Bitcoin Forum
June 01, 2024, 01:24:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitflip.li Borsası  (Read 289 times)
yapa ve yalniz (OP)
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
March 31, 2018, 01:33:00 PM
Merited by ChevyImpala (1), VaramiR (1)

Selamlar arkadaşlar,

https://bitflip.li Yaklaşık 2 aydır kullandığım bitflip'i tanıtmak istedim. Bu borsa da binance ve kucoin gibi kendi coinleri bulunmakta ve toplanan komisyonlar elinizdeki miktara göre dağıtılmakta. O yüzden bir miktar FLIP aldım bende bekletiyorum haftalık dağıtılıyor kâr oranları. Birde ref programı var %40 getirisi olabiliyor refli kaydolduğunda. Borsayı beğendim genelde borsayı USD üzerinden kullanmaktayım. Çok daha rahat oluyor. Günlük 30 ila 50 btclik hacmi var şu an. Bence ileride adından baya bi bahsettiren bir borsa olacaktır sevdim nedense.

https://i.hizliresim.com/XP11pj.jpg
https://i.hizliresim.com/bBXXR0.jpg
https://i.hizliresim.com/dOddEr.jpg

Refli: https://bitflip.li/?ref=1dfp551dmao2
Refsiz: https://bitflip.li/user?register=1

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 31, 2018, 02:43:47 PM

btw alıp satmak için kullandığım hacimsiz bir borsa.
hacimin yüzde 90 dı bitwhite traderları oluşturuyor zaten.
İlerde değerlenir mi bilmiyorum ama daha yeni çıkarttı bu coini.

fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
March 31, 2018, 07:43:10 PM

Bende dün Forkdelta'da gördüğüm bir coinin marketlerine göz atarken denk geldim. Ama baya düşük hacimli olmasından ötürü güvenemedim. Şimdi bu konu iyi oldu. Herkes tecrübelerini paylaşırsa iyi olur, açarız kenarda durur.

various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
March 31, 2018, 11:39:12 PM

bende revain sırasında görmüştüm kaliteli bir projeyse ve referans kasmaya değerse bende üye olabilirim hocam referansınızdan biraz araştırdıktan sonra

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 01, 2018, 05:26:18 AM

bitfliple ilgili kullanıcı deneyimlerimi aktarayım. ether aktardım bu borsaya satışını yapıp da onunla litecoin alıncaya kadar 2 gün vakit geçti abartmıyorum. hacim zayıf. birkaç yüz dolarlık emir giriyorlar. o da yeterli gelmiyor aldığım kadarını aktardım. canlı chat kısmı var sağ alt kısımda oradan yazıyorum "bekleyin" diyorlar. hacim anlamında fazla beklentiniz yoksa kullanın. sorunsuz deposit, withdraw yapabilirsiniz, canlı chat çok kısa sürede cevap veriyor. birkaç bin dolarlık işlem yapacağım derseniz yolda kalırsınız o derece.
yapa ve yalniz (OP)
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
April 01, 2018, 10:35:26 AM

bitfliple ilgili kullanıcı deneyimlerimi aktarayım. ether aktardım bu borsaya satışını yapıp da onunla litecoin alıncaya kadar 2 gün vakit geçti abartmıyorum. hacim zayıf. birkaç yüz dolarlık emir giriyorlar. o da yeterli gelmiyor aldığım kadarını aktardım. canlı chat kısmı var sağ alt kısımda oradan yazıyorum "bekleyin" diyorlar. hacim anlamında fazla beklentiniz yoksa kullanın. sorunsuz deposit, withdraw yapabilirsiniz, canlı chat çok kısa sürede cevap veriyor. birkaç bin dolarlık işlem yapacağım derseniz yolda kalırsınız o derece.

O konuda haklısınız biraz hocam ama hacim git gide baya bi büyüyor. Bu cazip kampanya/fırsatlarla beraber bence daha fazla da büyüyecektir. Bence en çok hacim olan hangi coin ise onu gönderip alıp satmak en mantıklısı.

Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
April 03, 2018, 10:15:34 PM

Tek sefer kullandım borsada satış yapmak inanılmaz zor. Bot dolu veya borsanın kendi botları. Giren çoğu coin orda ölmeye mahkumdur. Normal fiyattan satamayınca anca %10 altına satmak zorunda kalıyorsunuz siz teklif açsanız bile bor sizden daha ucuza açıyor anında. Sizi yıldırana kadar devam fiyat düşürmeye
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 624

View Profile
April 04, 2018, 07:30:07 AM
Last edit: April 04, 2018, 02:39:45 PM by BitcoinTurk

Berbat bir borsa, işlemler çok yavaş ve hacim yok. Yatırımcılara zarardan başka faydası olmayacaktır. Sırf düşük hacim ve işlemlerin yavaşlığı nedeni ile yaklaşık 300 USD zarar etmeme sebep oldu bu borsa. Ne yazık ki BTW sadece burada işlem görüyordu o dönem o sebeple mecbur olarak kullandım.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1464

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
December 02, 2018, 01:42:55 PM

bu delikanlı da patlamış. btw sayesinde tanıştığımız dandik ötesi bir borsaydı. bana kalırsa bugüne kadar hayatta kalması bile bir mucize.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
█████████████████████████
████████▄████████████████
█████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 02, 2018, 06:31:24 PM

BTW furyasında benim de btw'leri satıp güzel bir aripdop kaptığım borsadır. BTW sağolsun o ara iyi getirmişti Smiley
Onun dışında şu anki hali pek bir hacimsiz. O dönem deposit ve withdraw işlemlerini sorunsuz halletmiştim ama şu an nasıl bilemiyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
December 02, 2018, 08:28:05 PM

BTW furyasında benim de btw'leri satıp güzel bir aripdop kaptığım borsadır. BTW sağolsun o ara iyi getirmişti Smiley
Onun dışında şu anki hali pek bir hacimsiz. O dönem deposit ve withdraw işlemlerini sorunsuz halletmiştim ama şu an nasıl bilemiyorum.

Millete zamanında kitlemişsiniz şimdi bilmezsiniz tabi

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
December 05, 2018, 01:31:30 PM

Millete zamanında kitlemişsiniz şimdi bilmezsiniz tabi

Her konuda etkin bir şekide varsın.Kim kime kitlemiş btw yi almayan mı vardı airdroptan ? he para yatıran varsa kendi hatasını yapmıştır zaten.bitflilip için konuşacaksak son zamanda hackerlar tarafından hacklendiler ve borsayı kapatacaklarını duyurdularç

Pages: [1]
  Print  

Jump to: