Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:13:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 600 tl yi 4,5 ayda 27000 tl yapmak (wolf of etherdelta)  (Read 944 times)
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
April 02, 2018, 06:03:55 PM

Çok riskli ve bir o kadar da mantıklı bir iş. Risk olmadan zaten dediğiniz şekilde bir rakam ile 27K bulmak imkansıza yakın. Sizin yaptığınız iş normalden çok çok daha fazla yorucu ve bir o kadar da karlı bir iş. Tebrikler. 600 TL sermaye olarak çok büyük olmasa da, yine de herkesin cesaret edemeyeceği bir cesaret.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
1714968800
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714968800
Reply with quote  #2

1714968800
Report to moderator
1714968800
Hero Member
*

Ignore
1714968800
Reply with quote  #2

1714968800
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714968800
Hero Member
*

Ignore
1714968800
Reply with quote  #2

1714968800
Report to moderator
1714968800
Hero Member
*

Ignore
1714968800
Reply with quote  #2

1714968800
Report to moderator
1714968800
Hero Member
*

Ignore
1714968800
Reply with quote  #2

1714968800
Report to moderator
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 02, 2018, 06:12:02 PM

İyi bir rakama erişilmiş aslında bu piyasada farklı yöntemler deneyerek iyi paralar kazananlar var. Paylaşan az olduğu için kimsenin haberi olmuyor.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 02, 2018, 06:30:50 PM

tebrik ederim.bir ara airdroplar fena kazandırdı.ben de şu an sahip olduğum sermayenin çoğunu o dönemde elde ettim.ebtc,ecash falan çok güzel kazandırmıştı.şimdikiler dalga geçer gibi 5-10 token gönderiyor katılmaya değmiyor artık.

,........
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 02, 2018, 06:35:48 PM

Risk arttıkça kazanç da artıyor, muhtemelen doğru zamanlarda girip çıkarak iyi bir rakam yakaladınız, tebrikler.

grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
April 02, 2018, 06:39:25 PM

Rally zamanında kazanmayan yoktur muhtemelen.Pİyasaya deli gibi para akışı oldu.Sende çok kazanan tayfadasın.Önemli olan nakiti cebine çekebildin mi yoksa ayıda herkes gibi eridi gitti mi para.Nakit karı cebine girdiyse tebrikler gerisi fasa fiso.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
April 02, 2018, 06:45:36 PM

Gerçekten tebrik ederim. Ben de aynı şekilde Aralık sonuna doğru 35bin liralara getirmiştim 1000 TL'yi ama hiç shitcoinlere bulaşmadım. Neo, Kmd, Gvt gibi coinlerle. Şuan malum herkes gibi yarıya düştük usd cinsinden. Btc cinsinden 3e katlamama rağmen Smiley

Kazancını daha da arttırman dileğiyle..
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
April 02, 2018, 06:56:14 PM

Şöyle bir durumda var. 600 den 27.000 e çıkarken gösterdiğini cesareti 27.000 den xxx.xxx rakamına çıkarken muhtemelen gösteremeyeceksiniz, yada hacim sıkıntısı ile karşılaşacaksınız.

Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
April 02, 2018, 07:08:07 PM

Ayı piyasası zamanı vurgun yapabilen bir çok arkadaştan biri de sensin tebrik ederim iyi başarı. Ama artık bu piyasada ne airdrop kaldı ne de ayı piyasası. Umarım doğru zamanda çıkıp paranı bir yere bağlamışsındır araba veya ev alıp. Yoksa birçoğumuz gibi eriyen paralardan dolayı beklemede kalırdın mecburi.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
April 02, 2018, 07:11:25 PM

Evet arkadaşlar yanlış okumadınız orda bir 0 fazla değil 600 tl yi yaklaşık 4,5 ayda 27 bin tl yaptım.Bunu okuyanlar ya hocam sallama diye düşünebilir bende böyle bir şey okusam direk öyle düşünürdüm ama okuduğunuzda anlayacaksınız.Şimdi gelelim nasıl oldu bu iş ?

Öncelikle her şey etherdelta denen yüzlerce shitcoinin listelenmeye bile gerek kalmadan sadece contract adres ve decimalını girerek satılabildiği borsayı keşfetmemle başladı.(Sadece eth tabanlı tokenler trade edilebiliyor.)

Bu borsadan sonra airdrop ları keşfettim ve incelemeye başladım.Ve etherdelta da listelenmeyen tokenlerin saçma sapan paralara satıldığını gördüm, abartmadan söylüyorum dışarda yemek yediğinizde verdiğiniz paralara satıyolar tokenleri ama şöyle bir şey var o tokenlerin yüzde 95 i zaten shitcoin, hiç bir geleceği olmayan beş para etmez tokenler.PEKİ BU BEŞ PARA ETMEYEN TOKENLERDEN BEN NİYE ALDIM ?

Airdropları incelemeye başladım, tokenlerin developerlarının sadece para verip satın aldıkları o berbat internet sitelerini inceledim, telegramlarına girdim, developerlar ile konuştum.Ve developerında para olan kendi coini için para verip onu etherdeltada listeleyip daha sonrada coinmarketcap da gözükmesi için gereken günlük hacime ulaşması için coini pumplayabilecek coinleri bulmakla uğraşmaya başladım.NOT: Coinmarketcap da listelenmeniz için günlük belirli bir hacim ve marketcap gerekiyor.

Daha sonra ebtc,litecoingold,ecash,ibtc,ipy ve adını unuttum şuan çoğu piyasada olmayan niteliksiz shitcoini listelenmeden topladım ve developerın yaptığı pump ve ardından oluşan fomo sonucunda çığ gibi yükselen pumplarda sattım.Yalnız bunlar normal trade e benzemez inanılmaz riskli işlemlerdir çünkü developer hacklendik diyip pılını pırtını toplayıp kaçıyor bazende, çok gördüm bu olayı.

Her neyse sonunda 600 tl ile kıyas edildiğinde küçümsenmeyecek bir sermayeye ulaştım, ve artık bu shitcoin işinden çıkıp binance a geçtim, ve projesini çok beğendiğim GVT adlı coini 5 dolar seviyelerinden satoshi olarak 0,00034 falandı o zaman toplamaya başladım.GVT 50 dolara çıktı btc bazındada o zaman 0,0032 di sanırım.

Şuan benim için hatırı sayılır meblağlara ulaştım ve her şey etherdelta ile başladı.Ama şunu söyliyim artık o furya nerdeyse tamamen bitti ve etherdelta zaten tamamen yenilendi artık eskisi gibi shitcoinleri öyle kolay listelemiyorlar.

Bunlar kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Daha fazlası için https://twitter.com/kendine_broker adresinden beni takip edebilirsiniz.

CNN Türk, sizi nasıl takip ediyor? Smiley
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
April 02, 2018, 07:16:00 PM

Beni de takip etti bir ara, FollowBack veya Follow4Follow meselesi yani. Sonra da takibi bırakıyor Smiley. Artık hangi mantıkla yapıyorlar ise anlamış değilim bende.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 02, 2018, 07:35:46 PM

Cesaret ve bilgi. Sadece bir tanesi olduğun da işe yaramayan iki özellik birleşince, güzel işler ortaya çıkıyor işte. Tebrikler. Yatırdığınız oran az olmasına rağmen, kısa sürede güzel bir kazanç elde etmişsiniz. Eminim ki epeyce zaman harcamanız gerekmiştir.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
April 02, 2018, 07:36:52 PM

Helal olsun hocam, yalnız şansa da baya bakıyor bu işler bugün vezirken yarın rezil olabilirsiniz.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 02, 2018, 07:39:48 PM
Merited by CyberCombat (2)

Ben takdir edemeyeceğim kusura bakmayın.
Bu konuyu hiç bilmeyen, öğrenmeye de isteği ve azmi olmayan aç tavukların kripto para uzayını ve bu forumu buğday ambarı sanmasına sebep olacak cinsten bir post.
Bunun yerine şöyle bir post atsaydınız tebrik ederdim sizi;

blok zincirini anlamaya başladım,
artık token asset coin farkını biliyorum.
Benim için cüzdan sadece mew ve blockchain.info dan ibaret değil. Kendi cüzdanımı kurup yedeğini alıp, private key saklamayı öğrendim.
Farklı coinler için farklı cüzdanları kurup bunları işletmeyi öğrendim.
POW ve POS un ne olduğunu az buçuk çözdüm.
Ekran kartlarının neden işlemcilerden daha hızlı hesap yapabildiğini merak etmekle birlikte, madenci yazılımı denen nanenin neyi hesaplamaya çalıştığını anlama aşamasındayım.
Hafiften teknik analiz videoları izlemeye başladım.

Tüm bunları yaparken de böyle bir hedefe ulaştım deseydiniz gerçekten takdir ve tebrik ederdim.
Beni yanlış anlamayın lütfen, başarılar dilerim.

batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 02, 2018, 07:50:12 PM

vay anasini ben ne okudum öyle sonra bi baktim usulca bir twitter adresi birakmis oraya Smiley 100 kisi bulsa o shit coinlere pump yaptirip yolunu bulacak buda guzel kafa.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
April 02, 2018, 09:05:06 PM

Valla kardes helal olsun 600 tl yi 27000 tl yapmak öyle kolay bir iş değil. Biraz şans da lazım bu işlerde senin baya Şansın varmış diyebiliriz.
facelessboy (OP)
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
April 02, 2018, 09:14:21 PM

vay anasini ben ne okudum öyle sonra bi baktim usulca bir twitter adresi birakmis oraya Smiley 100 kisi bulsa o shit coinlere pump yaptirip yolunu bulacak buda guzel kafa.
hocam zaten shitcoin trade ini bıraktığımı yazdım oraya, sadece binance üzerinde trade yapıyorum uzun zamandır ve pump yaptırma gibi bir çabam olmaz sadece neyi başardığımı sizlerle paylaşmak istedim, twitter ı verme nedenim ise bilgi paylaşımı için, grafik analizi gibi konulara değinmek istiyorum zaten incelerseniz future işlemleri başladığından itibaren olan grafiği uranyum grafiğinde olanlar ile karşılaştırdım sadece bir örnek bu daha yeni yazmaya başladım.
facelessboy (OP)
Member
**

View Profile
April 02, 2018, 09:24:52 PM

Ben takdir edemeyeceğim kusura bakmayın.
Bu konuyu hiç bilmeyen, öğrenmeye de isteği ve azmi olmayan aç tavukların kripto para uzayını ve bu forumu buğday ambarı sanmasına sebep olacak cinsten bir post.
Bunun yerine şöyle bir post atsaydınız tebrik ederdim sizi;

blok zincirini anlamaya başladım,
artık token asset coin farkını biliyorum.
Benim için cüzdan sadece mew ve blockchain.info dan ibaret değil. Kendi cüzdanımı kurup yedeğini alıp, private key saklamayı öğrendim.
Farklı coinler için farklı cüzdanları kurup bunları işletmeyi öğrendim.
POW ve POS un ne olduğunu az buçuk çözdüm.
Ekran kartlarının neden işlemcilerden daha hızlı hesap yapabildiğini merak etmekle birlikte, madenci yazılımı denen nanenin neyi hesaplamaya çalıştığını anlama aşamasındayım.
Hafiften teknik analiz videoları izlemeye başladım.

Tüm bunları yaparken de böyle bir hedefe ulaştım deseydiniz gerçekten takdir ve tebrik ederdim.
Beni yanlış anlamayın lütfen, başarılar dilerim.

hocam sizi ve endişenizi çok iyi anlıyorum btc 6k lardan 20k ya çıkıp fomo başladığında 20k lardan girip, şuan deli gibi para kaybeden çok insan var ve bunun nedeni de kolay para kazanacaklarını sanıp hiç bir araştırma yapmadan btc nin blockchain in, mine edilebilen coinler, pre mine olmuş olanlar hiç birini bilmeden piyasaya balıklama atlamalarıdır.Ben yukarıda saydıklarınızın hepsi hakkında bilgiye sahibim zaten anlamadığım bir şeye de yatırım yapmazdım ama sizin endişenizi kesinlikle anlıyorum, twitter hesabımı yazmamın nedeni ise orda insanlara yaralı olabilecek bilgiler vermeye çalışacağım,çoğunlukla bu sistemin ne olduğu, nasıl işlediği ve teknik,temel analiz hakkında olucak bu bilgiler.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 02, 2018, 09:31:30 PM

Yani böyle bir durumun  olma ihtimali yüksek neden olmasın ki.  Yani güzel zamanda almissiniz demek ki sabir etmiş ve kazanmissiniz. Yani bunlar olabilecek birşey. Önemli olan sabretmek iyi analiz etmek araştırmak. Su piyasada bu dediğinizi yapmak zor şuan ama. Şuan alınabilecek koinler var sizin yaptığınız gibi olma ihtimali yüksek yakın zamanda

facelessboy (OP)
Member
**

View Profile
April 02, 2018, 09:44:06 PM

Evet arkadaşlar yanlış okumadınız orda bir 0 fazla değil 600 tl yi yaklaşık 4,5 ayda 27 bin tl yaptım.Bunu okuyanlar ya hocam sallama diye düşünebilir bende böyle bir şey okusam direk öyle düşünürdüm ama okuduğunuzda anlayacaksınız.Şimdi gelelim nasıl oldu bu iş ?

Öncelikle her şey etherdelta denen yüzlerce shitcoinin listelenmeye bile gerek kalmadan sadece contract adres ve decimalını girerek satılabildiği borsayı keşfetmemle başladı.(Sadece eth tabanlı tokenler trade edilebiliyor.)

Bu borsadan sonra airdrop ları keşfettim ve incelemeye başladım.Ve etherdelta da listelenmeyen tokenlerin saçma sapan paralara satıldığını gördüm, abartmadan söylüyorum dışarda yemek yediğinizde verdiğiniz paralara satıyolar tokenleri ama şöyle bir şey var o tokenlerin yüzde 95 i zaten shitcoin, hiç bir geleceği olmayan beş para etmez tokenler.PEKİ BU BEŞ PARA ETMEYEN TOKENLERDEN BEN NİYE ALDIM ?

Airdropları incelemeye başladım, tokenlerin developerlarının sadece para verip satın aldıkları o berbat internet sitelerini inceledim, telegramlarına girdim, developerlar ile konuştum.Ve developerında para olan kendi coini için para verip onu etherdeltada listeleyip daha sonrada coinmarketcap da gözükmesi için gereken günlük hacime ulaşması için coini pumplayabilecek coinleri bulmakla uğraşmaya başladım.NOT: Coinmarketcap da listelenmeniz için günlük belirli bir hacim ve marketcap gerekiyor.

Daha sonra ebtc,litecoingold,ecash,ibtc,ipy ve adını unuttum şuan çoğu piyasada olmayan niteliksiz shitcoini listelenmeden topladım ve developerın yaptığı pump ve ardından oluşan fomo sonucunda çığ gibi yükselen pumplarda sattım.Yalnız bunlar normal trade e benzemez inanılmaz riskli işlemlerdir çünkü developer hacklendik diyip pılını pırtını toplayıp kaçıyor bazende, çok gördüm bu olayı.

Her neyse sonunda 600 tl ile kıyas edildiğinde küçümsenmeyecek bir sermayeye ulaştım, ve artık bu shitcoin işinden çıkıp binance a geçtim, ve projesini çok beğendiğim GVT adlı coini 5 dolar seviyelerinden satoshi olarak 0,00034 falandı o zaman toplamaya başladım.GVT 50 dolara çıktı btc bazındada o zaman 0,0032 di sanırım.

Şuan benim için hatırı sayılır meblağlara ulaştım ve her şey etherdelta ile başladı.Ama şunu söyliyim artık o furya nerdeyse tamamen bitti ve etherdelta zaten tamamen yenilendi artık eskisi gibi shitcoinleri öyle kolay listelemiyorlar.

Bunlar kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Daha fazlası için https://twitter.com/kendine_broker adresinden beni takip edebilirsiniz.

CNN Türk beni nerden buldu ve neden takip etmeye başladı bende baya şaşırdım ama bir yandanda çok mutlu oldum, umarım insanlara faydam dokunur ve Ocak ayında girip ciddi zarar eden insanların kar etmesine vesile olabilirim.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 02, 2018, 09:48:20 PM

hocam sizi ve endişenizi çok iyi anlıyorum btc 6k lardan 20k ya çıkıp fomo başladığında 20k lardan girip, şuan deli gibi para kaybeden çok insan var ve bunun nedeni de kolay para kazanacaklarını sanıp hiç bir araştırma yapmadan btc nin blockchain in, mine edilebilen coinler, pre mine olmuş olanlar hiç birini bilmeden piyasaya balıklama atlamalarıdır.Ben yukarıda saydıklarınızın hepsi hakkında bilgiye sahibim zaten anlamadığım bir şeye de yatırım yapmazdım ama sizin endişenizi kesinlikle anlıyorum, twitter hesabımı yazmamın nedeni ise orda insanlara yaralı olabilecek bilgiler vermeye çalışacağım,çoğunlukla bu sistemin ne olduğu, nasıl işlediği ve teknik,temel analiz hakkında olucak bu bilgiler.

Bu bilgileri 140 karaktere sıkıştırmak yerine bu forumda konular açarak yapmanız çok daha sağlıklı ve doğru olur bence.
Orada da takipçilerinize forumdaki konularınızın linklerini paylaşırsınız diye düşündüm.
Tabi gene siz bilirsiniz.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: