve artış kaçınılmaz, hem btc hem altcoinlerde...ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
March 30, 2018, 03:21:12 PM

5.5 6 aydır tam anlamıyla piyasayla top gibi oynuyorlar. Acemileri öyle bir silkelediler ki ben böyle bişey görmedim daha önce. Eskiden piyasa böyle düşerken acayip büyük olayların haberleri çıkıyordu bu sefer ona da izin vermemişler. 10 yükseltip 8 aşağı çaktılar. Şimdi de yarım yarım yere gömmeğe çalışıyorlar. 0a ulaştığmızda büyük artış felaket bir şekilde gelecektir. Sabırlı olan kenarda birikmişi olan tüm parasını kriptoya yatırmayan insanlar kazanacak.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
xxxgr
Member
**

Metahash

View Profile
March 30, 2018, 05:18:40 PM

Bu noktalara cekildiyse buralardan da 4000 usd civarina birakma ihtimali var. Ben 6100usd den yatirim yapmistim ve 8000 civarlarindan geri bozdurdum daha fazla yukariya cik. Fakat su anda 4500usd gormeden tekrar alis yapmama karari aldim

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Mugur2
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
March 30, 2018, 05:35:38 PM

Hocam elimizde bir şey kalmadıki ne ile alalım Cheesy Ocak ayında bastık gaza gidiyoruz diye yüklendik sonumuz böyle oldu.
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 30, 2018, 05:43:40 PM

herkes aç gözlü oldugunda kork herkes korkarken aç gözlü ol diye bi söz vardı sanki ama bi türlü beceremiyorum bu durumu ya  pff
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
March 30, 2018, 06:41:44 PM

Bu kadar değişken ve yeni yatırım fırsatlarına açık bir piyasada uzun vadede çok işe yarayacak bir sistem olmasa da kısa vadede çok pahalı olmayan altcoinlerle denenebilir.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
March 30, 2018, 06:43:43 PM

Genelde yazdığınız gibi ama bu oranda bir düşüş kripto tarihinde yok.
Ne olacağı belirsiz henüz.

zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 30, 2018, 06:44:38 PM

bulunduğumuz durumda bu taktikte işe yaramıyor malesef.eth 500e düştü daha düşmez düşsede 450 taban dedim, tekrar aldım sonra taban dediğim 450 ye geldi dahada düşmez dedim 360 a kadar geldi.hala diyorumki bundan aşağıya düşmez ama malesef cesaretim kalmadı artık ya dahada düşerse diye söylenip duruyorum.zamanında iyi kara geçince eldekileri çıkarmamakla hata ettik

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 30, 2018, 06:45:22 PM

Doğru bir çıkarım bence de ancak şu anın şartları göz önüne alındığında bu yorumu yapmak gerçekten güç gibi geliyor bana.
Piyasa o kadar dalgalı ki almaya da satmaya da korkuyor insan..

megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 30, 2018, 06:47:30 PM

Şuan için bu durumda kar etmiyor ya maalesef. Gittikçe dahada düştü piyasa. Geçenlerde biri demişti btc yine 6 bin dolarlari girecek diye bende demiştim çok zor duruyor şimdilik diye. Adamın dediği çıktı resmen ben demiştim 8 binden aşağıya daha fazla dusmez diye ne olacağı hiç belli değil.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: