Bitcoin Forum
May 11, 2024, 11:00:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Experty Token’ Deki bu Yükselişin Sebebi Nedir ?  (Read 181 times)
Euphrates (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
April 21, 2018, 06:59:54 AM

Merhaba rakip eden arkadaşlar var mı bilmiyorum ama bir günde yüzde 90 değer arttı sebebini bilen var mı ?

Balina hareketimi güzel haberler mi var ?
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 21, 2018, 08:07:53 AM

Her şeyi balinaya yorumlamak çok banal bir yaklaşım hocam her yükseliş balina veya hodl olarak yaklaşılmasını doğru bulmuyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
April 21, 2018, 08:09:50 AM

artsa ne olacak aldığım fiyata zor geldi
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
April 21, 2018, 08:11:59 AM

Bounty kampanyasında verdikleri sözleri tutmadılar. Çok ama çok az gönderim yaptılar. Twitter hesaplarında geri sayım vardı çok fazla bakmadım sanırım onla alakalı bir durum.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
April 21, 2018, 08:41:37 AM

Valla bende hiç takip etmedim de konuyu görünce biraz baktım öyle. Ne kadar artmış nerden dlnereye dusmus. Bende telegram kampanyasına katılmıştım birşey gondermediler. Ondan beridirde hiç ilgilenmedim. Böyle yaptıkları için. İlk borsaya girişinde 0.69 dolarla giriş yapmış şuan değeri 0.17 dolar yani arada uçurumlar var. Yani yükselmesi bence normal birşey.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
April 21, 2018, 09:26:44 AM

Eth wallet da baktığımda dediğiniz gibi bana gönderdikleri değeri 800 dolar olarak falan gözüküyor 100 dolarlara kadar düşmüştü şimdi 190 dolar olmuş olsa nr olmada ne dediğinizde haklısınız..
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
April 21, 2018, 09:46:02 AM

Girdiği borsaların hacmi düşük olduğu için balinanın birinin gelip fitili ateşlemesi yetiyor. Bu coinler için hiç gelişme olmadan pump olan coinlerin hepsinde durum aynı oluyor

zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
April 21, 2018, 09:51:13 AM

İyi bakarsanız eğer hacmi 100 bin dolar bile yok yani fos yükseliş anında geri çakabilirler.Birde ico fiyatı 1 dolardı şuanda 17 cent görünüyor.neden bu kadar hype vardıbu projeye karşı anlamış değilim ben bile sağda solda yazılanları etkisiyle icoya girecektim bu bitcoinsuisse muhabbeti yüzünden girmedim.iyikide girmemişim -5x durumda şu yükselişiyle bile.daha çok artması lazım

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
April 21, 2018, 10:15:59 AM

halen ico fiyatının 5 kat altın da çok fos kaldı benim düşüncem ayrıca bounty sürecinde şaka gibi ödül dağıtımı yaptılar imza kampanyalarına girenler çok komik ödüller aldı
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 21, 2018, 10:22:52 AM

Kucoin'de listelenmeye başladıktan sonra 20 gün sonra dump yemişken almıştım. İco fiyatının ciddi altındaydı. Piyasanın iyice kötüleşmesinden sonra biraz daha alıp ortalamayı düşürdüm. Şu an için eth bazında aldığım yerin üstünde.

Eğer App'yi bir an önce hazırlayıp da, App üzerinden danışmanlık olaylarına girebilirse eğer ico fiyatının üstüne çıkabilir diye düşünüyorum.

Total Supply 79M civarında. Piyasada dolaşan token miktarı 27M civarında. Ben uzun vade için bekleteceğim bu tokeni.
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
April 21, 2018, 11:38:44 AM

Kucoin tam dump yeri. aldığınız token ne kadar iyi olursa olsun kucoinde listenmişse 1-3 saat bekleyin pumplansın sonra hemen satıp çıkın. Kucoin resmen cenabet yeri kriptolar için. Oraya giripte hayatta kalan token hatırlamıyorum ( varsa söyleyin lütfen!) . Kucoinin aksine binance ve huobiye giren tokenlar çok kazandırabiliyor. O yüzden tokenin borsası çok önemli. EXY çok değer kaybetti. en iyisi bi dahaki bull marketi beklemek. volume çok çok az suni bi artma şimdiki. ne zaman $1 ı görür o zaman pump geldi diye biliriz.

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 21, 2018, 11:57:25 AM

Kucoin tam dump yeri. aldığınız token ne kadar iyi olursa olsun kucoinde listenmişse 1-3 saat bekleyin pumplansın sonra hemen satıp çıkın. Kucoin resmen cenabet yeri kriptolar için. Oraya giripte hayatta kalan token hatırlamıyorum ( varsa söyleyin lütfen!) . Kucoinin aksine binance ve huobiye giren tokenlar çok kazandırabiliyor. O yüzden tokenin borsası çok önemli. EXY çok değer kaybetti. en iyisi bi dahaki bull marketi beklemek. volume çok çok az suni bi artma şimdiki. ne zaman $1 ı görür o zaman pump geldi diye biliriz.

ilk çıktığında tam tersiydi, giren coin uçuyordu. Gerci o zamanlar boğa sezonuydu. İnsanlar karını alıp çıkma peşinde artık, pump yiyeni anında bozdurup btc geciyorlar.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 21, 2018, 01:41:05 PM

kucoin ilk çıktığında boğa sezonu yaşanıyordu, sonradan da bounty hunterların ve ayı sezonunun azizliğine uğradı. bu artışta kucoin'den OCN, TRAC, SOPHTX, FLIXX, PRL araştırma listenize alabilirsiniz, haziran'da  sonuçları beraber karşılaştırırız Smiley
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
April 21, 2018, 02:28:56 PM

ben hareketin tamamen balina eliyle yapıldığını düşünüyorum. çünkü hacmi düşük olan bir borsada fiyata çok kolay müdahale edilebiliyor. ayrıca açıklanan bir haber ortaklık vs bişey de yoktu
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 21, 2018, 02:52:43 PM

Bounty kampanyalarında sözlerini tutmayan icolar cidden çok büyük itibarsızlaşıyorlar. Bunların örneğini daha çok önce çok fazla gördük. Expertyi de çok arttırmak çok kolay 90k dolar günlük hacmi olan bir tokeni elinde 1 btc ile fırıldak gibi döndürebilirsin

Euphrates (OP)
Full Member

View Profile
May 21, 2018, 09:46:00 PM

O kadar yükselişten bahsettikten sonra yine ardı ardına değer kaybetmeye başladı ne olacak bu halimiz inanın bilmiyorum artık, derler ya neye elimiz atsak kuruyoruz, şu elimizdeki coinler bir 4000 5000 tl seviyelerine yeniden çıksa idi mutlu olackatım ama 325 dolar - 350 dolar arasında değişip duruyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: