Bitcoin Forum
May 14, 2024, 11:35:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Amerika vergi günü sonrası kripto para piyasalarında son durum  (Read 171 times)
silenticx (OP)
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
April 22, 2018, 08:54:45 AM

https://kriptoparahaber.com/vergi-gunu-sonrasi-kripto-para.html

Amerika vergi günü sonrası kripto para piyasaları bugün yükselişe devam ediyor. Coin360 verilerine göre, Bitcoin (BTC) 8,500 dolara ve Ethereum (ETH)’da 600 dolara yaklaşıyor
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715686542
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715686542
Reply with quote  #2

1715686542
Report to moderator
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
April 22, 2018, 02:39:12 PM

Daha yükseliş henuzz tam anlamında göstermedı yavaş yavaş yukselmekde ılerleyen donemde boğaya da gırdık sayılır rhaat ederız bıraz
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
April 22, 2018, 07:47:15 PM

Konunun içeriğini pek anlayamadım vergi günü tam olarak ne demek oluyor? Amerika'da insanlar tüm senenin vergisini bu gün mü ödüyor?
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123

View Profile
April 22, 2018, 07:55:14 PM

Konunun içeriğini pek anlayamadım vergi günü tam olarak ne demek oluyor? Amerika'da insanlar tüm senenin vergisini bu gün mü ödüyor?
[/quote
Açıklayıcı bir şey yazmamışlar ama vergilerin ödendiği dönemden bahsediliyordur diye mana çıkarıyorum. Öyledir büyük iht.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
April 22, 2018, 10:02:12 PM

Bu değerleri geçtiler bile bitcoin ve ethereum.  Bundan sonraki durak btc 10 bin dolar ethereum 800 dolar barajları benim için.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 22, 2018, 10:21:13 PM

Hocam amerika öyle bir ülke ki, onun vergi sisteminden kaçamazsınız, bu adamlar garaj satışında, eski fiskos, vazo, bok püsür satan insanlardan bile vergilerini alıyorlar, bir amerikalının en çok korktuğu şeylerden biri de bu 
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
April 22, 2018, 10:22:57 PM

Herkesin gözü büyük yükselişte ama bu biraz zaman alabilir şu da bir gerçek hızlı bir yükselişi yakalayacak kadar zamanımız olmayabilir bunun için erken hareket etmek gerekiyor

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
April 23, 2018, 10:29:00 AM

çok sayıda üçgen formatında ve hafif yukarı ivmeli yükseliş yapacakları. medyadaki bitcoin fiyatına ilişkin haberlerin etkisi ile yine hızlı pumplara çevrileblir. Amerika vergi gününün piyasaları etkilemediğini görüyoruz. 3 gündür 9 bindeki zirve nokta yatay gidiyor. sanki 8400'e kadar geri çekilebilme durumu var.
Otisabi
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

otisbey

View Profile
April 23, 2018, 10:35:15 AM

daha tam anlamıyla tatmin edici bir yükseliş söz konusu değil fakat bu amerikanın yaptığı hamle bitcoin açısından son derece önem arz etmektedir ilerleyen günlerde meyvelerini toplar bitcoin

pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
April 23, 2018, 07:11:37 PM

Büyük ihtimal ile senede birgün ödenen bir vergi kripto kazançlarınınki . Her sene nisan ayına dikkatli olmak gerekiyor .
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
April 24, 2018, 10:49:18 AM

ufak ufak uzun süredir yükseliyor piyasa, çok güzel bir düzenin içine girdi bana sorarsanız. Bu hafta sonunda bitcoin 10.000 dolar ethereum 800 dolar olmuş olacak. Bende bu postu alıntılıyacağım xd
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
April 24, 2018, 05:51:07 PM

Yükselişlerde bu gelişmenin de illaki etkisi vardır ama ben abartıldığını düşünüyorum.
Bence şu anda alttan alımlar söz konusu olduğu için bir yükselme var ve balinalar yine parayı götürecekler.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 24, 2018, 06:03:39 PM

Amerika vergi gübü sonrası kripto paaraların neredeyse hepsi artmaya başladı amerika topladıı vergilerle kripto paramı aldı ne anlamadım sanırım boğa sezonuna gerçekten giriyoruz.

kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 24, 2018, 10:25:47 PM

Amerika kripto paralardan vergi alarak kripto paraları tanımış oldu. Bundan sonra onları yasaklaması zor buda piyasaya doping etkisi yaptı. Piyasa yükselişe geçti inşallah bu şekilde devam eder.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
April 25, 2018, 07:47:15 AM

Kripto paralardan alınan vergilerle olayın bir nebze meşrulaşması sonucundan öte ben artan talebi yani fiyatlardaki yükselişi anlık olarak değerlendiriyorum, tekrar geri bir hareket olacaktır, yeni bir boğa piyasasına girdiğimizi düşünmüyorum an azından şuan için.

aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 25, 2018, 08:06:28 AM

bu artış mayıs ayı ile birlikte daha yüksek bir hıza ulaşacaktır.bunu yanlızca bitcoinle sınırlamak yanlıştır.piyasada kabul gören tüm alt coinler birbirlerine göre artışlarda farklılık gösterselerde tamamına yakını yatırımcısına kazandıracaktır.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
April 25, 2018, 08:10:12 AM

Kripto paralardan alınan vergilerle olayın bir nebze meşrulaşması sonucundan öte ben artan talebi yani fiyatlardaki yükselişi anlık olarak değerlendiriyorum, tekrar geri bir hareket olacaktır, yeni bir boğa piyasasına girdiğimizi düşünmüyorum an azından şuan için.

arkadaşında dediği gibi bu fiyatlar anlık olacak  bir anda dibe çakılacak gibi duruyor benım görüşüm.
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
April 25, 2018, 08:46:40 AM

her şeyden etkilenen bir piyasa.kesinlikle amerika vergi gününden dolayı mı bir etki oldu acaba?başka şeylerde dönmüş olabilir.para girişi vardı deniyordu.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
April 25, 2018, 11:21:21 AM

bence olumlu haberler yansıyacak vergi diyince kötü şeyler akla geliyor ama doğru değil tam tersi hocam resmen tanınmış oluyor
silenticx (OP)
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
April 25, 2018, 11:53:57 AM

Elbette Bitcoin’deki fiyatların gayet stabil gittiğini söylemek abesle iştigal olur ancak bu durum; aslında o kadar da kötü bir şey değil. İnsanlık tarihinden bu yana belki de ilk kez bir para, tam anlamıyla şifrelenmiş, hiçbir merkez bankası desteğini arkasına almadan ve tamamen güvenli, merkezsiz ve fiziksel bir ürün olmadan sahneye çıkıyor. Yani demek istediğimiz şu; böylesi devrim özelliklerini taşıyan bir ürünün dengeli olma şansı, zaten neredeyse imkansız. Elbette ki gelecekte bu denli fiyat oynaklıkları olmayacaktır. Bitcoin, yatırımcısını buldukça ve tanıdıkça yavaş yavaş fiyatta sabitlenecektir.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: