Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:12:32 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Büyük yükseliş büyük yükseliş...  (Read 1825 times)
funchiestz (OP)
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
April 06, 2018, 09:06:39 PM

Büyük yükseliş çok yakında yazıyorsunuzda 2 aydır yükseliş olacak, benim param yüzde 60'dan fazla eridi hala gelecek o yükseliş.
Sizce ne zaman gerçekten piyasa yükselecek ?
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
April 06, 2018, 09:11:03 PM

Büyük yükseliş çok yakında yazıyorsunuzda 2 aydır yükseliş olacak, benim param yüzde 60'dan fazla eridi hala gelecek o yükseliş.
Kripto para piyasalarındaki satış baskısı ABD’deki vergi gününden sonra hafifleyebilir.

Wall Street analisti Tom Lee, müşterilerine gönderdiği son notta, “ABD’de 17 Nisan olarak belirlenen gelir vergisi için son beyanname tarihi, kripto paraların gerilemesine katkıda bulunuyor. Kripto paralardan önemli ölçüde gelir elde eden yatırımcılar, sermaye kazançları vergilerini ödemek için kripto varlıklarını satıyorlar.” ifadelerini kullandı.

Lee, raporunun devamında, “Bu, kriptolardan dolara doğru büyük bir çıkış. Tarihsel tahminler, her 1 dolarlık çıkışın kripto para piyasası üzerindeki etkisinin 20 ila 25 dolar arasında olduğu yönünde.” dedi.

‘ABD hanehalkının kripto paralardan kaynaklı 25 milyar dolar vergi borcu var’
Lee, ABD hanehalkının, 2017 yılında kripto paralardan vergilendirilebilir kazançlarının 92 milyar dolar olduğu tahmininden hareketle, toplamda 25 milyar dolarlık bir vergi borcu olduğunu ifade ediyor.
alıntıdır...
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 06, 2018, 09:16:49 PM

Kripto para piyasalarındaki satış baskısı ABD’deki vergi gününden sonra hafifleyebilir.

Wall Street analisti Tom Lee, müşterilerine gönderdiği son notta, “ABD’de 17 Nisan olarak belirlenen gelir vergisi için son beyanname tarihi, kripto paraların gerilemesine katkıda bulunuyor. Kripto paralardan önemli ölçüde gelir elde eden yatırımcılar, sermaye kazançları vergilerini ödemek için kripto varlıklarını satıyorlar.” ifadelerini kullandı.

Lee, raporunun devamında, “Bu, kriptolardan dolara doğru büyük bir çıkış. Tarihsel tahminler, her 1 dolarlık çıkışın kripto para piyasası üzerindeki etkisinin 20 ila 25 dolar arasında olduğu yönünde.” dedi.

‘ABD hanehalkının kripto paralardan kaynaklı 25 milyar dolar vergi borcu var’
Lee, ABD hanehalkının, 2017 yılında kripto paralardan vergilendirilebilir kazançlarının 92 milyar dolar olduğu tahmininden hareketle, toplamda 25 milyar dolarlık bir vergi borcu olduğunu ifade ediyor.
alıntıdır...

Gerçekten bu tarz güzel haberlerden sonra piyasada artış bekliyoruz fakat olmuyor. Artık şuna karar kıldım. Bu piyasayı komple balinalar yönetiyor.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 06, 2018, 09:17:56 PM

Sana büyük silkeleme olmus. yüzde 60 nedir ben suan yüzde 10 zarar üstünü görmedim tepeden aldırmıslar sana bildiğin nasıl kanıp geldin bu oltaya gerçekden anlamadım anlatırsan dinleyelim ibret alem olsun yeni gelenler öğrensin hiç değilse baya kötü olmus üzüldüm gerçekden. ben kolay kolay üzülen insan değilimdir ama sana üzüldüm.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 06, 2018, 09:27:02 PM
Last edit: April 06, 2018, 09:39:45 PM by avalonn

ya zaten o başlıklarda yazılanların mantıksız tamamen duygusal çıkarımlara bağlı yapılmış cümeleler olduğunu kafası biraz çalışan adam anlar...hiçbir veri veya sebep neden sunamıyorlar...sadece bekleyin, illaki yükselir, mart, değilse nisan, nisan değilse haziran....iyi de neden ? neden yok.. duygusal işte tamamen  Grin Grin tabi birde imza kasmak için boş boş sallıyorlar

daha önce de demiştim özellikle bu Türkçe bölümde yazılanları çok fazla ciddiye almamak lazım....amaçları imza kasmak

benim bu seneden umudum yok açıkçası..ama yine de bilinmez tabi . ...artık bu piyasa da, küresel piyasalardaki dünya borsalarındaki olumlu havaya bağlı ...e bizim milletin vizyonu da daracık olduğu için küresel piyasaları izleyen kaç tane adam vardır bu forumda ? sanırım 3-4 tane belki ...oraları araştırmak lazım ancak o zaman patlayacakmı çıkacak mı bir nebze öngörülebilir..
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 06, 2018, 09:45:44 PM

Benimde umudum kalmadı bu sene piyasadan artık günlük yüzde 5 yaparsam çıkıyorum.Ne kadar çevirirsem kar.Bitcoin düzelmeden altların düzeleceği yok.Şu an hold yapmanında pek mantığı yok gibi.Kısa süreli iniş çıkış çok olacak oluyor bircoinin yüzünden.Buda kısa vadeli al-sat için uygun.Bundan sonra şu zaman artacak bu zaman artacak pek takmıyorum artık.Günlük kardamıyım zararda mıyım önemli olan o.
KralSakir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
April 06, 2018, 10:03:08 PM

Ben bu senenin sonuna kadar 11-12 bin barajın civarına demir atıp oralarda kalsak bile şükürler olsun diyorum açıkcası. fazlasını beklemek biraz hayal bence
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
April 06, 2018, 10:04:17 PM

Yakın zamanda umudum hiç yok açıkcası benim, piyasanın artması için insanları kendine çekmesi lazım. İnsanlar gün geçtikçe uzaklaşıyor. aramalar azalıyor.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 06, 2018, 10:07:40 PM

geçen sene nisan-mayıs-haziran sonrasında kasım-aralık-ocak.

önce shitcoinler, sonra hep beraber en sonda da son shitcoinler ve kapanış. genelde böyle oluyordu, ben periyotların kısalacağını düşünmüştüm katılım sayısının artmasıyla birlikte ancak öyle olmadı. bakalım bekleyiş ne kadar daha sürecek
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
April 06, 2018, 10:16:20 PM

Bu yaz yükseliş bekleyenleri fazla iyimser görüyorum. Bir önceki yükselişin üstünden yeterince zaman geçmedi. Ortada yeni bir yükseliş olması için neden yok. Belki seneye, belki 2020'de yükselecek. Sonuçta sabreden kazanır.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
April 06, 2018, 10:23:19 PM

Sanırım düşüş başlamadan hemen önce en tepeden alım yaptınız, %60 zararın başka açıklaması olamaz. Bu kadar sabretmişsin artık bu kadar zarardan sonra benim gibi yapıp yükselişi beklemekten başka seçeneğin kalmamış malesef.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 06, 2018, 10:36:20 PM

Keşke bizimde paramız %60 eriseydi benim portföy %75den fazla eride 2000bin tl oldu sana 500 tl tatil param vardı seviniyodum bu parada gitti büyük yükseliş falanda yok yakınlarda gözükmüyor öyle bişey.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
April 06, 2018, 10:41:08 PM

Piyasanın şu güne kadar yükselmemesi için hiç bir sebep yoktu tam aksine yükselişi perçinleyecek bir çok haber vardı ortalıkta fakat olmadı insanların hevesleri kırıldı. Şimdi bize yeni bir adım için sadece büyük bir haber lazım.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 06, 2018, 10:43:03 PM

"Büyük Yükseliş"
"Büyük Düşüş"
"BTC $100.000 olacak"
"BTC $100 olacak"

Yukarıda yazdığım başlıklar ve benzerleri bu forumda hep tutmuştur. Çünkü illa ki yükseliş de oluyor düşüş de:))) O sırada hangisi olmuşsa orada toplanılıyor.
Arada "gelecekten gelen adam" da hortluyor, biraz geyik dönüyor:)
Nadiren de olsa ciddi analizlerin paylaşıldığı konular da geliyor ki onlar benim asıl favorilerim.

Bence piyasanın düzelmesi için taze yatırımcıların daha fazla giriş yapması lazım. Malum BTC şu anda düşüşteyken en güzel giriş noktası ama medyada da haberler artık eskisi gibi pompalanmıyor.
Ben aslında ETH öncülüğünde bir altcoin yükselişi bekliyorum. BTC içinse yaz aylarında boğa sezonunu açarız gibi.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
April 06, 2018, 10:46:21 PM

hocam 220348 tane konu açmasanızda tek konu üzerinden ilerleseniz daha mantıklı olmaz mı  Alternatif Kripto-Paralar bölümünde aynı konudan 50 tane oluyor
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
April 06, 2018, 10:46:43 PM

Tabi millet alıştı aralıktaki yükselişe hemen onu bekliyor. Akışına bırakın burada yazılanlara da pek kulak asmayin. Ani yükselişler yerine yavaş yavaş yükselmesi daha iyi olur.

therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
April 06, 2018, 10:51:58 PM

Yükseliş olsun da artık büyük olmasa da olur. Şahsen benim süreç ne kadar sürerse sürsün yükseliş esnasında da yatırımlarım yerinde duruyor olacak ancak bu forumda ah vah edenlerin sayısı çok arttı ve bu morak bozucu.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
April 06, 2018, 11:00:10 PM

Biraz zaman alacak bence. Her şeyin bir sırası var. 20000$'ı tekrar göreceğimiz günler tekrar gelecek ama bu yavaş yavaş olacak. Yoksa bir anda olacak şey değil. Biraz sabır gerekiyor
Drfalcon
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

Staker.network - POS Smart Contract ETH Token

View Profile WWW
April 06, 2018, 11:46:05 PM

Bu piyasanın biraz reklamı yapılmalı tekrar. Reklamı yapılsın ki hacim gelsin. Yoksa bu hacimle ancak balinaların elindeki top gibi duruyor. Elbet bir gün düzelecek. O zamana kadar beden ve ruh sağlığınızı koruyun. Yukarıda bi arkadaş yazmış nasıl %60 eridin, acıdım sana falan filan. Çoğu kişi bu durumda bence. Bu yüzden inancınızı kaybetmeden sabretmeye devam edin derim

ELONCITY    ❱ ❱ ❱ ❱    Power The world for FREE!
Public Sale Coming Soon  │  https://eloncity.io/
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
April 07, 2018, 04:58:51 AM

Sabırlı olun ve bekleyin yükseliş bir anda olacak birşey değil piyasa yavaş yavaş yükselip kendini toparlayacak  su anki tek güzel tarafı alım fırsatı yükseliş elbet başlayacak o yüzden alım yapıp sabırla beklemek Sabrin sonu selametdir inşallah

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: