Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:31:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: deadley, Sylon, AmaZix ve TokenSuite`in tüm aktif kampanyaları  (Read 3476 times)
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
April 06, 2018, 01:59:44 PM

Böyle bir konu açılması güzel olmuş ama spreadsheet'e az aktif kampanya var eksik çok güncellenmesi gerekli kampanyaların.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
bitfather (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 28

View Profile
April 06, 2018, 02:43:34 PM

ellerine sağlık bunn gibi 3-4 basş daha gördüm ama aralarından seçemedim. Hepsin de olumsuz bir durum var benim için.  Kaldım eski imza da ben biraz daha bakayım en iyisi.
çok teşekkürler, hocam. olumsuz durumlar ne ile alakalı?

Gayet güzel bir çalışma olmuş çok teşekkürler, şu sıralar düzgün imza kampanyası yok birçok arkadaş için yararlı olacağına eminim Smiley

Böyle çalışmalar meriti hakediyor fakat ne yazık ki şu an elimde s-meritim yok hocam.
çok teşekkürler, hocam. düşünmeniz yeter.

güzel başlık takip edelim, güncel tutarsanız bu başlık altında epey merit ekmeği yiyebilirsiniz, bu şekilde açılan bir çok başlık daha sonra takipsizlikten heder oldu.Bir süre takip ederek güncel tutmanız durumunda bende bu başlığın hakettiği meriti seve seve gönül rahatlığıyla vereceğim.şimdilik 1 merit ile niyeti ve emeği ödüllendirelim tabiki.
merit için çok teşekkürler, hocam. konu ilgi görürse, güncel tutacağım.

Böyle bir konu açılması güzel olmuş ama spreadsheet'e az aktif kampanya var eksik çok güncellenmesi gerekli kampanyaların.
hocam, şu an için tüm aktif kampanyalar spreadsheette bulunmakta. ekranın en altında managerleri değiştire bilirsiniz.

Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
April 06, 2018, 03:34:16 PM

Çok vakti olmayanlar için güzel bir çalışma olmuş. Elinize sağlık. Ayrıca Amazix ekibinin yönettiği bountyleri https://bounties.biz/ şuradan rahatça takip edebilirsiniz.
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
April 06, 2018, 03:47:08 PM
Last edit: April 06, 2018, 04:56:38 PM by bitfather

Çok vakti olmayanlar için güzel bir çalışma olmuş. Elinize sağlık. Ayrıca Amazix ekibinin yönettiği bountyleri https://bounties.biz/ şuradan rahatça takip edebilirsiniz.
çok teşekkür ederim, hocam. başlığa ekledim siteyi. ama spreadsheete göre bazı eksikleri var, ICO puanı, fiyatı falan-filan. olmazsa spreadsheete de eklerim. ama çok yararlı oldu site. tekrardan teşekkürler

omerchip
Full Member

Activity: 268
Merit: 109

View Profile WWW
April 06, 2018, 05:18:46 PM

evet bende sylon kullanıyorum gercekten iyi adam farkını gösteriyor.Guzel bounty menager butun bountynin havasını degistiriyor gercekten

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 06, 2018, 05:20:20 PM

Şu ana kadar açılan bounty başlıkları içinde en derli toplu olanlardan biri ve takip edilebilir kampanya yöneticilerinin bountyleri var. Öncelikle emeğine sağlık diyeyim, gayet güzel bir çalışma olmuş.

paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
April 06, 2018, 07:13:54 PM

Bir çok bounty süre uzatımına gidecek diye duydum. İyi ve kaliteli bountylere katılmak lazım. Ben şu anda bountyhivdeyim. En azından her şey düzenli şekilde ilerliyor. Birde copytrack vardı onun yaptığı bounty süperdi. Senin eksikliklerini gösteriyordu sende ona göre paylaşım rtweet yapıyordun. O tür bir bounty yakın zamanda zor gelir.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
April 06, 2018, 11:14:52 PM

Şu anda deadley, Sylon ve needmoneyin tüm aktif kampanyalarını bir spreadshette topladım. Spreadsheete buradan ulaşa bilirsiniz.
amazixin tüm aktif kampanyalarını derlediği kendi siteleri varmış. o siteye de buradan ulaşa bilirsiniz. ihtiyaç yaranırsa amazixin kampanyalarını da spreadsheete eklerim. çünki bakıyorum da, sitedeki bilgiler spreadshettekinden yetersiz kalıyor.

Konu ilgi görürse sürekli güncellenecektir. Meritleriniz için teşekkürler.
Her hangi bir yanlışlık, eksiklik varsa, lütfen nasıl düzelteceğimi bildirin. Listede görmek istediğiniz managerleri de belirte bilirsiniz. Teşekkürler.

Çok güzel bir çalışma olmuş. Bunların dışında yapılan imza kampanyalarına kendi adıma tedirgin yaklaşıyorum. Hakkını veriyorlar ama Tokensuite ekibi bunların arasında en kötüsü diyebiliriz. Birbirlerinden haberleri yok ve çok mesaj geldiği için hepsine yetişemediklerini dile getiriyorlar.
Drfalcon
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

Staker.network - POS Smart Contract ETH Token

View Profile WWW
April 06, 2018, 11:27:18 PM

Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık. Amazix telegram grubunda bu kadar bounty bulamamıştım baktığımda. Bounty süreleri baya uzayacak gibi. Piyasa burayı da hayli etkileyecek. Sabırla takip etmek lazım. Bountyhive yeni bir hava kattı bu işlere, oraya da bi göz atılabilir.

ELONCITY    ❱ ❱ ❱ ❱    Power The world for FREE!
Public Sale Coming Soon  │  https://eloncity.io/
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
April 07, 2018, 01:25:29 AM

Benimde favorim Deadly iyi yönetiyor güncellemeleri çok geçiktirmiyor onun imzalarına girmeye özen gösteriyorum ilk tercihim deadley her zaman
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
April 07, 2018, 03:14:09 AM

Listedeki isimlerin üçüde bounty manager olarak iyi işlere imza atıyorlar, eskiden daha kaliteli icolar seçiyolardı, şimdilerde o kadar seçici değiller sanki fakat paylaşım çok güzel, bu listeden kampanyalar hakkında kolayca fikir sahibi olabiliriz. Emeğine sağlık.
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
April 07, 2018, 09:33:53 AM

Şu ana kadar açılan bounty başlıkları içinde en derli toplu olanlardan biri ve takip edilebilir kampanya yöneticilerinin bountyleri var. Öncelikle emeğine sağlık diyeyim, gayet güzel bir çalışma olmuş.
güzel sözleriniz için teşekkür ederim, hocam.

Şu anda deadley, Sylon ve needmoneyin tüm aktif kampanyalarını bir spreadshette topladım. Spreadsheete buradan ulaşa bilirsiniz.
amazixin tüm aktif kampanyalarını derlediği kendi siteleri varmış. o siteye de buradan ulaşa bilirsiniz. ihtiyaç yaranırsa amazixin kampanyalarını da spreadsheete eklerim. çünki bakıyorum da, sitedeki bilgiler spreadshettekinden yetersiz kalıyor.

Konu ilgi görürse sürekli güncellenecektir. Meritleriniz için teşekkürler.
Her hangi bir yanlışlık, eksiklik varsa, lütfen nasıl düzelteceğimi bildirin. Listede görmek istediğiniz managerleri de belirte bilirsiniz. Teşekkürler.

Çok güzel bir çalışma olmuş. Bunların dışında yapılan imza kampanyalarına kendi adıma tedirgin yaklaşıyorum. Hakkını veriyorlar ama Tokensuite ekibi bunların arasında en kötüsü diyebiliriz. Birbirlerinden haberleri yok ve çok mesaj geldiği için hepsine yetişemediklerini dile getiriyorlar.
tabii, tokensuite, bir deadley ve ya sylon değil. ama fena da değil. listede türk de bulunsun  Cheesy

Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık. Amazix telegram grubunda bu kadar bounty bulamamıştım baktığımda. Bounty süreleri baya uzayacak gibi. Piyasa burayı da hayli etkileyecek. Sabırla takip etmek lazım. Bountyhive yeni bir hava kattı bu işlere, oraya da bi göz atılabilir.
ben de şu anda bountyhivedeyim. ama forumdakı bountyleri kaçırmamak lazım. özellikle de bu managerlerin kampanyaları.

Listedeki isimlerin üçüde bounty manager olarak iyi işlere imza atıyorlar, eskiden daha kaliteli icolar seçiyolardı, şimdilerde o kadar seçici değiller sanki fakat paylaşım çok güzel, bu listeden kampanyalar hakkında kolayca fikir sahibi olabiliriz. Emeğine sağlık.
öncelikle merit için teşekkürler, hocam. sylon ve needmoney çok kampanya alıyor bence. deadley yeni kampanya paylaşırsa katılacam.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 07, 2018, 10:41:02 AM

Güzel bir konu olmuş gerçekten bende benzer bir konu açmıştım ama bu konu daha iyi olmuş güncel tutmaya çalışırsan daha da iyi olur teşekkürler konu için.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 07, 2018, 11:18:11 AM

Hocam farklı kaynaktaki kampanyaları aynı sayfada toplaman güzel olmuş eline sağlık. Eğer inceleme fırsatı da bulabiliyorsan birkaç kelimeyle ICO ların çalışma alanını da ekleyebilirsen daha güzel olabilir.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 07, 2018, 03:12:29 PM

genel olarak sylonun kampanyaları iyi oluyor fakat eksiksiz görevleri yerine getirmeniz lazım. çok dikkatli inceliyor. hani bunuda görmez dediğiniz bir durum olmuyor. onun için harfiyen yerine getirmeye çalışın yoksa emeklerinizin hepsi boşa gidebilir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
April 07, 2018, 03:27:04 PM

emek verilen yararlı bir çalışma olmuş. bounty kampanyalarına katılmak isteyenler için güzel bi rehber.elinize sağlık.merit olsa da gönderebilseydim keşke.

,........
Himmeli
Jr. Member
*

Activity: 169
Merit: 5

View Profile
April 07, 2018, 04:47:44 PM

Tam da ihtiyacım olan şeyi paylaşmışsın. Bende böyle bir konu arıyordum. Emeğine sağlık.
Ihlamurcubaba
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
April 07, 2018, 05:49:51 PM

Bende böyle bir konu arıyordum.Aslında puanlansa önerenler falan ilk mesajda listelense sıralansa güzel olmaz mı?Ona göre millet bountyleri girer buda bayağı güzel olur.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
April 07, 2018, 05:52:11 PM

Zaten bounty piyasasını yöneten 3 4 tane adam var ve piyasaya şekli bu adamlar veriyor. Önemli olan insanların hakkını yemeden adaletli bir bounty yönetmek.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 07, 2018, 05:53:10 PM

Böyle konular çok fazla açılıyor ancak ömürleri kısa oluyor. Bu işi yapmayı çok kişi denedi ancak çoğu uzun vadede başarısız oldu. Bu tür spreadsheetleri güncel tutmak neredeyse imkansız. ICO çılgınlığı giderek büyüyor ve oralara yazılan dağıtılacak miktarlar genelde yalan oluyor.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: