Bitcoin Forum
June 16, 2024, 06:45:04 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 600 tl yi 4,5 ayda 27000 tl yapmak (wolf of etherdelta)  (Read 947 times)
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 03, 2018, 11:34:25 AM

Hocam sallama 😂😂 şaka bir yana mantık iyiymiş. Tebrik ederim bol kazançlar. Bazen risk alınca kazanç daha fazla oluyor. Ama tam tersi olma ihtimali olduğundan fazla risk almak bana göre değil Smiley

PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 03, 2018, 12:04:06 PM

Güzel başarı. Boğa zamanında nakite döndüyseniz eğer aslında çokta şaşırılacak bir miktara ulaşmamışsınız. Malum aralık ayında marketcapi düşük olan coinler x20 x30 yaptı. Yatırımı dağıttıysanız bunu yapmanız mümkün. Başarılarınızın devamını dilerim umarım daha çok kazanırsınız  Smiley

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 03, 2018, 12:15:11 PM

Vallahi arkadaşım tebrik ederim.

Ben de geçen yaz 300 TL ile girdim ve yıl sonunda 1400 $ a yükselttim. Seninki ile aynı mantık ama ben sürekli kullandığımız ilk 10 daki trade sitelerinde yaptım. 400 $ çekip 1000 $ ile yolu devam etmeye başlamıştım ki dip hareketleri başladı. Şubat ayının başında yeniden yüzüm gülmüştü ve tüm sermayeyi 10 farklı coine yatırmıştım ki yine dip. Ehh artık yeter dedim. O gün bugündür sadece airdrop ve bounty takip ediyorum.
İnşallah bizim de bir gün yüzümüz güler.  Grin
PastirmaliYumurta
Full Member

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 03, 2018, 12:36:46 PM

Vallahi arkadaşım tebrik ederim.

Ben de geçen yaz 300 TL ile girdim ve yıl sonunda 1400 $ a yükselttim. Seninki ile aynı mantık ama ben sürekli kullandığımız ilk 10 daki trade sitelerinde yaptım. 400 $ çekip 1000 $ ile yolu devam etmeye başlamıştım ki dip hareketleri başladı. Şubat ayının başında yeniden yüzüm gülmüştü ve tüm sermayeyi 10 farklı coine yatırmıştım ki yine dip. Ehh artık yeter dedim. O gün bugündür sadece airdrop ve bounty takip ediyorum.
İnşallah bizim de bir gün yüzümüz güler.  Grin
Hocam 300 tl ile nasıl girdin bu işe helal olsun. Çünkü o 300 tl zaten borsaya geçip tokenleri topladığında senin eline kalan muhtemelen komisyonlar feeler derken 200 tl edecek. O paradan 1400 dolarlara çıkman güzel bişey. Ama bu iş bence tamamen şans işi grafikte okusan haberleri de takip etsen sonuç olarak 2 3 kişinin eline bakıyorsun

depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
April 03, 2018, 12:59:11 PM

oda bişey mi bende 2000 tlyi 500 tl yaptım şaka değil maalesef evet acemilikten har vurup harman savurdum şuan sadece bounty ve airdropla uğraşıyorum hiçbir şekilde kuruş yatırmıyorum ....
busyfamily
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

View Profile WWW
April 03, 2018, 01:09:06 PM

Mükemmel taktik ve çok tebrikler. Umarım sermayeyi büyütmek bana da kısmet olur.
oraykt
Newbie
*

Activity: 74
Merit: 0

View Profile
April 03, 2018, 01:21:29 PM

hydro forever Kiss
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 03, 2018, 03:18:07 PM

600 tl bu piyasda batsa adamı sarsmaz bence doğru bir miktar ile girilmiş piyasaya yuksek meblağ ile girip yuksek karlar kovalamak yılların emeklerini biriktirilen parayı zayi edebilir. Mantık bir giriş yapılmış.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
April 03, 2018, 04:06:35 PM

anlamadığım nokta neden türk lirası ile kıyaslama yaptığınız. bir kere piyasadaki işlemleri TL bazında yapmadınız. haksızmıyım... kaldı ki siz işlem yaparken TL değer kaybederken Dolar değer kazandı. bu arada tüm kriptolar dolar bazında arttı. kazancınızın asıl sebebi bu. meziyetleriniz değil bence. yok eğer yanılıyorsam da. bana btc bazında yüzde kaç kar ettiğinizi yazın. eğer bu oran varsa sizi tebrik ederim.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
April 03, 2018, 04:16:59 PM

Seninde dediğin gibi riskli işler bunlar artık zaten dediğin gibi etherdeltada yenilendi ve airdrop vs kalmadı gibi bir şey şuan iuan için çok daha zor bulmakta yapmakta o yüzden uzak durmak o işlerden daha iyi risk fazla sizde o meblağıyı iyi değerlendirmissiniz.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
thewarriors
Full Member

Activity: 350

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
April 03, 2018, 04:19:54 PM

Bu saatten onra aynı şekilde iş yapılırmı bilmem ama ben uzak dururdum açıkcası boşver daha borsa işi güzel geliyor kafama göre taknik ve analizler yapıp alıyorum riske girmeye deymez .

krm4700
Full Member

Merit: 105

View Profile
April 03, 2018, 05:28:40 PM

herşey bu kadar riski az değil malesef bu piyasada sizlere yüzde yüz kar vaad etmiyor sadece doğru yattırımlar kazandıracaktır.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
April 03, 2018, 05:32:04 PM

güzel fikir ama bunun gerçekleşmesi sadece imkansız denebilir hiç bir coin 2x yapma şansı kolay değil bence.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
April 03, 2018, 06:23:11 PM

Bu kadar uğraş ve emek ancak tebrik ve takdir edilir:) sermayeyi bu kadar büyütmüş olman pekte şaşılacak bir durum değil
KalbAlAkrab
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
April 03, 2018, 06:29:47 PM

Ufak ama güzel para ama ben o kadar uğraşmadan 600 TL 'yi 60000$ yaptım. Bittrex 'te takip ettiğim 2 coin 'in pump 'ını yakaladım ve 1000$ 'a çıkardığım sermayemi birinde 6 kat, diğerinde 5 kat değerlendirerek 30 bin $ seviyesine çıkardım. Blue ve BTC Red 'in airdrop 'larından 14 bin ve 5 bin 'er adet gelmişti. Blue neredeyse 2$ seviyelerine, BTC Red de 1$ seviyelerine geldiği dönemde satış yaparak havadan 30 bin $ 'a yakın para daha yakaladım ve hayatıma mutlu mesut devam ediyorum.

Ne yazık ki artık eskisi gibi airdrop furyası kalmadığı ve millet artık bozuk para misali airdrop yaptığı için o işi de takip etmeyi bıraktım.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
April 03, 2018, 08:06:29 PM

Bu başarınızın arkasındaki en büyük faktör şans olmuş diyebilirim.piyasanın o döneminde shitcoinlerde bile muhteşem artışlar oldu ve para etmeyecek tokenler bile para ettiler.tabi bunu çektiyseniz süper yoksa o parada şimdiye kadar erimiştir diye düşünüyorum.dediğinizden daha fazla katlayan arkadaşları tanıyorum bu arada ama o dönem nakite dönmedikleri için hodl yapıyorlar
Antix06
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 03, 2018, 08:32:56 PM

Hocam valla helal olsun eline emeğine sağlık bu piyasada araştırırsan her zaman kazanırsın bu da en büyük örneklerinden biri..
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
April 03, 2018, 08:46:53 PM

ah o dönemde bende çok fazla katladım parayı ama tamamını nakite dönmedik işte orda eşeklik ettik.gelene şükür diyoruz artık ve o günlerin tekrar gelmesini bekliyorum
bence ne kadar araştırdım şöyle böyle yaptım desenizde başarınızın %90 ı piyasaya girdiğiniz dönemdeki durumdan kaynaklanıyor yani şansınızdan.sadece bi airdroptan dediğiniz rakamları kazandım çünkü.ama o dönem geçti artık
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
April 03, 2018, 09:30:51 PM

Keşke yine o dediğiniz aylara dönebilse o dönemde kazara bile para kazandı herkes amk millet elini neye atsa uçuyordu şimdi ise neye elimizi atsak batıyoruz.öyleki insanların sermayeleri bile erimeye başladı.piyasada işlem yaparken sermayeyi korumak bile başarıdır arkadaşlar zarar yazmaktansa yerinizde saymış olursunuz en azından.tekrar o dönemleri yılsonu anca göreceğiz galiba

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
April 03, 2018, 09:39:53 PM

Düşük hacimli coinler ile hala söylediğiniz işlemler yapılabiliyor. HitBTC ve IDEXteki coinleri inceleyebilirsiniz fakat bu büyük bir risk. Kumar oynamaktan farkı yok, şans yanınızda olmalı Sad
Tebrikler, güzel bir kazanç olmuş gerçekten

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: