Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:51:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Kimsenin Peşini Bırakmıyor  (Read 548 times)
manisfifty
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
April 03, 2018, 08:07:08 PM

ortalık zaten karışık böyle şeyler iyice karıştıracak umarım diğer altcoinlere bir etkisi olmaz
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714726291
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714726291
Reply with quote  #2

1714726291
Report to moderator
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
April 03, 2018, 08:53:27 PM

Centraya güveni vardı vw bountyden bi miktar gelmişti.yükseldiği sıra bi kısmını 3 dolardan okutmuştum birazını ise hala cüzdanda tutyordum ama çöp olmuş anlaşılan.işin garibi ise çöp olmasına rağmen bile hala alan insanların olması bazıları demek ki tekrar yükseleceğini düşünüyor yoksa neden yatırım yapsınlar tamamen çöp olmuş bir projeye öyle değil mi ?
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 03, 2018, 08:56:14 PM

Binance markalaşma yolunda ilerliyor. Rakipkeri olan bittrex ve poloneix çoktan tokatladı bile. Böylesi zor bulunur. Onaysız hesapla çekim yaptırmaları, ticket cevap süreleri harikalar. Mağdurun yanındalar hırsıza düşmanlar.

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
April 03, 2018, 08:56:58 PM

piyasadaki en iyi kart projesi diye lanse edildi biara.üstelik hype falan çok yüksekti diye biliyorum video falan yayımladılar alışveriş yaptılar kartları dağıttılar falan baya uğraş vermişti ekip ama neden böyle spec yapmışlarki zaten dünya kadar para kazanmışlardı amk.insanoğlu açögüzlü işte doymuyor demek ki.bu saatten sonra toparlanması zor gibi duruyor ama belli olmaz
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
April 03, 2018, 09:03:08 PM

Binance spekülasyonlar da hack olaylarında o kadar güzel yollar takip etti ki benim gönlümü kazandı açıkcası. Şimdide bu hareketini duyduktan sonra eminim ki tahtını kolay kolay kimseye kaptırmaz.

zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 03, 2018, 09:18:35 PM

Binance resmen efsane olma yolunda ilerliyor arkadaşlar.valla ben adamların kendilerinin spekülasyon yaptığını düşünüyordum sonuçta her giren coin pump yiyor boraya.ama adamlar bununla mücadele ediyorlarmış diğer tüm kripto borsaları içinde en sağlam liman şuanda binance gibi görünüyor ve geleceğide çok parlak.ah şu bnb leri düşükten toplayamadık ya hala ona yanıyorum

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 03, 2018, 09:21:32 PM

binance kesinlikle her yaptığı işlerle alkışı hakediyor. adamlar gerçekten bir borsada neler olmalı ile ilgili gerçekten destan yazıyor resmen. bu işle de kalitesine kalite katıyor kesinlikle. ben ilk başlarda uzak durdum çinliler diye ama en iyisi kesinlikle binance ilk fırsatta daha çok btc bulursam yatırım yapacağım
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
April 03, 2018, 09:38:26 PM

Borsa spekülasyonuyla ne alakası var, adamların çakallığı ortaya çıkmış, aslında ortada verilmiş bir hüküm olmadığı için böyle konuşmak doğru olmayabilir ama bağlantılı olduklarını iddia ettikleri Visa ve Mastercard ile hiçbir  bağlantı yapmadıklarının anlaşılması durumu ortaya koyuyor.
Ayrıca seviyorsunuz diye Binance'ı ilahlaştırmayın, her borsa gibi onlar da aslında spekülasyona bayılır çünkü bu şekilde çok güzel para kazanırlar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 03, 2018, 10:46:55 PM

Biraz önce kontrol ettim. Binance henüz Delist ile alakalı birşey yazmamış. Veya herhangi bir işlem yapmamış gibi. Kucoin ise Delisting yapmış bile. CTR yatırım yapacaklar/yapmış olanlar, önlem alsa iyi olur.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 03, 2018, 10:49:39 PM

Spekülasyon bu piyasanın çarklarının dönmesini sağlayan şey ağa babaları ise borsa sahipleri kim kimi bu sebeple delist ediyormuş alakası yok Smiley
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
April 21, 2018, 10:33:34 PM

binance her türlü olayda algıyı müthiş yönetiyor. bu konuda üstlerine yok diye düşünüyorum.

bunun yanında bazen bunların hepsini kendilerinin kurguladığını düşünmeden edemiyorum açıkçası. güzel işler yapıyor ama bunu düşünmeme engel değil. hack olayında binance ile alakası olmamasına rağmen zarar edenlerin zararları karşılanması bu düşüncelerimi güçlendirdi.

yanlız an numara app yapmışlar cayır cayır kullanılıyor Smiley
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
April 21, 2018, 11:03:16 PM

Listelediği coinin takibini yapması, hatta yasal süreci hızlı bir şekilde başlatması sadece Binancenin değil, tüm borsaların yapması gereken bir işlem aslında. Yatırımcılardan komisyon alıp etliye sütlüye dokunmamak gibi hatalara düşmek zaman içinde borsaya olan güveni zedeler. Binance bu işi sorumluluk bilinciyle ve layığı ile yapmaya çalışıyor ve yatırımcıların güvenini kazanıyor.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 22, 2018, 05:59:08 AM

Üyelerinin haklarını koruması bir borsa açısından çok önemli bir olay. Bazı borsalar komisyon gelsin de beni gerisi ilgilendirmez havasındalar.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
April 22, 2018, 06:06:19 AM

Böyle güzel şeylerde oluyor işte. Bu şekilde çalışan borsalar yada topluluklar olup comünitynin hakkını savunmalı ki bizler kendimizi en azından biraz güvende hissedelim. Güven neredeyse para oraya  akar.
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 22, 2018, 06:51:37 AM

Binance sürekli forumda övülüp duruluyor. İnşallah wawese benzemez sonu Cheesy ayrıca gündeme geldiği şeylerle benim de hoşuma gidiyor zaten en kolay binance ben de kullanıyorum

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
April 22, 2018, 07:03:51 AM

Binance çok büyük bir güce sahip artık, kendilerini her alanda geliştiriyorlar öyle bir coini listele oldu bitti yapmıyor, botların hacklenme mevzusunda da şüphelileri yakalatana büyük ödül koymuşlardı yani kullanıcılarına gerçekten değer verdiğini gösteriyor.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 22, 2018, 07:35:56 AM

binancenin böyle kişilikli davranması sevindirici. kimbilir üyeleri tarafından kaç defa bu coin hakkında şikayette bulundular. değerlendirme yapıp gereğini yapmışlar ve %70 küsür zarara uğrayan coinden artık doğru düzgün iflah olmaz. artık adı mimlenmiş durumda. coin kurucuları alsın başlarına çalsın.
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 22, 2018, 07:52:23 AM

Binance ın bu durumlarda temkinli davranması güvenli bir borsa olduğu yolunda güven taazeliyor. Üyesini düşünen bir yaklaşım

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
April 22, 2018, 08:00:03 AM

En büyük hacimli böyle büyük bir borsanın ekledikleri tüm coinlerin takibini yapması lazım CTR de yalan oldu diyebiliriz evet.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 22, 2018, 12:24:22 PM

cidden binance a bu yüzden güveniyorum binance ı bu yüzden seviyorum adamlar takibini yapıyorlar her şeyin ctr ye üzüldüm bu arada kötü oldu beklemezken scam çıkması

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: