Bitcoin Forum
June 17, 2024, 11:43:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Helbiz borsa girişi  (Read 19117 times)
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 10, 2018, 10:25:36 PM

Evet bugünkü açıklama da geldi Cheesy Jaxx'e eklenmiş Helbiz. Büyük ihtimalle Shapeshift'te kullanılabilecek. Exchange dedikleri bu çıkarsa yine güzel küfür yerler Cheesy

Edit ekleyeyim: Jaxx'le partner olan borsalardan birine eklenecekmiş, testler devam ediyormuş. Bittrex, coinbase felan partnerleri arasında ama eklenir mi acaba Cheesy

Bu paylaşımın altinda böyle bir paylaşım var. Doğruluk payı var mı bilmiyorum ? Girerse gerçekten süper olur bittrexe falan

jaxx nedir bilmiyorum bilen varsa acıklasın lütfen bu arada jaxx resmi hesabından paylaştı partner oldugunu işe yarar bir seymi

veee bittrex walletlarında hbz gözüküyor bulmuslar ?
https://etherscan.io/address/0x564286362092d8e7936f0549571a803b203aaced
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
May 10, 2018, 10:30:12 PM

Evet bugünkü açıklama da geldi Cheesy Jaxx'e eklenmiş Helbiz. Büyük ihtimalle Shapeshift'te kullanılabilecek. Exchange dedikleri bu çıkarsa yine güzel küfür yerler Cheesy

Edit ekleyeyim: Jaxx'le partner olan borsalardan birine eklenecekmiş, testler devam ediyormuş. Bittrex, coinbase felan partnerleri arasında ama eklenir mi acaba Cheesy

Bu paylaşımın altinda böyle bir paylaşım var. Doğruluk payı var mı bilmiyorum ? Girerse gerçekten süper olur bittrexe falan

jaxx nedir bilmiyorum bilen varsa acıklasın lütfen bu arada jaxx resmi hesabından paylaştı partner oldugunu işe yarar bir seymi

Jaxx cüzdan uygulaması.

Bittrex cüzdanı ben de kontrol ettim hbz var ama ilk satışta kendileri göndermiş onu. Ordan birşey çıkar mı bilemedim ama Jaxx'in partnerleri arasında bittrex, coinbase, changelly felan gözüküyordu. Coinbase imkansız ama Bittrex olabilir belki.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
May 10, 2018, 10:31:18 PM

Jaxx cüzdan uygulaması.

Bittrex cüzdanı ben de kontrol ettim hbz var ama ilk satışta kendileri göndermiş onu. Ordan birşey çıkar mı bilemedim ama Jaxx'in partnerleri arasında bittrex, coinbase, changelly felan gözüküyordu. Coinbase imkansız ama Bittrex olabilir belki.

haklısın hocam 70 days 22 hrs ago önce gönderilmiş yeni bir sey değil.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 10, 2018, 10:38:25 PM

Token dağıtımı üzerinden 72 gün geçmedi ki bunlar bittrexe o zaman nasıl yollamışlar.  İngilizcesi olan bir arkadaş tweetlere bakıp bir açıklama yaparsa sevinirim

tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 10, 2018, 10:40:55 PM

Hangi borsaya girdi bunlar bugün yada nereye giriyolarmış haber yok mu daha giriceklerdi sözde bugun ilk 10 borsadan birine
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
May 10, 2018, 10:49:43 PM

JAxx ile işbirliği yapan bir borsaya gireceğiz dediler açıklamada bekliyorum nereye girecek

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
May 11, 2018, 04:00:37 AM

Helbizin borsaya girişi harbiden şehir efsanesine dönmüş durumda, her kafadan bir şey çıkıyor bu konu hakkında ama ortada gerçekten net bir şey yok,  takımda kafasına göre takılıyor zaten. ben bu helbizin takımını anlamadım.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
May 11, 2018, 04:22:38 AM

şuan fiyatı çok düşük acaba yatırım yapılabilir mi ? ekibi açıkcası beni korkutuyor beceriksiz bir ekibi var biraz daha bekleyecem bakalım birşeyler yapacaklarmı

Beceriksiz derken? 80 milyar dolarlık Skrill'in ofisinden, Skrill'in ceo'su dahil tüm partnerleriyle birlikte canlı yayın yapan ekipten mi bahsediyorsunuz?
Savunurken sacmalıklarını da soyleyın bence. Bitlish denen sacmalıgı exchange dıye acıklayan, 50 mılyon dolardan buyuk hacımlı borsaya gırıcez dıyıp 20 mılyonluk coınhub denen cop exchange e sokan, yaptıkları salakca yonetım, verdıklerı tonla aırdrop yuzunden fena sayılmayacak bır pıyasada bıle 10 kat dusebılen, 10 mayısta top 10 exchange acıklanıcak dıyıp suankı durumda baktıgımızda dun hıcbır halt acıklamayan bır takımdan da bahsedın kı durust olunsun.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
May 11, 2018, 11:42:24 AM

şuan fiyatı çok düşük acaba yatırım yapılabilir mi ? ekibi açıkcası beni korkutuyor beceriksiz bir ekibi var biraz daha bekleyecem bakalım birşeyler yapacaklarmı

Beceriksiz derken? 80 milyar dolarlık Skrill'in ofisinden, Skrill'in ceo'su dahil tüm partnerleriyle birlikte canlı yayın yapan ekipten mi bahsediyorsunuz?
Savunurken sacmalıklarını da soyleyın bence. Bitlish denen sacmalıgı exchange dıye acıklayan, 50 mılyon dolardan buyuk hacımlı borsaya gırıcez dıyıp 20 mılyonluk coınhub denen cop exchange e sokan, yaptıkları salakca yonetım, verdıklerı tonla aırdrop yuzunden fena sayılmayacak bır pıyasada bıle 10 kat dusebılen, 10 mayısta top 10 exchange acıklanıcak dıyıp suankı durumda baktıgımızda dun hıcbır halt acıklamayan bır takımdan da bahsedın kı durust olunsun.

Çok merak ettim sen gerçekten adamların sosyal medya hesaplarını kontrol ettin mi de hiç bir halt açıklamayan diye yazıyorsun ?
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 11, 2018, 01:38:25 PM

Dün girecekleri top10 piyasadan birini açıklayacaklardı fakat wallet açıkladılar. Bu wallet da bittrex ile çalışıyor. Bittrexe girmesi durumunda ancak satış yapabilirim.

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
May 12, 2018, 10:55:28 AM

Çok merak ettim sen gerçekten adamların sosyal medya hesaplarını kontrol ettin mi de hiç bir halt açıklamayan diye yazıyorsun ?
Bahaneler bitmez yok testler uzun surdu yok bılmem ne, merak etme bakıyoruz ne yazıldıgına. Adamlar gercekten tecrubesızler baya ve ıslerını resmen Türk'ler gibi yapıyorlar, hersey gec kalıyor bır kısmı yalan cıkıyor vesaıre. Top10da olan ve jaxx ıle partner olan bıttrex var, oraya cıktı cıktı yoksa eldekılerın hepsını bozarım ben, kalanlar kalsın son umudum bu bakalım.
BlackRed21
Member
**

Activity: 228

View Profile WWW
May 12, 2018, 10:58:02 AM

Bu Helbiz Monetha gibi olmaz umarım. Monetha da 5 dolar olacağız diyordu, bunlarda 1 doların altında satmayın diyorlar  Grin
Bi miktar bende de var, 1 doları beklemem bile 0.1 dolar olduğunda anında çıkarıcam elden  Cool

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
grkmbykl01
Newbie
*

Merit: 0

View Profile WWW
May 12, 2018, 11:42:38 AM

Heyecanla bekliyorum şu yeni borsa duyurusu yılan hikayesine döndü . Umarım bittrex çıkarda herkes kazanır ve mutlu olur. Açıkcası arkasında Skrill olmasa hiç güvenmezdim ama Skrill sayesinde bir umut diyorum.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

View Profile
May 12, 2018, 12:33:17 PM

diyelim bitterex dediler sizce token geleceği ne olur önümüzdeki günlerde ?
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 12, 2018, 12:57:15 PM

diyelim bitterex dediler sizce token geleceği ne olur önümüzdeki günlerde ?

Bence olacaktır. Olmaması için şu ankinden bile büyük saçmalıklar yapmaları gerekir.
Koioss
Member
**

Activity: 364

View Profile
May 12, 2018, 01:04:06 PM

Gerçekten çocuk oyuncağına dönmüş bir tarih var ortada ama bakalım, ben helbiz in değerleneceğine inanıyorum.
Borsa açıklandıktan sonra daha net bir yol haritası çizecektir herkes kendine ama şu an bir hamle yapamıyor insan..

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 12, 2018, 01:05:36 PM

Adamlar exchange gircez gircez dediler 10 mayısta gire gire jaxx mı girmişler bildiğin yatırımcıları ile taşşak geçmiş adamlar Cheesy Cheesy
hatateng
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
May 12, 2018, 01:18:43 PM

Yakın zamanda dedikleri gibi büyük bir borsaya girmezlerse zaten çizilen bu imaj dahada kötü hale gelir inşallah iyi bir yere girerde güven azda olsa artar

Turkish Translations Services

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5038198.0

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 12, 2018, 01:46:05 PM

Yeni borsadan sonra dün %20lik düşüş oldu. Piyasanın kötü olmasının da etkisi var tabiki de. Eğer Mayıs sonunda  ki borsada dandik birşey olursa kimsenin güveni kalmaz helbize. Binanceye Felak girerse en son borsa olarak belli ozman toparlayabilir.

xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
May 12, 2018, 01:48:03 PM

verdıklerı tonla aırdrop yuzunden fena sayılmayacak bır pıyasada bıle 10 kat dusebılen

Belki de isteyerek bunu yapmışlardır. İlk soktukları borsalar az bilinen ve hacmi olmayan yerlerdi. Bu şekilde piyasada acele satış yapan airdrop ve bountycileri erittiler ki yollarına rahat devam edebilsinler, ayrıca bizim bilmediğimiz bir ortaklıkları da olabilir bu borsalar ile.
3x yapmak var, 50x yapmak var. Sizce hangisi daha çok ses getirir? Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███