Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:37:26 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] 🖥 NATIVE VIDEO BOX ▶️ | 🚀SON TEKNOLOJİ BAĞIMSIZ VİDEO PLATFORMU 🎬  (Read 191 times)
hmsr (OP)
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 04, 2018, 12:01:16 PM
Last edit: April 04, 2018, 12:27:25 PM by hmsr

Daha fazla bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin website nvb.digital

hmsr (OP)
Full Member

View Profile
April 04, 2018, 12:03:02 PM
Last edit: April 04, 2018, 12:28:06 PM by hmsr

Güncellemeler için rezerve

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 05, 2018, 10:58:31 AM

Hocam çeviri için teşekkürler öncelikle. Projenin içeriğine bakınca YouTube tarzı bir platform sunulacakmis ve reklam yapılan konular kimseyi rahatsız etmeyecekmis. İcod da bayağı iyi miktar toplamış gördüğüm kadarıyla. Başarılı olacaklarını umuyorum

SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
April 05, 2018, 10:25:34 PM

Bunun benzeri bir kaç proje çıkmıştı. Flixxo lbry gibi.  Bunlar daha çok siteler üzerinden kazanç sağlamak istiyorlar herhalde. Demoya tikladim ama pek bir şey anlamadım.

hmsr (OP)
Full Member

View Profile
April 05, 2018, 10:28:15 PM

Hocam çeviri için teşekkürler öncelikle. Projenin içeriğine bakınca YouTube tarzı bir platform sunulacakmis ve reklam yapılan konular kimseyi rahatsız etmeyecekmis. İcod da bayağı iyi miktar toplamış gördüğüm kadarıyla. Başarılı olacaklarını umuyorum

Ben teşekkür ederim hocam. Aslında sizin imzanizda görüp talip oldum çeviri için. Özellikle proje danışmanları ve ortakları çok kaliteli kişiler.  Ayın 15 inde icosu bitiyor. İşleyişi daha ileriki zamanlarda göreceğiz. Ben açıkçası projeden umutluyum

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 05, 2018, 10:48:01 PM

Ben teşekkür ederim hocam. Aslında sizin imzanizda görüp talip oldum çeviri için. Özellikle proje danışmanları ve ortakları çok kaliteli kişiler.  Ayın 15 inde icosu bitiyor. İşleyişi daha ileriki zamanlarda göreceğiz. Ben açıkçası projeden umutluyum

Ekip bayağı çalışıyor ve bu tarz platformlar günümüzde  ihtiyaç duyulan platformlardan biri olduğunu düşünüyorum bayağı ilgimi çekti. İleri ki zamanlarda bu platformun adını daha fazla duyucağız gibi geliyor. Benzeri projeler çıksada hala daha istenilen verim elde edilemedi.

megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 06, 2018, 04:38:24 PM

Tam olarak projeyi anlayamadım hocam. Anladığım şu YouTube benzer birşey olacak videodan gelen kazancın %60 ı video yu üretenlere veriliyor. Yani ilerde nasil bir işleyiş olacak çok merak ediyorum.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
hmsr (OP)
Full Member

View Profile
April 06, 2018, 08:32:23 PM

Newsbtc ( Bugünün Bitcoin Haberleri) -  Native Video Box CEO'su Alexander Shishow ile Röportaj.

''Kliplerimizin doğal olarak siteye uygun olduğundan emin olacağız ve insanları rahatsız edici reklamlarla rahatsız etmeyeceğiz.''

15 Nisanda, Native Video Box projesinin ICO'su sona erecektir , NVB modern derin makine öğrenimi ve çok katmanlı blockchain teknolojilerine dayanan video klipleri tanıtmak için bir platform oluşturuyor.Kurucusu ve CEO'su Alexander Shishow, video reklamcılığında kullanıcıyı rahatsız etmeden nasıl para kazanabileceğimizi, NVB'nin YouTube ve diğer geleneksel içerik merkezlerinden nasıl daha etkili farklılaştığını ve sitenin belirli bir kullanıcı yerine sitenin konusuyla eşleşmesi için seçilen videonun nasıl olduğunu açıklıyor.

https://www.newsbtc.com/2018/04/03/alexander-shishow-native-video-box-interview/

hmsr (OP)
Full Member

View Profile
April 06, 2018, 08:37:31 PM

Tam olarak projeyi anlayamadım hocam. Anladığım şu YouTube benzer birşey olacak videodan gelen kazancın %60 ı video yu üretenlere veriliyor. Yani ilerde nasil bir işleyiş olacak çok merak ediyorum.
Evet YouTube'un yaptığı işlemin benzerini yapacaklar. Ama bu daha çok web siteleri üzerinden video izlemeyi teşvik eden bir proje. Video sahiplerinin alacağı pay %15 ,web site sahipleri %60 pay alacak.

hmsr (OP)
Full Member

View Profile
April 12, 2018, 12:30:54 PM

İco 15 nisanda son bulacak. Token dağıtımı 16 -23 nisan arasında tamamlanacaktır. Tokenlerin %43 ü satıldı

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 15, 2018, 06:54:46 PM
Last edit: April 16, 2018, 05:12:23 AM by CEPNIBEY

Bugün kampanya bitiyor diye biliyordum . Uzatılmış galiba . akibeti nasıl olacak çok merak ediyorum. İnşallah güzel işler yaparlar

hmsr (OP)
Full Member

View Profile
April 15, 2018, 06:58:21 PM
Last edit: April 16, 2018, 05:16:37 AM by hmsr

Bugün kampanya bitiyor diye biliyordum . Uzatılmış galiba . akibeti nasıl olacak çok merak ediyorum. İnşallah güzel işler yaparlar
Evet hocam ico ico bugun bitiyordu. Ama aldıkları bir kararla 29 Nisan'a kadar uzattılar. İki hafta daha uzatıldı yani.

hmsr (OP)
Full Member

View Profile
April 16, 2018, 04:59:23 AM
Last edit: April 16, 2018, 05:19:48 AM by hmsr

.            Native Video Box ekibinin aldığı kararla İco 29 Nisana kadar uzatıldı!

https://nvb.digital

SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
April 16, 2018, 10:13:49 AM

En uyuz olduğum şey icoların son gün uzatılması. Sanki 2 haftada dünyanın parasını toplayacaklar. Neredeyse tokenlerin yarısı satılmış. Büyük bir destekçi bulmadan ahım şahım bir satış yapacaklarını sanmıyorum. Bence bu icoda diğerleri gibi boşuna uzatıldı.

hmsr (OP)
Full Member

View Profile
April 17, 2018, 11:54:52 AM

En uyuz olduğum şey icoların son gün uzatılması. Sanki 2 haftada dünyanın parasını toplayacaklar. Neredeyse tokenlerin yarısı satılmış. Büyük bir destekçi bulmadan ahım şahım bir satış yapacaklarını sanmıyorum. Bence bu icoda diğerleri gibi boşuna uzatıldı.
Gelen yatırımı yeterli görmemiş olabilirler. Piyasa daha yeni rahatladı . Bu durumda yatırım almaları kolay olacaktır. 

hmsr (OP)
Full Member

View Profile
April 23, 2018, 04:58:51 PM

Social Media Market: 'Reklam kampanyalarının derin analizine özel bir önem veriyoruz. Bu nedenle analitik araçların alanında uzman olan NATIVE VIDEO BOX, ortağımız oldu.'

hmsr (OP)
Full Member

View Profile
April 30, 2018, 08:47:13 PM

İCO dün itibariyle sona erdi.
Bounty konusundan sorumlu olmasamda bu uyarıyı paylaşayım.  Kısaca deniyor ki Bountyciler için kesin yapılması gereken linkten siteye üye olun. KYC doğrulamasını yapın. Tokenleriniz 13 Mayıs'a kadar gönderilecektir.

! Important Announcement For Bounty Participants !

How to Receive NVB Tokens?

1) Follow the link https://tokensale.nvb.digital/users/sign_up

2) Enter your Email (which you used for bounty campaign registration), choose a password (don’t forget to confirm it and agree to the terms of services) and push Continue button.

- All participants will have to complete KYC prior to token withdrawal (KYC will be open in few days).

- Tokens can only be withdrawn to your personal ERC-20 compliant ETH wallet. Exchange addresses can't be used.

All participants will be awarded NVB tokens to their wallets over the period of 29/04/2018 — 13/05/2018.

hmsr (OP)
Full Member

View Profile
May 10, 2018, 10:47:17 PM

Ekip ödemeleri beklenenden önce yolladı. 15 Mayıs'ta borsaya giriş yapacaklarını söylediler. Herkese hayırlı olsun

Pages: [1]
  Print  

Jump to: