Bitcoin Forum
April 26, 2024, 06:23:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Czemu nie nagradzamy sie Meritami?  (Read 23949 times)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 20, 2019, 09:43:16 AM
Last edit: March 20, 2019, 10:26:10 AM by wwzsocki
 #101

Prawdę mówiąc bez bardzo dobrych znajomych czy kolegów, którzy troszczą się o Ciebie na tym forum lub takiej inicjatywy jak @TytanowyJanusz nie ma szans żeby ktoś wrzucił tam Twoje linki.
Nie ma znaczenia, czy ktoś wrzuci twoje, czy ty wrzucisz kogoś innego. Ważne, byśmy jako community nie wyschli bo tylko tak będziemy mogli nagradzać swoje dobre posty. Jak sam mówiłeś. Prędzej czy później to do ciebie wróci.

Chyba właśnie ma znaczenie bo tak jak pisałem wrzuciłem swoje bo myslłem, że o tochodzi w tym wątku (nie doczytałem, nie zauważyłem od razu) i nikt do nich nie zajrzał.

Do dzisiaj nikt nie wymienił tam moich postów dla tego też jedyna szansa to taka propozycja jak Twoja i nagłośnienie jej żeby ludzie zaczęli wrzucać tan tematy innych albo trzeba mieć znajomych lub kolegów, którzy to dla Ciebie zrobią bezinteresownie.

Myślę, że jeżeli któryś z Was nie wrzuci moich wątków czy postów do tego tematu to nie ma szans żeby zrobił to jakiś nie znany mi użytkownik tego forum.

Właśnie wrzuciłem kilka Twoich postów i tematów @TytanowyJanusz bo widzę, że Ty zrobiłeś to samo dla @Cryptovigi. Bardzo fajne zachowanie.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5093271.msg50239097#msg50239097

1714155825
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714155825

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714155825
Reply with quote  #2

1714155825
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 20, 2019, 12:34:07 PM
 #102

...
Myślę, że jeżeli któryś z Was nie wrzuci moich wątków czy postów do tego tematu to nie ma szans żeby zrobił to jakiś nie znany mi użytkownik tego forum.

Właśnie wrzuciłem kilka Twoich postów i tematów @TytanowyJanusz bo widzę, że Ty zrobiłeś to samo dla @Cryptovigi. Bardzo fajne zachowanie.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5093271.msg50239097#msg50239097

Jak widzisz altruizm popłaca Wink wrzuciłeś coś Janusza a sam dostałeś meritowym rykoszetem Grin

Chętnie podrzucę coś Twojego ale myślę że trzeba chwilę poczekać bo jak puścimy zbyt wiele tematów "powiązanych" (tzn Janusz -> mnie Ty -> Janusza ja -> ciebie) to mogą nas potraktować jako zorganizowaną grupę i odniesiemy skutek przeciwny...

tumis
Member
**
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 69


View Profile
March 20, 2019, 01:51:01 PM
Merited by DarkStar_ (4), cryptovigi (3), malevolent (1), wwzsocki (1), Rath_ (1)
 #103

Dobra to ja dorzucę coś od siebie. W sumie to niezależy mi na tych meritach nie wiadomo jak bo widzę jaki tu jest burdel i ogólnie wielka jednak kupa * oraz oszustw,

Na pewno jest dużo wartościowych treści ale po zabawie z bounty mam serdecznie dość tego forum oraz skali oszustw jaka tu się wyprawia.
Przecież to jest prawie drugi silkroad.
Okej może przesadzam ale niechce mi się rozpisywać co tu się wyprawia bo smutne to jest. Im mniej wiesz tym lepiej spisz a po drugie moja wyobraznia wędruje chyba w strony które tylko ułatwiłyby sprawę kolejnym pierdolo* muzułmanom i rumunom czy też arabskim szejkom (bez obrazy wszelkich uczuć religjnych).

Generalnie mam dość po setkach bounty które tłumaczyłem i które okazały się scamami. Tak wiem że niektóre od początku wykazywały przesłanki że może to być zbyt piękne. No ale człowiek niby wiedział ale się łudził.
Nie zmienia to jednak faktu że większość kampanii były po całkiem dużym reaserchu. Ale teraz już wiem że nie. Ci oszuści opracowali sobie doskonałą maszynkę do robienia pieniędzy a administracja forum nie robi praktycznie nic aby to zmienić. To są jedynie marginalne posunięcia , jakieś ostrzeżenia raz na ruski rok oraz scam topic ukryty gdzieś między działami. Tego większość użytkowników nie widzi i nie ma prawa się domyślać. A szczególnie NOWY użytkownik,  których jak przypuszczam jest MNÓSTWO.

szkoda mi tych ludzi bo bounty to jedno i strata MASYY czasu cieżkiej pracy to drugie. Ale gdy pomyślę o ludziach którzy poświecili duże środki i zainwestowali w te kampanie tych oszustów to mi ich szkoda.

Niosę się z tematem dłuższym  bo dosyć sporo zauważyłem ale zwyczajnie nawet nie chce mi się do tego wracać. Z drugiej strony wiem że muszę to zrobić bo zawsze kogoś ostrzegę i komuś to pomoże.

Kupowanie ocen , fałszywe recencje, masowa kradzież tożsamości. A nie dzwiłbym się gdyby icobench wręcz została założona przez grupę oszustów (zresztą mam pewne dowody). Sprzedaż waszych dokumentów na masową skale. A idioci ciągle to robią . Ten handel kwitnie .

przykładowe moje porównanie bounty z icobench w temacie interesting tool for the scammers website detection:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5113882.msg49909676#msg49909676

te projekty to nie byle gówno, byle scamik.
Oni zebrali po kilkadziesiąc milionów EURO a mogą sobie dalej działać bo zwyczajnie tworzą kolejny BIZNES m.in weryfikując sobie konto to tu to tam na Twoje dane.

To jest tylko kropla w morzu które wypisałem bo jest tego z 10x więcej - poważnie

Np taki loyakk. Wszystko wygląło spoko. Choć nie do końca. No ale zebrali ponad 16 MLN USD.
Po roku chcą KYC od każdego bounty huntera. Oczywiście standarowo się wstrzymałem.
Jakieś smieszne powody , po prostu jak to czytałem to z jednej strony czułem mega wkurw a z drugiej strony żal jacy to IDIOCI są po drugiej stronie i że jeszcze się łudziłeś że to poważny biznes bla bla bla. Gość przez cały okres kampanii nie aktualizował niczego a roku robi weryfikację bo chce wykluczyć fake konta i inne takie tłumaczenia ..

I tylko tak obserwowałem jak cały czas jakieś konto na telegramie jest usuwane. Jak sztuczny "tłum" jest robiony na telegramie przez 3-4  fake osoby .
Teksty w stylu " thanks admin" "i made kvc" etc etc takie typowe pierd* aby innych podświadomie przekonać aby wysłać im swoje dokumenty

oczywiście żaden tłumacz nie otrzymał zapłaty. Administrator na telegramie po moim wpisie usunał konto. Choć na początku jeszcze coś tam się bronił to na forum nie logował się już miesiąc. Chyba jednak ktoś tutaj speniał i się ostro wysrał.

No ja pi* firma Data Science coś tam coś tam blabla . A zbierają dokumenty w formularzu googla. zresztą sami chyba wiecie , co tu pisać...


https://bitcointalk.org/index.php?topic=5111782.0 - temat LOYAKK ICO SCAM

i to są tylko przykłady. pierwsze lepsze przykłady..Nie mam czasu.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 20, 2019, 02:46:24 PM
 #104

Dobra to ja dorzucę coś od siebie. W sumie to niezależy mi na tych meritach nie wiadomo jak bo widzę jaki tu jest burdel i ogólnie wielka jednak kupa * oraz oszustw,

Na pewno jest dużo wartościowych treści ale po zabawie z bounty mam serdecznie dość tego forum oraz skali oszustw jaka tu się wyprawia.
Przecież to jest prawie drugi silkroad.
...

No to Ci się ulało! Ale ani trochę się nie dziwię - ja podobnie jak Ty zacząłem tutaj od zabawy w bounty i również przetłumaczyłem kilkanaście WP/ANN przyznam że nie raz się na Ciebie wkurzałem znajdując nowe "100% profesjonalne i pewne" Bounty w którym mnie ubiegłeś Wink
Ale kiedy któryś nasty projekt z rzędu padł jeszcze przed ICO albo tuż po nim postanowiłem sobie zrobić trochę przerwy z tymi tematami, a zamiast tego odkryłem podstawową funkcję tego portalu - czyli forum dyskusyjne i wkręciłem się w zabawę w budowanie polskiej społeczności a Bountyhunting zamieniłem na Merithunting.

Nie ma co tutaj obwiniać adminów - bounty to tylko dodatek do tego forum a zapanowanie nad nim przez kilka osób to zabawa z góry skazana na porażkę. Wszystko inne o czym piszesz to niestety prawda ale pewnie jak ja po prostu spóźniłeś się o kilka miesięcy lub rok. Z tego co opowiadał wwzsocki kiedyś na tym naprawdę można było zarobić, ale jak to w życiu bywa tam gdzie są pieniądze zaraz pojawiają się również oszuści (którzy teraz praktycznie przejęli rynek) a dodatkowo niedźwiedzi rynek jeszcze to wszystko wzmaga...

Ja cały czas mam nadzieję że czas bounty jeszcze wróci, i chociaż żałuję tych dziesiątek godzin (w Twoim przypadku to pewnie setki więc tym bardziej współczuję) spędzonych nad tłumaczeniami nikomu niepotrzebnych prospektów do scamów to jednak liczę że czas spędzony tutaj kiedyś zaowocuje...

Skoro masz tak duże doświadczenia w temacie - może zechciałbyś stworzyć osobny wątek dotyczący bounty oszustów, w którym rozwinęlibyśmy ten temat a jednocześnie służyłby za przestrogę dla innych nam podobnych.... Szczerze namawiam.


Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 20, 2019, 03:33:48 PM
Last edit: March 25, 2019, 05:30:25 PM by Tytanowy Janusz
Merited by wwzsocki (1), cryptovigi (1)
 #105

...

Witam w klubie. Podobnie jak ty siedziałem w bounty ponad rok. Facebook, twitter, linkedin, steemit, medium, artykuły, tłumaczenia, signature. Do tego masę aidropów. Zapchałem 2 konta na telegramie do pełna kontaktami do scam aidropów i scam bounty. Z tego wszystkiego zarobiłem jedynie na Libra - 300$ - aidrop i bounty shivom - miałem okazję sprzedać za 200$ ale postanowiłem trzymać, bo tokeny rozeszły się w kilka sekund ostatenicze wyciągając z biznesu kilkanaście dolarów obserwując jak przez pół roku kurs stacza się w otchłań a projekt zamiera. Reszta albo scamy albo tokeny nic nie warte, które nie weszły na giełdy albo sprawy groszowe - zastanawiałem się nieraz czy w sprzedawać niektóre tokeny, bo koszty transferów na giełdy przewyższały wartość tokenów.

Odpuściłem a moja historia stała się identyczna jak cryptovigi. Merithunting i budowanie polskiej społeczności na forum. Razem się wspieramy, pomagamy i zarabiamy. Co prawda nie takie pieniądze, jakie dało się na bounty (kolega wwzsocki 1 bounty zarabiał na luksusowy samochód ale był po prostu w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, a własnie to jest najważniejsze przy zarabianiu) ale ciągle się rozwijam i czerpię z tego przyjemność. Polecam

Polecam rownież za radą cryptovigi stworzyć osobny wątek i dzielić się swoją wiedzą. Szybko wbijesz rangę w ten sposób i przystąpisz do kampanii płatnych w bitcoinach raz w tygodniu płacone przez zaufanych managerów.



Chyba właśnie ma znaczenie bo tak jak pisałem wrzuciłem swoje bo myslłem, że o tochodzi w tym wątku (nie doczytałem, nie zauważyłem od razu) i nikt do nich nie zajrzał.


Po pierwsze dziękuję za polecenie moich postów Smiley Było to na prawdę miłe zaskoczenie.


Jak widzisz altruizm popłaca Wink wrzuciłeś coś Janusza a sam dostałeś meritowym rykoszetem Grin

Chętnie podrzucę coś Twojego ale myślę że trzeba chwilę poczekać bo jak puścimy zbyt wiele tematów "powiązanych" (tzn Janusz -> mnie Ty -> Janusza ja -> ciebie) to mogą nas potraktować jako zorganizowaną grupę i odniesiemy skutek przeciwny...


Zgadzam się. Najlepiej poczekać spokojnie aż do nowej rangi zostanie 20-30 sztuk i wtedy dowalić. Zauważyłem, że wszyscy chętnie pomogą z przebiciem sufitu.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 20, 2019, 04:54:00 PM
Last edit: April 08, 2019, 11:18:48 PM by wwzsocki
Merited by Tytanowy Janusz (1), cryptovigi (1)
 #106

Dobra to ja dorzucę coś od siebie...

Uuu no to pojechałeś.

Ludzie zarządzający Bitcointalk przez długi czas byli przeciwni i nawet chcieli usunąć kampanie bounty ale jak tylko pokazała się sonda do wstępnej dyskusji to ludzie ześwirowałi i trzeba było pomysł odrzucić. Gdyby tak się stało to inne duże już w tym czasie fora krytpo jak np. AltcoinsTalks (na którym jestem moderatorem polskiego lokala i zapraszam  Wink) przejeły by te wszystkie bounty i większość użytkowników razem z nimi. I tak w tamtym czasie już było masę kampanii i to tych samych co na Bitcointalk w tym czasie a zdobyć wysoką rangę na tamtym forum można było w 3 dni dosłownie i płacą dodatkowo tokeny za postowanie. To by był strzał w stopę dla Bitcointalk krótko mówiąc.

Przez cały okres trwania kampanii ICO wszędzie na lewo i prawo wszyscy trąbili, że 90% z nich to czysty przekręt, naprawdę tego nie widziałeś?
Piszesz, że ICOBench to przekręt. Tak to prawda, większość tych serwisów wyłudza pieniądze od projektów za dobre oceny. To już było wałlkowane na forum i ostrzeżenia są dosłownie wszędzie. Sam napisałeś jedno z nich.

Nie wiem czy jestem takim szczęciarzem, czy też dobrze przeprowadziłęm wywiady ale 90% moich bounty wypłaciło.  Nawet niektóre spośród tych pozostałych 10% skamów, wypłaciły tokeny ale nic nie warte lub ostatecznie porzucili projekt.

Jedną z najbardziej znanych i nie wypłaconych kampanii bounty w której brałem udział był sławny projekt Envion. Uzbierano 100mln $ i po raz pierwszy w historii krypto do przekrętu doszło gdy CEO chciał w nielegalny sposób przejąć firmę od założycieli i na tajnym zarządzie przyjął nowych członków do rady nadzorczej i zwiększył/rozmył udziały spółki. Dodatkowo trzymał założycieli w szachu bo ci dodrukowali na dzień przed ICO 20 milionów dodatkowych, nelegalnych tokenów  Wink  i opchnęli je wszystkie, zgarniając kasę ze sprzedaży na giełdzie. Jakoś musieli położyć łapy na tokenach zaraz po ICO bo ich były zamknięte na pół roku (co też obeszli po jakimś czasie  Cool). W między czasie czekali na podpis CEO pod emailem, który wysłali na kilka godzin przed ICO z informacją o dodatkowych 20 milionach tokenów dla tajemniczego rosyjskiego inwestora, który nigdy się nie pojawił  Grin. Same przekręty i co jeden to lepszy. No i zaczęły się sądy plus krach na giełdzie i okazuje się, że w dzisiejszych realiach, taki projekt i tak nie miał by prawa bytu bo z założenia miał polegać na mobilnym kopaniu kryptowalut w specjalnie "opatentowanych"  Grin kontenerach , które można by było przesyłać na cały świat w mgnieniu oka, podpiąć wtyczkę i kopać za groszę najtańszym prądem, różne kryptowaluty. Jak teraz o tym myślę to sam się śmieje i dziwię jak mogłem w to uwierzyć.

Pomimo wszystko udało mi się zarobić nieziemskie pieniądze przez te 2 lata i to tylko dzięki Bitcointalk. Chyba nie jestem do końca w stanie zrozumieć Twojej frustracji.
Moim zdanien miałeś po prostu pecha, niefart i większość bounty w których brałeś udział okazały sie przekrętem. Masz na pewno trochę racji, że nowy użytkownik ma problem z dobrą oceną projektów ale i tak to już czas przeszły i praktycznie od roku nikt nie zarobił jakichś konkrektnych pieniędzy na kampaniach bounty i powoli widzę, że ludzie zaczynają używać sygnaturek do reklamowania swoich linków afiliacyjnych, tak jak to było na samym początku. To o czymś świadczy.

Troszkę się spóżniłeś z tymi ostrzeżeniami a dodatkowo ten temat nie jest najbardziej trafnym wyborem jeżeli chodzi o spójność dyskusji.
My już dyskutowaliśmy i nadal rozmawiamy na temat kampanii bounty i ich oplacalności lub nieopłacalności w innym wątku.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5063098.0



Jak już napisałem ten post to póżniej rozejrzałem się dokładniej po Twoim koncie i widzę, że zarejestrowałeś sie dopiero na początku 2018 roku i to był właśnie ostatni gwizdek na dobre bounty a te najlepsze już były albo właśnie się kończyły. Powoli rozumiem złość bo faktycznie włożyłeś trochę pracy żeby w tak krótkim czasie napisać ponad 4 tysiące postów. Po prostu troszkę się spóżniłeś. Tak o póltora roku.

Właśnie rozmawiamy w jeszcze jednym wątku na ten sam temat i pomyślałem, że wrzucę tu jeszcze ten link żebyś mógł przeczytać jeżeli jesteś zainteresowany:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5067110.msg50245015#msg50245015

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 20, 2019, 05:12:05 PM
Last edit: March 23, 2019, 12:42:14 AM by wwzsocki
 #107

...dziękuję za polecenie moich postów Smiley...

Nie ma za co, mam nadzieję, że dostaniesz całą bandę meritów.



Jeżeli są gdzieś jeszcze takie tematy gdzie można wrzucać posty to proszę o podzielenie sie linkiem. Ja szukałem ale nie znalazłem drugiego takiego tematu. Są jakieś czy też były ale aktualnie nie są aktywne z tych, które miałem w zakładkach.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
March 21, 2019, 11:57:52 PM
 #108

Apropo rozkręcenia naszego działu, czy jest jakiś skrypt (zewnętrzny), który umożliwiałby przeglądanie nieprzeczytanych postów z wybranego działu,  bo jakoś do takiej metody użytkowania for jestem przyzwyczajony ;-) ?

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 23, 2019, 12:57:22 AM
 #109

Apropo rozkręcenia naszego działu, czy jest jakiś skrypt (zewnętrzny), który umożliwiałby przeglądanie nieprzeczytanych postów z wybranego działu,  bo jakoś do takiej metody użytkowania for jestem przyzwyczajony ;-) ?

To jest w menu forum, nie trzeba skryptu. Zrobiłem screena żeby było łatwiej.



Do tego jeszcze jest watchlist, którą możesz w bardzo łatwy sposób zmodyfikować tak aby pokazywała tylko te działy forum, które chcesz.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
March 23, 2019, 02:09:41 AM
 #110

no niestety, to to ja mam opanowane  Smiley, ale mam tam jakieś kilkadziesiąt tematów w których pisałem ponad rok temu - a niestety nie idzie tego w żaden sposób wykluczyć, poza tym chciałbym mieć sposób żeby widzieć wszystkie nowe posty na naszym dziale - również te, w których jeszcze nie pisałem...
 

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 23, 2019, 06:12:10 PM
Merited by adamvp (1)
 #111

dokonałeś tego - gratulacje udało Ci się w końcu (chociaż o przysłowiowy włos) przebić cholerny DeepOnion - dotychczasowego Championa pod kątem meritów (co od zawsze spędzało mi sen z powiek Angry)


Warto zaznaczyć że hegemonia tego tematu zdecydowanie się potwierdziła w marcu, zgodnie z aktualną statystyką jego przewaga nad drugim z listy wzrosła z jednego do dwunastu:

Code:
68	Czemu nie nagradzamy sie Meritami?
56 DeepOnion
35 Garść statystyk dotyczących sytemu Meritów z naszego lokalnego subforum...
30 System kreacji pieniądza. Czy dotyczy to również bitcoina?
28 [Konkurs] Analiza techniczna - wytypuj cenę BTC i wygraj merit
25 Bitomat w Krakowie
25 Jak Państwo pogrywa z obywatelami czyli Efekty (brak) zespołu ds. Kryptowalut
24 MLM - niebezpieczna strategia marketingowa
19 Częste pytania dotyczące sieci Lightning Network
18 Urząd Skarbowy
16 Podstawy Lightning Network - wyjaśnienia, portfele.
16 TUTORIAL: Jak korzystać z Electrum (dla początkujących)
16 [Poradnik] Portfele sprzętowe - który wybrać?
15 Co myślicie o #MERIT?
15 Masternody - czyli jak dużo zarobić, a się nie narobić
14 Nieoficjalna lista (oficjalnych) zasad, wskazówek, FAQ Bitcointalk.org by mprep
13 Signature campaign
13 [TUTORIAL] Jak poprawić wygląd avatara w mniej niż minutę?
12 FlyingAtom -  Wypłaty z bankomatów , mała marża - bezawaryjne.
12 Jak korzystać z Electrum (dla zaawansowanych)
11 Ranking zaufania Trust - jak działa? Czym jest DT i jak nim zostać.


Dodatkowo wątek powoli ale zdecydowanie zbliża się do pierwszej pięćsetki wątków na forum - aktualnie można go znaleźć na 523 pozycji, wykazu, który przygotował użytkownik @LoyceV w tym wątku lub na tej stronie: http://loyce.club/Merit/topMeritedTopics_2019-03-23_Sat_15.12h.html

Faper
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 408
Merit: 108


Have a nice day !


View Profile
March 24, 2019, 10:45:44 AM
 #112

Jak ktoś chce poboostować meritem to chętnie bym to zrobił Wink

Zapraszam na priv

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 24, 2019, 09:41:44 PM
 #113

Jak ktoś chce poboostować meritem to chętnie bym to zrobił Wink

Zapraszam na priv

Obawiam się a właściwie jestem pewien, że tutaj nie znajdziesz chętnych do robienia wałków na meritach czy sprzedawania ich. Nie po to od miesięcy sami ciężko pracujemy nad ich zdobywaniem i aktywowaniem polskiej społeczności dbając o dopływ dobrych i wartościowych tekstów, żeby teraz zaprzepaścić to wszystko sprzedając się za kilka zielonych, tracąc zaufanie kolegów a dodatkowo narazić się na zniszczenie budowanego miesiące (a w przypadku niektórych lata) konta czerwonymy trustem albo co gorsza banem.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
March 25, 2019, 04:41:03 PM
Last edit: April 08, 2019, 06:36:03 PM by wwzsocki
Merited by adamvp (1)
 #114

snip
Obawiam się a właściwie jestem pewien, że tutaj nie znajdziesz chętnych do robienia wałków na meritach czy sprzedawania ich...

Potwierdzam to co powiedział @Cryptovigi i mogę jedynie przyłączyć się do przestrogi przed obniżonym trustem czy nawet banem.

Sam byłem w takiej sytuacji chociaż nie chciałem robić przekrętów ale (jak to Polak) ułatwić sobie dopływ meritów i skończyło się czerwonym trustem, które doszło w pewnym momencie do -6 co było już praktycznie gwożdziem do trumny.

Jak przeczytasz kolego @Faper drugi czy trzeci post w tym temacie od użytkownika @Poptok1 to zobaczysz, że pisze on w swoim poście o moim niskim zaufaniu.

Chyba bez sensu się produkuje bo właśnie sprawdziłem twój trust i widzę, że wiesz dokładnie co robisz i co za to grozi  Wink.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 31, 2019, 08:27:00 PM
Last edit: April 01, 2019, 08:45:23 AM by cryptovigi
 #115

...
Dodatkowo wątek powoli ale zdecydowanie zbliża się do pierwszej pięćsetki wątków na forum - aktualnie można go znaleźć na 523 pozycji, wykazu, który przygotował użytkownik @LoyceV w tym wątku lub na tej stronie: http://loyce.club/Merit/topMeritedTopics_2019-03-23_Sat_15.12h.html

@wwzsocki niniejszym składam Ci oficjalne gratulacje - twój wątek zgromadził już 74 merity i trafił już do pierwszej pięćsetki najhojniej nagrodzonych meritami wątków na całym forum bitcointalk.

Aktualna pozycja na liście prowadzonej przez LoyceV to 458 link: http://loyce.club/Merit/topMeritedTopics_2019-03-30_Sat_10.59h.html


wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
April 02, 2019, 11:04:58 PM
Last edit: April 03, 2019, 03:28:21 PM by wwzsocki
 #116

...
Dodatkowo wątek powoli ale zdecydowanie zbliża się do pierwszej pięćsetki wątków na forum - aktualnie można go znaleźć na 523 pozycji, wykazu, który przygotował użytkownik @LoyceV w tym wątku lub na tej stronie: http://loyce.club/Merit/topMeritedTopics_2019-03-23_Sat_15.12h.html

@wwzsocki niniejszym składam Ci oficjalne gratulacje - twój wątek zgromadził już 74 merity i trafił już do pierwszej pięćsetki najhojniej nagrodzonych meritami wątków na całym forum bitcointalk.

Aktualna pozycja na liście prowadzonej przez LoyceV to 458 link: http://loyce.club/Merit/topMeritedTopics_2019-03-30_Sat_10.59h.html

Bardzo dziękuję myślę, że w imieniu wszystkich, którzy złożyli się na sukces tego wątku.

Co ciekawe sprawy nie zawsze wyglądały tak kolorowo i przez długi czas to był wątek tylko z kilkoma postami na jednej stronie.

Przez kilka pierwszych postów musiałem się tłumaczyć żeby nie narobić sobie problemów ponieważ to był sam początek merita i wiele osób rykoszetem dostało masę czerwonego trustu kiedy próbowali trochę ułatwić sobie jego dopływ. Nie zawsze do końca słusznie bo jak wiemy już dzisiaj za to samo nie dostaniesz negatywnego zaufania i może nie dokońca adekwatnie byli karani niektórzy użytkownicy tego forum a dobrze wiem o czym mówię bo sam byłem trafiony takim rykoszetem i zajęło mi ponad pół roku aby odzyskać moje zaufanie.

Z jednej strony nic przyjemnego i spotkałem się z bardzo dużą niesolidarniścią na forum czego się nie spodziewałem. Z drugiej strony ta historia zmieniła mnie i nareszczie nauczyłem się jak być prawdziwiym użytkownikiem tego forum i w zaangażowałem się w pomoc innym, ściganie skamów, spamu i innych naruszeń regulaminu.

Po jakimś czasie to zastało docenione i mój negatywny trust został całkowicie cofnięty a temat napisałem mając już czerwonkę na koncie tak, że z duszą na ramieniu czekałem na rozwój sprawy.
Jak widać czasem ryzyko się opłaca i temat wystrzelił na pierwszą pozycję w naszym lokalnym forum po ponad półtora roku od publikacji.

Mam nadzieję, że po trzech latach damy radę być w pierwszej setce najwyżej meritowanych tematów, czego sobie i Wam serdeczne życzę.

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
April 05, 2019, 10:32:29 PM
Last edit: April 08, 2019, 06:34:20 PM by wwzsocki
 #117

...polecam po raz kolejny linkować nasze posty z krótkim wyjasnieniem o czym są i czemu należy im się nagroda w  tym wątku...Oczywiście linkujcie same perełki, bo jak zaczniemy spamować byle czym, to szybko przestaną na nas zwracać uwagę...

Znalazłem jeszcze jeden wątek w którym można a nawet trzeba wrzucać tylko swoje tematy i posty w których udowadniasz, że masz wiedzę o krypto a autor @Quickseller może nagrodzić Cię za to meritami.

Widzę, że parę osób dostało merity ale ja sam wrzuciłem parę postów jakiś czas temu i nic.

Może ja nie miałem szczęścia a komuś się uda i dla tego TUTAJ jest link do tego wątku.

Wrzucajcie i życzę powodzenia, radzę dobrze przeczytać pierwszy post i zasady.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
April 06, 2019, 12:40:12 AM
 #118


Jako, że ciągle siedzimy w temacie założonym przez wwzsockiego uwaga!!!!: 370 dni temu chyba należy mu się jakaś nagroda. Dlatego też pozwoliłem sobie zgłosić jego (i kilka jego postów/wątków) do tematu Report unmerited good posts to Merit Source, który kiedyś i mnie i Tytanowemu Januszowi przyniósł niezłego boosta. Mam nadzieję, że konkretne źródła meritów, które tam zaglądają podzielą mój pogląd i docenią jego zasługi zarówno w aktywizowaniu naszego lokalnego subboarda jak również za publikowanie tekstów w agnlojęzycznych forach. 3mam kciuki....



wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
April 06, 2019, 09:09:34 AM
Last edit: April 06, 2019, 09:21:14 AM by wwzsocki
 #119

...pozwoliłem sobie zgłosić jego (i kilka jego postów/wątków) do tematu Report unmerited good posts to Merit Source...3mam kciuki....
Dziękuję bardzo @Cryptovigi.

Ja nie wierzę w żaden fart i jestem więcej niż pewien, że będę musiał się jeszcze napracować żeby zdobyć te 41 meritów i stać się wreszcie Hero po tylu latach.

Większość meritów otrzymałem od naszej lokalnej społeczności za co jestem wszystkim Wam bardzo wdzięczny.

Pomimo wszystko uważam, że merit jest potrzebny i wprowadził nową jakość do tego forum.


Jako, że ciągle siedzimy w temacie założonym przez wwzsockiego uwaga!!!!: 370 dni temu...
Ale ten czas szybko leci. Przecież to już ponad rok a ja się czuję jak bym napisał tego posta wczoraj. Dosłownie pamiętam każdy post w tym wątku i mam wrażenie, że minęło maksymalnie kilka tygodnii. To chyba dobrze, że czas tak znika biorąc po uwagę co się dzieje na rynku krypto. Normalnie taka bessa się dłuży jak cholera.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
April 06, 2019, 01:05:47 PM
Last edit: April 07, 2019, 01:32:58 PM by cryptovigi
 #120

...pozwoliłem sobie zgłosić jego (i kilka jego postów/wątków) do tematu Report unmerited good posts to Merit Source...3mam kciuki....
Dziękuję bardzo @Cryptovigi.

Nie ma za co Wink wyższa ranga należy Ci się chociaż za upór w aktywizowaniu naszego, prawie nie żywego w zeszłym roku, subforum.


...
Większość meritów otrzymałem od naszej lokalnej społeczności za co jestem wszystkim Wam bardzo wdzięczny.
...

Faktycznie lolalna społeczność Ci się odwdzięczyła i większość tj. 123 merity - czyli 58,85% wszystkich, które uzyskałeś dostałeś tutaj Grin

To miłe a przy okazji mała lista Twoich lokalnych fanów;)

Code:
merity  FromID	UserName
37 1169179 BitCryptex
18 1697068 cryptovigi
18 1925869 Tytanowy Janusz
12 23092 malevolent
7 974532 sud
6 830898 adamvp
5 741872 poptok1
5 197618 XbladeX
4 1188543 o_e_l_e_o
3 1326045 becometa.pl
3 1774842 crypto mania
1 2245722 Airbuxf
1 1404921 cornl
1 1038875 crypto_bit
1 1150718 tom1ek
1 1298033 NastyBoy


Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!