Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:06:43 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: deadley, Sylon, AmaZix ve TokenSuite`in tüm aktif kampanyaları  (Read 3480 times)
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
May 07, 2018, 09:56:45 PM

en güzel kampanyalar genelde amazix ekibinde gibi görünüyor. imzada local forumu %30 oranında kabul ettikleri için katılamıyorum kendi adıma ama ingilizcesi iyi olan arkadaşların bu ekibin kampanyalarını inceleyip katılmaları mantıklı olur.

,........
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
May 07, 2018, 10:57:46 PM

iyi iş çıkarmışssın kardeş eline saglık. toplu olarak bu adamlara girseler yine insanlar kazanır.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
May 07, 2018, 11:58:23 PM

böyle bir bir başlık hepimize lazımdı, ben genelde sylon kampanyalarına katılıyorum, stake olarak büyük sorun yaşatıyor sylon ama bununla beraber, diğer yöneticiler gibi disiplinsiz, değil, yani yaşlı kurtun arkasındayız
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
May 08, 2018, 07:46:20 PM

Çalışma için teşekkürler.. Ben bir soru sormak istiyorum. Bu Sylon'un Twitter kampanyalarında atılması gereken günlük/haftalık tweet/re-tweet miktarı belirtilememiş. Sınırsız anlamına mı geliyor bu?
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 08, 2018, 08:09:29 PM

Çalışma için teşekkürler.. Ben bir soru sormak istiyorum. Bu Sylon'un Twitter kampanyalarında atılması gereken günlük/haftalık tweet/re-tweet miktarı belirtilememiş. Sınırsız anlamına mı geliyor bu?

hocam geleni rt yap ve beğen yalnız başkalarının attığı twiti rt yapma sakın ona dikkat et onun dışında sorun yok.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
May 08, 2018, 08:26:27 PM

hocam geleni rt yap ve beğen yalnız başkalarının attığı twiti rt yapma sakın ona dikkat et onun dışında sorun yok.

Cevap için teşekkürler hocam ama mesela günlük 3-4 re-tweet yapsak sorun olmaz yani?
bitfather (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 28

View Profile
May 09, 2018, 11:59:54 AM

Amazix`in duyurusu. Repux ve JoyToken kampanyalarına katılanlar okusun.

Dear RepuX/JoyToken bounty hunters,

We have an unfortunate announcement to make. AmaZix and Repux/Joytoken will be parting ways as we have been unable to reach an agreement about the payout of the respective bounty campaigns.

The ICO teams have stated that because of the lower than expected results in their token sales they are no longer willing to pay out the originally allocated amount to the bounty participants. At AmaZix we value honesty, straightforwardness and the value of a deal above everything and therefore we decided that we can’t go along with any unilateral modification of the bounty allocation that could tarnish our reputation.

We have tried without success to reach an agreement to defend your interests but their position is that we have “no say” in this matter and therefore we have no other choice but to step down. Stake calculations for RepuX are complete and Joytoken counts will be finished in the next days and delivered to the team.

Thank you for choosing to participate in our bounty programs and our most sincere apologies for this unfortunate event.

The AmaZix team

marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
May 16, 2018, 12:37:32 PM

Çok güzel bir çalışma olmuş, teşekkür ederim.
Ama bir süredir güncellenmiyor sanırım.
Ya da bana öyle geldi, emin de değilim.
Bu tip konular çok yararlı hepimiz için...
Rhamon
Member
**

Merit: 12

View Profile
May 16, 2018, 01:25:09 PM

Başlık güzel ama ilgilenen arkadaş şu sıralar güncellemeyi bırakmış gibi görünüyor.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
May 17, 2018, 12:29:03 AM

Yaklaşık 1 haftadır yeni bir bounty yok galiba. Sürekli başlığı inceliyorum. Spreadsheet hep aynı. Orada ismi olan managerlerin son açtığı basliklara da baktım. Yeni bounty göremedim. Aklıma bir an acaba arkadaş merit gelmediği için güncelleme yapmiyormu sorusu geldi. Şimdilik yeni bounty yok bekleyelim bakalım

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 12:49:39 PM

Başlık güzel ama ilgilenen arkadaş şu sıralar güncellemeyi bırakmış gibi görünüyor.

Yaklaşık 1 haftadır yeni bir bounty yok galiba. Sürekli başlığı inceliyorum. Spreadsheet hep aynı. Orada ismi olan managerlerin son açtığı basliklara da baktım. Yeni bounty göremedim. Aklıma bir an acaba arkadaş merit gelmediği için güncelleme yapmiyormu sorusu geldi. Şimdilik yeni bounty yok bekleyelim bakalım

listeyi güncellemeyi bırakmadım. sadece bi süredir yoktum. 2-3 bounty gelmiş, onları da bu akşam listeye ekleyeceğim.
ayrıca listede düzenlemeler yapmayı düşünüyorum. önerisi olan varsa, başlığa eklediğim form üzerinden ilete bilir. saygılar

Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
May 17, 2018, 03:11:50 PM

listeyi güncellemeyi bırakmadım. sadece bi süredir yoktum. 2-3 bounty gelmiş, onları da bu akşam listeye ekleyeceğim.
ayrıca listede düzenlemeler yapmayı düşünüyorum. önerisi olan varsa, başlığa eklediğim form üzerinden ilete bilir. saygılar

Hocam gerçekten tebrikler. Başlığa sahip çıkıyor ve uğraşıyorsun. İleride eminim ico için spreedsheet aşamasına geçerek kendini geliştireceksin ve ben seni takip ediyor olacağım.  Smiley Saygılarımla.
bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 04:56:37 PM

Hocam gerçekten tebrikler. Başlığa sahip çıkıyor ve uğraşıyorsun. İleride eminim ico için spreedsheet aşamasına geçerek kendini geliştireceksin ve ben seni takip ediyor olacağım.  Smiley Saygılarımla.
çok teşekkür ederim, hocam Smiley ama ICO listesini yapa bileceğimi hiç sanmıyorum. bu piyasada yeniyim daha. öyle çok anlayışım da yok Smiley

bitfather (OP)
Member
**

View Profile
May 17, 2018, 05:45:09 PM

Amazix`in "Quadrant", "PumaPay", TokenSuite`in "Greenish", "Aqua", "TokenUnion" ve "EINC" kampanyaları eklendi.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
May 17, 2018, 08:19:32 PM

@bitfather teşekkürler güncellemeler için Sylon'un kampanyaları ile ilgili bir gelişme var mı bitme, uzatılma ve iptal olma gibi? Teşekkürler tekrar.
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
May 17, 2018, 08:33:43 PM

Ellerinize sağlık faydalı bir konu bu herkes için. Haftlardır aynı imzadayım bitmediği gibi bir de belirsiz olarak ertelemiş adamlar, şurdan bir kurtulabilirsem bakacağım güzel kampanyalara. Uzadıkça sıktı gerçekten
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 17, 2018, 08:48:53 PM

hocam oldukça güzel bir konu ilgi ile takip ediyorum, geçenlerde pek güncel değildi liste, galiba yeni güncellemişsiniz, yeni bountyler söz konusu çünkü, ben de yeni fark ettim
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 09:17:02 PM

Çok faydali bir konu olmuş bütün bounty managerlar kampanyaları ayrı ayrı liste olması büyük emek var umarım sürekli güncel olur bu konu emegine saglık gerçekten çok detaylı olmuş

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
May 18, 2018, 06:05:01 AM

Beyler merhabalar,
Güzel bir imza bakıyorum. Şuan taşıdığım imza süresi bitti, tam bir fiyaskoydu neredeyse 1 seneyi bulacak Smiley
Var mı önerebileceğiniz sağlam ve pek uzun sürmeyecek bir kampanya ?
Teşekkürler.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
May 18, 2018, 06:24:36 AM

Beyler merhabalar,
Güzel bir imza bakıyorum. Şuan taşıdığım imza süresi bitti, tam bir fiyaskoydu neredeyse 1 seneyi bulacak Smiley
Var mı önerebileceğiniz sağlam ve pek uzun sürmeyecek bir kampanya ?
Teşekkürler.

İçinde bulunduğum kampanyayı önerebilirim, haziran başında bitecek yani sadece 2 haftası kaldı (: sylon yönettiği için güven toplayan bir kampanya, son zamanlarda imza kampanyaları ile ilgili bir sürü sorun görüyorken buna girebilirsiniz. Bounty konu linkini aşağıya bırakıyorum

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2836062.0

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: