Bitcoin Forum
May 23, 2024, 12:48:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Coinium.org | CoinTurk.net Pool Ağı | %0 Kesinti | Stratum  (Read 28824 times)
uygar2580
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 19, 2014, 09:59:27 PM

Teşekkürler. Yani havuzda takılma kilitlenme vs. gibi bir durum söz konusu değil ?
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
January 19, 2014, 10:17:35 PM

Pool ile ilgili herhangi bir problem yok  Wink

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
raistlinthewiz (OP)
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
January 19, 2014, 10:18:28 PM

srknbyr sagolsun guzelce acıklamıs, poolu kontrol ettim arkadaslar problem gozukmuyor unlucky round yasıyoruz.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 20, 2014, 01:37:44 PM

pooldaki abdestsiz ayrıldı herhalde sabahten beri 3 blok bulmuş doge poolu
raistlinthewiz (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 20, 2014, 01:55:25 PM

ahahah doge pooluna muslim check yapalım mı Smiley

raistlinthewiz (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 20, 2014, 01:57:40 PM

bu arada mail server problemelerini cozdum. bugun two factor authenticationı duzeltılmıs halde tekrar aktif hale getırecem. poollarda ki kritik islemler icin exchange sıtelerınde oldugu gıbı email konfirmasyonu yapılacak.

bu arada son 2 doge block usd'yi direk roketledi Smiley

mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
January 20, 2014, 02:31:22 PM

doge poolunda hızım mh/s'lerde idi, tırsıp kapattım minerı. Sizde de böyle mi? Normalde hızın kh/s olması gerekmiyor mu?
raistlinthewiz (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 20, 2014, 02:37:50 PM

evet, bat dosyasında --scrypt olduguna emın olu. bat dosyasında yanlıskla enter yaparsak (word-wrap modda gorebılırsın), parametrelerin bazılarını gormeyeiblir.

mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
January 20, 2014, 02:40:39 PM

evet, bat dosyasında --scrypt olduguna emın olu. bat dosyasında yanlıskla enter yaparsak (word-wrap modda gorebılırsın), parametrelerin bazılarını gormeyeiblir.

Şimdi tamam, teşekkürler..
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
January 20, 2014, 03:29:13 PM

herif ne dadandı ya, 2-3 gun once benım bitcointalk accountuma girmisler bu gerizekalıyı dolandırmıslar, aglayıp duruyor 2-3 gundur. niye escrow kullanmadın dıyorum, ee senın repuna guvendım. guvenmeseydın o zaman kardesım.

yeri geldı burada hata yaptık diye 1.5 BTC koydum ben doge pooluna gozumu kırpmadan bıde sımdı bunla urasıyoruz.

bitcointalk sıfrem irc ile aynıydı. iki ihtimal var ya irc'de identify ederken farketmeyip kanala yazdım bırı aldı yada 1-2 ay once olan bitcointalk middle-man atagı sırasında biri aldı sıfreyı kullandılar.

anlatamadım da adama.

Adam kafayı size takmış bence kendinizi haklı duruma çıkarmanız lazım sunduğu kanıtlar çok net ben de olsam aynı tepkiyi verirdim eğer gerçekten dolandırıldıysa

hocam adama detaylı herseyı anlattım, adam dınlemek ve beraber scammerı bulmak yerıne, ben senı bılırım ısmını kotucelem diyor cozum aramak yerine. bende o zaman ne halin varsa gor dedim.

artı accounta giren ip listide aldım yunanıstandan fln gırıs var. de adam dınlemıyor hıc bırsey yapcak bısı yok. poolarda 90,000 $ para donmus bugune kadar dagıtılan, dolandıra dolandıra bu herıfın 400 dolarına mı kaldım?

pxl poolda acmadım mine'da yapmadım. aynı hacker 0.4btc'lik baska bir adamı daha dolandırmıs. btc adresini takibe aldım bakalım oradan yurumeye calısacam.

Modla görüş bence, senin dolandırmadığın kesin zaten de en azından ip logları filan incelensin yoksa adam tüm foruma ifşa edecek seni kötü bir durum. ealfskillz belki konuyla ilgili bir girişimde bulunabilir.
raistlinthewiz (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 20, 2014, 03:30:52 PM

aldım ip'leri abi theymosdan turkiye dısında girisler var yunanistan.

adama dıyoruz ee proxy var ddiyo nerden bılcem diyo. ee herseyi biliyon madem bu kadar da nie escrow kullanmıosun..

ya bu accountta github profilime link var signature'da ismim cismim belli adama anlatamıyoruz gerizekalımıyım senı ısmımın oldugu accountla dolnadırayım diye. adam dınlemıyor hıcbısı.

EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3738
Merit: 2100

Crypto Swap Exchange

View Profile
January 20, 2014, 03:31:31 PM

Mesajlar konu ile alakalı değil, dolandırılan kişi Scam Accusations bölümüne konu açmalı ve tartışma orada devam etmeli. Raistlinthewiz açıklama yaptığı için mesajlar bir süre burada kalsın, sonrasında sileceğim.

Ayrıca silinmesi gereken mesajları daima raporlayın, artık forum büyüdü, çok fazla mesaj var, gözden kaçırabilirim.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
January 20, 2014, 03:48:26 PM

Mesajlar konu ile alakalı değil, dolandırılan kişi Scam Accusations bölümüne konu açmalı ve tartışma orada devam etmeli. Raistlinthewiz açıklama yaptığı için mesajlar bir süre burada kalsın, sonrasında sileceğim.

Ayrıca silinmesi gereken mesajları daima raporlayın, artık forum büyüdü, çok fazla mesaj var, gözden kaçırabilirim.

Birazdan da bakın modda bunun adamı mesajlarımı sildi diye bağırmaya başlar Smiley
raistlinthewiz (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 20, 2014, 03:52:57 PM

abi hic silme bence de, aynen dedıgı gıbı olacak ısı karıstıracak ıyıce.

EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3738
Merit: 2100

Crypto Swap Exchange

View Profile
January 20, 2014, 05:34:05 PM

İç içe geçen mesaj dışındakileri silmiştim. Konuyu merak edenler buradan bakabilirler.

Özet olarak raistlinthewiz'in hesabından PXL ve USDE takası için iki kişiden toplam 0.8 BTC alınmış, raistlinthewiz hesabının hacklendiğini düşünüyor. Raistlinthewiz Theymos'tan alınan IP'lerde farklı girişleri saptamış. BTC adresleri takip ediliyor.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
raistlinthewiz (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 20, 2014, 05:54:30 PM

konu hakkında olumlu yada olumsuz fikir belirtmek isteyen arkadaslar varsa, lutfen https://bitcointalk.org/index.php?topic=424367.0 konusunda belirtsin.

ogturk
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
January 20, 2014, 09:53:25 PM

konu hakkında olumlu yada olumsuz fikir belirtmek isteyen arkadaslar varsa, lutfen https://bitcointalk.org/index.php?topic=424367.0 konusunda belirtsin.

hocam bendemi sorun var bilmiyorum 1-2 saat moon coin ve digibyte kazdım 0 gözüküyor.cat coin kazmıştım 0.97 unconfrmed olarak bekliyor kaç gündür confirmed olmadı.
kullanıcı adım ogtr önceden moon coin kazınca hemen hesabımda gözüküyordu.
romeozoom
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 20, 2014, 10:21:26 PM

hocam bendemi sorun var bilmiyorum 1-2 saat moon coin ve digibyte kazdım 0 gözüküyor.cat coin kazmıştım 0.97 unconfrmed olarak bekliyor kaç gündür confirmed olmadı.
kullanıcı adım ogtr önceden moon coin kazınca hemen hesabımda gözüküyordu.

bende başlattım 520 shares ama gelen giden bişey yok belki toplu eklenme oluyodur.
raistlinthewiz (OP)
Member
**

View Profile WWW
January 20, 2014, 11:15:38 PM

moon poola baktım;

ogtr hocam, moon poola port 3338'e baglı oldugunuza eminmisiniz?

block 20540'dan beri hic share almamısız sızden;

romeo hocam sizden share goruyorum son bloklar ıcın

accountunuzda confirmed ve unconfirmed coinde var yanlız kontrol ettim payment adress belirtmemissiniz hocam Smiley pool adresinizi bilmedigi icin coin gondermıyor. adresi girip auto/manual payment yapın lutfen

romeozoom
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 20, 2014, 11:24:49 PM

moon poola baktım;

ogtr hocam, moon poola port 3338'e baglı oldugunuza eminmisiniz?

block 20540'dan beri hic share almamısız sızden;

romeo hocam sizden share goruyorum son bloklar ıcın

accountunuzda confirmed ve unconfirmed coinde var yanlız kontrol ettim payment adress belirtmemissiniz hocam Smiley pool adresinizi bilmedigi icin coin gondermıyor. adresi girip auto/manual payment yapın lutfen

yok hocam şimdilik poolda beklesin cüzdan felan uğraşmıyım biriksinde direk exchange ye yollarım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 »  All
  Print  

Jump to: