Bitcoin Forum
June 28, 2024, 06:38:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroper.com | Türkçe Airdrop Takip Sitesi  (Read 1048 times)
talkingblack
Newbie
*

Activity: 163
Merit: 0

View Profile
April 30, 2018, 07:54:32 AM

güzel bir şey olmuş ama biraz geç kalınmış olabilir mail ile ilgili bilgiler için de teşekkür ederiz
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
April 30, 2018, 10:13:04 AM

Site gayet guzel olmus oncelikle tebrikler. Sitenin geneli zaten kullanisli ve airdroplarin tam olarak getirisini ve ne zaman eklendigini gosteriyor. Airdroplarin tokenlar icin hala onemli bir rol oynadigini sahsen dusunuyorum bu sebepten dolayi bu proje uzun vadeli olacaktir.

safak139 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile
April 30, 2018, 08:06:30 PM

Site gayet guzel olmus oncelikle tebrikler. Sitenin geneli zaten kullanisli ve airdroplarin tam olarak getirisini ve ne zaman eklendigini gosteriyor. Airdroplarin tokenlar icin hala onemli bir rol oynadigini sahsen dusunuyorum bu sebepten dolayi bu proje uzun vadeli olacaktir.
güzel bir şey olmuş ama biraz geç kalınmış olabilir mail ile ilgili bilgiler için de teşekkür ederiz

Beğendiğinize sevindim. Güzel yorumlarınız için teşekkürler.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240
Merit: 10

View Profile
May 02, 2018, 07:23:06 PM

güzel site olmuş teşekkür ederim bundan sonra yararlanacağız inşallah emeğinize sağlık
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
May 02, 2018, 08:03:01 PM

Siteniz güzel olmuş. Özellikle tahmini kazanç bilgisi bence çok hoş olmuş. Yalnız diğer arkadaşların söylemine ben de katılacağım, airdropların popüler olduğu döneme denk gelmemesi şansızlık olmuş.
Komorhan
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
May 02, 2018, 08:19:09 PM

Kendi adima söylecek olursam son zamanlarda ki airdroplar çok kötü çıktı. Ben bounty üzerine duruyorum. Onun da tadı yok. Umarım bol referanslı üye bulursunuz. Emeğinizin karşılığı olarak .
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 03, 2018, 06:51:35 AM

güzel site olmuş teşekkür ederim bundan sonra yararlanacağız inşallah emeğinize sağlık
Siteniz güzel olmuş. Özellikle tahmini kazanç bilgisi bence çok hoş olmuş. Yalnız diğer arkadaşların söylemine ben de katılacağım, airdropların popüler olduğu döneme denk gelmemesi şansızlık olmuş.
Kendi adima söylecek olursam son zamanlarda ki airdroplar çok kötü çıktı. Ben bounty üzerine duruyorum. Onun da tadı yok. Umarım bol referanslı üye bulursunuz. Emeğinizin karşılığı olarak .

Yorumlarınız için teşekkürler. Şuanda airdroplar eski havasında olmasa da boğa sezonuna girmemizle tekrar kazandırmaya başlayacaklardır. Airdropların şuanda kazandırmıyor oluşunu maddeler halinde açıklayacak olursak.

1- Ayı sezonundan dolayı icoların yeterli yatırım toplayamayarak mecburen ico tarihlerini uzatması veya ertelemesi/iptal etmesi gibi sebeplerden airdrop tokenlerinin gönderilememesi veya çok geç gönderilmesi.
2- Icosunu başarıyla tamamlamış tokenler bile borsaya girmek için boğa sezonunu bekliyor çünkü şuanda girerlerse hiçbir işe yaramayacağı hatta fiyatın düşeceği korkusundalar haliyle tokenler elimizde olsa bile para etmiyor.
3- Icosunu başarıyla tamamlasalar dahi şuanda ellerindeki btcleri veya ethleri ucuza satmak istemiyorlar ve ellerinde para olmayınca da borsalara giremiyorlar.

Uzun lafın kısası herkes boğa sezonunu bekliyor o yüzden şuanda kazandırmıyor olsa da airdroplara katılmayı ihmal etmemenizi öneririm. Bir şey kazandırmıyor diye katılmadığınız airdroplar ileride para etmeye başlayınca keşke katılsaydım dememek için...
Herkese iyi kazançlar diliyorum.

devotional
Member
**

Merit: 13

View Profile
May 03, 2018, 09:00:13 AM

ihtiyac vardi boyle bir siteye ama ben sıkıldım aordrop isinden bayagidir biraktim. belki tekrar baslarim bu sayede.
grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
May 03, 2018, 01:23:49 PM

Airdrop olayından kazandığın tokeni ya unutup yükselmesini umacaksın yada çok fazla bu tarz şeye katılacaksın ki dişe dokunur bir para kazanabilesin. O yüzden herkes soğudu bu işlerden yani site fena değil inşallah başarılı olursunuz ancak kendi adıma konuşursam pek eski önemi kalmadı airdrop olaylarının.
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 03, 2018, 02:02:24 PM

ihtiyac vardi boyle bir siteye ama ben sıkıldım aordrop isinden bayagidir biraktim. belki tekrar baslarim bu sayede.
Airdrop olayından kazandığın tokeni ya unutup yükselmesini umacaksın yada çok fazla bu tarz şeye katılacaksın ki dişe dokunur bir para kazanabilesin. O yüzden herkes soğudu bu işlerden yani site fena değil inşallah başarılı olursunuz ancak kendi adıma konuşursam pek eski önemi kalmadı airdrop olaylarının.

Yorumunuz için teşekkürler. Sizin aksinize ben airdropların önümüzdeki zamanlarda daha da fazla önem kazanacağına inanıyorum zaten öyle düşünmesem bu işe girişmezdim. Bildiğiniz gibi ico reklamları artık yasaklandı. Bu yüzden icoların kendilerini duyurabilmek için tek şansları airdrop veya bounty yapmak. Airdrop ve bountylerin zamanla biraz daha farklılaşarak daha da önem kazanacağını düşüyorum.

devotional
Member
**

View Profile
May 03, 2018, 03:32:13 PM

hojam bitenleri kaldirirsaniz sevinirim taklimakaan mesela bitmis.
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 03, 2018, 05:02:00 PM

hojam bitenleri kaldirirsaniz sevinirim taklimakaan mesela bitmis.

Bitenleri kaldırıyoruz zaten ama arada gözden kaçmış olanlar olabilir.

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 05, 2018, 03:20:18 PM

güncel airdroplar eklenmiştir.

devotional
Member
**

View Profile
May 05, 2018, 06:16:14 PM

2 gundur iyi ref kazandiniz sayemde baya doldurdum.  insallah bir seyler toplariz.
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 05, 2018, 07:55:35 PM

2 gundur iyi ref kazandiniz sayemde baya doldurdum.  insallah bir seyler toplariz.

Tokenler geç gönderiliyor o yüzden genelde bir şey gelmiyor diye düşünerek cayan çok fazla insan var. Emin olun sabırlı olduğumuz sürece kazanırız.

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 07, 2018, 05:22:51 PM

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 10, 2018, 05:29:27 PM

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 13, 2018, 08:47:50 AM

hatateng
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
May 13, 2018, 11:18:35 AM

Hocam siteniz gayet güzel kullanışlı kayıt olup kullanmaya başladım özellikle kopyalama panosu baya işe yarıyor oradaki boşlukları arttırabilme imkanınız varsa dahada güzel olur bence emeğiniz için teşekkürler
yazmayı unuttum mesela 2. sayfada bir airdropa tıkladığımızda tekrar 1.sayfaya dönmesini engelleyebilirseniz daha iyi olur

Turkish Translations Services

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5038198.0

gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 13, 2018, 12:09:20 PM

Hocam site güzel ve kullanıcı odaklı olmuş ama bana kalırsa airdrop işleri bitti, artık çöp koin yolluyorlar resmen herkese.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: