Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:16:38 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: En son katıldığınız Facebook veya Twitter Bounty den ne kadar kazandınız ?  (Read 641 times)
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 18, 2018, 04:55:17 PM

artık eskisi gibi çok kazandırmadığını söylüyorlardı bizde dedik ki tamam bide biz bakalım vs. ama yok yani en fazla aldığın 100 dolar oluyor uğraştığına degmiyor diyebilirim.
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
April 18, 2018, 05:18:00 PM

Katılmıyorum bu iki bounty e ama arkadaşlarım katılıyor onlardan aldığım bilgilere göre çok bişey gelmiyor bu iki bountyden çok gerek yok dediler
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
April 18, 2018, 05:57:18 PM

twitter takipçim 10k üstü en son katıldıgım bountyden 0,09 eth geldi artık twitter facebook katılımlar çok yüksek oldugundan para kaznadırmıyor arkadaşlar. denk gelirde güzel bi bounty yaklarsanız 0,2 eth felan bırakabilir.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
April 18, 2018, 06:02:53 PM

8k civarı twitter takipçili hesapla katıldığım ödüllerden 10-20$ civarı bişey geliyor.bountyhive kampanyalarına katıldım son zamanlarda ama katılım çok fazla olduğu için bişey gelmiyor.

en iyisi imza kampanyası gibi duruyor.şu ana kadar ondan da pek bişey kazanamadım gerçi.şans çok önemli bu konularda. tabi yüksek takipçili youtube hesabınız varsa ordan da güzel kazançlar elde edilebilir.

,........
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
April 18, 2018, 06:04:45 PM

eğer öğrenci falan değilseniz harcadığınız zamana değmiyor. tabi nasip kısmet meselesi birazda. zamanında bancor sosyal medyadan iyi kazandırmıştı.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 18, 2018, 06:13:41 PM
Last edit: April 24, 2018, 12:21:35 AM by trhomeagent

Forumda bounty kazançları ile ilgili konu ve yorumları neden sonuna kadar okuyoruz. Çünkü hepimiz bir yerlerden başlamak ve çok kazanç elde etmek istiyoruz. Ama nedense bu tür konularda sadece rakama odaklanıyoruz. Aslında yapmanız gereken son derece basit;

Kazancınız yok ve boş gezenin boş kalfası mısınız, vaktinizin çoğu da internette mi geçiyor? O zaman buyurun vaktinizi airdrop ve bounty kampanyaları ile geçirin. İyi veya kötü bir kazanç elde edersiniz. Başlarda 1-5 $ kazanır elinizdekileri cüzdanda biriktirirsiniz. Daha sonraları takipçi sayınız ve forum rütbeniz ilerledikçe de bu sefer gözünüzü daha yükseklere dikersiniz. İşte o andan itibaren de min. 25$ ile yolunuza devam edersiniz.

25$ az mı geldi? zaten minimum dedim hatırlarsanız. İşte forum başlıklarında gördüğümüz o 500$-5K$ larda yüksek rütbe ve takipçili hesaplara ait. Bounty kampanyalarının koşullarını detaylıca bir inceleyin.

İmza kampanyalarında; Jr. Member haftalık 0,50 stake alırken, Senior Member 1,50 stake alıyor. Yani 3 katı,
Facebook ve Twitter kampanyalarında da; durum farklı değil. Burada da takipçi sayınız önem taşıyor. Mesela 1000+ takipçiniz var ise haftalık 0,50 stake alırsınız ama 10K üzeri takipçiniz varsa da double stake alırsınız.
gibi gibi...

Durum ortada işte... Boş vaktinizi nakde çeviriyorsunuz. Emeğinizin karşılığı mı? Kişiden kişiye değişir.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
April 18, 2018, 06:25:15 PM

Ben daha önce hiç facebook ve twitter bountylerine katılmamıştım. İlk kez katılıyorum. Ama çok bir şey getireceğini düşünmüyorum. Fakat genede 3-5 damlar diye girdim.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
April 18, 2018, 08:12:51 PM

Ben bir ara girdim de baktım.ugrasilacak gibi değil. Çok vakit alıyor bana gore ya. Benim o kadar vaktim yok boş zamanlarımda borsalarda trade yapıyorum daha çok kazanç sağlıyor benim için. Zaten bir çok kişi giriyor bu Facebook twitter kampanyalarına o yüzden iyi toplayan icolardan bile pek birşey gelmez. Yüzde olarak da verilen odulde az oluyor bana gore tabiki. Ama vakti olanlar için kazanç sağlar yine.

beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
April 18, 2018, 11:04:24 PM

valla hocam doğru düzgün kazandırmıyor, bana kalırsa uğraşılacak iş değil

onun yerine borsası çok daha karlı
karayaman
Member
**

View Profile WWW
April 18, 2018, 11:30:43 PM

neye elimi attıysam 3-5$ lık geldi daha fazla bekliyordum ama kısmet değilmiş bountyhive özellikle 5-10 dolar veriyor fazlası yok
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 18, 2018, 11:41:46 PM

hocam ben 5 dolar anca kazandım yani öyle çok karlı işler değil bunlar, zaten 13-18 yaş aralığında liseli bir çok insan uğraşıyor.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 19, 2018, 01:57:55 AM

pek birsey kazandirmiyor artik oyle biliyorum zaten coklu hesap kullananlar yuzundende oduller dusuktur.
karayaman
Member
**

View Profile WWW
April 19, 2018, 03:16:46 AM

valla hocam doğru düzgün kazandırmıyor, bana kalırsa uğraşılacak iş değil

onun yerine borsası çok daha karlı

borsa içinde sermaye gerekiyor hocam aslında elde tutulsa 2-3 sene unutulsa twitter bountyleri o zaman işe yarayabilir ama alıp satacak insan için kazanç yok gibi bir şey
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 19, 2018, 04:24:23 AM

bana hiç birşey gelmedi daha Facebook kampanyasindan. Otho vardı onun facebok kampanyasına girdim 2-3 hafta kaldim onlarda scam çıkmıştı galiba yani birşey kazanamadim. Sonrada bir daha da ugrasmadim. Çok fazla birsey kazandırmıyor.  Çünkü imzaya giremeyen yeni üyeler nevbie ve Jr ler direkt olarak bu yöne gidiyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
April 19, 2018, 06:58:29 AM

Bu aralar böyle konular çok açılmaya baslandi ben açıkçası katilmadim katılmayı da düşünmüyorum çok uğraş gerektiriyor ama fazlada bişey kazandırmıyor bildiğim kadarıyla akmasada damlar diyenlerin ugrasacagi bir konu bu ama ben uğraşamam o kadar boş vaktim yok malesef  tâbi herkesin fikri farklı katılmak uğraşmak isteyenlere karisamayiz herkese kolay gelsin diyelim

erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
April 19, 2018, 07:32:54 AM

Bountyhive projeleri iyi kazandırıyor gibi. Denemenizde fayda var. Ama çok çabuk bitebiliyorlar. Hızlı davranmak gerekiyor. Özellikle telegram kampanyaları 1-2 saat içerisinde dolabiliyor...
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
April 19, 2018, 07:46:14 AM

Merhaba hocam, size girmediğim halde bilgi verme gereği hissettim. İmza kampanyalarına girmeden önce sürekli twitter ve facebook katılanları inceledim. Aldıkları ödülleri takip ettim. İmzadan alınan ile arasında %80 fark oluyor. 1000 imza ise 200 face yada twitter. Kısacası facebook ve twitter çok uğraşlı ve kazandırmıyor. İnstagram bile onlardan fazla kazandırıyor bazen. Örnek Social media token.

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 19, 2018, 07:49:32 AM

Projeden projeye değişir diye düşünüyorum. Her hafta rapor isteyipte aylarca rapor yazarak sonunda 5 dolar da aldıgın olabilir. 1 ay rapor yapıpta 200 dolar da aldığın olabilir. Ben genelde sylonun kampanyalarını tercih ediyorum. rapor derdi yok, zor geliyor raporlamak.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 19, 2018, 08:00:47 AM

Ben hala kazanamadım Smiley bir imzaya gireyim dedim vallahi evlatlık oldu. torunlarıma filan bıraktım artık torunlarım ilgilensin. olur kazanırlarsa filan bir hayır duası ederler Smiley 7 ay filan oldu artık sanrılar görmeye başladım.. proje benim zannediyorum, token satışa çıkınca heyecan yapıyorum filan Smiley

Hocam aynı kaderi paylaşıyoruz. 6 aydır imza bountysindeyim. Heralde 2 ay sonra ödüller dağıtılacak. Senede 1 anca bounty ödülü alabilirsek ona da şükür eder hale geldik. Boku çıktı bu işlerin Smiley
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 19, 2018, 10:14:55 AM

Eskiden 400-600 arası insan giriyordu ortalama 200 dolar falan bırakıyordu bountyler ama şimdi 2000'den aşşağı yok. 50-100 dolar arasına düştü bu para. O da iyi bir bounty denk gelirse.

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: