Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:30:56 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: SistemKoin - Kripto Para Borsası  (Read 22495 times)
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
June 08, 2018, 08:57:32 PM

Evet, her zamanki gibi yeni bir proje ve forumlarda bu girişimcilere sallayan, başarılarına inanamayan, çekemeyen ve salak saçma suçlamalar yapan tipler. Bu işler böyledir, ICO'larda da olur. Yeni bir ICO açılır, çok fazla para toplanır ve sonra hakkında bir sürü scam threadi açılır, amansızca FUD yayılır. Ama ICO scam değildir, başarılı olacaktır...

Bu borsayı hayatımda duymadım, bugün bitcointalk türkçe bölümünde yazılan bir post sonucunda haberim oldu. Şimdi yarım saatir okuyorum. Borsa hakkında yapılan bütün suçlamaları falan görünce ben de bir araştırayım dedim. İlk izlenimlerimi yazıyorum.

Şimdi ilk olarak bu borsa Paribu, BTCTurk ve Cex.io gibi borsalar ile karşılaştırılmış.
Paribu ve BTCTurk sadece Bitcoin/TL alım satımını sağlıyor. Cex.io Bitcoin, Ethereum, Ripple ve USD'nin birbirleriyle alım satımını sağlıyor. Sistemkoin ise Bitcoin, Ethereum, Ripple, LTC dahil tam 34 tane coinin hem türk lirasıyla, hem de bitcoin ve ethereum ile alım satımını sağlıyor. Bu Paribu'nun sunduğu hizmetin 17 katı, Cex.io'nun 8 katı demek. Piyasada bu kadar geniş hizmeti sunan başka bir borsa yok. Düşük hacimli altcoinleri bitcoin'e çevirmeden direk fiat karşılığında satmak çok cazip bir hizmet. Adamlar kimsenin yapmadığı bir şeyi yapmış. Dolayısıyla bu borsanın bu kadar büyük bir hacme sahip olması, iddia ettikleri gibi 54 farklı ülkeden kullanıcıları bulunması inanılmaz bir şey değil. Gayet normal.

İkinci olarak, "sitede hareket olmadığı", alım satımların uzun süre beklediğinden bahsedenler olmuş. Bunlara aslında açıklama da yapmamak lazım. Arkadaşım marketin altında fiyat girmişsin, alımım doldurulmuyor diye ağlıyorsun. Başka borsada beklemeyeceğini mi zannediyorsun. (Ha tabi hızlı alma seçeneği vardır sen koyarsın paranı o anda fiyat ne kadarsa ne kadar yükselse de sike sike satışını yapar sana.)
Benim market fiyatından alım girip 1 gün beklediğim oldu. Yine de alamadım alım fiyatını yukarı çekmek zorunda kaldım market yükseldi geri düşmedi çünkü. Alım duvarı, satım duvarı denen şeyler var ekonomiden anlamıyorsunuz geliyor burada yazıyorsunuz. Bu iş sende bitmiyor karşıda bir de senin gibi satış yapan insanlar var.

Telegram'dan yazınca dalgalanma oluyormuş sahte hacim varmış. Smiley Gerizekalı kardeşim. Adam borsada yapılan alım satımlardan komisyon kesiyor da para kazanıyor. Adam sahte dalgalanma yaratmak istese kendisi satar sana komisyonunu da düşer.
Ha adam kendisi satış yapmamış mıdır yapmıştır. Zaten yeni borsa açmak istediğin zaman para döndürmek için ortaya bir sermaye koyman lazım oradan müşteri çekip sonra müşterilere bırakman lazım bu her borsanın yaptığı bir şey. İlk gelen müşteri kimden alacak Bitcoinini satıcısı olmadığı zaman?

Zaten anladığım kadarıyla coinmarketcap'e şikayet verilmiş ama borsa hala silinmemiş. Coinmarketcap sitede bir güvensizlik görürse direk kaldırır zaten siz hiç merak etmeyin Wink. Bir ay geçer de bir şey olmamazsa site temizdir sıkıntı yoktur. Coinmarketcapi kandırmak kolay sahte url atıyorsun vs. vs. diyen arkadaşlar sizde bir borsa açın böyle milleti dolandırın madem?

Borsadaki bitcoin fiyat farkından bahseden de olmuş. 100-500TL'lik fark küçük alımlarda zaten fark etmiyor. Dünyadaki bütün borsalarda böyle küçük oynamalar olur. Çok istiyorsan piyasadaki bütün borsalarda hesap açacaksın o an en düşüğü nerede bulursan oradan alacaksın. Bu hareketin de saçma olduğunu söylemeye gerek var mı? Zaten o kadarlık farkın senin alımını etkilemeyeceğinin hesabını yapamıyorsan ne halin varsa gör.

Hesabımı şimdi açtım yakın zamanda deneme için bir para yatırırım, nedir ne değildir bakarım, izlenimlerimi de paylaşırım.

Edit 1: Arkadaşlar sitede dolar, euro ve USDT marketleri de açılmış. Adamlar zaten çoktan uluslararası bir borsa olmuşlar siz neyin sahte hacminden bahsediyorsunuz?

Güzel kardeşim, uzuun uzun yazmışsın etmişsin ama 23 milyon usdlik hacimden bahsediyoruz.. Dile kolay. altcoinlerin hicbirinde hacim yok.. USD kisimlari zaten bos. sadece bitcoini ele alalım 550 btc lik hacim yaptık diyorlar ama btcturk kadar bile hareket yok(125 btc). Gun icerisinde makaimum 25 btc hacmi sen kimi kandiriyorsun. Tum yerli ve cogu global borsada devamli islem yapan birisi olarak diyorum. Külahima anlatsinlar. Hergun de girip bakiyorum siteye. Sahte reklam sayesinde evet hacim bir miktar artmis ama 5 btc den 25 btc ye cikmis. 550 btc yi opsen yapamaz bu borsa. Sen de keriz sanma bizi, kullanici gibi daranma.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
June 09, 2018, 03:36:54 AM

Kısa ve net olarak buradaki insanlara başarıyı çekemiyorsunuz diyenlere 'hasssssiktir' diyorum.

Sistemkoin'i yurt dışında kullaniyolarmışta bilmem ne, bu palavralar da neyin nesi böyle? Bildiğin fake veriler ile yatırımcı çekiliyor umarım o verilerle vergilendirilirsiniz. Bir kere hafif bir hacim yapsaniz tamam diyeceğim ama Paribu'nun 5 katı hacim girmek net dolandiricilik.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
June 09, 2018, 08:22:25 PM

Evet, her zamanki gibi yeni bir proje ve forumlarda bu girişimcilere sallayan, başarılarına inanamayan, çekemeyen ve salak saçma suçlamalar yapan tipler. Bu işler böyledir, ICO'larda da olur. Yeni bir ICO açılır, çok fazla para toplanır ve sonra hakkında bir sürü scam threadi açılır, amansızca FUD yayılır. Ama ICO scam değildir, başarılı olacaktır...

Bu borsayı hayatımda duymadım, bugün bitcointalk türkçe bölümünde yazılan bir post sonucunda haberim oldu. Şimdi yarım saatir okuyorum. Borsa hakkında yapılan bütün suçlamaları falan görünce ben de bir araştırayım dedim. İlk izlenimlerimi yazıyorum.

Şimdi ilk olarak bu borsa Paribu, BTCTurk ve Cex.io gibi borsalar ile karşılaştırılmış.
Paribu ve BTCTurk sadece Bitcoin/TL alım satımını sağlıyor. Cex.io Bitcoin, Ethereum, Ripple ve USD'nin birbirleriyle alım satımını sağlıyor. Sistemkoin ise Bitcoin, Ethereum, Ripple, LTC dahil tam 34 tane coinin hem türk lirasıyla, hem de bitcoin ve ethereum ile alım satımını sağlıyor. Bu Paribu'nun sunduğu hizmetin 17 katı, Cex.io'nun 8 katı demek. Piyasada bu kadar geniş hizmeti sunan başka bir borsa yok. Düşük hacimli altcoinleri bitcoin'e çevirmeden direk fiat karşılığında satmak çok cazip bir hizmet. Adamlar kimsenin yapmadığı bir şeyi yapmış. Dolayısıyla bu borsanın bu kadar büyük bir hacme sahip olması, iddia ettikleri gibi 54 farklı ülkeden kullanıcıları bulunması inanılmaz bir şey değil. Gayet normal.

İkinci olarak, "sitede hareket olmadığı", alım satımların uzun süre beklediğinden bahsedenler olmuş. Bunlara aslında açıklama da yapmamak lazım. Arkadaşım marketin altında fiyat girmişsin, alımım doldurulmuyor diye ağlıyorsun. Başka borsada beklemeyeceğini mi zannediyorsun. (Ha tabi hızlı alma seçeneği vardır sen koyarsın paranı o anda fiyat ne kadarsa ne kadar yükselse de sike sike satışını yapar sana.)
Benim market fiyatından alım girip 1 gün beklediğim oldu. Yine de alamadım alım fiyatını yukarı çekmek zorunda kaldım market yükseldi geri düşmedi çünkü. Alım duvarı, satım duvarı denen şeyler var ekonomiden anlamıyorsunuz geliyor burada yazıyorsunuz. Bu iş sende bitmiyor karşıda bir de senin gibi satış yapan insanlar var.

Telegram'dan yazınca dalgalanma oluyormuş sahte hacim varmış. Smiley Gerizekalı kardeşim. Adam borsada yapılan alım satımlardan komisyon kesiyor da para kazanıyor. Adam sahte dalgalanma yaratmak istese kendisi satar sana komisyonunu da düşer.
Ha adam kendisi satış yapmamış mıdır yapmıştır. Zaten yeni borsa açmak istediğin zaman para döndürmek için ortaya bir sermaye koyman lazım oradan müşteri çekip sonra müşterilere bırakman lazım bu her borsanın yaptığı bir şey. İlk gelen müşteri kimden alacak Bitcoinini satıcısı olmadığı zaman?

Zaten anladığım kadarıyla coinmarketcap'e şikayet verilmiş ama borsa hala silinmemiş. Coinmarketcap sitede bir güvensizlik görürse direk kaldırır zaten siz hiç merak etmeyin Wink. Bir ay geçer de bir şey olmamazsa site temizdir sıkıntı yoktur. Coinmarketcapi kandırmak kolay sahte url atıyorsun vs. vs. diyen arkadaşlar sizde bir borsa açın böyle milleti dolandırın madem?

Borsadaki bitcoin fiyat farkından bahseden de olmuş. 100-500TL'lik fark küçük alımlarda zaten fark etmiyor. Dünyadaki bütün borsalarda böyle küçük oynamalar olur. Çok istiyorsan piyasadaki bütün borsalarda hesap açacaksın o an en düşüğü nerede bulursan oradan alacaksın. Bu hareketin de saçma olduğunu söylemeye gerek var mı? Zaten o kadarlık farkın senin alımını etkilemeyeceğinin hesabını yapamıyorsan ne halin varsa gör.

Hesabımı şimdi açtım yakın zamanda deneme için bir para yatırırım, nedir ne değildir bakarım, izlenimlerimi de paylaşırım.

Edit 1: Arkadaşlar sitede dolar, euro ve USDT marketleri de açılmış. Adamlar zaten çoktan uluslararası bir borsa olmuşlar siz neyin sahte hacminden bahsediyorsunuz?

Daha hesap açıp borsayı kullanmamışsın, burada milleti bokluyorsun. Coin yatır da, satmak için 1 gün bekleyince görürüm. Herkes yanlış bir sen doğrusun amk.
BtcAnkara
Member
**

View Profile
June 09, 2018, 11:58:14 PM
Last edit: June 10, 2018, 11:34:26 AM by BtcAnkara

Üye oldun mu? Ol da gör ...

Az önce tekrar siteye girip bakayım hafta sonu hacmi ne alemde, bütün global borsalarda ölüm sessizliği, hacim kıtlığı var, belki sistemkoin piyasaları kasıp kavuruyordur, fırtınalar estiriyordur dedim. Dediğim gibi de oldu aq.

Olayı sadece BTC olarak ele alıyorum, gerisini siz düşünün.
Dediğim gibi şu anda globalde aşırı bir hacimsizlik hareketsizlik var.  BTCTurk'e bakıyorum 24 saatlik BTC/TL hacmi sadece 35 BTC. Paribu'ya bakıyorum 24 saatlik BTC/TL hacmi 110 BTC(ki normalde 600 BTC, hafta sonları 350 BTC civarı yapar). Bitstampe bakıyorum ki kendisi normal zamanlarda tüm Avrupa'nın yükünü yüklenir, 10.000'în altına inmez. Bitstampin 24 saatlik BTC/USD hacmi şuanda sadece 2100 BTC. Bitfinex'in BTC/USD hacmi 5037 BTC.. Normal zamanalarda bu hacim 50-60.000 BTC yi buluyor.
Gelelim global(?) borsamız sistemkoine. Siteye girdim baktım ne göreyim, bu hacimsizlikte 606 BTC'lik BTc/TL hacmi yapmış. Vay anasını sayın seyirciler Bitstampi gececek neredeyse, hatta dünyanın hacmini Sistemkoin tek başına üstlenecek neredeyse. Ama orderbook'a bakınca, 0.02 BTC ler alınıyor satılıyor. Damlaya damlaya göl olur da 0.02 BTC'ler birike birike 606 oluyorsa helal olsun. Ancak bir tavsiyem var, hafta sonları çalıştırdığınız robotu biraz kısın, zira hafta sonları hacim globalde düşüyor. Bu hafta normalin 5 katı kadar daha fazla düştü ama öngörememişsiniz, robotu bş 5x kısıverin. Hadi kuzum.

@meandmrjones sen daha siteye üye olmamışsın, orderbook'u görmemişsin, bi 0,02 BTC'lik hareketi tecrube etmemişsin gelmiş abuk abuk yazıyosun. Önce bi test et ondan sonra ahkam kes. Kendi kendine varsayımlarda bulunup cevaplar vermişsin. Dingil. Yıllardır globalde yerlide hangi borsa varsa kullandık, 24 saat gözümüz piyasada, enayi mi sandın sen bizi?

Sözün Özü: SİSTEM KOİN YALANCIDIR, YAPTIĞINI İDDİA ETTİĞİ HACİMLER FAKE'tir. Bu yalanın diğer ortakları da Vebitcoin ve OVIS'tir. NOKTA!

Edit1: Veriler 10.06.2018 saat:01.00 verileridir. Bu saatten 2 saat sonrasında büyük bir dump geldi, veriler dump öncesidir.
BtcAnkara
Member
**

View Profile
June 10, 2018, 11:34:41 AM

Edit2: 10.06.2018 Saat 12.38.. Siteye tekrar girip baktım ve gördüm ki hacim yükseltme botunuz bozulmuş, hacim 3.07 BTC yazıyor. Smiley Burdan çağrı yapıyorum hacim artırma alet koluna birisi yanlışlıkla dokundu ve kapandı. Glıbal borsa için 3.07 BTC lik hacim, ayıp oluyo... Şahan Gökbakar'ın Reyting aleti gibi vur masaya artır reytingi Smiley)

BtcAnkara
Member
**

View Profile
June 10, 2018, 11:35:55 AM

Edit3: 10.06.2018 Saat 14.30.. Siteye tekrar baktım BTC/TL hacmi 550 BTC olmuş. Çok istikrarlı bir hacminiz var. Piyasa ölüyken, paribu 110 BTC iken siz 606 BTC hacim yapıyosunuz. Piyasa allak bullak oldu piyasadan 20 milyar USD para çıkışı oldu, BTC 400-500 USD düştü, PAribunun hacmi 450 BTC oldu, siz hala stabilsiniz, hatta biraz hacminiz de düşmüş. 550 BTC'ye. Demekki kemikleşmiş bir hacminiz var. Smiley Çok komik ya.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
June 11, 2018, 03:03:31 PM

Edit3: 10.06.2018 Saat 14.30.. Siteye tekrar baktım BTC/TL hacmi 550 BTC olmuş. Çok istikrarlı bir hacminiz var. Piyasa ölüyken, paribu 110 BTC iken siz 606 BTC hacim yapıyosunuz. Piyasa allak bullak oldu piyasadan 20 milyar USD para çıkışı oldu, BTC 400-500 USD düştü, PAribunun hacmi 450 BTC oldu, siz hala stabilsiniz, hatta biraz hacminiz de düşmüş. 550 BTC'ye. Demekki kemikleşmiş bir hacminiz var. Smiley Çok komik ya.

Bu pazar 3kağıtcıları halen siteyi kapatıp kaçmadılarmı bundan 1 2 ay öncede aynı sahte hacim mevzusu vardı halen devammı ediyorlar katakulli işlere  Grin
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
June 11, 2018, 09:11:08 PM

Api sayfasının kodlarını görmek gerek, site sahibi apiden online alıyor kandıramayız demiş ama az buçuk php, asp, .net bilenler bilirki bu verileri gönderirken kandırmak en kolayıdır.

Misal üye sayınızı ekrana yazdırırken sabit bir sayı ile üye sayısını toplayıp üyelerinizi misal 200.000+4 gibi aslında 4 üye varken 200.000de sabit sayı ile toplayıp gösterebilirsiniz. Apide veriyide yazdırırken muhtemelen 2 sayı aralığında random bir sayı seçip o sayıyı sürekli hacim olarak göndermişler Smiley

Olay kısa net ve kesin olarak bu Smiley

Malezyalının sende ne işi var allah aşkına binance dururken?

Adamın hesabına parada göndermiyorsun Smiley

...
assassin15
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
June 11, 2018, 09:13:12 PM

o kemik kadro sağolsun Türkiye'de piyasayı ayakta tutuyor :d
ne kadar düşse de dik duruyorlar hala hacmi yüksek tutuyor  Grin
Gwerimos
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
June 12, 2018, 05:06:18 AM

Arkadaslar dogru yeremi yazdim bilmiyorum ama iddaa bayinden geliyorum sistem nasil oynaniyodu ?
coinexpert.tr
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 2

Trade Better Trade Crypto

View Profile
June 13, 2018, 01:53:33 PM

Sistemkoin yöneticileri neden bu coinmarketcap verileri ile alakalı yapılan yorumlara cevap vermiyorsunuz?

.:: Best Trader ::.  - - -   .:: Best Analyzer::.
oynicam
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
June 13, 2018, 03:29:15 PM

Üye oldun mu? Ol da gör ...

Az önce tekrar siteye girip bakayım hafta sonu hacmi ne alemde, bütün global borsalarda ölüm sessizliği, hacim kıtlığı var, belki sistemkoin piyasaları kasıp kavuruyordur, fırtınalar estiriyordur dedim. Dediğim gibi de oldu aq.

Olayı sadece BTC olarak ele alıyorum, gerisini siz düşünün.
Dediğim gibi şu anda globalde aşırı bir hacimsizlik hareketsizlik var.  BTCTurk'e bakıyorum 24 saatlik BTC/TL hacmi sadece 35 BTC. Paribu'ya bakıyorum 24 saatlik BTC/TL hacmi 110 BTC(ki normalde 600 BTC, hafta sonları 350 BTC civarı yapar). Bitstampe bakıyorum ki kendisi normal zamanlarda tüm Avrupa'nın yükünü yüklenir, 10.000'în altına inmez. Bitstampin 24 saatlik BTC/USD hacmi şuanda sadece 2100 BTC. Bitfinex'in BTC/USD hacmi 5037 BTC.. Normal zamanalarda bu hacim 50-60.000 BTC yi buluyor.
Gelelim global(?) borsamız sistemkoine. Siteye girdim baktım ne göreyim, bu hacimsizlikte 606 BTC'lik BTc/TL hacmi yapmış. Vay anasını sayın seyirciler Bitstampi gececek neredeyse, hatta dünyanın hacmini Sistemkoin tek başına üstlenecek neredeyse. Ama orderbook'a bakınca, 0.02 BTC ler alınıyor satılıyor. Damlaya damlaya göl olur da 0.02 BTC'ler birike birike 606 oluyorsa helal olsun. Ancak bir tavsiyem var, hafta sonları çalıştırdığınız robotu biraz kısın, zira hafta sonları hacim globalde düşüyor. Bu hafta normalin 5 katı kadar daha fazla düştü ama öngörememişsiniz, robotu bş 5x kısıverin. Hadi kuzum.

@meandmrjones sen daha siteye üye olmamışsın, orderbook'u görmemişsin, bi 0,02 BTC'lik hareketi tecrube etmemişsin gelmiş abuk abuk yazıyosun. Önce bi test et ondan sonra ahkam kes. Kendi kendine varsayımlarda bulunup cevaplar vermişsin. Dingil. Yıllardır globalde yerlide hangi borsa varsa kullandık, 24 saat gözümüz piyasada, enayi mi sandın sen bizi?

Sözün Özü: SİSTEM KOİN YALANCIDIR, YAPTIĞINI İDDİA ETTİĞİ HACİMLER FAKE'tir. Bu yalanın diğer ortakları da Vebitcoin ve OVIS'tir. NOKTA!

Edit1: Veriler 10.06.2018 saat:01.00 verileridir. Bu saatten 2 saat sonrasında büyük bir dump geldi, veriler dump öncesidir.

DOLANDIRILMAK ISTEYEN, FAZLA PARASI OLAN ARKADASLARIN RAHATLIKLA KULLANABILECEGI BORSA

Herkese anlatmaya calisiyorum ama o kadar guzel kandiriyorlar ki insanlari resmen bu nitelikli dolandiriciliktir. Zaten 3 aya kadar bu hizla devam ederlerse binance ve bitfinex'i de gececekler. Suan o bahsettikleri hacime gore GUNLUK kazandiklari para 50 bin TL yapiyor (yersen) vergi ne veriyor bir arastirin, sirket zarar ediyor gorunuyordur. Alexa siralamasi da zaten anlatiyor herseyi Smiley
BtcAnkara
Member
**

View Profile
June 17, 2018, 01:56:52 PM

Hacim işine bir açıklık getirmeniz lazım. Böyle bir hacim olmadığı belli. Bu forumda bile doğru düzgün bilinmeyen bir borsanın bu hacme sahip olması olasılık dışı geliyor. Kim kullanıyor borsanızı? Bu forumu bilmeyen kripto para aşıkları mı var Türkiye'de de bizim haberimiz yok? Yılların borsalarını nasıl açılır açımaz geçebiliyorsunuz?

Hacmimizin Türk kullanıcılardan kaynaklanmadığını belirtmek isterim. Az önce site verilerinden aldığım listeyi sizinle paylaşmak isterim. Halihazırda borsamıza 54 farklı ülkeden kullanıcı kayıtlı bulunmakta ve resimden de görebileceğiniz şekilde şu anda borsamızda çevrimiçi olarak 33 farklı ülkeden kullanıcı bulunmaktadır.

Selam

Size kac kere su hacim artirma kolunun ayarini hafta sonuna ayarlamayi unutmayin diyecegim. Kac kere? Bitfinexin BTC/usd hacmi 11.600, Bitstampin 2975 BTC, Krakenin 2251BTC, yerelde  Paribunun BTC/TL hacmi 150 BTC, BTCTurk un 50BTC oldugu hacimsizlikte Sistemkoyun BTC/TL de 516BTC hacim yapmis. Zuhahahaa derler adama.. Hala mi yaa, hala mi? Artik keriz yerine  koymayin su insanlari.
Hacim artirma kolunu rahat birakin, gunluk 3BTC lik hamin ortaya ciksin.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
June 17, 2018, 02:18:16 PM

Bu hacim mevzusu aylardır devam ediyor ve mantıklı tek bir açıklama bile yapılmadı. Destekte bunları açıklamak yerine konuyu kaç ülkenin vatandaşının kullandığına getiriyor.
Benim anladığım bu forumdan gelecek kullanıcı umrumuzda değil biz hacmi yüksek göstererek burayla bağı olmayan veya burayı takip etmeyen insanlarla yetiniriz.
Borsa çok kaliteli olabilir. Kalitesine güvendikleri için bir anda müşteri çekmeye çalışıyor olabilirler ama herşeye rağmen yaptıkları iş doğru değil.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
June 17, 2018, 10:49:50 PM

valla geniş şekilde adamlara GBT sorgusu yapılır gibi araştırma yapılmış forumda, valla bu forumdan korkulur
minexperttt
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
June 18, 2018, 06:42:15 PM

Arkadaşlar şuan için bu borsayı kimseye kesinlikle önermem.

Yaklaşık 3-4 hafta önce denemek için 1 zec attığım bu borsa da ben zec atmaya başladıktan sonra ne hikmet olduysa zcash cüzdanları bakıma alındı ve yaklaşık 2 haftadır cüzdanıma erişemiyorum. Müşteri hizmetlerine konuyu sorduğum zaman yazılımcılarımız üzerinde çalışıyor cevabı alıyorum. Benim için 1 zec o kadar önemli değil ama eğer ki borsanın niyeti gerçekten kötü ise herkesten böyle coin toplasalar dünyanın zengini olurlar.
Hacim konusunda da buradaki arkadaşlara katılıyorum. Ortada bir takım oyunlar dönüyor gibi gözüküyor.
Ayrıca sürekli takip ediyorum ve her gün borsaya yeni bir coin eklediklerini görüyorum. Bu ne hız arkadaş? Nasıl hemen altyapı sağlayabiliyorsun bu kadar hızlı coin eklemeye ?

O yüzden şimdilik kesinlikle uzak durmanızı öneririm. Zcash'ime erişemezsem eğer yakın zamanda konu ile ilgili bir video çekip sosyal medya üzerinden gerekli bilgilendirmeleri yapacağım.

Son olarak, umarım hepimiz yanılırız ve sistemkoin yüzümüzü kızartır...
KaanTakkaci
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
June 19, 2018, 10:50:32 AM

Aslında Coinmarketcap'e yalan hacim vermeseler güzel işler çıkaran ve gelişebilecek bir borsa. İnsanların güvenini kırdınız reklam yapacağız diye malesef.
seslimesaj
Jr. Member
*

Activity: 139
Merit: 1

View Profile
June 19, 2018, 11:01:32 AM

girip siteye bakmadım bile bu kadar kısa sürede bu kadar hacme ulaşabileceğine inanan biri varsa gitsin kullansın parasını kaybederse de acımasın.

Geçenlerde xrp konusu vardı yok sildide yok bilmem ne de arkadaş xrp yi kimden aldı bu adam siteden mi hayır satandan satan istediği fiyata satar sonra gider adamın xrp yi siliyorsan bu iş te bir iş vardır artı o sildiğin xrp nere gitti acaba.
peacesea01
Newbie
*

Activity: 44

View Profile WWW
June 19, 2018, 02:50:37 PM

Coinmarketcap'taki işlem hacmini görünce ben de şaşırdım. TL, USD, USDT ile alışveriş yapılıyor. Hemen hesap açtım. Sorunsuz bir şekilde hesap açıldı. Küçük bir miktar para yatırdım. Para derhal hesaba geçti. Ancak işlem neredeyse yok gibi. Hatta alış ya da satış rakamını yazıp pusuya yatıyorsunuz. İşi acil olan, eli mahküm olan kişi çok daha düşük bir rakama coinini satmak zorunda klıyor. Bu anlamda birçok fırsat da doğar belki.

Ancak gülük işlem yapan biri için normal bir şekilde alışveriş mümkün değil. Çok pahalıya alıp çok ucuza satmak zorunda kalabilirsiniz. Sitede Online Sohbet var. Denedim, çalışıyor, Sorun yok. Aldığım coini başka bir borsaya transfer ettim. Transfer işlemi de sorunsuz ve hızlı oldu. Benim yazdıklarım iyi ya da kötü yorum olarak algılanmamalı, ben yaşadıklarımı yazdım. İyiye iyi, kötüye kötü...
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 20, 2018, 01:06:23 PM

Sistemkoin  adını çok duymaya başladım.Genel olarak coinmarketcapi yanılttıkları söyleniyor.
Ancak diğer konularda pekte bir şikayet yok sanırım.Kendilerine çeki düzen verirlerse sağlam bir borsa olurlar.
Coin çeşitliliği çok hoş bu arada
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: