Bitcoin Forum
June 16, 2024, 06:03:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: 2028 yilina kadar bitcoinin ulasabilicegi maksimum deger ?(Dolar olarak )
20k - 100k
100k - 500k
500k - 1m
1m - 5m
10m+++
2028 e kadar Bitcoin ölür
2028 e kadar Dolar ölür

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoinin ulasabilicegi en yüksek deger  (Read 405 times)
Fudoaridolu (OP)
Member
**

Activity: 138
Merit: 19

View Profile
April 06, 2018, 05:39:33 PM

Piyasa kan ağliyor ama biz kriptocular olarak gelecekten umutluyuz.Bu durumda ilerliyen senelerde bitcoin ulasabileceği maksimum degeri ne olarak görüyorsunuz

Sizce elinde bir adet Bitcoine sahip olan milyoner olabilirmi ?

Tahminlerini Analiz ile yapan arkadaşlar bizimle de paylaşirsa cok daha güzel olur.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 06, 2018, 06:36:02 PM

Piyasa kan ağliyor ama biz kriptocular olarak gelecekten umutluyuz.Bu durumda ilerliyen senelerde bitcoin ulasabileceği maksimum degeri ne olarak görüyorsunuz

Tahminlerini Analiz ile yapan arkadaşlar bizimle de paylaşirsa cok daha güzel olur.

bitcoin büyük bir operasyondu zenginlerin daha cok zenginlik kazanması için. Ufak kesimi biraz daha fakirleştirdirler. Operasyon bitmiştir herkez evine gidebilir.
ali.belmando
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile
April 06, 2018, 08:22:09 PM

Bitcoin büyük bir operasyon mu değil mi bilmiyorum ama kendi adıma şuanda ki durumda bile hala kardayım.

2017 Eylül sonu Ekim başı gibi girdim ilk dijital paraya ve şuan benim için 6 aylık bir süreçte Bitcoin bu kadar pump dump yemiş olmasına rağmen 6 aylık bir süreçte %65 kar getirmiş olan bir yatırım aracı. Ben girdiğimde 4000 Dolar civarıydı. Anaparamı çoktan çıkardım içeride ki para kardan kalanlar.

Durum bende bile böyle ise benden çok önce bu işe girmiş olanlar için eminim bu kat be kat fazladır. Tabi diğer taraftan Aralık - Ocak gibi giren arkadaşlar içinde zarar yazması normal şuandaki durum itibariyle.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
April 06, 2018, 09:01:05 PM

Bence 100.000-150.000 dolar arası, daha fazla değil, ama bunun olacağını bilsem bile altcoin'lere yatırım yaparım çünkü bitcoin ne kadar değeri artsa da supply sınırlı olduğundan sonuçta bir para.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 07, 2018, 07:26:09 AM

yuvarlak rakamlar söylüyoruz. tekniğe bakarak logaritmik ölçekte grafik eklemiştim geçmiş mesajlarımda isteyen bakabilir. bitcoin ne kadar ağırdan alır, düşüş trendini sürdürür ise ona o kadar faydalı. faydalı dedik de herşey teknik değil. bitcoinle uğraşan zümrenin de mola verip dinlenmesi, desteklemesi gerekli ki bu olmadan o rakamlara ulaşmakta hayal. önce temel analiz yani piyasa haberleri, ülkelerdeki açıklamalar, hack olaylarında son durum gibi verilerin teknik analizi harekete geçirmesi. önce temel sonra teknik.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
April 07, 2018, 08:27:13 AM

Bitcoinin ulaşabileceği en yüksek değeri sağlamak gerçekten güç çünkü bu arz talep miktarının şekillenmesi ve kullanım alanının ne kadar artacağıyla  ilgili bir durum ama bence belli bir noktaya kadar artış çok hızlı olacak gönlümüzden geçen 1 satoshinin 1 dolar olması.
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
April 07, 2018, 08:45:58 AM

Ben bitcoin in 100 000 usd uzerine cikmasini bekliyorum ve bunun icinde 2020 ye kadar olacagindan umitliyim. Planlarimi ona gore yaptim olmazsa calismaya devam olursa erken emeklilik planliyorum. uzun vadede de son cikis gibi iki harekette 1 milyon usd bile gorebilir

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
April 07, 2018, 08:47:23 AM

habertürkte kriptolar konulu programda şu laf geçti arada. bitcoinin 21 milyon olması değiştirilemez değil, isterlerse bu rakamı artırabilirler. nasıl olacağı anlatılmadı. cüzdanlarda unutulan uzun süredir işlem yapılmayan cüzdanlardakileri bir şekilde entegre edebirler. yani yok yok bu sistemde. sistemin açığını bulur yine yaparlar. 100-500k arası bitcoinin nihai rakamı veya çoktan zirveyi gördükte bir daha göremeyeceğiz.

Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
April 07, 2018, 09:48:12 AM

bitcoin ölür başka bir isimde devam eder bence. Smiley forklanır forku gerçeğini tokatlar. Smiley

çünkü kişisel olarak balinaların çoğunluğu ele geçirince onların dediği olur. - ya da devletler gücü eline alırsa.

ETH bile kalmayabilir. zaten o yaşlarda da çok takacağımız bir ekonomik sistem olmaz. Cheesy Cheesy

teknoloji ve gelecek çok hızlı gelişiyor. o zamana kadar dolar kullanılır ama ölü değerde olabilir.

coininiz bol olsun. Smiley
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
April 07, 2018, 10:10:21 AM

Çoğunluk ile aynı şıkka oyu kullanmışım 100.000 doları aşabileceğine inanıyorum daha aşağı rakamlarda oy kullanımı çok olmuş ama piyasa düzelse bitcoin biraz havalansa onlarda eminim beklentilerini tekrar kazanacaklar. Ama her zaman gerçekçi olunması gerektiğini hepimiz anladık bugüne bakarak kazanç elde etmeye çalışmaktan başka seçeneğimiz yoktur bununla birlikte hiç yoksa sembolik olarak 1 bitcoin elde tutulmalı.
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 07, 2018, 02:27:00 PM

En yüksek değerden ziyade şuan için çıkacğı maksimum değer 10k bence
obradovic
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 07, 2018, 02:35:33 PM

Ben ne olursa olsun 100k yı geçeceğini düşünmüyorum
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
April 07, 2018, 02:42:59 PM

Alttan çok güçlü altcoinler geliyor. İleride Bitcoin'in pazardaki yüzdesi ve ekonomik değeri beklentilerin altında kalabilir.
Bir Bitcoin'in 250.000 doların üzerine çıkamayabileceğini düşünüyorum ben.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
April 07, 2018, 02:55:36 PM

Bitcoin topluluğu eğer devletlerin çıkarlarını ters yaparsa o totpluluktan bir şey kalmaz devletlerin bir kanun çıkartmasına bağlı herşey o yüzde bitcoini o yıllarda pek iyi görmüyorum
NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
April 07, 2018, 03:01:25 PM

Bence bitcoin 10 yıl sonra 100.000 doları geçemez çok yüksek fiyatlara ulaşırsa ulaşılaz olur ve insanlar girmekten korkar o yüzden çok çok yükseleceğine inanmıyorum
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
April 07, 2018, 04:33:54 PM

Şuan o kadar karamsar durumdayım ki kendi rekorunu kırsa bana yetecek galiba ama tabi ki zamanla daha iyi noktalara gelecektir

funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
April 07, 2018, 05:57:59 PM
Last edit: April 07, 2018, 07:12:18 PM by funchiestz

bitcoin büyük bir operasyondu zenginlerin daha cok zenginlik kazanması için. Ufak kesimi biraz daha fakirleştirdirler. Operasyon bitmiştir herkez evine gidebilir.
Olayı gerçekten çok iyi özetlemişsin. Buralarda harcanıyorsun sen.3 ay önce herkes çağın teknolojisi diyordu. Düşünce hemen hater'ı oldunuz
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
April 07, 2018, 06:38:33 PM

100 bin doların üzerindeki hacimleri düşünemiyorum. çünkü BTC 100k olursa altcoinlrde efsane fiyatları görebilirler. ve projelerin tuttuğunu ve büyük fonlarla globalleştiğini düşünürsek. dünya ekonomisi inanılmaz bir seviyeye gelir.

tüm dünyada coinler kullanılacaksa tabiki bu fiyatlar hayal değil. Smiley

coininiz bol olsun.
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
April 07, 2018, 07:09:52 PM

5 yıl içerisinde 50.000 dolar üstüne çıkamaz bence bitcoin artık birden yükselecek bir durumu kalmadı bence. Grafik her seferinde biraz daha aşağı yönde hareket ediyor

Fudoaridolu (OP)
Member
**

Activity: 138
Merit: 19

View Profile
April 07, 2018, 07:49:26 PM

Olayı gerçekten çok iyi özetlemişsin. Buralarda harcanıyorsun sen.3 ay önce herkes çağın teknolojisi diyordu. Düşünce hemen hater'ı oldunuz

Bence 2020-2021 minumum 100k-200k bir degerde olucak, bundan eminim.

Bu iş bittti artik daha 20 bin bile olamaz diyenler bitcoin rekor üstüne rekor kirmaya başladigi zaman onlari izlemek gerçekten zevkli olucak

Şunuda belirtmek istiyorum, Bitcoin icin herkes ilerleyen senelerde  en yüksek 1 milyon dolar olucagini düşünüyor bence 2028 de 10 milyon dolar civari olucak;
Bunun nedeniyle alakali uzun ve ilginc bir teorim var kanitlariyla beraber ilerliyen günlerde yeni bir konu altinda türkce ve ingilizce olarak makale seklinde yazicam cok ilginç bilgiler sunucam.

Bol kazançlar
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: