Bitcoin Forum
June 14, 2024, 04:59:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Balonu Patladı(!)  (Read 956 times)
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
June 28, 2018, 12:40:35 AM

hiç bir birim fiyat tarih boyunca 1 usd karşısında 20.000 kat değerli olmadı. bitcoin balon grafik döngülerle hareketine devam edecek, balon btc nin kendisinden ziyade grafiğidir. tıpkı altında gümüşte dolarda ya da bilumum alınıp satılan her şeyde olduğu gibi.
DemirelEylul
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
June 28, 2018, 09:43:45 AM

Çok iyi kaleme almışsınız, balonun patladığını düşünen piyasadan çekilip gitse ne mutlu ama illa ben yapmıyorum kimse uğraşmasın derdine düşüyorlar
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 29, 2018, 08:49:43 PM

hayırlısı, zaman gösterecek bazı şeyleri, ama dediğin gibi henüz blockchain emekleme aşamasında, bir gaza bakar herşey, gör bak nasıl fırlıyor bir anda 100 bin dolara, insanlara umut vaad et, sonra otur izle.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Bonheur
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile WWW
June 29, 2018, 09:47:11 PM

Hiçbir değeri olmadığı, balon olduğu ve değersiz olduğu iddia edilen bir şey için hala oldukça değerli görünüyor. İnsanların anlamadığı balon olsa da başlattığı şeyin geleceğin teknolojisini ortaya çıkardığı.
Evet lale balonu diye bir olay da oldu.Ama hollanda hala lale satıyor.Dotcom balonu patladı ama hala dev internet şirketleri vergi rekorları kırıyor.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
June 29, 2018, 09:50:04 PM

Bu piyasada ongorude bulunmak vay efendim soyle olacak vay efendim boyle olacak seklinde ahkam kesmekgercekten sacma. Bu isin gelecegi varmi bilemem ama uzun bi sure daha bu piyasalar varolacaktir.
hunter17
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 8

View Profile WWW
June 30, 2018, 10:03:22 AM

Bu balon bu zamana kadar 10 kere patladı mı yoksa çok şiştiği için gazını mı aldı. Ben patladı olarak görüyorum patlamış olsa şimdiye kadar yeryüzünden silinirdi. Bu dönemde gaz alma dönemi. Tekrar şişecektir. Gerçi o zamanda balon diyecekler. Onlar desin bakalım.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
June 30, 2018, 01:40:20 PM

Biz bitti demeden bitmez.

Biz internet topluluğuyuz.

pavetjove
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
June 30, 2018, 07:43:56 PM

İnsanlar blockchain teknolojisini ve kriptoparaları tam olarak anlayamadığı için yanlış tanımlarda bulunuyor ve bazende karalamayı seçiyorlar. Burada yeni bir devrim yaşandığının farkında değiller
TelliKilimci
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 30, 2018, 09:04:09 PM

Bu söylemlerden uzak durup teknik açılardan kendimizi geliştirirsek bu blokchain bütün hayatımızı değiştirebiliriz. Belki fiyatı düşer aldıklarımız çöp olur ve tamamen paramızı kaybederiz. Ama bu teknolojiyle kazanacaklarımızın sınırı yok
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 30, 2018, 09:50:25 PM

Bitcoin balon mu bilemem fakat 19 bin dolar fiyatı kesinlikle balondu. Bazı arkadaşlar 1 milyon dolarlardan bahsediyordu. Mantıklı olalım 6- 7k seviyeleri şuan için makul bence.
alpcaba45
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
July 01, 2018, 06:39:54 PM

Kripto paraya ilgisi olan herkes ne yazık ki bu konu hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değil,buna kripto parası olanlar da dahil. Durum böyle olunca spekülasyona karşı savunması biraz kırılıyor tabi. Üzüldüğüm bu gibi zamanlarda kurunun yanında yaşın da yanması.
behramyaman
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
July 11, 2018, 12:24:20 PM

Piyasa ile ilgili takip ve araştırma yapan adamlar bu söylemleri de ne işe yaradığını da bilir. Güzel yazı teşekkürler.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
July 11, 2018, 02:09:56 PM

güze bir yazı olmuş hocam elinize sağlık, bence bitcoine balon diyen insanları kaale almıyorum çünkü mesnetsiz iddalar söz konusu
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
August 06, 2018, 12:13:14 AM

bu işin sonu çok açık ve net görünüyor. kripto paralara dünyada açıkca geçilecek. fakat bu para bitcoin değil. bitcoin belki ölmeden önce tekrar bir posta yükseliş yaşabilir. fakat devletler kendi para birimlerini blok zincire taşıdğı andan itibaren bitcoin diye bir şey kalmayacak.

felixesteban
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 06, 2018, 01:32:08 AM

Her gün olarca yeni proje açıklanıyor milyonlarca dolar yatırımlar alıyor bu yüzden kriptoların bitmesi patlaması öyle kolay değil. Aksine çok daha başında olduğumuz için yoluna güçlenerek devam ettiğini düşünüyorum. Dolandırıcılık amaçlı çıkan coinlere bir dur denilebilirse ve yüksek volatilitenin de hacim artışı yoluyla düşmesi sağlanabilirse önü daha da açılacaktır. Bu yüzden uzun vadeli düşünmek gerekiyor kriptolar hakkında.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
August 06, 2018, 03:34:02 PM

Bitcoin balon değil ama 15 bin üstü fiyat balondu. O fiyatlardan alanlar zorlanıyor ponzi balon tarzı konuşuyor. Zarar etmek istemeyen bekleyecek kredi çekip alanlar da salaklıklarına doymasınlar.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
oyuncu44
Newbie
*

Activity: 119

View Profile
August 09, 2018, 04:52:32 AM

bu işin sonu çok açık ve net görünüyor. kripto paralara dünyada açıkca geçilecek. fakat bu para bitcoin değil. bitcoin belki ölmeden önce tekrar bir posta yükseliş yaşabilir. fakat devletler kendi para birimlerini blok zincire taşıdğı andan itibaren bitcoin diye bir şey kalmayacak.

Öyle deme hocam. Bitcoine birşey olmaz. Bitcoin bu işi ilki. İlkler her zaman unutulmaz ve yaşar. Ülkelerin kendi kripto para birimlerini yapacağı aşikar zaten. Yakın zamanda göreceğiz hepimiz bir çok yasal sanal para birimlerini ama bitcoini bu yok etmez.
slvrbrk
Jr. Member
*

Activity: 160

View Profile WWW
August 09, 2018, 01:16:10 PM

Gelecek kripto paralarda ve Bitcoin kripto paraların altını gibi.
Mutlaka bitcoinden daha iyi ve işlevsel paralar çıkacak ilerde ve belkide devletler bunları kullanacak ama bitcoin uzun vadede yerini koruyacak diye düşünüyorum.
Sadece duygusal tahminler tabiki benimki.
Yatırım tavsiyesi değildir

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
emboormina
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
August 25, 2018, 01:03:49 AM

başlığı okuyunca kızdım ama yazıyı sonuna kadar okuyunca hak verdim çok sağlam paylaşım teşekkürler hocam
naukiyanb
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2018, 05:08:46 PM

ironi yapayım derken bitcoini balon yapmışsınız hocam ve gerçekten patladı
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: