Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:19:27 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][Bounty]SprintX-Başlangıç için Entegre Edilmiş Değişim ile ICO Üreticisi🔥  (Read 904 times)
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
April 18, 2018, 11:16:01 AM

Proje'yi incelemeniz yatırım yapmak isteyenler için iyi bir yatırım ve Bounty kampanyası arayanlar için yüksek ödeme alma imkanı inceleyin bilgi almak isterseniz de sormaktan çekinmeyin tavsiye ediyorum çok iyi bir proje SprintX.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 19, 2018, 08:10:44 PM

Yahu arkadaş bu kadar övgü kendi hesapların falan konuyu mu buffluyosun anlamadım. 100 milyon dolar hardcapi var. Bildiğin açgözlülük bountysi evet kazandırabilir ama ben projenin kendisinin çok kazandıracağını düşünmüyorm. Ben de alacağım imzasını bu arada

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 19, 2018, 08:24:04 PM

Yahu arkadaş bu kadar övgü kendi hesapların falan konuyu mu buffluyosun anlamadım. 100 milyon dolar hardcapi var. Bildiğin açgözlülük bountysi evet kazandırabilir ama ben projenin kendisinin çok kazandıracağını düşünmüyorm. Ben de alacağım imzasını bu arada

Bir proje vardı 50 milyon dolar yatırım aldı. Adam şimdi sahil kenarında bira şişeleriyle fotoğraf atıyor aslında çok üzücü bu bir sürü yatırım yapan insan var https://bitcointalk.org/index.php?topic=3345381.0 buda kanıtı. En azından güvenilir bir ICO ben Güvendiğim için övüyorum tabi görüşünüze saygım var ama Bounty için yüksek ödeme veriyor mu veriyor. Güzel yatırım almazsa hiç bir ICO nun iş yapmayacağını biliyordur herkes. Soft cap ile borsalara giren de bir sürü ICO var. Birazda nasip işi incelemeden zaten onun bunun söylemesiyle yatırım yapmak veya Bountye katılmak bana göre mantıksız. Siz nasıl görüyorsanız o yolda ilerleyin. Ben bir nevi onlar için çalışıyorum sadece çeviri yapıp oturup beklemem doğru olmaz. Bounty e katılanlara da elimden gelen ne ise yardımcı olmaya çalışıyorum. Görüşünüzü belirttiğiniz için teşekkür ederim bol kazançlar dilerim Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
April 26, 2018, 08:19:25 PM

Yüksek bounty ödemeleri mevcut 6000 ETH den fazla. Kampanyalar için de uygun gelenlere katılın tavsiye ederim. Ekip dürüst ve başarılı yatırım içinde düşünebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa çekinmeyin. Bol kazançlar dilerim Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 03, 2018, 11:07:52 AM

Bounty için katılım gayet iyi projeye gösterilen ilgi güzel belki sizinde ilginizi çekebilir. Katılmak isterseniz buyrun tavsiye ederim. Ödül miktarı gayet iyi bol kazançlar herkese.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 12, 2018, 12:31:32 PM

Web siteyi inceleyebilirsiniz : https://sprintx.io/ şimdi %25 Bonus. Bounty için 6000 ETH den fazla ödül mevcut katılmayı düşünürseniz tavsiye ederim. Ekibin iyi olduğunu düşünüyorum. Umarız ICO bittikten sonra ödüllerde sorunsuz şekilde dağıtılır. Hepinize bol kazançlar Smiley
esdbgrydn
Newbie
*

Activity: 86
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 12:00:42 AM

proje başarı gösterir gibi duruyor. genel bir anlam katmış yatırıma. whitepaperı da fena değil
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
May 17, 2018, 03:27:12 PM

@caneraydin123 bu projenin kampanyasına katılmıştım twitter kampanyasına. Ne zaman bitiyor kampanya tarihi belli oldu mu acaba?
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 04:20:14 PM

proje başarı gösterir gibi duruyor. genel bir anlam katmış yatırıma. whitepaperı da fena değil
Yani başarı göstereceğine inanıyorum. Güzel yatırım alıyor güzel de paylaşımcı bounty kampanyası var sonunda ödülü düşürmezlerse çok iyi olur genelde öyle yapıp çok tepki alanlar var 6100 ETH kadar bounty ödemesi olacak. 44 sayfa whitepaper çok güzeldi Smiley https://drive.google.com/file/d/1Tj-0DHgffnEZa2DP2u8r9WLCc0VgHfhM/view
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 04:24:09 PM

@caneraydin123 bu projenin kampanyasına katılmıştım twitter kampanyasına. Ne zaman bitiyor kampanya tarihi belli oldu mu acaba?

ICO 24 Mayıs - 21 Haziran 2018 arasında oluyor. Bu 21 Haziran da bitse 1 aya yakın ödüller hesaplansa tabi tahmini konuşuyorum. Katılımcı da çok kampanyaya ama 1 aydan bile fazla sürebilir belki tabi ki ekibin pratiklik ve tecrübesine kalmış bir şey ödemeler azaltılmadığı sürece sorun olacağını sanmam azaltacaklarını da pek düşünmüyorum Smiley

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 23, 2018, 06:21:43 PM

ICO bir süreliğine durduruldu. Ama herhangi bir sorun yok Bounty kampanyaları hala devam ediyor. Yakında duyuru yapılacak ICO devam edecektir. Katılanlar var ise endişelenmeyin. Bir düzenleme süreci içinde olduğunu söylüyor ekip devam edecektir. Önemli olan başarıyı yakalamak güzel yatırım almak ve sözünde durmak ödemelerde de bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Projeye ve Ekibe hala güveniyorum Smiley
ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
May 23, 2018, 08:48:57 PM

Hocam bounty şartlarında bütün sosyal medya hesapları brpenilmeli deniyor.  Ben sadece makale yazdım facebook ve twitter hesaplarını da beğenmem mi lazım
avzem
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
May 23, 2018, 08:58:52 PM

Proje kendisinden birşeyler beklenen durumda bakalım şahsen güveniyorum bakalım umarım emin adımlarla neticeye ulaşır
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 23, 2018, 09:11:25 PM

Hocam bounty şartlarında bütün sosyal medya hesapları brpenilmeli deniyor.  Ben sadece makale yazdım facebook ve twitter hesaplarını da beğenmem mi lazım
Şöyle örnek olarak twitter kampanyasına katıldıysanız eğer resmi SprintX  twitter hesabını takip etmeniz gerekiyor. Yani hangi kampanya katılımız var ise o yönde SprintX 'in resmi hesabını takip edeceksiniz. Zaten facebook kampanyası yok. Sorun olmayacaksa hepsini beğenin garanti olur.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 30, 2018, 03:25:14 PM

Yüksek ödüllü Bounty ve çok ilgi gören bir ICO inceleyin ve katılın derim. Sadece küçük bir ara verildi ama bounty hala devam ediyor. Katılımcısı da çok iyi 6100 ETH kadar ödül miktarı düşünenler var ise şimdiden bol kazançlar Smiley
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
May 31, 2018, 04:06:33 PM

Bounty kampanyasına katıldım ben de ama müthiş de bir kalabalık var, umarm bize de güzel bir şey bırakır.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
May 31, 2018, 04:37:52 PM

Bounty kampanyasına katıldım ben de ama müthiş de bir kalabalık var, umarm bize de güzel bir şey bırakır.
İnşallah bayağı  bir kalabalık bounty ödülde bayağı bir yüksek ama diğer gördüğüm bountyler de ki sorun olmaz umarım ödül miktarı azalırsa çok bir şey bırakmaz ayrıca çok baş ağrıtır çok fazla insan var bounty kampanyasında inşallah her konuda başarılı olurlar bol kazançlar katılan herkese Smiley
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
June 02, 2018, 06:12:07 PM

Bounty bu ay içinde bitecek ve kısa süre kaldı umarız başarılı olacak. Katılan veya katılmak isteyenler için son çağrı ICO bir süre daha devam edebilir bunu tam olarak bilmiyorum ama ekibe güveniyorum güzel bir ICO bol kazançlar herkese
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
June 03, 2018, 08:41:41 AM

bounty durdurulmuş diyor arkadşlar  acaba reklamları kaldıralım mı  bir açıklama yapılacakmı  kaldırın diye.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
June 03, 2018, 09:39:15 AM

bounty durdurulmuş diyor arkadşlar  acaba reklamları kaldıralım mı  bir açıklama yapılacakmı  kaldırın diye.
Ekipten bir açıklama gelmedi o yüzden beklemek daha doğru takip ediyorum açıklama gelirse burada paylaşırım. 6 Haziran da bitecek diye biliyorum ben zaten pek bir şey kalmadı bekleyelim. Umarım başarılı olmuştur çok merak ediyorum çok fazla ilgilenen kişi var ICO için herkes için iyi olur inşallah Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: