Bitcoin Forum
June 28, 2024, 06:30:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroper.com | Türkçe Airdrop Takip Sitesi  (Read 1048 times)
safak139 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile
May 13, 2018, 03:24:30 PM

Hocam siteniz gayet güzel kullanışlı kayıt olup kullanmaya başladım özellikle kopyalama panosu baya işe yarıyor oradaki boşlukları arttırabilme imkanınız varsa dahada güzel olur bence emeğiniz için teşekkürler
yazmayı unuttum mesela 2. sayfada bir airdropa tıkladığımızda tekrar 1.sayfaya dönmesini engelleyebilirseniz daha iyi olur
Yorumunuz ve öneriniz için teşekkürler. Belirttiğiniz yerlerdeki sıkıntıların farkındayız yakında halledeceğiz Smiley

Hocam site güzel ve kullanıcı odaklı olmuş ama bana kalırsa airdrop işleri bitti, artık çöp koin yolluyorlar resmen herkese.

Yorumunuz için teşekkürler. Evet çoğu para etmiyor ama yinede belli olmuyor mesala geçenlerde airdroptan 222k hydro token dağıtıldı ve şuanda ederi 5000TL üzerinde. Ara sıra böyle para eden tokenler çıkıyor. Vakti olan ve isteyen günde maksimum 10 dakikasını ayırır ve airdropa katılır. Özellikle öğrenciye veya asgari ücretle çalışan birisine böyle para gelse ne kadar sevinir öyle değil mi?

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
May 13, 2018, 05:40:18 PM

Hocam elinize sağlık. Yeni gördüm siteyi harika düşünmüşsünüz kopyalama olayını. Airdrop'ların çoğu çöp olduğuna çoktandır bırakmıştım başvurmayı ama bu kolaylık ile yeniden başlayabiliriz Smiley
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 13, 2018, 07:37:29 PM

güzel bir paylaşım ve özellikle hangisine katıldığınızı, katıldıysanız bile şifrenizi ne yaptığınızı görme kısmını çok beğendim hep unutuyorduk iyi oldu. Herkese bol kazançlar ve iyi günler...
serkan5051
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
May 14, 2018, 12:58:34 PM

Çok güzel gözüküyor, emek olduğu belli zaten burdan da. Domain ingilizce, bu insanları şaşırtabilir (bizi değil yabancıları Cheesy)
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 16, 2018, 06:29:25 PM

Hocam elinize sağlık. Yeni gördüm siteyi harika düşünmüşsünüz kopyalama olayını. Airdrop'ların çoğu çöp olduğuna çoktandır bırakmıştım başvurmayı ama bu kolaylık ile yeniden başlayabiliriz Smiley
güzel bir paylaşım ve özellikle hangisine katıldığınızı, katıldıysanız bile şifrenizi ne yaptığınızı görme kısmını çok beğendim hep unutuyorduk iyi oldu. Herkese bol kazançlar ve iyi günler...

Çok teşekkürler beğendiğinize sevindim.

Çok güzel gözüküyor, emek olduğu belli zaten burdan da. Domain ingilizce, bu insanları şaşırtabilir (bizi değil yabancıları Cheesy)

İleride ingilizce olarak yayınlama planımızda var Smiley

fikifink
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
May 16, 2018, 07:40:34 PM

Sitenize uye oldum gayet sade ve kullanisli. Suresi biten veya katilim sinirina ulasan airdroplar listeden cikariliyor mu? Ayrica tesekkur ederim boyle bir calisma icin  Smiley
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
May 16, 2018, 07:47:07 PM

ihtiyac vardi boyle bir siteye ama ben sıkıldım aordrop isinden bayagidir biraktim. belki tekrar baslarim bu sayede.
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 23, 2018, 09:15:41 AM

Sitenize uye oldum gayet sade ve kullanisli. Suresi biten veya katilim sinirina ulasan airdroplar listeden cikariliyor mu? Ayrica tesekkur ederim boyle bir calisma icin  Smiley
Beğendiğinize sevindim çok teşekkürler. Süresi bitenleri kaldırıyoruz evet ama bazen gözden kaçanlar olabiliyor onları da sonradan kaldırıyoruz.

ihtiyac vardi boyle bir siteye ama ben sıkıldım aordrop isinden bayagidir biraktim. belki tekrar baslarim bu sayede.
Beğendiğinize sevindim çok teşekkürler.

vmww
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
May 28, 2018, 08:33:11 AM

Tasarım olarak muazzam duruyor ve sürekli güncel tutulursa tadından yenmez diye düşünüyorum.Umarım emeginiz boşa gitmez ve istediginiz algıyı yakalarsınız dostum.Kopyalama panosuda hali hazırda guzel duruyor.Diger sitelerden farklı bir yapınız var başarılarınızın devamını dılerım.
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195

-

View Profile
May 28, 2018, 06:39:18 PM

çok güzel olmuş hocam site, hem ismide yerel isim değil global bir isim, bana kalırsa iyi bir domain seçimi olmuş
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 09, 2018, 01:56:35 AM

Tasarım olarak muazzam duruyor ve sürekli güncel tutulursa tadından yenmez diye düşünüyorum.Umarım emeginiz boşa gitmez ve istediginiz algıyı yakalarsınız dostum.Kopyalama panosuda hali hazırda guzel duruyor.Diger sitelerden farklı bir yapınız var başarılarınızın devamını dılerım.

çok güzel olmuş hocam site, hem ismide yerel isim değil global bir isim, bana kalırsa iyi bir domain seçimi olmuş

güzel ve kaliteli sitelere her zaman hakkını vermesini bilirim, bana kalırsa bu iyi bir site

Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar beğenmenize sevindim Smiley

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 16, 2018, 01:40:33 AM

Güncel airdroplar eklenmiştir.

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 16, 2018, 08:38:04 AM

Airdroplar ve airdrop siteleri yeni kazanç siteleri oldu galiba. Sitenin temasını beğendim. Airdrop sayılarını arttırmanız lazım .

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 17, 2018, 09:39:11 AM

Airdroplar ve airdrop siteleri yeni kazanç siteleri oldu galiba. Sitenin temasını beğendim. Airdrop sayılarını arttırmanız lazım .

Bilmiyorum biz bu işe giriştirğimizde türkçe airdrop sitesi hiç yoktu ne hikmetse bir anda her yer airdrop sitesi doldu. Kazançlıda olsa yüreğim gam yemeyecek. Ayrıca airdropları biz uydurmuyoruz sonuçta oldukça giriyoruz olmayan airdropu nasıl girerek sayısını arttıralım?

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 18, 2018, 07:08:41 AM

Paylaşım için teşekkürler. Açıkçası son zamanlarda gördüğüm en kullanışlı site, daha öncekiler ref kasmak için alel acele yapılmış sitelerdi ancak bu sitenin bir karakteristiki var. Hatta tahmini kazanç olayı çok iyiymiş. Böylelikle hayal kurmuyorsunuz. Bountylerin bile kazandırmadığı böyle bir ortam da pek düşündüğüm bir şey değil ama ilgilenenlere çok faydalı olabilir.
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 18, 2018, 07:57:44 AM

Paylaşım için teşekkürler. Açıkçası son zamanlarda gördüğüm en kullanışlı site, daha öncekiler ref kasmak için alel acele yapılmış sitelerdi ancak bu sitenin bir karakteristiki var. Hatta tahmini kazanç olayı çok iyiymiş. Böylelikle hayal kurmuyorsunuz. Bountylerin bile kazandırmadığı böyle bir ortam da pek düşündüğüm bir şey değil ama ilgilenenlere çok faydalı olabilir.

Yorumunuz için teşekkürler. Beğenmenize sevindim Smiley

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
June 26, 2018, 05:30:56 AM

güncel airdroplar eklenmiştir.

safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 07, 2018, 03:52:07 PM

Herkese merhabalar siteye birkaç yeni özellik eklendi...

1-) Airdroplardan gelen tokenlerin listelendiği ve ne kadar ettiklerinin yazılı olduğu bir tablo ekledik böylece hangi airdrop ne kadar kazandırmış artık herkes görebilecek. Liste sürekli güncel tutulacaktır yeni tokenler geldikçe listeye eklenecektir. Para eden tokenlerin fiyatları 5 dakikada bir otomatik olarak güncellenmektedir.

2-) Kopyalama panosunu 7'den 10'a yükseltildi.

Airdroplarla ilgili önemli duyuruları facebook grubumuzdan yapmaktayız o yüzden takipte kalın.
https://www.facebook.com/AirdroperOffical/

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 07, 2018, 07:57:17 PM

İlk başlarda bende bu siteden bir iki airdrop yaptım  ne gelen var ne giden. Başka yerlerden de dolduruyorum fırsat buldukça. Hatta bazı arkadaşlar spreadsheet oluşturup kaç dolar yaptığını bile yazıyor ama nereden biliyorlar o fiyatları anlamış değilim. Ayrıca gelen giden hala yok
safak139 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 08, 2018, 02:25:12 AM

İlk başlarda bende bu siteden bir iki airdrop yaptım  ne gelen var ne giden. Başka yerlerden de dolduruyorum fırsat buldukça. Hatta bazı arkadaşlar spreadsheet oluşturup kaç dolar yaptığını bile yazıyor ama nereden biliyorlar o fiyatları anlamış değilim. Ayrıca gelen giden hala yok

Airdrop tokenlerinin ne yazık ki aşağı yukarı yarısı gönderilmiyor. Gönderilen tokenlerinde ancak yarısı para ediyor. Airdroplara katılıyorsanız en azından bunları biliyor olmanız gerek. Yoksa her airdrop tokeni vadettiği değeri kazanmış olsa hepimiz zengin olurduk.
Gelen tokenlerin fiyatlarını da eğer listelenmişse coinmarketcapten bakabilirsiniz.

Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: