Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:29:02 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Pfeffer Capital şirketinden Bitcoin ile ilgili inanılmaz tahmin..  (Read 291 times)
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
May 01, 2018, 12:04:39 AM

700.000 dolar uww hayir olamaz denilemez. Bitcoin bu! Bu yil olamasa da gunun birinde neden olmasin? Ben bu kadar kucuk birimlere bolunmuslugunun bir anlami olacagi kanisindayim. Belki biz goruruz yada cocuklarimiz gorur bilinmez..
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
May 01, 2018, 06:39:29 AM

Bırakın bu tahminleri yok uçtu kaçtı filan, yalan dolan algı yaratımları, ben piyasaya bakarım o ne ya kaç aydır dalga geçiyormuş gibi bir ileri iki geri.

turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
May 01, 2018, 07:10:16 AM

Öyle çok sallayan var ki fiyatı... Hayır belki günün birinde 700k olabilir. Ama bu söylendiği gibi kısa sürede olmayacaktır. Gerçi bunu söylerken bende o arkadaşların yaptığı yanılgıya düşüyorum sanki. Kesin olarak kimse hiç bir şey söyleyemez. McAfee gibi 1 milyon dolar olmazsa şunu yaparım, bunu yaparım, oramı yerim gibi gereksiz iddialar çok mantıksız. Bir kere dünya üzerinde en zor tahmin edilecek şey insan psikolojisi ve hareketleri. Bunun üzerine yüzlerce yıldır çalışmalar yapılıyor ve halen bir noktada buluşulabilmiş değil. Yani insanlar birden tercihlerinden vazgeçebildikleri gibi, birden oraya daha sıkı bağlanabiliyorlar. Bu noktada, Bitcoin için kullanılırlık ve talep hızla artabileceği gibi düüşebilirde, Grafikler, Piyasa analizleri, haberler artık binlerce insan kripto para işiyle uğraşıyor. Bu insanlardan birisi bile kesin şöyle olacak diyemez. Bir kaç kez arka arkaya yapılan iyi tahmin o kişinin bildiği anlamına da gelmez. Genel eğilime göre verilen kararlar sıklıkla tutacaktır zaten.

Bitcoin düşer, çıkar ama yatırımcısına (bugün için söylüyorum çok uzun vade için bir şey diyemem) kazandırır. Çünkü sistemden para kazanabilecek çok aktör var. Bunlar öyle bahsedildiği gibi 100$'a düşmesine izin vermezler. Yine de herkes kendi araştırmasını yaparsa daha net olur.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 01, 2018, 04:59:35 PM

Biri 700.000, diğeri de 100 dediğine göre bu iki dehanın(!) ortalamasını alabiliriz. Bitcoin kesin 350.050 dolara olacak, yani galiba, olmadı 40.000, hadi bilemedin 5.000, o da olmadı 80.000  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
May 01, 2018, 07:26:10 PM

Bitcoinle yaşayan insanlar bitcoininle inanılmazların başarıldığını görmüşlerdir ve bitcoin için 700 000 dolar olacak denildiğinde bitcoin ile yaşayan kesimin bu rakama olumsuz ve ulaşılmaz bakacağını sanmıyorum , çünkü yaşanılan tecrübeler geleceğe işık tutar ve bitcoin ile gelecek de aydınlık görünüyor.
argurbuz
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
May 01, 2018, 07:27:11 PM

Bu tahminler az preeffer capital bey daha fazla tahmin etmeniz lazım  şöyle 10 milyon dolar filan herhalde seneyede bunu derler 10 milyon dolar bekliyoruz diye hiç şaşırmam.

aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 02, 2018, 11:57:27 AM

100 dolar diyen var 700 bin dolar diyen var.kimsenin ağzı torba değilki büzesin.ben her fikre saygılıyım.okurum dinlerim ama haretlerimi kendi doğrularım üzerinden şekillendiririm.atalarımız ne demiş her koyun kendi bacağından asılır.ayrıca iyi olursa allahtan kötü olursa kuldan Smiley)

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
frankiemalton
Member
**

View Profile
May 02, 2018, 12:31:16 PM

Bİr yatırımcı olarak, bu noktada bizi en çok ilgilendiren şey, Bitcoin’in kimsenin egemen olamayacağı bir para birimi olmasıdır. Makalenin tamamını okursanız tam bir İngiliz stratejisi, dedikleri gibi “Buy the ticket, take the ride.”
FinancierNt
Newbie
*

Activity: 100
Merit: 0

View Profile
May 02, 2018, 12:33:00 PM

Üfürük olduğunu düşünüyprum açıkcası. Hangi indikatör bunu söylüyormuş. Neye dayanarak bunu söylüyor. Bu tarz haberler o kadar çok çıkıyor ki. Boş atıp dolu çekmek hedefleri
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
May 02, 2018, 01:33:25 PM

Uzun vadede 700.000 dolar bana biraz muhtemel gelse de kısa vadede 90.000 dolar beklentisini gerçekçi bulmuyorum.
Ağzı olan konuşuyor herkes bir tahminde bulunuyor, zaman bakalım ne gösterecek.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
May 02, 2018, 06:37:10 PM

Tabiki bunlar tahmin. Zaten bu piyasanın özelliği değil mi, limitsizlik. Ehhhh işte tahminlerde de aynı çizgiyi devam ettiriyor.

coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
May 02, 2018, 07:16:12 PM

700 bin dolar gibi bir meblağ yakın zaman için fazla abartılı bir tahmin olmuş. Ben öyle bir şeye ihtimal vermiyorum. Öte yandan 100 dolara düşme olasılığının daha fazla olduğuna inanmıyorum.
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:46:12 PM

Sadece spekulasyon yaratmak amacli ortaya atilmis desteksiz bir sallamadan baska birsey degil bence.

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
May 02, 2018, 08:22:41 PM

John Pfeffer’de bir kısım yatırımcının beklentilerini destekleyecek şekilde Bitcoine çok yüksek değer biçmiş. Krndi haline bırakılsa elbette bu fiyatlar hayal değil ancak bu fiyatlara gelene kadar piyasa onlarca kez manipüle edilir.
karl.bomonti
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
May 02, 2018, 08:25:10 PM

Umarim gerceklesir ama bahsedilen degerler basit degerler degil. Daha fazla sicak paranin piyasaya girmesi gerekiyor hemde cok daha fazla.
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
May 02, 2018, 08:29:12 PM

Kripto para piyasasında herşey her değer olabilir kimse olmaz demez ancak biraz da sakin beklentiler yapmak gerekiyor, 1mio'luk bir değer çok suni bir olumlama yapmak olur. Daha yakın zamanda ulaşılacak hedefler vermek daha gerçekçi ve yapıcı olur diye düşünüyorum.

SRDT
Member
**

Activity: 123

View Profile
May 02, 2018, 08:33:27 PM

herhalde adamlar hesaplamaları yaparken bir sıfırı yanlışlıkla koydular böyle bir rakamlar olağan dışı ve çok yüksek olur imkansız demek bile imkansız
hrsyrk
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
May 02, 2018, 10:15:32 PM

sanki biz bitcoin aldık ama yüksekten.zarar etmeyelim diye böyle bir haber yapıyoruz ki yükselince satacağız Cheesy kimseye inanmıyorum..
dammedonut
Full Member

Merit: 100

View Profile
May 02, 2018, 10:40:30 PM

1 Milyon dolardan daha insaflı olmuş  Grin Sürekli tahminler tahminler tahminler... Günü gününe değerlendirsek daha iyi. Bitcoin kendini 50'ye de katlayabilir 50 kat değer de kaybedebilir. Bunun farkında olarak hareket etmek lazım.

pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
May 03, 2018, 01:08:25 AM

bitcoinin durumunu etkileyecek bir çok etmen var  , devletlerin tutumu , günlük hayatta kullanımı , enerji tüketimi , transfer ücretleri, transfer süreleri . ilerde ne olacağını kestirmek güç büyük bir düşüşte olabilir , 10 katına da çıkabilir . ama 700 bin dolar çok yüksek bir tahmin .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: