Bitcoin Forum
April 26, 2024, 04:21:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  
Author Topic: konu silinebilir  (Read 714 times)
zfrey (OP)
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
April 19, 2018, 11:48:04 AM
Last edit: May 29, 2018, 11:52:49 AM by zfrey

Arkadaşlar idex'de bir işlem yapayım dedim yaklaşık 3 saattir pending diyor , pundi satacaktım şuan fiyat baya düştü ve hala işlemim gerçekleşmedi...

tek bende mi böyle yoksa sizde de böyle mi ?

post kasma konusuna dönüştüğü için konunun silinmesini rica ediyorum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
diyetisman
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 12:01:04 PM

Bugün bbc alım-satımı yaptım herhangi bir problem yoktu dostum umarım işlemini kayda alıp düşük fiyattan satmaz  Undecided
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 19, 2018, 01:31:20 PM

Ben de de ufak bir miktar vardı cüzdan da idex e geçirip satmak için yaklaşık 2 saat uğraştırdı, ayrıca arayüzünü falan da hiç beğenmedim. Ethereum gas miktarını düşük belirlediysen ondan geçmemiş olabilir.

macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
April 19, 2018, 02:20:27 PM

Sell order koymak istedim, fakat kabul etmedi uyari verdi  bendede. Dun bir kac sac bakim modundaydi sanirim daha tam randimanli calismiyor su an icin Idex. Biraz daha bekleyelim bakalim umarim en kisa surede duzeltirler bu sorunu.

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
April 19, 2018, 02:40:20 PM

Bende dün cüzdana pundix çekecektim bı kaç hata yaptım. Biraz beklettim ama sonra cüzdana geçti. Etherdelta ya da forkdeltadan antrenmanli olanlar idex te sorun yaşamaz
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
April 19, 2018, 03:05:33 PM

Arkadaşlar idex'de bir işlem yapayım dedim yaklaşık 3 saattir pending diyor , pundi satacaktım şuan fiyat baya düştü ve hala işlemim gerçekleşmedi...

tek bende mi böyle yoksa sizde de böyle mi ?

Telegram üzerinden Idex te bakım varmı yok mu kontrol edebilirsin.Bakıma almışlardı gün içerisinde.Adresi vereyim

https://t.me/IDEXChat

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
April 19, 2018, 03:08:08 PM

MERHABA , bugün sorun vardı gün içinde düzeldi. sonuçta dex borsaları sorunu sıkıntısı eksi olmuyor malesef. ama dex ler için yinede iyidir idex eksik olmasın ne diyelim. herkese bol kazançlar.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 19, 2018, 04:42:54 PM

Idex borsasi genel olarak guzel bir borsa fakat benim yasadigim problem sayfanin surekli yeniden yuklenmesi.  Tikliyorum tam islem yapicam sayfayi yeniliyor.  Tarayicimi silip yeniden yukledim sorunu gideremedim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
itsmamedoff
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 19, 2018, 04:45:11 PM

bana da airdroptan shipchain tokenleri gelmişti. onları idexte satayım dedim, sell vurunca bakımda, lütfen daha sonra uğrayın gibi bişeyler yazıyo.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
April 19, 2018, 04:53:44 PM

İdex'den işlem yapıyorsanız ve aceleniz varsa gas ayarına kesinlikle dokunmayın. Sistemin belirlediği gas değeriyle işlem yaparsanız herhangi bir takılma yaşamazsınız. Acele bir işlem yapmayacaksanız gas'ı 1 ya da 2 yapabilirsiniz. Ben genelde 1 gas ile işlem yapıyorum.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 19, 2018, 04:57:45 PM

Merhaba, pundixten dolayı IDEX son birkaç gündür çok yoğun. Bu sabah arkadaşım satış yapabildi ve öğlen tekrar alım yapabildi. Problem yok gibi görünüyor.

blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
April 30, 2018, 06:17:48 PM

Idex te arasira problem oluyor,  bakima aliyorlar,  genel arak hacim yuksek bu yonden iyi.  En buyuk sikintisi 0.15 etherlik islem yapilmasi.  Daha dusuk islemlerde yapilabilmeli.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
April 30, 2018, 11:30:14 PM

benimde depositim yaklasık 15 dakikada gecti. etherin pendingleri cok kötü gözükmesede galiba idexte bir sorun var ethereum ağından bağımsız. telegramda bir grupta da ether agında sorun var yazmıslardı
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 30, 2018, 11:32:37 PM

İdex ve Etherdelta da donma normal bir durum malesef etherdelta dan daha iyi olur diyordum ancak pekde farkları yok donma olayı bekletme olayı aynı biraz daha iyleştirebilseler keşke.
yns1903
Member
**

Activity: 742
Merit: 15

View Profile WWW
April 30, 2018, 11:38:54 PM

İdexte ne zaman sorun olmadı ki. Cidden başka borsada olmayan coinler olduğu için bu borsayı kullanmak zorunda kalıyoruz. Hem yavaş hem de çok değişik kuralları var. Çekim için bile saçma saçma limit koyuyorlar. Hele işlem Yaparken ara ara donmalar. Yarım saatte zor açılıyor bazen sayfa. Bu yüzden hiçbir zaman büyük borsa olma yolunda olamayacak

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
May 01, 2018, 12:02:40 AM

arasıra sıkıntı çıkardığı doğrudur fakat bence etherdeltadan falan çok çok iyi yinede.dün deposit yaptığım tokenler hesabıma geçmediği için telegramdan adminlere yazmıştım ve anında dönüş yapıp sorunumu çözdüler bu yönden çok iyi.ama bazen saatlerce bekletiyor ve satmak istediğiniz şeyin fiyatıda o anda değer kaybederse işte o çok kötü oluyor.merkezsiz borsaların daha fazla gelişmesi ve hızlı olması lazım
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 01, 2018, 12:04:34 AM

İDEX çok iyi şu sıralar bide mobil çıkarırsa yakın veya orta zamanda binance gibi olur tabi çalışırsa takım hacim az gözüküyor  ama çok iyi işleyiş tokenler direk giriyor borsaya seviyorum
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 01, 2018, 12:08:05 AM

Merkezsiz borsalar direkt blockchain üzerinde işlem gerçekleştirdikleri için gecikmeler normal ama bazen aşırı bir gecikme olduğu doğrudur birkaç sefer benimde başıma geldi hem idexte hemde diğerlerinde.son zamanlarda özellikle idexte hacimlerin artmasıyla çökmelerde meydana geliyor fakat hem arayüz hemde işleyiş olarak forkdeltadan falan bence daha iyi.sıklıkla kullanmama rağmen bazı gecikmeler dışında çokta şikayetçi değilim

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
May 01, 2018, 12:11:34 AM

Borsada problem falan yok her gün işlem yapıyorum yapıyorumdan kastım 3-5 bişeyler alıyorum. Bazen bakıma giriyor o yoruyor bi tek ama oda olsun güzel işliyicekse sıkıntı yok.
redsilentstorm
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 07:58:24 AM

Bildiğiniz gibi idex en yeni ve merkezsiz borsalar dan biri. Ancak merkezsiz borsalar henüz tam anlamıyla oturmuş değil bu sebeple zaman zaman bu gibi durumlar oluşmakta. Bir süre sonra kendine geliyor. Takipte kalmakta fayda var.
Dyatrev
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
May 01, 2018, 08:27:41 AM

Gas ücretini düşürmediğim sürece sorun yaşamadım, düşük tuttuğumda haliyle geç işlem oluyor. Ücretleri yüksek olsada en beğendim dex borsalardan biri.
hmsr
Full Member

Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 01, 2018, 10:05:10 AM

Etherdeltanın işleyişi givi olmasa da idex gerçekten güzel bir borsa. Yalnız 0.15 eth sınırı çok saçma. Elimizdeki düşük değerdeki tokenleri satamıyoruz.

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 01, 2018, 10:06:28 AM

İdex hep problemli fakat orta vade uzun vade coin almak için en iyi adres. Mecburen katlanıyoruz alıp unuttuğum bir kaç coin var idexten sonra düzgün borsalara girdiklerinde yukardan satmayı planlıyorum.
murobro
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
May 01, 2018, 10:14:10 AM

İdex güzel bir borsa. Bende bir kaç satım işleri yaptım. Fakat hiç bir sorunla karşılaşmadım.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
bitkolik
Sr. Member

Merit: 254

View Profile
May 01, 2018, 11:12:17 AM

merkezsiz borsalarda transferler malesef uzun sürebiliyor, bunun için gas ücretini doğru şekilde ayarlamanız önemli. eğer düşük bir oransa eth ağı bunu onaylamak için sizi bekletecektir. güncel gas oranlarını (onay almak için) ethgasstation üzerinden görebilirsiniz. ne fazla ödeyin ne de az. ideal olan neyse onu ödeyin. etherdeltadan sonra idex gayet iyi işlilyor bence. herhangi bir problem yok şu an için.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 01, 2018, 12:21:53 PM

bende şu an problem gözükmüyor hocam, 1 mayıs salı itibari ile, çalışıyor yani sorunsuz
ArmaDildo
Full Member

Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 12:49:56 PM

Gas değerleriyle ilgili bir yanlışın falan olabilir mi bende uzun süredir idex kullanıyorum fakat sıkıntı yaşamadım henüz. Ss atma şansın varsa daha iyi değerlendirebiliriz.

jhontwis
Full Member

View Profile
May 01, 2018, 12:54:03 PM

Gas ı biraz arttırmak yeterli olur ama genel olarak sayfayı güncellemek problemi çözüyor donma zaten kronik sorun merkezsiz borsalar biraz yavaş bunu bilerek işlem yapmak lazım.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 01, 2018, 01:07:59 PM

Çalışma prensibi etherdelta ya çok benziyor. Private keyfi ile giriş yap vesaire. Borsa yeni olduğu için ara ara bakım yapılabiliyor. Bende sorun yaşadım. Öğrenmek için biraz karıştırın derim. Özellikle işlem yapanlar ufak miktarlarla işlem yapıp iyice öğrenmenizi tavsiye ederim
aamirsuh
Full Member

Merit: 101

View Profile
May 01, 2018, 01:52:35 PM

6-8 saatte de istenilen alım yada satım kaçabiliyor. Hala daha iyi bir alternatif yok ether delta da idex de iyi kötü iş görüyor hemen işleme açılıyor yeni ıcolar katlanıyoruz mecbur.
cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
May 01, 2018, 02:22:59 PM

Süre konusunda sıkıntı yaşayan çok oluyor malesef, Anlık işlem yapacaksanız diğer borsaları kullanmanız daha iyi olabilir. İdex de fena değil ama işte bu sorunlar can sıkıyor

vezirrr
Full Member

Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 01, 2018, 02:27:08 PM

IDEX sürekli bir bakımda. Bol miktarda saldırı var idex'e. Sanmayın ki bu saldırının hepsi hackerlar tarafından yapılıyor. Büyük borsaların desteklediği saldırılar bunlar. IDEX bir dönüm noktasıdır, hybrid borsa açısından. Büyük borsalar kaymağı yerken isterler mi dexlerin şahlanmasını? İstemezler tabi. O yüzden idex kullanın destek verin arkadaşlar. Kenarda köşede duyarsınız "komisyonları çok, bu komisyonları kendi ceplerine indiriyorlar" falan diye. Alakası yok, kullanmayı bilmeyen yada kasıtlı kötüleyenler onlar. Daha 4 5 gün önce kullandım fee yok gibi neredeyse. Withdraw deposit esnasında oluyor sadece.

georgemamat
Member
**

Merit: 75

View Profile
May 01, 2018, 02:52:21 PM

Aynen hocam bende yuksek oranda saldırıya maruz kaldıklarını düşünüyorum idex forkdeltaya alternatif en iyi borsa durumunda ne kadar yavaş yada zahmetli olsada iş görüyor.
enfarktus
Full Member

View Profile
May 01, 2018, 02:53:45 PM

Bugün de oldukça sıkıntılı, sabahtan itibaren işlem yapmaya çalışıyorum ama bir türlü başaramadım. Sürekli "daha sonra tekrar deneyin" şeklinde uyarı veriyor. Alacağım token başka bir borsada olsa hiç uğraşmam oradan alırım ama maalesef elimiz mahkum, bakalım ne zaman düzelecek.
gulypz
Member
**

View Profile
May 01, 2018, 03:16:10 PM

İDex ve etherdelta gibi borsaları kullanırken sıfırları çok doğru saymak gerekiyor bazen ciddi tokatlar atılabiliyor hele yuklu alım varsa can sıkıcı olur dikkat etmek lazım.
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
May 01, 2018, 07:01:14 PM

Bende geçen gün baya bir bekledim idexte bu borsalarda bu tarz şeyler yaşanabiliyor gerek olmadıkça bu borsalardan uzak durmak lazım.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 01, 2018, 11:08:28 PM

Acele işlem yapmamak lazım İdex de işlemleri 2 şer defa kontrol ederek gitmek gerekiyor birde işlem hemen gerçekleşmediği için tekrar tekrar denemek yerine biraz beklemek lazım. 2-3 defa deposit yada withdraw olabilir.
aamirsuh
Full Member

View Profile
May 01, 2018, 11:39:54 PM

Etherdelta da işlem yapmaya alışırken o kadar zorlandım ki vazgeçtim hatta bir ara tabi benle alakalı bu durum sizler daha çabuk kavramış olabilirsiniz. İDex arayüzü çok daha güzel geliyor elbette, donmalara takılmıyorum artık.
ulkres
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
May 02, 2018, 06:56:26 PM

Satış emrini iptal edemiyorum.kafayı yiyecem.alım satımlarda da sıkıntı var.
Xexen4
Sr. Member

Merit: 290

View Profile
May 02, 2018, 06:58:34 PM

işlem yapmadan önce f5 ile sayfayı yenileyin. zaman zaman şu ddos engelleyici cloudflare zımbırtısı zaman aşımına uğradıysa sizin sunucu ile etkileşime girmenizi engelliyor.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:23:24 PM

Idex kullanan arkadaslar tavsiye ediyomusunuz bu platformu? Bikac kez girip bakayim dedim ama sayfa cok yavas aciliyo. Bide diger borsalardan farkli gibi.
ulkres
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
May 02, 2018, 07:53:06 PM

zar zor satım emrini iptal ettip şimdi de alım emri girecem sürekli karsıma ''Placing orders is temporarily suspended due to high volume. Please try again shortly.
OK''  yazısı geliyor.
snykutlug
Member
**

Merit: 17

View Profile
May 03, 2018, 12:21:27 AM

Emir girilmiyo emir iptal edilmiyo delirtti gece gece bu ne aq adam gibi çalışsa borsa süperde arada takılması insanın sinirini bozuyor
emrears05
Full Member

Merit: 112

View Profile
May 03, 2018, 06:06:56 AM

idex telegrama yazın sorunu. destek ekibi ilgili kısa sürede sorunu çözebiliyor. bir ara yazışmalarımız yarım saat kadar sürdü o kadar ilgili birisine denk geldim ve problemi aştık. gas ücretini düşük tutarsanız pending de kalabiliyor. tx linkini gönderirseniz önerileri olacaktır.
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 03, 2018, 11:03:57 AM

günün belli saatlerinde bakımlar oluyor kuvvetle ihtimal ondan ötürüdür bence yaşadığınız sorun.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
May 03, 2018, 11:08:01 AM

son 15 saattir hiçbir işlem yaplamıyor.
bakımdayız yazdılar 15 saattir ne bakımıysa.twitterdad birşey yok.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392

View Profile
May 03, 2018, 12:08:49 PM

bu aralar sık sık bakıma giriyor sanırım ne hikmetse artık. bi token satalım dedik ama deposit yapılmıyor şu an. bekleyelim bakalım ne zaman açılacak.herhangi bi duyuru da yok sanırım bununla ilgili.

,........
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
May 03, 2018, 12:21:22 PM

Kişiden kişiye değişiyor galiba arkadaşın bilgisayarında denedim sıkıntı yok kendi bilgisayarımda işlem yapamıyorum emir girilmiyor
jhontwis
Full Member

View Profile
May 03, 2018, 04:24:13 PM

Bilgisayardan ziyade bağlantı ile alakalı olması lazım benm pc 700 tl lik, Sadece internet için kullanıyorum gayet iş görüyor, idex de gecikmeler normal çift emir girmeyin er yada geç gelir. Deposit-Withdraw girilip girilmediğini etherscan.io dan kontrol etmek lazım.
enfarktus
Full Member

View Profile
May 03, 2018, 05:49:24 PM

Güncellemeler ve çalışmalar artık bıktırıcı bir hale geldi. Şu adamların yüzünden iki gündür çok güzel fırsatları kaçırdım. Ne alabiliyoruz, ne emir girişi yapabiliyoruz. Şu ethereum altında sağlıklı çalışan tek bir sistem yok maalesef. Merkezi olmayan borsa dedikleri buysa kalsın almayayım. Son zamanlarda eleştirilen Kucoin bile şu İdex'i donunda sallar vallahi. Ne bitmez güncellemeymiş arkadaş!
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
May 04, 2018, 08:41:55 AM

hala kapalı şaka gibi.
allahtan withdrawlar acıkta kactılar mı diye korkmuyoruz.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
May 04, 2018, 11:06:04 AM

Idexin kaçacağını falan düşünmüyorum, sundukları hizmeti geliştirmek için siteyi güncelliyorlar. Şu anda token alım satımı için en iyi borsa olduğunu düşünüyorum, sadece biraz yavaşlık problemi var bugünlerde. O da zamanla çözülecektir (:

Altcoin Agent
Hero Member

Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 04, 2018, 11:27:27 AM

site açık olmasına açık hatta oraya hayvan gibi witdraw açık yazmışlar ama ne hikmetse defalarca denemem rağmen wşthdraw yapamıyorum para resmen mahsur kaldı içerde.birazdan tekrar deneyeceğim aranızda withdraw yapabilen varsa yardımcı olursa sevinirim farklı herhangi bir yöntem varmı diye merak ediyorum dün geceden beri para çekemiyorum
Due to maintenance, this action has been temporarily disabled, try again soon

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 04, 2018, 12:31:04 PM

site açık olmasına açık hatta oraya hayvan gibi witdraw açık yazmışlar ama ne hikmetse defalarca denemem rağmen wşthdraw yapamıyorum para resmen mahsur kaldı içerde.birazdan tekrar deneyeceğim aranızda withdraw yapabilen varsa yardımcı olursa sevinirim farklı herhangi bir yöntem varmı diye merak ediyorum dün geceden beri para çekemiyorum
Due to maintenance, this action has been temporarily disabled, try again soon

bakım var diyor da bilmiyorum telegram kanallarına katılabilirsin yada hesabına biraz eth atabilirsin. öyle yapıyor çok sıklıkla yapma 1 saat falan bekle öyle dene üst üste tıklarsan kitlenebiliyor site

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
KoinGuru17
Member
**

View Profile
May 04, 2018, 05:42:48 PM

Bende enson TOMO coin satacaktim, bir turlu MEW den idex e deposit yapamadik. Iki gun bekledi ama yine de gerceklesmedi. Bu sebepten Gate.io dan hesap acmak durumunda kaldim. Aslinda bir bakima iyi oldu, acikcasi Gate.io dan gayet memnunum.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
May 04, 2018, 06:08:17 PM

Kaç gündür tokenleri satmaya çalışıyorum emir giremiyorum amk biraz auctus vardı elimde okutayım dedim site bakıma alındı sonrada fiyat yerin dibibn boyladı sanki benim satmamı beklermişcesine.ne kadar uğraştıysam satamadım en sonunda bugün dayanamayıp çektim cüzdana tokenleri artık ya bancordan satacağım yada idexin düzelmesini bekleyeceğim

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
kesh.zombie
Full Member

View Profile
May 08, 2018, 03:26:11 PM

kaç gün oldu yahu hala bi gelişme söz konusu değil. duyuru falan var mı acaba bu konuda? dex fikri iyi güzel hepimiz destekliyoruz da bu kadar sorunlu olacaksa da gerek yok sanırım. ethereum tabanlı tokenler için adam akıllı sorunsuz bir dex borsası oluşturulamadı bir türlü nedense.

neo tarafında switcheo exchange daha yeni yayına başladı ve gayet güzel gidiyor. pek sorun yaşamadım orada nep5 tokenleri alıp satarken.

,........
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203

View Profile
May 08, 2018, 04:06:02 PM

Adamlar para kazandıkları işi doğru yapamıyolar nerde salak saçma işler var bizi bulur ne güzel gelir elde ediceksin yap işte işini düzgün patlak hala idex
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
May 08, 2018, 04:24:04 PM

İdexe ne zaman girsem bakımda görünüyor. Erc20 tokenlerinde bir sıkıntı var galiba bazı borsalarda da işlem yapılamıyordu

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 08, 2018, 04:33:35 PM

İdex'e çektik de satamadık hala bakım falan diyor.Bir düzelse işimize bakacağız ama ne zaman düzelir oda belli değil.Bir ara baya güzel gidiyordu sonra nazar değdi heralde.Beklemekten başak bir şey gözükmüyor şu anda.
enfarktus
Full Member

View Profile
May 08, 2018, 04:50:38 PM

Bugün "çok az kaldı, güncellemeleri neredeyse bitirdik" şeklinde twit atmışlardı. Adamlar şu olay nedeniyle böyle bir piyasada büyük risk alıyorlar. Gidenin dönmeyeceğini bilmeleri lazım, demek ki sorun sanılandan daha büyük. Yoksa normal bir güncelleme bu kadar sürmez. Sayelerinde epey bir zarar yazdık.   
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 08, 2018, 07:29:28 PM

Bu yaptıkları bakım hacim kaybına neden olacak . Kısa sürede bitirmeleri gerekirdi.Ne için bakım yaptıklarını da açıklamamışlar

cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 08, 2018, 10:16:14 PM

Baya bir donma ve bakım olayı yaşanmaya başladı galiba. Etherdelta dan oraya geçtik ama geri göç ettirecek bu gidişle güzel bir arayüzü var biraz daha iyleeştirsinler artık şu sunucularını.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1234

View Profile
May 08, 2018, 11:58:45 PM

Bakım hala sürüyor mu ufak miktarda ethereum depozit ettim ama işlem yapamadım emir veremedim bakım yüzünden yapıcagım işi yapamadım bıraktım akışına keşke yapsaydım Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Akboi
Hero Member

Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
May 09, 2018, 12:31:16 AM

Henüz açılmadı. Siteye girince "Trading under maintenance. Withdrawals and cancels are enabled." uyarısı çıkmaya devam ediyor.
Twitter'dan açıklama yapmışlar. Sanırım yakında açılacak. Emir iptal etmek istiyorsanız şimdi yapın diyorlar.

***PSA: We encourage #IDEX traders to review their existing orders (and cancel them if needed) as they will remain active once trading resumes. We are working diligently to get trading back ASAP. We will provide more updates as they come and apologize again for the inconvenience.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
jeanvaljean21
Jr. Member
*

Activity: 36
Merit: 3

View Profile
May 09, 2018, 04:10:48 AM

Onların yapacağı işe tüküreyim ben. Pundi X 48 Satoshi iken alım yapacaktım tam üç gün sitenin açılmasını bekledim. Şimdi fiyat 72 Satoshi oldu. Tamı tamına yüzde 50!
redsilentstorm
Member
**

View Profile
May 09, 2018, 05:41:52 AM

Idex  bu sefer güldürmedi . Kaç gün oldu hala bakımdalar demek ki ciddi bir sıkıntı var umarım hack mack olayı olmamıştır ama olsa ne olacak ki hem haberimiz olurdu hem de normal bir borsa olmadığından bakiyelere bir şey olmazdı.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
May 09, 2018, 05:55:55 AM

Onların yapacağı işe tüküreyim ben. Pundi X 48 Satoshi iken alım yapacaktım tam üç gün sitenin açılmasını bekledim. Şimdi fiyat 72 Satoshi oldu. Tamı tamına yüzde 50!

Bence kaçırdığınız karı düşünmek yerine bir daha hiç açılmama ihtimalini düşünün derim. Birkaç gündür oyalayıcı cevaplar geliyor ekipten umarım fazla kişinin içeride parası yoktur.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 09, 2018, 06:11:16 AM

idex toparlayamadı birden büyün coinleri eklemeye başlayınca trafigi arttı ve kendine gelemedi bir türlü, merkezsiz borsalarında böyle sıkıntıları oluyor. Etherdelta faciaydı idexte o yolda ilerliyor
hasyurt
Full Member

View Profile
May 09, 2018, 06:20:07 AM

Bende dün yükseliş te diye biraz pundix satayım diye idex e atacaktım ama olmadı. Ayrıca idex te ciddi fiyat far ki var gibi. Marketcapta baktım coinrail diye bir yer var baya bi hacimli. Hiç kullanmadıgim için orası nasıl bir borsa bilmiyorum. Varsa fikri olan yazarsa güzel olur. Pundix için iyi hacim var. İnşallah okex e bir an önce girer ve kaliteli borsa da alış satış yapariz
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 09, 2018, 06:20:32 AM

Fena gitmiyordu aslında bazen ağırlaşıyordu ama yinede iyiydi idex, ne olduysa patladı toplaryamadı bir türlüde. Sistemimi büyütüyorlar ne yapıyorlar belirsiz
jeanvaljean21
Jr. Member
*

Activity: 36
Merit: 3

View Profile
May 09, 2018, 06:31:03 AM

Bence kaçırdığınız karı düşünmek yerine bir daha hiç açılmama ihtimalini düşünün derim. Birkaç gündür oyalayıcı cevaplar geliyor ekipten umarım fazla kişinin içeride parası yoktur.

Ben üç gün açılmayınca içerideki parayı çektim hocam. Ama sanmam bir şey olacağını.
SRKNGL
Member
**

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 09, 2018, 07:32:35 AM

Coinmarkete bakarsanız idexte hiç hacim olmadığını görürsünüz. Siteye girdiğiniz zaman yukarda uyarı var zaten. Trade işlemlerinin bakımda olduğuna dair

KoinGuru17
Member
**

View Profile
May 09, 2018, 07:57:20 PM

Etherdelta nin cokusu sonrasinda muthis bir hacim yakalamislardi ancak goruldugu uzere altyapilari bu duruma hazir degilmis. Kisa bir sure icerisinde kullanilabilir hale gelemezler ise sonu etherdelta ile ayni olacak.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
May 09, 2018, 08:33:11 PM

Şuan açılmış çalışıyor idex işlemlerde sıkıntı yok denedim problemsiz giriş yapabilirsin ama hacim düşük bir iki güne yükselir tekrardan hacim
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 09, 2018, 08:58:06 PM

ben de şu anda problem yaşamıyorum, deposit, witdraw, al - sat işlemlerin de bir sorun yok,  ama ileride olur mu bilemem çok fazla yoğunluk söz konusu
kesh.zombie
Full Member

View Profile
May 09, 2018, 09:20:29 PM

Sonunda işleme açıldı idex. hacim şu an düşük ama kısa sürede yükselir umarım. bu tarz sıkıntıları sık yaşamaya başlarsa ve alternatif de çıkarsa etherdelta gibi olur.

,........
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
May 09, 2018, 09:30:00 PM

idex ne zaman duzelecek acaba yada duzelecek mı coınmarket cap te şutlamış onu.
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
May 09, 2018, 09:39:47 PM

Su an tekrardan islemler basladi gibi gorunuyor, fakat hacimler dusuk. Bir kac gune hacimler tekrardan oturacaktir. Bu denli potansiyeli yakalayipta kotu degerlendirebilen bir borsada az gorulmustur.

hasyurt
Full Member

View Profile
May 09, 2018, 09:52:32 PM

İdex'e çektik de satamadık hala bakım falan diyor.Bir düzelse işimize bakacağız ama ne zaman düzelir oda belli değil.Bir ara baya güzel gidiyordu sonra nazar değdi heralde.Beklemekten başak bir şey gözükmüyor şu anda.

tavsiyem coinbene de üyelik açın oradan da satabilirsiniz orada fena hacim yok. 2 fa yı etkinleştirip birde pin koyduğunuz vakit oluyor. az biraz sattım. eth ye döndü bende çekim yapacağım borsalar 0.5 eth nin altını kabul etmediği için btc satın alıp çekim yaptım ve yaklaşık 30 dk sonra ben bu postu yazarken btc paribu adresime geldi. ayrıca idex te çok fazla fiyat farkı var.
yusufmirza
Member
**

Merit: 19

View Profile
May 09, 2018, 09:53:19 PM

İdex açılmış.İşe yaramayan coinler vardı satıp Pundi X'e takviye yaptım.Geçen hafta yapacaktım bakıma girince mecburen bekledik.Bugüne kısmetmiş.İdex alım ve satımda hızlı bir borsa.Bakım işlerini fazla uzatmasalar daha güzel olacak.
SRKNGL
Member
**

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 09, 2018, 10:22:26 PM

Hele şükür sonunda açıldı. Yeni güncellemelerle kesintilerin önüne geçmişlerdir umarım. Zırt pırt site  kullanılmaz hale geliyordu

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
May 09, 2018, 10:35:09 PM

az once yazdım buraya şimdi açmışlar Cheesy guzel laf dınlıyolar
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 09, 2018, 11:57:23 PM

şu anda ben de bir problem yaşanmıyor hocam, zira o yaşanan problem çok fazla yüklenmekten oluyordu, şu aşamada büyük bir problem görmüyorum ben. bence sorun yaşamazsınız deneyin.
gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
May 10, 2018, 03:35:56 AM

idex acıldı v eemırlerı ıptal etmeyen bır cok salak sayesınde ınsanlar yarım saat ıcınde bır dunya para kazandı azıcık akıllı olun mal mal davranmayın yahu sızın yuzunuzden bızede zararı oldu
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
May 10, 2018, 06:27:14 AM

Sanirim surekli bakim oluyor.  Alt yapi yetersiz geliyor olabilir.  Merkezsiz borsalar icersinde hacmi en yulsek borsa olabilir.  Kesinlikle iyilestirilmesi gerekiyor.  Birde minimum trade miktari degisse cok iyi olur.  Kucuk islemleri yapmamiza izin vermesi lazim.  Maglum bir suru token geliyor.  Hepsi 0.15 eth yapmiyor.

etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
May 10, 2018, 08:41:40 AM

Ara ara bu sıkıntılar oluyor idexte. Altcoinin başka işlem gördüğü borsa olsa idex te çok vakit kaybetmem ama el mahkum, zorunluluktan ötürü idexte işlem yapmak zorunda kalıyoruz.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
kesh.zombie
Full Member

View Profile
May 10, 2018, 03:31:06 PM

ddex isimli başka bir borsa var ethereum tabanlı tokenler için. hiç kullanmadım kullanan var mı acaba? arayüzü falan fena gözükmüyor. fazla hacim yok haliyle ama idex bu sıkıntılara devam ederse bu veya başka bir dex yerini alır bir süre sonra.

,........
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
May 28, 2018, 07:02:33 PM

Idexte tek problem islemler icin alt limit olmasi.  Her tokendan 0.15eth olmayabiliyor.  Hal boyle olunca islem yapilamiyor tabi ki.  Insallah ilerleyen zamanda duzeltirler.  Genel olarak begeniyorum ama.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 29, 2018, 12:34:50 AM

İdex bugün resmen beni dogurttu az bir miktar hot alayım dedim. İki saat uğraştırdı. Kapatıp tekrar giriş yaptım fiyatı değiştirdim vesaire derken hot alabilmek için en az 15 dakika bekledim. Tabi bu esnada atraksiyonlarda yapıyordum. Zar zor alabildim. Kullanımı kolay ama biraz can sıkabiliyor
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
May 29, 2018, 01:44:39 AM

Zaman zaman problemler oluyor ama şuanlık bi sıkıntısı yk işlem yapabiliyorum rahat bi şekilde idexte.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
May 29, 2018, 01:56:52 AM

İdex gerçekten cok güzel bir borsa arada ufak tefek sıkıntılar yaşanıyor ama onuda fixliyorlar hallediyorlar şuan için en çok kullanılan borsalardan biri zaten kullanışlıda banada denk geldi öyle hatalar artık görmezden mi gelmek lazım napalım daha iyisi yok Smiley

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
okanciftci74
Member
**

View Profile
May 29, 2018, 03:04:12 AM

Sıkıntısız borsa mı var beyler allah için hepsinde oluyo sıkıntı küçük şeylerden bişey olmaz önemli olan elinizdekilere yeter ki bi şey olmasın
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  

Jump to: