Bitcoin Forum
May 02, 2024, 12:27:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Shivom: Dünyanın En Büyük Blockchain Özellikli Dijital Genom Deposu  (Read 1923 times)
drogbacrash1 (OP)
Member
**

Activity: 392
Merit: 13

View Profile
April 26, 2018, 05:39:14 PM
Merited by teramit (3)

Merhaba arkadaşlar bugün size; son zamanlarda beni en çok heyecanlandıran projeden bahsetmek istiyorum. Projemizin adı Shivom. Bilindiği üzere 21. Yüzyıl Teknoloji yüzyılı oldu ve her geçen gün yeni teknolojik gelişmeler oluyor. Yeni icatlar bulunuyor. Hastalıklara karşı daha etkin daha teknolojik daha kapsamlı araştırmalar yapılarak çareler üretiliyor ve çok güzel sonuçlar ortaya çıkıyor. Shivom Projesinin çıkış amacı da tam anlamıyla bu bahsettiğim konular ile alakalı…

Globalleşmenin çok hızlı bir şekilde ilerlemesinin en büyük etkeni teknoloji olsa gerek. Amerika’da, Rusya’da, Japonya’da veya başka herhangi bir ülkede yapılan bilimsel çalışmaların bir çoğundan kısa bir süre içerisinde internet siteleri veya medya kanalları üzerinden haberimiz olabiliyor. Bu nedenle son zamanlarda, özelikle sağlık sektöründe hızlı ve heyecanlı gelişmelerden hemen haberimiz olabiliyor. Teknolojinin bize getirdiği tüm yararları bizlere hizmet olarak sunan sağlık sektörü; gelişmiş MR Cihazları, Tomografi Cihazları, Laboratuvar cihazları ve benzeri gibi cihazlar üzerinden yapılan tespitlerin çok az bir hata payı içerdiği ve teknolojik gelişmelerle doktorlarında bu hata paylarını daha da aza indirgedikleri herkes tarafından bilinmekte.

Ama maalesef ki şuan için tespiti mümkün olmayan hastalıklarda mevcut. Özellikle de DNA bozukluklarından yani gensel bozukluklardan dolayı tedavisi şuan için mümkün olmayan ama araştırılan hastalıklar... Shivom Projesinin en önem verdiği olayda bu kısım yani “DNA”… DNA kodlaması üzerinden yapılan araştırmalar sayesinde tedavisi mümkün olmayan hastalıkları tedavi etmek mümkün olabilecek. Bu da devrimsel bir buluş olacak. Kısaca Shivom Projesi kendi platformu üzerinden DNA verilerini bağışlayanları, bilim uzmanlarını, ecza sektörünü ve hastaları tek bir ekosistemde birleştirecek olan blockchain özellikli dijital genom veri deposu merkezidir. Bu merkez ve sistem sayesinde hastalıklara karşı tedaviler hızlanacak ve DNA örneklerini bağışlayanlarda bu sisteme bilime ve insanlığa büyük katkılar sağlamış olacaklar ve  tedavisi şuan mümkün olmayan ama bu sistem sayesinde mümkün olabilecek bir çok hastalığın tedavilerinin mümkün olmasına aracı olacaklar.

Yazımı sonlandırmadan önce projenin ne kadar güzel ve insanlığa hizmet eden bir proje olduğunu herkes görmüştür. Proje sayesinde hem bilime hem kendinize hemde geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Proje Şuanda 32 Milyon Dolarlık yatırım aldı ve Hardcap Hedeflerine sadece 3 milyon Dolar kaldı.

Token Bilgileri:
-   Token İsmi: OMX
-   Token Fiyatı:  1 OMIX = 0.0903 USD (0.00014 ETH)
-   İCO Ödeme Yöntemleri: ETH, BTC, Fiat
-   Platform: Ethereum Tabanlı ERC-20
-    Soft Cap: 15,000 ETH
-   Hard Cap: 35 Milyon Dolar
-    Anlık yatırım: 32 Milyon Dolar(%92)

Yazı bana ait olmuş olup Steemit kullananların upvote vermeleri rica olunur Smiley

https://steemit.com/blockhain/@drogbacrash/shivom-duenyanin-en-bueyuek-blockchain-oezellikli-dijital-genom-deposu
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714652847
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714652847
Reply with quote  #2

1714652847
Report to moderator
1714652847
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714652847
Reply with quote  #2

1714652847
Report to moderator
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 26, 2018, 06:02:10 PM

Shivom son zamanlarda dikkat çeken bir proje. Aldığı yatırım da bunun göstergesi. Resmen "geleceğe yatırım"lık bir proje. Ekip falan da çok iyi. Güzel bi komünite de toplandı. Muhtemelen iyi getiri sağlayacak.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
April 26, 2018, 06:11:36 PM

Şu belirsiz ortamda bile baya sağlam para toplayan bir ico oldu Shivom imzasına katılan arkadaşları da görüyoruz umarız iyi yerlere gelir
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 26, 2018, 06:18:01 PM

Topladığı sağlam yatırımla son zamanlarda beni yine şaşırtan projelerden biri, bu kadar tahmin etmezdim ne yalan söyleyeyim. İlgili arkadaşları mutlu etmiştir diye düşünüyorum Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kadirmon
Member
**

Activity: 75
Merit: 10

View Profile
April 26, 2018, 07:28:22 PM

boyle belirsiz bi piyasada 33m dolar para toplamalari buyuk bir basari. cok saglam olacaklarini dusunuyorum. umarim yanilmam. bountysine girdim.
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 26, 2018, 08:11:27 PM

Shivomun content kampanyasına girdim steemitte yazdım bende. Sağlam bir proje gibi duruyor. Gerçekten bu ortamda çok iyi para topladı. Umarım güzel kazançlar bırakır

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
yns1903
Member
**

Activity: 756

View Profile WWW
April 26, 2018, 10:06:01 PM

Gerçekten kaliteli bir proje. Zaten aldığı yatırım miktarı da belli. Hardcap hayırlı olsun diyelim. Daha presale bitmeden hardcap yapacaklar sanırım.

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 26, 2018, 10:24:28 PM

Sonunda iyi bir imza kampanyası tutturdum sanırım. KYC isteniyor yazıyor bounty başlığında ama pasaport gerekli mi KYC için acaba bilgisi olan var mı? Pasaportum var ama 2014 de bitmiş süresi sanırım onu kabul etmezler.
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
April 26, 2018, 10:55:11 PM

İyi para toplamışlar bunlarda imzasına giricektim bununda abi bin kişi falan var nerdeyse acayip kalabalık bi imzaları var ama iyi verebilir herkes stake almıyor sanırım ordakilerin
ugur2222
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 26, 2018, 11:03:16 PM

Sonunda iyi bir imza kampanyası tutturdum sanırım. KYC isteniyor yazıyor bounty başlığında ama pasaport gerekli mi KYC için acaba bilgisi olan var mı? Pasaportum var ama 2014 de bitmiş süresi sanırım onu kabul etmezler.

bende bounty yaptm shivom için haftalardır uğraşıyorum KYC de pasaport muhabbeti var. Şimdi bende pasaport yok napcaz bende bilmiyorum . Bi söylentiye göre pasaportu sadece satın alanlar için istiyorlarmış . Bounty yapanlardan kimlik ehliyet kabul ediyorlarmış . İnşallah öyledir menajer cevap vermiyor.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
April 27, 2018, 05:18:55 AM

İyi miktar toplanmış bounty katılmıştım bakalım ne gelicek.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
April 27, 2018, 06:17:28 AM

Bountysini kaçırdığıma üzüldüm. Her zaman böyle sağlam projeler üretilmiyor. Açıkçası sağlık alanında gelişen projeler gördüğümde kaçırdığıma üzülüyorum. Projenin amacı insanlara sağlık konusunda kolaylık sağlayıp hızlı ve gelişmiş çözümler üretmek. Hard cap yapmak üzere olması da ekstrası. Kapmanyasına katılanlar için büyük şans.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
April 27, 2018, 07:24:37 AM

Henüz yeteri kadar araştırma yapmadım ama okuduklarım heycanlanmak için yeterli ekibi de incelemek lazım. Bütün bunları göz önünde bulundurmak için detaylı bir araştırma gerekli. İddia ettikleri şeyler gerçekten de ses getirecek şeyler.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 27, 2018, 07:40:44 AM

İyi bir yatırım toplandı zaten, bu dönemde bu kadar para toplamak şaşırttı beni açıkcası ama iyi bir proje bakalım ne çapta başarı elde edecekler.
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
April 27, 2018, 07:48:45 AM

bence de çok sağlam bir proje bende bounty programına katıldım ama blog yazmak nasip olmadı türkçe kabul ediyordu blogu umarım kısa zamanda uluslararası borsada yerini alır

kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 27, 2018, 09:04:49 AM

blog olarak yazıp incelediğim projelerden birisi. Ekip son derece ciddi ve tecrübeli kişilerden oluşmuş. 20 yılı aşkın R&D tecrübeli bir CEO'su var. hastalık oluşturan genlerin hastalıkların çözümünde de rol oynaması gerektiğini bu sebeple paylaşılacak olan gen kodlarının yatırımcısına da kazanç sağlayacağı ve bu kodların incelenerek hastalıkların çözümünde kullanılacağı görüşündeler. Umarım başarılı olurlar
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
April 27, 2018, 09:16:06 AM

Bu kadar yüksek yatırım alacağını hiç tahmin etmiyordum. Hemde piyasanın en kötü olduğu durumda. Birde yüksek hacimli bir borsayla anlaşırlarsa süper olur

earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 27, 2018, 10:25:50 AM

Çıktığı zaman whitepaper ını merak edip okumuştum. Çok ilginç bir proje gerçekten. Ama hala kafamda soru işaretleri var.  YAni scam olabilir mi diye. Çünkü vadettikleri yeniliği yapmaları kolay değil. beklemek lazım. İyi de satış yapmışlar. görelim ne çıkıcak.
fodoyr565
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
April 27, 2018, 12:12:21 PM

baya ilginç bir projeye benziyor ama insanların gen bilgilerini paylaşma konusunda ne kadar gönüllü olacaklarını kestiremiyorum. Diğerlerinden farklı bir proje
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 27, 2018, 12:15:18 PM

Shivom gerçekten çok iyi yatırım toplamayı başardı, ölü bir piyasada dahi, isimlerini de çok iyi duyurdular, Amazix gibi bir kampanya yöneticileri tarafından kampanyanın yönetilmesinin de etkili olduğunu düşünüyorum, bundan sonrası borsalara girdiğinde ne yapabileceğini izlemek olacak.

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: