Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:55:35 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][Bounty]SprintX-Başlangıç için Entegre Edilmiş Değişim ile ICO Üreticisi🔥  (Read 904 times)
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
June 03, 2018, 01:56:18 PM

Bounty kampanyası bitti Serkan beyin açıklaması ama imzaları şimdi kaldırmayın bunun için her hangi bir açıklama yok ve ekip de tutun diyor. Güzel bir süreç olduğuna inanıyorum tüm TOKENSUITE çalışanlarına ve ekibe teşekkürler umarız güzel bir kazanç elde edilmiştir. Bounty katılan herkes içinde güzel kazandırır bol kazançlar Smiley
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
June 04, 2018, 10:00:49 PM

@caneraydin123 teşekkürler haber verdiğin için kampanyanın bitişini. Kazanılan tokenler ne zaman açıklanacak bunula ilgili bir bilgi var mı acaba?
mamostem
Member
**

Activity: 162
Merit: 10

View Profile
June 05, 2018, 07:41:40 AM

Hocam çeviri için teşekkürler gerçekten çok güzel bir proje oluşturmuşsunuz ve ekibinizde çok başarılı ödül miktarıda gayet iyi emeğinize sağlık
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
June 05, 2018, 05:45:22 PM

@caneraydin123 teşekkürler haber verdiğin için kampanyanın bitişini. Kazanılan tokenler ne zaman açıklanacak bunula ilgili bir bilgi var mı acaba?
Kampanyalar güncelleniyor ödüller hesaplanıyor imza hesaplandı sanırım. Diğer kampanyalar da yavaş yavaş hesaplanıyor.  Daha yeni bitti ekibe zaman tanımak lazım. Kısa sürede hesaplayacaklardır.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Gx49WxXquuLr3zEWKlrhI4CwPUPztEVANZItx0Bp7VY/edit#gid=1633390751

rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
June 26, 2018, 06:44:28 AM

baya bir uzun zaman oldu imzalar ne zaman kaldırılacak açıklama yaparmısınız.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
June 26, 2018, 08:30:41 AM

Telegram da duyurusu yapıldı. Bounty zaten uzun zaman önce bitti. İmzalar kaldırılabilir artık ödüller hesaplandı. Bounty için KYC düzenlenecek ve duyurusu yapılacak. KYC tamamlandıktan sonra ödülleri alabileceğiz. Takip edin burada duyurusunu yapacağım
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 26, 2018, 08:41:12 AM

Telegram da duyurusu yapıldı. Bounty zaten uzun zaman önce bitti. İmzalar kaldırılabilir artık ödüller hesaplandı. Bounty için KYC düzenlenecek ve duyurusu yapılacak. KYC tamamlandıktan sonra ödülleri alabileceğiz. Takip edin burada duyurusunu yapacağım

bu kampanyada benimde blog vardı. kyc yi kaçırayalım başlıkta mesajımız olsun.  valla takipte zorlanıyoruz. sürekli ywni birşey çıkıyor.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
June 26, 2018, 08:43:40 AM

bu kampanyada benimde blog vardı. kyc yi kaçırayalım başlıkta mesajımız olsun.  valla takipte zorlanıyoruz. sürekli ywni birşey çıkıyor.

Tamamdır sorun yok KYC duyurusu yapılınca burada duyuru yaparım pm de gönderirim. Ödülü kaçırmayın mutlaka görürsün zaten tokensuite ekibinin kampanyası katılım çoktu ben yinede haberdar edicem:)
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 26, 2018, 08:44:29 AM

bu kampanyada benimde blog vardı. kyc yi kaçırayalım başlıkta mesajımız olsun.  valla takipte zorlanıyoruz. sürekli ywni birşey çıkıyor.

Tamamdır sorun yok KYC duyurusu yapılınca burada duyuru yaparım pm de gönderirim. Ödülü kaçırmayın Smiley

teşekkür ederim ilgin için  Wink
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
July 05, 2018, 11:03:17 AM

Ödemeler hakkında hiç bir bilgim yok ama herkes scam olduğunu söylemeye başladı. Çok üzücü bounty katılan herkesin emeğinin boşa gitmesi ben de dahil, yatırım yapan insanların paralarının boşa gitmesi. Buna sebep olduysam herkesten özür dilerim. Bu tarz ICO ların önüne geçilecek bir sistem olmalı insanlara önce güven verip sonra dolandırıp gitmek de nedir? Bir çaresi vardır mutlaka garantiye alınmalı bu forumun ve insanların buraya ve kripto paralara olan güvenin daimi olması için.
tonidin
Full Member

Activity: 361
Merit: 100

View Profile
July 05, 2018, 10:38:12 PM

Ben şahsen Scam olduğunu düşünmüyorum. Adminlerinin yeni bir duyurusu var biraz baktım ve sürekli ödemeyi yapacaklarını da söylüyor. ICO yu durduklarını ve SwitchX  di galiba onu başlatıp ICO ya devam edeceklerini söylemişler. Eğer scam ico olsaydı hepsi toz olurdu. Hiç bir cevap da vermezler grubuda silerler tenezzül bile etmezlerdi. Tokensuite de başarılı ama bu aksilikten nasibini almış gördüğüm kadarıyla. Ödemeleri geçte olsa yaparlar kimsenin uğraşı boşa gitmez inşallah. mutlaka yatırım yapanlarımız da olmuştur paralarının boşa gitmesini hiç istemeyiz.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
July 06, 2018, 02:01:14 PM

Ben şahsen Scam olduğunu düşünmüyorum. Adminlerinin yeni bir duyurusu var biraz baktım ve sürekli ödemeyi yapacaklarını da söylüyor. ICO yu durduklarını ve SwitchX  di galiba onu başlatıp ICO ya devam edeceklerini söylemişler. Eğer scam ico olsaydı hepsi toz olurdu. Hiç bir cevap da vermezler grubuda silerler tenezzül bile etmezlerdi. Tokensuite de başarılı ama bu aksilikten nasibini almış gördüğüm kadarıyla. Ödemeleri geçte olsa yaparlar kimsenin uğraşı boşa gitmez inşallah. mutlaka yatırım yapanlarımız da olmuştur paralarının boşa gitmesini hiç istemeyiz.
Öyle zaten scam değil telegramda ki açıklama doğru ekibe güveniyorum. Ama süresinin uzaması dağıtım ve ICO bu biraz bounty katılımcılarını sıktı ve yatırımcıları tedirgin etti ama ödeme yapılacağına dair hala inancım var. Başarılı olacağını da düşünüyorum şahsen. hayırlısı diyelim bekliyoruz bakalım. İnşallah hiç kimseyi üzmez
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
July 16, 2018, 08:11:33 PM

SprintX telegram hesabından bountylerle ilgili ve genel token ile ilgili bir duyuru yayınlanmış sanırım tokenler gönderilecek, hesaplamalar filan yapılmış.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
July 16, 2018, 09:21:09 PM

SprintX telegram hesabından bountylerle ilgili ve genel token ile ilgili bir duyuru yayınlanmış sanırım tokenler gönderilecek, hesaplamalar filan yapılmış.
SwitchX'i kullanıma sunulacak ve bounty airdrop dağıtımları yapılacak web site şuan yenileniyor. Ekip aslında sağlam en baştan beri bir güvenim var sadece süreç çok uzadı. Scam konusunda aklıma yatan bir tarafı yoktu.  Şöyle ki ekip ICO yu durdurması gerektiğini açıkladı eğer dolandırmak isteyen bir ekip olsa toplayabildiği kadar para toplamaya bakar ICO yu tarihinden önce durdurmaya çalışmaz. Ben hala anlam veremiyorum sadece bazı yaşanan güven konularında aşırı acele ve sabırsızlık yapabiliyoruz. Umuyorum kısa sürede ödemeleri yapacaklardır. ICO tüm süreçler tamamlandıktan sonra tekrar devam edecek ve Bounty bu sırada dağıtılmış olacak. Hayırlısı diyip bekleyelim inşallah en kısa sürede ödenir Smiley
tonidin
Full Member

Activity: 361
Merit: 100

View Profile
July 21, 2018, 06:49:19 PM

Hocam söylentiler doğru mu çıktı acaba ödüller dağıtılacak mı bu piyasadan korkmaya başlıyorum. Kryptobits ne durumda web sitesine baktım yatırım miktarı hiç değişmiyor. SprintX e yatırım yapanlar mağdur mu olacaklar şimdi ? Bir çok insanın parası ve emeği var acaba bilginiz var mı. Ekip sürekli olarak duyuru yapıyor ödemeler yapılacak diye ama Web site de hazır değil.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
July 26, 2018, 10:06:10 AM

Hocam söylentiler doğru mu çıktı acaba ödüller dağıtılacak mı bu piyasadan korkmaya başlıyorum. Kryptobits ne durumda web sitesine baktım yatırım miktarı hiç değişmiyor. SprintX e yatırım yapanlar mağdur mu olacaklar şimdi ? Bir çok insanın parası ve emeği var acaba bilginiz var mı. Ekip sürekli olarak duyuru yapıyor ödemeler yapılacak diye ama Web site de hazır değil.
Ödemeler yapılmadığı sürece ve web sitesi açılmadığı sürece aynı düşüncedeyim dağıtım yapılacak diye duyuru sürekli yapılıyor ama bu kadar uzatmanın bir anlamı yok. Kryptobits için de telegram da geçenlerde sordum. web sitede ki satışlan güncelmiş. 40 güne yakın bir zaman var hala her an değişebilir. Emeklerimize değer veren bir sistem yok bu yüzden de denetlenmiyor. Scam ICO ile doldu taştı piyasa herkesi tek tek denetleyemez ler ama bir sistem kurulmalı ki imkansız hale getirilmeli.Piyasanın yatırımcı çekmesi için öncelikle sonsuz güvene ihtiyacı var.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 26, 2018, 11:02:25 AM

Sprintx bounty managerının negative trust yemesine sebep oolmuştu sanırım scam ico dedikleri için. Bence kolay kolay dağıtmıcaklar bountyleri telegram grupları falan da hep botlar

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
July 26, 2018, 11:16:57 AM

Sprintx bounty managerının negative trust yemesine sebep oolmuştu sanırım scam ico dedikleri için. Bence kolay kolay dağıtmıcaklar bountyleri telegram grupları falan da hep botlar
Yok hocam tokensuite negative trustu bu yüzden yemedi tam olarak. SprintX bounty yöneticileri telegram yöneticisi falan sürekli duyuru yapıyor. Web site güncellenecek ama çok çok uzun sürdü. Sözde dağıtacaklar bende mağdurlardanım ama yatırım yapmadım birde yatırım yapan dostlar var Scam olduğunu söyleyemem ama daha başarılı olabilirler di web açıldıktan sonra birde ICO nun devam edeceğini söylüyorlar bu çok çok zora sokacak yatırımcısını inşallah hayırlısı olur biz ödül almamaya alıştık birde yatırım yapanların paraları boşa gidiyor. Bountyler daha fazla denetlenmeli Scam doldu piyasa.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
July 26, 2018, 01:10:05 PM

vay be bir ico daha patladı desenize, artık bu işinde tadı kaçmaya başladı. süreç uzadıkça dağıtılma ihtimali azalıyor bana göre.
tokensuite kampanyaları daha dikkatli seçmeli bana göre.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
October 21, 2018, 12:38:44 PM

Konuyu tekrar canlandırıyorum. Telegram da yapılan resmi duyuru çoğu öenli olan kısmı bunlar. Ödül bekleyenler ve yatırımcılar için umut verici bir haber diye düşünüyorum umarım hiç kimse hayal kırıklığı yaşamadan beklentisini alır. bol kazançlar.

SprintX Resmi Güncellemesi
Tokenlerin dağıtımı hala beklemede. İşte nedeni:

1- Bu projenin arkasındaki ana fikir, bir Kripto Borsası ve ICO Maker ve bir Girişimci Akademisi ekosistemini bir araya getirmektir. Bu projeler karmaşıktır ve her biri için mümkün olan en kısa zamanda yayınlanacak olan birkaç ayrıntıyı bitiriyoruz. Bunlar henüz mevcut değilse, SPTX Tokenimizin hiçbir amacı veya kullanımı yoktur.
2-  Tokenimizin değer düşüklüğünü düşünmekten veya spekülatif ticaret için kullanılmasından kaçınmak istiyoruz çünkü bu, bunun esas amacı değildir. Ancak, Token için en önemli kullanımlardan biri olarak hizmet edecek olan kripto borsası SwitchX'in piyasaya sürülmesine öncelik veriyoruz. Borsa başladıktan sonra Tokenler tüm ödül sahiplerine dağıtılacaktır.
3-Dağıtım için bekleyen Tokenler, Bounty ve Airdrop katılımcıları topluluğumuz içindir.

Tamamladığımız Görevler

- Borsa yazılımı kişiselleştirilmiş ve SwitchX için özel olarak yapılmış ve test aşamasındadır.
- SwitchX Borsasında ki cüzdanlar için cüzdan hizmetlerini entegre ettik.
- Trade için ek likidite sağlamada bize yardımcı olacak likidite sağlayıcılarıyla bağlantı kurduk.
- SprintX ve Nova için yeni bir hizmet sürümü üzerinde çalışıyoruz.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: