Bitcoin Forum
April 24, 2024, 11:16:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: Çöplük Cüzdanlılar!!  (Read 2747 times)
Kirmizii
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile WWW
July 31, 2018, 03:05:56 PM

Ben de aynı durumdayım. Başladığımda ettiğim zararı al sat yaparak kurtaramayınca bounty ve airdroplara umut bağladım yalnız onlar da aynı şekilde çöp oldular
1714000614
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714000614
Reply with quote  #2

1714000614
Report to moderator
1714000614
Hero Member
*

Ignore
1714000614
Reply with quote  #2

1714000614
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714000614
Hero Member
*

Ignore
1714000614
Reply with quote  #2

1714000614
Report to moderator
warbit
Jr. Member
*

Activity: 133
Merit: 1

View Profile
August 02, 2018, 11:59:02 AM

google formlarından eskisi gibi gönderen yok. nadir geliyor. hani gelende birşey olsa. işte havven airdrop 18 tane gönderdiler. taş patlasa 20 dolarlık değere ulaştı. sonra cüzdan çalındı diyerek değiştirdiler tokeni. böyle riskler de var. airdrop gönderme garantisi veren siteler var onlar bir bakın.

Valla hocam o garanti dediğin siteler olarak hangileri kastediyorsun bilmiyorum ama ben ilk açıldığı günden itibaren tokendrops airdroplarına giriyorum. 3 ay oldu sanırım. Hala gelen giden birşey yok. Bana kalırsa onlar asıl en büyük üçkağıt. Adamlar bir tek yeni airdrop paylaşmak için giriyorlar siteye. Telegramdan adminlerine sorsam hangi öairdroplar var biliyomusun diye cevap veremez. Gerek bounty olsun gerek airdrop adamların işleri hep yarım.

Bu konuda benim gibi düşünen birini görmek sevindirdi mi desem üzdü mü desem bilemedim. Tokendrops  bende 3-4 aydır takipteyim. İlk zamanlar getirisi nedir bilmediğim için baya zaman harcadım günlük kontrol yaptım, sonra bu yaz tatilinin başında takip etmeyi bıraktım. Geçenlerde hesabıma girdim airdrop geçmişimde 1000$ değerinde token var kazandığım ama eth adresime baktığımda ne tesadüfse kazandığım tokenlerden gelenler 20$ bile etmiyor. Sanırım projeyi yönetenler istedikleri verimi alamadılar veya bekledikleri sonuca ulaşamayınca onlarda bizim gibi bıraktı öylesine takılıyorlar artık
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
August 04, 2018, 04:09:34 PM

Ben de kendimi bu listeye yazmak istiyorum repux gibi projelerle cüzdanımız cöplük oldu çöpleri dönüştürmeyi de bilmiyoruz öylece bekliyoruz
Bugraaydin
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
August 04, 2018, 07:56:09 PM

Piyasada para oldugu farkedilince sacma bountyler sacma icolar cikti. Kimisi reklam kimisi para kazanmak icin ama bazilari da gercekten kaliteli. Piyasa bu anlamda karisti. Oyle olunca cuzdanlar copluk hale geldi. Cok arastirmak lazim bir bountye airdropa veya icoya katilmadan once
baronofficiall2
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
August 04, 2018, 09:59:10 PM

2 cüzdan kullanmak en mantıklısı, bütün airdroplara bountylere A cüzdanını giriyorum, değerli olanlari veya olabilecekleri B cuzdanina transfer ediyorum çöpler A cüzdan da kalmaya devam ediyor .d
ceterissss
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 4

View Profile
August 04, 2018, 10:57:55 PM

Tarla aldınız 10 20 yıl geçtiğinde üzerinde binada olabilir ot çöpte.Kripto bountylerde öyle sen tarlanı al ve zamana bırak.
buietaw
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
August 07, 2018, 10:46:26 PM

Tarla aldınız 10 20 yıl geçtiğinde üzerinde binada olabilir ot çöpte.Kripto bountylerde öyle sen tarlanı al ve zamana bırak.

Valla arkadaşa aynen katılıyorum. Üstelik bu alımlar airdrop bounty ile olunca daha da iyi oluyor.

█ █                 TheFeniks     │    New Fair App                 █ █
|   LightPaper   |      TWITTER     |     BSCSCAN    |
 We are building a completely decentralized, user-oriented, new social platform. We will use the power we get from the community for the community again.  
aly
Full Member

Activity: 312
Merit: 103

Beşiktaş.

View Profile
August 09, 2018, 02:06:51 PM

Airdrop/Bounthy işinde çöp olmaz. Gelsin, dursun ileride lazım olur.

Bu noktada tavsiyem 5-10 token verip, 10$-50$-100$ gibi belirtilen fiyatlar yerine daha ziyade projesine güvendiğiniz yüksek adetli token veren kampanyalara girmeniz yönünde.

Özellikle ICO değerleme sitelerinde ufak bir araştırma yaparsanız isabet oranınız daha da artacaktır. Bu şekilde girilen projelerden halen ve ileride ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Evde oturup dizi izlemek yerine, iki-üç airdrop katılımı yapmak kimseye bişe kaybettirmez Grin
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
August 11, 2018, 10:53:04 AM

Bugun copluk olarak gorulen airdrop veya bounty tokenleri birkac yil sonra size onemli kazanclar saglayabilir. Bu nedenle kenarda durmasinda zarar yok bakarsiniz hic beklemediginiz bir zamanda piyango gibi karsiniza cikiverir. Fazla vakit harcamasakda airdroplar kenarda durmali. Bir cesit gelecege yatirim gibi dusun ve unutun
papationisa
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2018, 12:15:05 AM

benim cüzdanımada 30 tane coin geldi ama her biri 1 dolar ve aşağı seviyede
fbmania19
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
August 26, 2018, 12:30:00 AM

Ağzına kadar çöplük doldu cüzdan valla degerlenecek biseyde yok o kadar uğraşıp durduk
spawn44
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
September 02, 2018, 08:57:10 AM

Aslında şuan için çöplük. İlerde ne olacağı hiç belli olmaz. Neticede kripto para birimlerinde bunun örneği çok. Zamanında alıpta kenara atılan birçok coin binlerce kat arttı. Bunu unutmamak lazım...
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
September 02, 2018, 09:55:37 AM

Arkadaşlar, son üç aydır yüzlerce airdrop ve onlarca bounty'e katıldım. Lakin katıldıklarımdan ya token gelmiyor, gelenlerin hepsi ya direk çöp çıkıyor ya da yavaş yavaş çöp olma yolunda ilerliyor.

Artık boşa kürek çektiğimi  ve gün geçtikçe bounty piyasalarının ya da altcoin piyasalarının bitmeye başladığını düşünmeye başlıyorum. Bu dünyada çok bir geçmişim yok belki çoğunuzdan da yeniyimdir lakin ne yapmam gerektiği konusunda sizlere danışmak istedim.

Eskiden sadece airdropla bile şuan ki bounty'lerden gelenlerden fazla geliyormuş, eskiden bir bountyden 3k dolar kazanılıyormuş vs. konularını duymak için açmadım sadece benim gibi yeni sayılabilecek kişilere tavsiyeleriniz neler olur onu öğrenmek istiyorum.

Ben mi bounty seçemiyorum yoksa gerçekten piyasalar geldiği nokta bu kadar içler acısı mı?

Oldukça zaman geçmiş acaba girdiğiniz bountyler ile alakalı son durum nedir? Para eden herhangi bir şey oldu mu benim son dönem girdiğim tic, kwatt, bwt dışında pek bir şey yok.
fbmania
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
September 02, 2018, 11:20:26 AM

Amaann valla biri denk gelsin artık aynı durumdayım her yer çöplük oldu hydro yüksek kaçırdım nasıl kaçtı bende bilmiyorum oysaki telegrama falan katılmıştım ah ah
rumblesix (OP)
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
September 03, 2018, 11:56:58 AM

Arkadaşlar, son üç aydır yüzlerce airdrop ve onlarca bounty'e katıldım. Lakin katıldıklarımdan ya token gelmiyor, gelenlerin hepsi ya direk çöp çıkıyor ya da yavaş yavaş çöp olma yolunda ilerliyor.

Artık boşa kürek çektiğimi  ve gün geçtikçe bounty piyasalarının ya da altcoin piyasalarının bitmeye başladığını düşünmeye başlıyorum. Bu dünyada çok bir geçmişim yok belki çoğunuzdan da yeniyimdir lakin ne yapmam gerektiği konusunda sizlere danışmak istedim.

Eskiden sadece airdropla bile şuan ki bounty'lerden gelenlerden fazla geliyormuş, eskiden bir bountyden 3k dolar kazanılıyormuş vs. konularını duymak için açmadım sadece benim gibi yeni sayılabilecek kişilere tavsiyeleriniz neler olur onu öğrenmek istiyorum.

Ben mi bounty seçemiyorum yoksa gerçekten piyasalar geldiği nokta bu kadar içler acısı mı?

Oldukça zaman geçmiş acaba girdiğiniz bountyler ile alakalı son durum nedir? Para eden herhangi bir şey oldu mu benim son dönem girdiğim tic, kwatt, bwt dışında pek bir şey yok.

Valla bende de Shivom ve Bittwatt dışında çöplük dolu. Girdiğim bountylerin %80'i aylar olmasına rağmen daha borsaya girmedi. Gireceğinide pek düşünmüyorum. O yüzden bu işler tamamen şans işi. İncelemek araştırmak bir yere kadar. Adamlar borsaya girmeyince istediğin kadar araştır ne farkeder.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
September 03, 2018, 03:58:09 PM

sylon'un kendisi de ceza aldı 60 gün artık bounty olayında seçicilik çok daha fazla önem kazandı, cyclean'den umudumuz var bakalım o nasıl çıkacak.
serkan7554
Member
**

Activity: 378
Merit: 21

English ↳ Turkish Translator ✓

View Profile
September 03, 2018, 06:28:05 PM

Benim de cüzdanım çöplük dolu.Hele waves airdroplar gelenler ne olacak hep muamma.Keşke şu çöpleri temizleyen -sakız parasına da olsa -komisyonsuz bir borsa yapsalar.Bunun icosu kazandırır işte:)

Çok başarılı bir düşünce bencede çok mantıklı kesin tutar bu tarz bir proje Smiley) diğer türlü boşaltmaya kalksak fee den çok zarar ederiz.
beynelmilel
Newbie
*

Activity: 146

View Profile WWW
September 03, 2018, 07:11:21 PM

Bounty ve airdrop'lar için Telegram doldu ikincisini açtım, sabırla devam ediyorum ayı döneminde. Boğa geldiğinde bunlara neler olacağı belli olmaz. Geçmişte çöp sanılan bazıları feci para kazandırdı.
strescarki
Newbie
*

Activity: 128

View Profile
September 04, 2018, 11:00:11 AM

elimde 2 cüzdan var ve ikisi aşırı derecede çöp token var her birinde 100 üzeri token var yalan yok arada bir patlama yapıyor güzel de para bırakıyor
tridim3x
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
September 04, 2018, 05:33:24 PM

Yaklaşık 66 farklı projeden token almışım 35 dolar etmiyor uğraşılmaya değer veya para eden 2 airdrop gördüm birisi hydro biriside ilk 3 4 gün içinde 94 cent e kadar çıkan btw idi Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: