Bitcoin Forum
May 13, 2024, 11:45:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin veya altcoin le oyun satin al  (Read 167 times)
007belon (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
April 06, 2018, 10:24:35 AM

Merhaba arkadaslar bitcoin veya bircok altcoin le oyun satin alabilirsiniz. bazen hesabinizda normal para olmuyor ama bitcoin veya altcoin oluyor veya mining yapiyoruz artik bu coinleri oyun almak icin kullanabiliriz
mining yapiyorsaniz bir gunluk calisma ile bir oyun alabilirsiniz www.buygameswithbitcoinaltcoin.com

Eger altcoin uretiyorsaniz oyun almaniz mumkun olan altcoinler sunlardir : Ether(ETH), Litecoin(LTC), Ether Classic(ETC), Zcach(ZEC), Dash(DASH), Bitcoin Cash(BCH), Aragon(ANT), Basic Attention Token(BAT), Bancor(BNT), Bitcoin GOld(BTG), Blackcoin(BLK), Civic(CVC), Clams(CLAM), Decred(DCR), Digibyte(DGB), District0x(DNT), Dogecoin(DOGE), Edgeless(EDG), EOS(EOS), Factoids(FCT), Gnosis(GNO), Golem(GNT), Matchpool(GUP), Komodo(KMD), LBRY Credits(LBC), Numeraire(NMR), OmiseGo(OMG), Potcoin(POT), Qtum(QTUM), Augur(REP), ReddCoin(RDD), RCN(RCN), iExec(RLC), Salt(SALT), Siacoin(SC), Status(SNT), Storj(STORJ), Startcoin(START), Swarm City(SWT), WeTrust(TRST), Vertcoin(VTC), Wings(WINGS), 0x(ZRX)
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
April 07, 2018, 11:47:55 AM

oyun şifresi satışı değil mi? normalde piyasadaki oyunun 10'da biri fiyat var. forumdan arkadaşlar alışveriş yaparak deneyimlerini buraya yazabilirler. son çıkan oyunların bazılarını görüyorum. arşivin daha geliştirilmesi lazım.
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 07, 2018, 12:38:43 PM

Fiyatlar çok düşük oyun şifresi satışı mı diye açıklama yapılması lazım. Alışveriş yapan ilk arkadaş bizi de aydınlatırsa buradan sevinirim

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
April 07, 2018, 04:31:10 PM

Şimdi ben buradan bu oyunu neden alayım? Fiyat ucuz diye mi? Ee kardeşim burada olan tüm oyunların crakleri internette var. Madem korsan kullanacağım neden korsana para vereyim?

pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
April 08, 2018, 06:54:05 PM

Aslında mantıklı gibi duruyor btc ile almak oyunları,ama şuanda oyun satın alsamda bu oyunları çalıştıracak kapasitede bir bilgisayarım yok istediğim düzeyde bir bilgisayara sahip olunca bitcoin ile oyun satın almak güzel fikir.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
April 09, 2018, 06:18:07 PM

Eğer gerçekten çalışıyorsa denenebilir bence güzel bir hizmet daha sonra incelemek üzere takibe alıyorum.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
April 11, 2018, 07:23:26 AM

sıfırdan site kuracak olursunuz anlaşırsınız biri ile ödemeyi btc ile yapamacağım dersiniz. internetten çok fazla olmasa bile bazı ürünlerin satışları kriptolar ile yapılıyor. bitcoin, altcoin ile satışlara karşı değilim yapılsın. devlette bu işin içinde olsun. devletin vergisini almasını için private keyin devlette olduğu adreslerin kullanılması gerek. o zaman tam müdahale yapılır. otomatik vergilendirme felan. vergi olayına geçtim fakat kriptolarla alışverişi tamamen destekliyorum.

007belon (OP)
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
April 16, 2018, 02:03:22 PM

arkadaslar siteden bitcoin veya altcoin ile oyunu aliyorsunuz, site sizin mail adresinize steam cd key gonderiyor ve steamden oyunu ekleyip oynayabiliyorsunuz.
ben bitcoin ile denedim gayet guvenilir ve hizli gerceklesti. ama bazen hemen mail gelmiyor, deneyimlerime gore bazen direk cd key geliyor bazen bir saat suruyor maximum 12 saat icinde oyun kodu geliyor.
ama ben bir yamuk gormedim. yinede kendiniz bilirsiniz.
bence oyun severler icin (yasal olarak oynamayi sevenler icin) gayet guzel bir yontem olmus. ben oyun oynamayi seviyorum ama herzaman param olmuyor ama kucuk bir mining rigim var onunla kazandigim bitcoin ile oyunlar alabiliyorum. sitede 4-5 dolara cok oyun var ve gayet guzel oyunlar.
arkadaslar guvenmiyorsaniz ama denemek istiyorsaniz yaptigim gibi yapmanizi tavsiye ederim, en ucuz oyunu alin deneyin. guven arttiktan sonra istediginiz oyunu alabilirsiniz(benim gibi Smiley).
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
April 16, 2018, 09:11:35 PM

Deneyelim bakalım umarım bir sorun olmaz. Gönderdikleri keylerde ilerde bir sorun olur mu? Almak birşey değil de keyler kara listeye falan düşerse o zaman sıkıntı olur.
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
April 17, 2018, 09:19:37 PM

Geçen gün gta 4 satın aldım 16 tl. Buradaki fyat neredeyse 45 tl. Ucuz falan değil yani. Türkiyede aktif olarak key satış yapan siteler var sorun olacağını sanmıyorum. Steem üzerinden dalavere çevirmek neredeyse imkansız. 2 Çeşit siteden alışveriş yaptım birisi epostama key gönderdi diğeri steem hesabıma arkadaşlık isteği atıp oyun hediye etti otomatik olarak. Anlayacağınız sorun çıkmaz ama fiyatlar pahalı konudaki sitede

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
April 19, 2018, 09:33:03 AM

Geçenlerde incelemek için burayı not almıştım bugün girip tekrar baktım da Steam varken buradan oyun almak büyük ahmaklık.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: