Bitcoin Forum
May 14, 2024, 07:03:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: 2 günde kazandıran sinyaller  (Read 617 times)
Ermancyp (OP)
Member
**

Activity: 70
Merit: 43

View Profile
April 26, 2018, 01:48:10 PM

verdiğim adrese girip baktın mı da, gevezelik yapıyorsun, gir bak verilen sinyallere gel sonra eleştir.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
April 26, 2018, 01:51:03 PM

Piyasa yükselirken ne alırsan kazanıyorsun zaten, gelmiş yükselişte bir şeyler paylaşmış sonra kazandırdım diye hava atıyor. Grin
Ermancyp (OP)
Member
**

Activity: 70
Merit: 43

View Profile
April 26, 2018, 01:51:52 PM

Yav anladık tamam hesap senin, şimdi kaç btc istiyosun buradan gitmek için sen onu söyle?? Ya da boşver bana şunu söyle... Terste kaldığın coinler var ve bunları pump yaptırmaya çalışarak (ki öyle bir ihtimalin yok gibi) düze mi çıkmaya çalışacaksın? Yoksa hesabını milletin takip etmesini sağlayarak on binlerce takipçi kasarak düşükten girdiğin coinlere pump mu yaptıracaksın? Yaşın kaç? Yaşını geçtim ciddi bir rahatsızlığın oldu mu hiç? Yahu insanı güldürüyorsunuz yemin ederim sinirlerim bozuldu artık bu forum yüzünden.  Grin

Bir de not yazmışsın aman Allahım al şu canımı... NOT: kim olursa olsun kendi analizinizi ve kritiğinizi yapmadan yatırım yapmayın.

Kısacası bugün başkasının adına da utandım çok şükür. Ülkem sahtekar kaynıyor maşallah, toprağa eksen bu kadar bol yetişmez. Kodumun soğan beyinlileri.

artist artist konuşacagına söylesene bana burada kaç kişiye yardımın dokundu, imza kampanyasını tutturmak için yazdıgın mesaj dısında kaç kişi için bi mesaj yazdın. bu arada kaç btc istersin demişsin gitmek için,

gönder a.q gitmeyeni s.ksinler, boş boş laf etmek kolay
kggservices
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
May 18, 2018, 12:02:59 PM

Sinyal gruplarına açıkcası ben pek güvenmiyorum. Kendilerinin elinde olan tokeni aldırıp fiyat yükseltip kendileri satıyor çoğu zaman sizlerinde güvenmenizi istemem.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
May 18, 2018, 12:11:23 PM

ne twitter ne de sinyal grupları ne de pump grupları hiç birine güvenmeyin. Hepsinin tek amacı var kendi aldıklarını size kakalamak gerisi size kalmış

start
Member
**

Activity: 141
Merit: 10

View Profile
May 18, 2018, 01:54:04 PM

Sinyal grupları hem gerek twıtter uzerınden olsun hem de telegram üzerinden olsun inanmamak lazım.yahu bu pıyasada ınsanlar arastırmayı sevmıyor hazır bılgıye can kurban boyle bır suru psıkolojıye sahıp bır topluluk var.İnşallah en kısa surede kendılerı arastırırlar. Smiley
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 18, 2018, 05:11:25 PM

Yav anladık tamam hesap senin, şimdi kaç btc istiyosun buradan gitmek için sen onu söyle?? Ya da boşver bana şunu söyle... Terste kaldığın coinler var ve bunları pump yaptırmaya çalışarak (ki öyle bir ihtimalin yok gibi) düze mi çıkmaya çalışacaksın? Yoksa hesabını milletin takip etmesini sağlayarak on binlerce takipçi kasarak düşükten girdiğin coinlere pump mu yaptıracaksın? Yaşın kaç? Yaşını geçtim ciddi bir rahatsızlığın oldu mu hiç? Yahu insanı güldürüyorsunuz yemin ederim sinirlerim bozuldu artık bu forum yüzünden.  Grin

Bir de not yazmışsın aman Allahım al şu canımı... NOT: kim olursa olsun kendi analizinizi ve kritiğinizi yapmadan yatırım yapmayın.

Kısacası bugün başkasının adına da utandım çok şükür. Ülkem sahtekar kaynıyor maşallah, toprağa eksen bu kadar bol yetişmez. Kodumun soğan beyinlileri.

artist artist konuşacagına söylesene bana burada kaç kişiye yardımın dokundu, imza kampanyasını tutturmak için yazdıgın mesaj dısında kaç kişi için bi mesaj yazdın. bu arada kaç btc istersin demişsin gitmek için,

gönder a.q gitmeyeni s.ksinler, boş boş laf etmek kolay

Sen tamamen iyilik yapıyorsun yani insanlara bunu herkese yayarken? Hiçbir çıkarın da yok değil mi?

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: