Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:32:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: konu silinebilir  (Read 719 times)
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:23:24 PM

Idex kullanan arkadaslar tavsiye ediyomusunuz bu platformu? Bikac kez girip bakayim dedim ama sayfa cok yavas aciliyo. Bide diger borsalardan farkli gibi.
1715002337
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002337
Reply with quote  #2

1715002337
Report to moderator
1715002337
Hero Member
*

Ignore
1715002337
Reply with quote  #2

1715002337
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715002337
Hero Member
*

Ignore
1715002337
Reply with quote  #2

1715002337
Report to moderator
ulkres
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
May 02, 2018, 07:53:06 PM

zar zor satım emrini iptal ettip şimdi de alım emri girecem sürekli karsıma ''Placing orders is temporarily suspended due to high volume. Please try again shortly.
OK''  yazısı geliyor.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 03, 2018, 12:21:27 AM

Emir girilmiyo emir iptal edilmiyo delirtti gece gece bu ne aq adam gibi çalışsa borsa süperde arada takılması insanın sinirini bozuyor
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
May 03, 2018, 06:06:56 AM

idex telegrama yazın sorunu. destek ekibi ilgili kısa sürede sorunu çözebiliyor. bir ara yazışmalarımız yarım saat kadar sürdü o kadar ilgili birisine denk geldim ve problemi aştık. gas ücretini düşük tutarsanız pending de kalabiliyor. tx linkini gönderirseniz önerileri olacaktır.
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 03, 2018, 11:03:57 AM

günün belli saatlerinde bakımlar oluyor kuvvetle ihtimal ondan ötürüdür bence yaşadığınız sorun.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 03, 2018, 11:08:01 AM

son 15 saattir hiçbir işlem yaplamıyor.
bakımdayız yazdılar 15 saattir ne bakımıysa.twitterdad birşey yok.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 03, 2018, 12:08:49 PM

bu aralar sık sık bakıma giriyor sanırım ne hikmetse artık. bi token satalım dedik ama deposit yapılmıyor şu an. bekleyelim bakalım ne zaman açılacak.herhangi bi duyuru da yok sanırım bununla ilgili.

,........
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
May 03, 2018, 12:21:22 PM

Kişiden kişiye değişiyor galiba arkadaşın bilgisayarında denedim sıkıntı yok kendi bilgisayarımda işlem yapamıyorum emir girilmiyor
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
May 03, 2018, 04:24:13 PM

Bilgisayardan ziyade bağlantı ile alakalı olması lazım benm pc 700 tl lik, Sadece internet için kullanıyorum gayet iş görüyor, idex de gecikmeler normal çift emir girmeyin er yada geç gelir. Deposit-Withdraw girilip girilmediğini etherscan.io dan kontrol etmek lazım.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 03, 2018, 05:49:24 PM

Güncellemeler ve çalışmalar artık bıktırıcı bir hale geldi. Şu adamların yüzünden iki gündür çok güzel fırsatları kaçırdım. Ne alabiliyoruz, ne emir girişi yapabiliyoruz. Şu ethereum altında sağlıklı çalışan tek bir sistem yok maalesef. Merkezi olmayan borsa dedikleri buysa kalsın almayayım. Son zamanlarda eleştirilen Kucoin bile şu İdex'i donunda sallar vallahi. Ne bitmez güncellemeymiş arkadaş!
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 04, 2018, 08:41:55 AM

hala kapalı şaka gibi.
allahtan withdrawlar acıkta kactılar mı diye korkmuyoruz.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
May 04, 2018, 11:06:04 AM

Idexin kaçacağını falan düşünmüyorum, sundukları hizmeti geliştirmek için siteyi güncelliyorlar. Şu anda token alım satımı için en iyi borsa olduğunu düşünüyorum, sadece biraz yavaşlık problemi var bugünlerde. O da zamanla çözülecektir (:

Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 04, 2018, 11:27:27 AM

site açık olmasına açık hatta oraya hayvan gibi witdraw açık yazmışlar ama ne hikmetse defalarca denemem rağmen wşthdraw yapamıyorum para resmen mahsur kaldı içerde.birazdan tekrar deneyeceğim aranızda withdraw yapabilen varsa yardımcı olursa sevinirim farklı herhangi bir yöntem varmı diye merak ediyorum dün geceden beri para çekemiyorum
Due to maintenance, this action has been temporarily disabled, try again soon

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 04, 2018, 12:31:04 PM

site açık olmasına açık hatta oraya hayvan gibi witdraw açık yazmışlar ama ne hikmetse defalarca denemem rağmen wşthdraw yapamıyorum para resmen mahsur kaldı içerde.birazdan tekrar deneyeceğim aranızda withdraw yapabilen varsa yardımcı olursa sevinirim farklı herhangi bir yöntem varmı diye merak ediyorum dün geceden beri para çekemiyorum
Due to maintenance, this action has been temporarily disabled, try again soon

bakım var diyor da bilmiyorum telegram kanallarına katılabilirsin yada hesabına biraz eth atabilirsin. öyle yapıyor çok sıklıkla yapma 1 saat falan bekle öyle dene üst üste tıklarsan kitlenebiliyor site

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 04, 2018, 05:42:48 PM

Bende enson TOMO coin satacaktim, bir turlu MEW den idex e deposit yapamadik. Iki gun bekledi ama yine de gerceklesmedi. Bu sebepten Gate.io dan hesap acmak durumunda kaldim. Aslinda bir bakima iyi oldu, acikcasi Gate.io dan gayet memnunum.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 04, 2018, 06:08:17 PM

Kaç gündür tokenleri satmaya çalışıyorum emir giremiyorum amk biraz auctus vardı elimde okutayım dedim site bakıma alındı sonrada fiyat yerin dibibn boyladı sanki benim satmamı beklermişcesine.ne kadar uğraştıysam satamadım en sonunda bugün dayanamayıp çektim cüzdana tokenleri artık ya bancordan satacağım yada idexin düzelmesini bekleyeceğim

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 08, 2018, 03:26:11 PM

kaç gün oldu yahu hala bi gelişme söz konusu değil. duyuru falan var mı acaba bu konuda? dex fikri iyi güzel hepimiz destekliyoruz da bu kadar sorunlu olacaksa da gerek yok sanırım. ethereum tabanlı tokenler için adam akıllı sorunsuz bir dex borsası oluşturulamadı bir türlü nedense.

neo tarafında switcheo exchange daha yeni yayına başladı ve gayet güzel gidiyor. pek sorun yaşamadım orada nep5 tokenleri alıp satarken.

,........
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
May 08, 2018, 04:06:02 PM

Adamlar para kazandıkları işi doğru yapamıyolar nerde salak saçma işler var bizi bulur ne güzel gelir elde ediceksin yap işte işini düzgün patlak hala idex
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
May 08, 2018, 04:24:04 PM

İdexe ne zaman girsem bakımda görünüyor. Erc20 tokenlerinde bir sıkıntı var galiba bazı borsalarda da işlem yapılamıyordu

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 08, 2018, 04:33:35 PM

İdex'e çektik de satamadık hala bakım falan diyor.Bir düzelse işimize bakacağız ama ne zaman düzelir oda belli değil.Bir ara baya güzel gidiyordu sonra nazar değdi heralde.Beklemekten başak bir şey gözükmüyor şu anda.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: