Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:05:04 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: deadley, Sylon, AmaZix ve TokenSuite`in tüm aktif kampanyaları  (Read 3480 times)
bitfather (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 28

View Profile
May 02, 2018, 08:19:51 AM

Sylon`un "Quake Mining" kampanyası eklendi.

Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
May 02, 2018, 04:25:43 PM

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş üstelik güncelliğini de korumaktasınız.

Benim yalnız sormak istediğim bir konu var. Sylon un realista kampanyasına katılmıştım. Kampanya bitti. Yalnız daha önce eth adresi istemişken şimdi neo adresi istiyorlar. Tabi bu iş kolay da anlamadığım, atılacak postta neo adresi bildirilirken mesajın şurası şu karakter ve şu renk olacak, burası bu karakter ve bu renk olacak şekilde bir formatta istenmiş. Bu mesaj istenen şekilde nasıl atılır arkadaşlar bir türlü yapamadım. İstenen format aşağıdaki linkte

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3078641.msg31743714#msg31743714

Yardımcı olabilir misiniz?

panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 02, 2018, 05:01:40 PM

Ellerinize sağlık faydalı bir konu bu herkes için. Haftlardır aynı imzadayım bitmediği gibi bir de belirsiz olarak ertelemiş adamlar, şurdan bir kurtulabilirsem bakacağım güzel kampanyalara. Uzadıkça sıktı gerçekten Smiley
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
May 02, 2018, 05:39:59 PM

Benim yalnız sormak istediğim bir konu var. Sylon un realista kampanyasına katılmıştım. Kampanya bitti. Yalnız daha önce eth adresi istemişken şimdi neo adresi istiyorlar. Tabi bu iş kolay da anlamadığım, atılacak postta neo adresi bildirilirken mesajın şurası şu karakter ve şu renk olacak, burası bu karakter ve bu renk olacak şekilde bir formatta istenmiş. Bu mesaj istenen şekilde nasıl atılır arkadaşlar bir türlü yapamadım. İstenen format aşağıdaki linkte

Oradaki code kısmını kopyalayınca aşağıdaki gibi görünüyor. ''Insert Here'' yazan yerin ilkine kayıt olduğunuz ethereum adresinizi yazın. İkincisine Neo adresinizi ve üçüncüsüne kampanyaya kayıt olurken bounty başlığına attığınız post linkini yazın. Postu atmadan önce Preview yazan yere tıklayıp kontrol edin.

My used ETH public address: INSERT HERE

My NEO public address: INSERT HERE

My Proof of Authentication Post Link: INSERT HERE
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 03, 2018, 04:40:13 PM

sağ olsun, arkadaş cevaplamış aşağıda.

Ellerinize sağlık faydalı bir konu bu herkes için. Haftlardır aynı imzadayım bitmediği gibi bir de belirsiz olarak ertelemiş adamlar, şurdan bir kurtulabilirsem bakacağım güzel kampanyalara. Uzadıkça sıktı gerçekten Smiley
çok teşekkürler, hocam.

bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 03, 2018, 04:43:14 PM

Amazix`in "Blockshipping" kampanyası eklendi.

grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
May 03, 2018, 06:51:28 PM

Güzel liste olmuş güncel kalırsa çok iyi olur.Emeğin için teşekkürler +merit yolladım.Diğer kampanyalarıda ekleyebilirsin liste genişlemiş olur.Birçoğu local kabul etmiyor.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
May 03, 2018, 07:38:51 PM

Oradaki code kısmını kopyalayınca aşağıdaki gibi görünüyor. ''Insert Here'' yazan yerin ilkine kayıt olduğunuz ethereum adresinizi yazın. İkincisine Neo adresinizi ve üçüncüsüne kampanyaya kayıt olurken bounty başlığına attığınız post linkini yazın. Postu atmadan önce Preview yazan yere tıklayıp kontrol edin.

My used ETH public address: INSERT HERE

My NEO public address: INSERT HERE

My Proof of Authentication Post Link: INSERT HERE

sağol dostum. çok teşekkürler...
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 03, 2018, 08:33:01 PM

affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum bu sylon un imza kampanyasında 80 karakter yazıyor bunun açılımı nedir acaba? ben 80 kelimemi anlamalıyım yoksa 80 harf mi?
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
May 03, 2018, 08:35:17 PM

affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum bu sylon un imza kampanyasında 80 karakter yazıyor bunun açılımı nedir acaba? ben 80 kelimemi anlamalıyım yoksa 80 harf mi?
80 harf hocam ayrıca bilmemek değil öğrenmemek ayıp Smiley
hasyurt
Full Member

View Profile
May 03, 2018, 08:46:40 PM

80 harf hocam ayrıca bilmemek değil öğrenmemek ayıp Smiley

ya hocam bir kere bir imzasına katıldım sylon un en az 20  post attım . dedim ki bana stake bu hafta gelmedi. baktım inceledim istenilen düzeyde olmamış
  dedi. 75 karakter lazım dı. hatta grain imzası idi galiba. ulan dedim kendi kendime 75 kelimelik ben ne anlatcağım. her başlığa ancak maç anlatılır  Grin  75 kelime olmak için ... teşekkürler cevabınız için,  Allah razı olsun
hasyurt
Full Member

View Profile
May 03, 2018, 09:01:34 PM

yukarıda yardımları olan asber ve zenc arkadaşlarımdan Allah razı olsun yardımları tam meritlik ama maalesef elde avuçta hiç bir merit yok. zaten kendim bile merit geldiğinden bu yana kazandığım merit adedi 7. ama Allah razı olsun diyorum. ayrıca istenilen şeyi yapamayıp ta bura da paylaşan arkadaşımdan da Allah razı olsun. neredeyse kazanacağım 3-5 token güme gidecekti...
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 03, 2018, 09:21:43 PM

güzel derleme olmuş, biraz geç kalmışım incelemek için, bu aralar pek ilgilenemiyorum, güncellemeye devam edersen takipte kalacağım, yolun açık olsun, görüşmek üzere.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 03, 2018, 09:38:06 PM

Hocam güzel bir derleme, bu derleme için elinize sağlık, şimdi sylon un kampanyalarını seviyorum, takip de ediyorum, ama kuralları çok sıkı, bu açıdan biraz problem görüyorum,

onun haricinde, çoğu zaman güzel kampanyalar oluyor.
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 03, 2018, 09:51:56 PM

Güzel liste olmuş güncel kalırsa çok iyi olur.Emeğin için teşekkürler +merit yolladım.Diğer kampanyalarıda ekleyebilirsin liste genişlemiş olur.Birçoğu local kabul etmiyor.
çok teşekkürler, hocam. diğer kampanyalar derken, random mu yani? öyle diyorsanız 1-2 başlık var.

güzel derleme olmuş, biraz geç kalmışım incelemek için, bu aralar pek ilgilenemiyorum, güncellemeye devam edersen takipte kalacağım, yolun açık olsun, görüşmek üzere.
merit için teşekkürler, hocam. güncel tutmaya çalışıyorum.

Hocam güzel bir derleme, bu derleme için elinize sağlık, şimdi sylon un kampanyalarını seviyorum, takip de ediyorum, ama kuralları çok sıkı, bu açıdan biraz problem görüyorum,

onun haricinde, çoğu zaman güzel kampanyalar oluyor.
çok teşekkürler, hocam. bu 4ü arasında favorim deadley ve amazix. deadley çok az proje alıyor. o yüzden geriye takip edicek amazix kalıyo.

bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 04, 2018, 07:08:01 PM

Sylon`un "Decibels", Amazix`in "Shivom", "Giftcoin", "OnLive" ve TokenSuite`in "Saifu" kampanyaları bittiği için listeden kaldırılmıştır.

bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 09:39:50 PM

Amazix`in "Orvium" kampanyası eklendi.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
May 06, 2018, 10:50:22 AM

Sylon un realista kampanyasına katılmıştım bende buradan gördüm cüzdan adresinin değiştirilmesi gerektiğini teşekkürler yardımlar için.
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 07, 2018, 01:30:25 PM

Amazix`in "SpringRole" kampanyası eklendi.

hasyurt
Full Member

View Profile
May 07, 2018, 08:09:31 PM

sylonun bütün kampanyalarına baktım. neredeyse uzamayan kampanyası yok. sadece sylon a has bir şey mi bu yoksa çoğu kampanya uzatılıyor mu? sadece jinbi token in imzasına katıldım ama diğerlerine bakıyorum nisanda bitecek hazirana ya da mayıs sonuna ertelenmiş. birde ico başarılı olursa yazılmış. eskisi gibi artık sylon un kampanyaları da olsa para kazanmak bence çok zor. nasip kısmet bekeeyip göreceğiz...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: