Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:46:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Neo İco'su: Spotcoin  (Read 1221 times)
enfarktus (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 01, 2018, 04:19:57 PM

Spotcoin, Kasım 2016 yılında Karadeniz bölgesinde tezgahüstü piyasalarda işlem yapmak amacıyla faaliyete başlayan bir şirket. Bilmeyeneler için tezgahüstü piyasa’yı açıklamak gerekirse, Türkiye’de kapalıçarşı efektif piyasası, serbest altın piyasası, bankalararası TL, repo, tahvil ve döviz piyasaları ile serbest döviz piyasası da tezgahüstü piyasalara örnek olarak gösterilebilir. Spotcoin, piyasadaki yaklaşık iki yıllık deneyimini Blockchain’in şeffaf ve güvenilir altyapısına taşıyarak, hedeflerini bir adım ileriye taşıyarak kurumsal yatırımcılara, tüccarlara, madencilere, profesyonel ve perakende tüccarlara hizmet verme amacı taşıyor.

Token satışı bugün başladı ve 1 Hazirana kadar devam edecek. Spotcoin'in Türkçe tanıtım yazısını buradan okuyabilirsiniz: http://icolar.net/spotcoin-ico/
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715323595
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715323595
Reply with quote  #2

1715323595
Report to moderator
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
May 01, 2018, 10:42:29 PM

paylaşım için teşekkürler. Ben projenin iş yapacağını düşünmekteyim ama gelecekte neler olacağını bilemeyiz tabiki ama takibe aldığım bir proje. Sizinde açıklamalarınız işimede yaradı
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
May 01, 2018, 10:47:33 PM

Valla neden olmasın diyenleri duyar gibiyim ve beklemedeyim tam olarak değişik bir proje denebilir diğerelerinden bi tık farklı oldugunu düşünüyorum sansı yaver giderse tutunur
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 01, 2018, 10:48:54 PM

ekip olarak güçlü bir ekibe sahip.Neo dan çıkması ayrıca bir avantaj sağlar.Karadeniz denince Türk projesi sandım ama değilmiş.Bizimde güçlü proje ve ekiple Neo'da coin satışı çıkarsa işte o zaman gururlanma şansımız olur.Güvenle bir Türk projesine yatırım yapmanın mutluluğunu yaşarız.O günleri görme dileği ile.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
May 01, 2018, 10:52:00 PM

Bu coin hakkında hiçbir fikrim yoktu ve ilk kez şimdi filir sahibi oldum. Bilgilendirme için teşekkürler, biraz daha fikir sahibi olabilmek için araştırma yapmakta fayda var. İyi bir projeyse değerlendirmek lazım.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
May 01, 2018, 11:37:03 PM

Bir Neo icosu olması dahi, bu günlerde bir iconun diğerlerinin bir adım önüne geçmesine vesile oluyor. Proje başarılı olacak gibi görünüyor, bekleyip, görflim.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 11:39:00 PM

Türk projesi ise uzak durun scam çıkma ihtimali çok yüksek alayı parayı toplayıp gidiyor maldivlerde tatil yapıyolar sonra girmeyin ytd
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 02, 2018, 01:59:54 AM

İlginç bir projeymis gerçekten. Daha önce aynı özelliklerde bir proje yoktu diye biliyorum. Karadeniz çevresindeki tüm ülkelerin para birimlerini de destekleyeceklerini söylemişler. Burada önemli nokta neo tabanlı token kullanan bir ico olması.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 02, 2018, 06:21:27 AM

Neo projesi olduğu için 2x yapabilir ama ötesi zor.

Arkadaşlar Bitcoin, Ethereum ya da Litecoin bunlardan bir tanesi Karadeniz bölgesinde spotcularda vs kullanılma ihtimali var mı? O zaman insanlar neden Spotcoin gibi tokenı kullanmak istesin. Gerçek hayata entegrasyonu çok zor olduğu için ilk bir sıçrama yapsa bile sonrasında fiyatı mutlaka düşecektir.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 02, 2018, 07:13:23 AM

Yine diğer icolar gibi fikir satıyorlar. Gerçekleştirebileceklerini sanmıyorum. Aslında proje olarak güzel de dedikleri bölgede uygulayabilecekler mi orası muallak

medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
May 02, 2018, 07:53:42 AM

bunlar goblin bountyleri ve twitter gibi sosyal medya bountylerine girmek istiyorsanız kesinlikle profilinize follow back gibi şeyler yazmayın ben böyle 3 tane neo tabanlı goblin bountylerine girdim 3 ünden de profilimde follow to follow yazıyor diye banladılar bide kaydolurken neo adresi istemiyorlar neymiş bounty bitince topluycaklarmış niye kardeşim demezlermi?

Renovatioo
Member
**

Activity: 159

View Profile
May 02, 2018, 12:57:50 PM

Türk projesi ise uzak durun scam çıkma ihtimali çok yüksek alayı parayı toplayıp gidiyor maldivlerde tatil yapıyolar sonra girmeyin ytd
Hocam bu nasıl bi önyargı, nasıl bir cümle "türk projesi ise uzak durun, scam çıkma ihtimali çok yüksek" gerçekten bu düşüncede isen korkunç derecede vahim durum. Bu düşünceye göre türkiyeden hiç kimse ico yapmasın. Sonsuza dek adını sanını bilmediğimiz icolara yatırım yapalım.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 02, 2018, 02:32:12 PM

Hocam bu nasıl bi önyargı, nasıl bir cümle "türk projesi ise uzak durun, scam çıkma ihtimali çok yüksek" gerçekten bu düşüncede isen korkunç derecede vahim durum. Bu düşünceye göre türkiyeden hiç kimse ico yapmasın. Sonsuza dek adını sanını bilmediğimiz icolara yatırım yapalım.

Ben insanları bu konuda yargılamıyorum ama Türk projesi , milli diye ibareler duyunca tüylerim diken diken oluyor en son neco faciası vardı hatırlarsanız. Şimdi bu arkadaşlar acaba bu işlemleri TR de yapmak için lisans alacaklar mı ben onu merak ediyorum.
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
May 02, 2018, 02:56:07 PM

ICO'lara yatırım yapma taraftarı değilim ben açıkcası ama neo icoları nedense hep dikkatimi çekiyor, ethereum assetlerinin bir adım önünde oluyorlar hep
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
May 02, 2018, 03:25:24 PM

spotcoin imza kampanyasi radarima takilanlardan olmustu gectigimiz haftalarda. herifler madencilik falan da yapacagiz diyordu whitepaper da. suan turneye cikmislar sanki cesitli ulkelerde submitler duzenlemisler. hatta gectigimiz haftalarda istanbula da gelmisler. fakat basina yansimis herhangi birsey var mi yok mu aramadim. belki icoya cuzi bir miktar ayirabilirim.
enfarktus (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 02, 2018, 05:33:27 PM

Hocam okumadan yorum yapmayın lütfen, Türk projesi olduğunu nereden çıkardınız. Süleyman Demirel'in de dediği gibi "Karadeniz bir Türk gölü değildir."  Cheesy Ekip üyelerinin büyük bir kısmı Gürcistan'lı. Araştırdığıma göre de daha önce yatırım fonu işiyle uğraşan bir ekibin ürünü. Tabi Neo icosu da olsa scam çıkma ihtimali her zaman mümkündür, o da ayrı bir konu.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
May 02, 2018, 06:27:37 PM

Neo'ya icolar çıkmaya devam ediyor.Bu bayağı iyi bir şey tekrar neo fiyatı canlanacak en az 150-200 dolar olacak gibi gözüküyor.Bu yüzden neo depolamak lazım.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 02, 2018, 06:53:48 PM

Hocam okumadan yorum yapmayın lütfen, Türk projesi olduğunu nereden çıkardınız. Süleyman Demirel'in de dediği gibi "Karadeniz bir Türk gölü değildir."  Cheesy Ekip üyelerinin büyük bir kısmı Gürcistan'lı. Araştırdığıma göre de daha önce yatırım fonu işiyle uğraşan bir ekibin ürünü. Tabi Neo icosu da olsa scam çıkma ihtimali her zaman mümkündür, o da ayrı bir konu.

scam çıkacak bir proje için ekip niye sağda solda meetuplar düzenlesin? olur bu iş ama ne kadar olur ne kadar tutar bilmem.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
May 02, 2018, 07:01:51 PM

Ben de Türk projesi sanmıştım, demek değilmiş. Ayrıca neo tabanlı bir proje olması neo içinde iyi.

megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 02, 2018, 09:08:36 PM

Neo icolari son zamanlarda baya güzel işler yapıyor. Benim daha önce takip ettiğim ontology vardı. Yaklaşık 1-2 haftada mükemmel bir yükseliş gerçekleştirdi. Yani bu proje de baya iyi gibi duruyor ama işte icraat önemli olan tabiki.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: