Bitcoin Forum
June 15, 2024, 11:31:50 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Shivom: Dünyanın En Büyük Blockchain Özellikli Dijital Genom Deposu  (Read 1927 times)
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
May 22, 2018, 10:08:55 PM

Dagıtım yarın başlıcakmış diye duydum telegram gruplarından umarım bi aksilik cıkmaz dagıtımda yada ertelenmez iyi bir proje oldugunu düşünüyorum ilerde degerlenceginide düşünüyorum
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
May 22, 2018, 10:25:12 PM

Ben airdrop alert üzerinden girdim airdropa ordan mail geldi bana icosidden kyc yi yaptım ama oraya işler mi nasıl olur ?
maximhkn
Newbie
*

Activity: 364
Merit: 0

View Profile
May 24, 2018, 01:30:39 PM

Bounty deki tokenleri adreslere göndermişler bakabilirsiniz...
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
May 24, 2018, 01:41:38 PM

Bounty deki tokenleri adreslere göndermişler bakabilirsiniz...

Bana da gelmiş. Bravo valla çok hızlılar. Ins gibi önce icoya girenlere verip borsaya açılıp, bir ay sonra da gönderebilirlerdi.

devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
May 24, 2018, 03:24:06 PM

kaç para için gonderdiniz kimlikleri?
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
May 24, 2018, 06:10:41 PM

shivom artık piyasadaki etkinliğini biz yatırımcılara iyice hisettiriyor büyük potansiyelli projelerden birine aracılık ediyor gelecek için güzel.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 24, 2018, 07:46:27 PM

Shivom gerçekten güzel bir hype yakaladı ve çok başarılı bir marketing sergilediler umarım böyle devam eder ve büyük borsalara girip projeyi daha yükseklere taşırlar.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
May 24, 2018, 08:24:24 PM

Ben bu işten hiçbişey anlamadım ki. Airdropalert airdrop yaptı, ref kastık falan. Sonra airdropalert'ten kyc maili geldi onu da yaptık. Şimdi de shivom'a üye olacakmış falan yazmışsınız. Onu da olduk panelde token sıfır görünüyor. Devreler komple yandı bende..
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
May 25, 2018, 12:38:44 AM

Ben bu işten hiçbişey anlamadım ki. Airdropalert airdrop yaptı, ref kastık falan. Sonra airdropalert'ten kyc maili geldi onu da yaptık. Şimdi de shivom'a üye olacakmış falan yazmışsınız. Onu da olduk panelde token sıfır görünüyor. Devreler komple yandı bende..

Hocam dasboard üzerinde 0 yazmasına aldanmayın. Herkeste sıfır yazıyor. Önemli olan Spreadsheet üzerindeki mail adresi KYC yapılan mail adresinin aynı olması. Airdrop için belki de gönderim olmamış olabilir, bugün yarın size de gelir
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
May 25, 2018, 03:20:41 AM

Sağlık alanında kullanılmak üzere çıkarılmış en iyi projelerden biri gibi görünüyor. Gelecekte ne kadar tercih edilir, bunu ekibin yapacağı anlaşmalar ve çalışmaları belirler tabi. İyi çalışırsalar başarılı olabilirler.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 25, 2018, 05:07:02 AM

ICO ları oldu galiba bunların iyi para topladılardı diye hatrlıyorum ne zaman çıkarlar borsaya tam bilmiyorum ama şuan piyasada tekler
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
May 25, 2018, 01:53:24 PM

Hocam dasboard üzerinde 0 yazmasına aldanmayın. Herkeste sıfır yazıyor. Önemli olan Spreadsheet üzerindeki mail adresi KYC yapılan mail adresinin aynı olması. Airdrop için belki de gönderim olmamış olabilir, bugün yarın size de gelir

Airdropalertten yaptığımız kyc yeterli mi? Öteki site fatura mı bir türlü kabul etmediği için yapamadım kyc orda.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 26, 2018, 05:22:48 AM

Bir borsa haberi ya da söylentisi yok değil mi? Etherdelta ya da forkdelta'da vardır muhtemelen. Idex'te de yakında görürüz. Ico fiyatının altında piyasaya çıkacağını düşünüyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 26, 2018, 06:18:41 AM

Bir borsa haberi ya da söylentisi yok değil mi? Etherdelta ya da forkdelta'da vardır muhtemelen. Idex'te de yakında görürüz. Ico fiyatının altında piyasaya çıkacağını düşünüyorum.

BU piyasa şartlarında farklı beklentide olmamak gerekiyor zaten, bana kalırsa bu kadar sert bir pazarda borsaya girmesinler bile. Direk öldürürler fiyatı
sikko
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 26, 2018, 07:31:54 AM

çok iyi bir takımı var ve son dönemlerde çok popüler ve bunun karşılığını alıyorlar almaya da devam edecekler ayrıca projeleri de öyle boş değil bence ucundan köşesinden tumak lazım
fikoley
Jr. Member
*

Activity: 139
Merit: 1

View Profile
May 26, 2018, 07:43:55 AM

Kötü sayılabilecek bir zamanda piyasaya çıkmasına rağmen güzel iş çıkardılar. Bounty den alıp satanlardan biraz yakalamak gerek.

■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ■  Blackjack.fun ■  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■
Bitcoin - Litecoin - Dash
https://blackjack.fun
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
May 26, 2018, 10:54:18 AM

Henüz hiçbir borsaya çıkmadılar sanırım, insanlara dağıtıyorlar ama satılacak biyer yok aslında böyle yapmaları daha akıllıca piyasa düzelene kadar bir süre böyle tutsalar sonra güzel bir borsayla anlaşırsa iyi fiyattan çıkabilir.
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
May 26, 2018, 11:20:58 AM

Shivom hardcap yaptı hızlı şekilde dedim hızlıca kendilerini bir borsaya da atarlar ama bekleneni veremediler şu an haziranda atılımlar bekliyorum

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
May 26, 2018, 03:13:11 PM

Bountysinde millete kan kusturdu resmen. Önce KYC istediler, bunun için sistemlerine üye olundu. KYC zor da olsa onaylandı. Sonra, ETH adresinin sisteme eklenmesini istediler.
Geç kalanlar için yeni bir form doldurulması gerektiğini söylediler. Enteresan.

thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
May 26, 2018, 06:12:45 PM

Hala idexte bile yoklar çok ilginç değil mi neden borsaya çıkmıyorlar acaba, belki kötü piyasada çıkıp sert dump yemek istemiyordur takım ondan da olabilir ama yine de en azından forkdelta idexe çıkar diye düşünüyordum.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: