Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:41:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 »  All
  Print  
Author Topic: Krediyle/borçla yatırım yapma !  (Read 2348 times)
BlackRed21
Member
**

Activity: 228
Merit: 10

View Profile WWW
December 30, 2018, 06:12:32 AM

Krediyle yada borçla yatırım yapma taraftarı değilim. Şayet üzülmeyecek boşta bir tutarınız varsa örn. 1000 TL,
bu aralar ayı piyasası ve herşey değer kaybetmiş durumdayken yatırım yapılabilir. Geçen sene boğada en dandik tokenler 100 milyon market cap değerlerini görmüşlerdi. Boğa geldiğinde 30x - 50x hayal değil.. Sadece biraz sabırlı olmak lazım ve scam çöp projelerden uzak durun derim.
Neo, Npxs, Wan, Eth bunlara şu an yatırım yapılabilir.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
December 30, 2018, 08:03:13 AM

Kredi faizleri bu kadar çokken hele böyle bir piyasada işlem yapmak tamamen şansa oynamaktır kısa dönemli al sat ayrı bir şey fakat kısa dönemde yüksek kar beklemek tamamen şanstır.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
December 31, 2018, 06:03:01 PM

kredi ile bir yatırım yapmak, düşük riskli yatırımlarda geçerlidir. kripto para gibi öngörülemeyen bir piyasaya kredi çekip yatırım yapmak cidden çılgınlık. boğaya denk gelip zengin de olabilirsiniz veya ayıya denk gelip eldeki avuçtaki her şeyi kaptırabilirsiniz. bu yüzden kendi paranız bile olsa temkinli olmak gerekmekte zira maddi bir  emtiadan değil kripto para gibi sanal bir gerçeklikten söz ediyoruz.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 31, 2018, 06:53:03 PM

Krediyle borçla yatırım yapmak akıl işi değil.Hele böyle bir piyasa da .Ne zaman düzeleceği de meçhul piyasanın.2019 yılından umutluyuz ama işler öyle hep hesapladığımız gibi gitmiyor.Bizden sabırlı olan balinalar sıkışanların coinlerini ucuza topluyorlar.Zararına satmak zorunda kalıyorsunuz tıkandığınızda.
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
December 31, 2018, 07:07:20 PM

Kripto para gibi çok oynak bir piyasaya borçla girmek yürek ister. Sen daha düşmez tamam dediğinde yarıya bile inebilir ya da tam tersi artık çıkmaz dediğinde 3x yapabilir. O yüzden kendi paranla battığında üzülmeyeceğin parayla girmek lazım
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
December 31, 2018, 07:38:00 PM

Bu tür piyasalarda riskin payı herzaman çok olur bu yüzden dahada riskli hale getirerek borçla yatırım yapmak tamamen olumsuz etki yaratacaktır.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
December 31, 2018, 07:42:03 PM

Bencede kaybedecek paranız varsa girin hergün düşüyor piyasa zaten.İleride umulur ki artar güzel paralar kazanırız.şu durumda yapılması gereken kredi gibi şeylerden uzak durmak.İleri de bh sıkıntılı durum sürerse kredi borçları taksitleri patlayabilir.

Oracolcoin XOR         
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 01, 2019, 09:47:21 AM

Çok büyük kumarbazsınız, borç yada kredi ile bu işe girilir mi Allah aşkına. Şans faktörü sizden yanamış ki, kazanmışsınız.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 01, 2019, 10:08:28 AM

Burada batıp krediyle borçla ev kirası ödemeyede çalışmayın Smiley Buradaki kazandıklarıma dokunmadım gidip kredi çektim.Ucuza token satmayım diye.sonra tokenlerin değeri yok oldu.Çektiğim krediyle kaldım.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
January 01, 2019, 10:19:33 AM

Benim piyasaya girişim BTC 18k civarında iken oldu. Fakat girmeden önce epey bir araştırma yapmıştım ve çoğu insanın söylediği "işi öğrenmeden ciddi para sokmayın, ilk girişinizi yok olsa da umursamayacağınız bir parayla yapın" telkinini dinleyerek girdim. İlk etapta piyasaya soktuğum para TL bazında 2500 civarında idi. Sadece bu para ile ilk etapta epey kar yaptım. Fakat sonra büyük düşüş geldi. Giriş yaptığım para bazında ciddi sıkıntım yok şu an. Çünkü geçen 1 senelik zaman zarfında neyi, nasıl yapacağımı öğrendim. Aslında o para gitseydi de edindiğim tecrübeye sayardım. Hatta öğrendiğim analiz vs. sayesinde başka alanlarda ciddi karım da oldu. Demem o ki kredi çekilip, girlmez diye birşey yok ancak işi öğrenmeden de yapılacak bir eylem olmamalı. Bir de tabii, boğa dönemini yakalamak önemli.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
January 01, 2019, 11:37:26 PM

Hiç bir şartta kredi ile böylesine bir piyasada işlem yapmamak gerek ancak çaresizlik bazen insanı mantık dışı kararlar almaya itebiliyor bu gibi durumlarda aklı başında arkadaşların devreye girmesi lazım. İşçi adam için 10k TL büyük para kredi çeker piyasaya girer 100 yapayım derken 10 dakikada 1000 tl ye düşer Allah korusun. Borça olmaz bu işler.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
January 02, 2019, 01:35:28 PM

& aydan beri piyasada olanlar bile biliyor artık bu yazılı olmayan kuralı. Umarım zamanında benim ve birçoklarının yaptığı gibi okuyup araştırmadan borç harçla rızkını yatırarak girmez kimse.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 02, 2019, 04:08:47 PM

Boğada kredi çekip alanlar şimdi ne haldelerdir varya hiç bir zaman ticaret işine bilmiyorsan girmiyiceksin krediyle borçla falan valla adamı yok ederler intihara sürükler böyle durumlar insanı çok kötü çöktü piyasa zaten
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
January 02, 2019, 05:41:05 PM

borçla girenin aklı yok...

Bitcoin
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
January 02, 2019, 08:01:23 PM

Kredi ve borçla olan yatırım her zaman kaybettirir benim fikrimce . Kaybettirmezsede Psikolojik sıkıntısı insanı çökertir. Umarım daha fazla bu şekilde devam edilmez

hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
January 02, 2019, 09:27:37 PM

Ticaret hırs ile birleşince yanlış karar almak kaçınılmaz. Çoğu arkadaş kredi ile işe girip %80 oranında kayıp yaşadı. Az bir miktar ile girip ana parayı kurtar ve sonra kara geçtiğin kısımla yavaş adımlarla ilerle. Çok kazanmak için çok yatırmak ciddi risk.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
January 02, 2019, 09:32:32 PM

Bununla bemde bir cok kez karsilastim borc ile yada kredi cekerek yatirik yapan insanlar ne diyeceksin ki borsanim kurallarini bilmek lazim bununla ilgilide bir cok yerde yazilar mevcuttut zaten
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 03, 2019, 06:39:13 PM

krediyle borçla yatırım yapma derken adam haklı olaki terste kaldın napcan? krediyi borcu nasıl ödücen, bunlara karşı bir hazırlığın var mı ? önemli seyler bunlar es geçmemek lazım zaten borsanın kurallarından birisid budur.
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
January 03, 2019, 07:08:47 PM

Bence çok faydalı bi başlık, borçla kredi ile kripto yatırımı bir çeşit kumar oynamak, o yüzden bütçenizi sarsmayacak düzeyde yatırım yapmanız en doğrusu.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 03, 2019, 07:14:40 PM

Kriptoya girip borç para ile yatırım yapanlar tam yolunmalık tavuklar fomo olup 17klarda kredi çekip almışlardır şimdi krediyi ödeyemiyodur bile ondan cebinde varsa 3-5 liran onla yatırımını yap o gitsin.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 »  All
  Print  

Jump to: