Bitcoin Forum
May 04, 2024, 04:15:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Neo İco'su: Spotcoin  (Read 1221 times)
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 02, 2018, 09:31:33 PM

Dönen muhabbete koptum ya, Karadeniz'i duyan Türk projesi sanmış Cheesy Arkadaşlar tamam bizimkilerden scam çıktı ama her projede de öyle olacak diye bişey yok. Kendimize zararı kendimiz veriyoruz. Bu kadar önyargılı olmayın, yabancılardan da çok scam çıkan oldu.
1714839327
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714839327
Reply with quote  #2

1714839327
Report to moderator
1714839327
Hero Member
*

Ignore
1714839327
Reply with quote  #2

1714839327
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714839327
Hero Member
*

Ignore
1714839327
Reply with quote  #2

1714839327
Report to moderator
1714839327
Hero Member
*

Ignore
1714839327
Reply with quote  #2

1714839327
Report to moderator
1714839327
Hero Member
*

Ignore
1714839327
Reply with quote  #2

1714839327
Report to moderator
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 02, 2018, 09:32:45 PM

Çok yakın zamanda ağır vergi benzeri birşey gelirse bizimde tezgahüstü platormlara ihtiyacımız olacak.
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
May 02, 2018, 11:27:23 PM

Neo icolari para kazandirir evet,  bircok proje artik neo ya gecmekte.  Bunlardan bir taneside Realista.  Kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyorum.  Ico sonlarinda zaten 2 ay sonra 5x yapmasi neredeyse garanti gibi goruyorum.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
May 03, 2018, 04:44:24 AM

sanırım gürcistan üzerinden piyasaya açılıyor. Neo token olması da büyük bir avantaj.Bu aralarda neo tokenlara büyük bir rağbet var. Yatırımcısının yüzünü güldüreceğine inanıyorum
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
May 03, 2018, 06:38:24 AM

Her zaman kazandırmılar NEO tokenleride bunuda unutmamak lazım .Effect.ai neredeyse %40-50 arasında zararda yatırımcılar .

onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
May 03, 2018, 06:46:25 AM

NEO ve NEO tabanlı projelere ben her zaman ilgi duymaya devam edeceğim.
Yatırımlarımın büyük kısmını NEO'ya gerçekleştiriyorum ve bunu sürdüreceğim..

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
May 03, 2018, 06:54:56 AM

spotcoin bountysine girdim ama hesabımda follow to follow yazıyor diye goblin ekibi beni banlamış siz dikkat edin derim neo tabanlı coinlerin iş yapacağını düşünmüyorum ama bunlar ilkler olduğu için ilgi görmesi şaşırtıcı değil tabiki

enfarktus (OP)
Full Member

Merit: 152

View Profile
May 11, 2018, 05:03:03 PM

Proje ekibi işi gerçekten çok ciddiye alıyor. Bountylerde ince elemelerinden de bu durum anlaşılabiliyor. Sahte hesapları, şişirme takipçileri araştırıyorlar; aynı zamanda makale yazmışsanız kaç kişi okumuş, okuyanların trafiği nereden gelmiş hepsini inceliyorlar. Sahalarımızda görmek istediğimiz güven verici hareketler bunlar.  Grin
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 11, 2018, 07:24:43 PM

Proje ekibi işi gerçekten çok ciddiye alıyor. Bountylerde ince elemelerinden de bu durum anlaşılabiliyor. Sahte hesapları, şişirme takipçileri araştırıyorlar; aynı zamanda makale yazmışsanız kaç kişi okumuş, okuyanların trafiği nereden gelmiş hepsini inceliyorlar. Sahalarımızda görmek istediğimiz güven verici hareketler bunlar.  Grin

bounty ekibi ile spotcoin ekibi arasında bir bağ yok ama geliştiriciler bounty yönetimini ciddi bir ekibe paslamış. g0blin diye daha önce duymadığım bir ingiliz ekibi ödül programlarını yönetiyor. 2haftada bir 3 gün açık kalan raporlama için kullandıkları bir google docs yayınlıyorlar bu tarih içerisinde katılımcıların raporlarını topluyorlar.
bazen bounty manager çok iyi çıkar ekip tokatçıdır. bazen de ekip çok iyi çıkar manager çok ilgisizdir. burada 2 taraf da kendi üzerine düşeni yapıyor gibi gözüküyor bakalım ico iyi geçer umarım
SuperBird75
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
May 11, 2018, 07:35:49 PM

Neo icolarına genel olarak ilgi oluyor ve kucoin tarafından çok süre geçmeden listeleniyor.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 11, 2018, 08:44:10 PM

Dönen muhabbete koptum ya, Karadeniz'i duyan Türk projesi sanmış Cheesy Arkadaşlar tamam bizimkilerden scam çıktı ama her projede de öyle olacak diye bişey yok. Kendimize zararı kendimiz veriyoruz. Bu kadar önyargılı olmayın, yabancılardan da çok scam çıkan oldu.

hocam arkadaşlar haklı, hiç üzerlerine gitmeyin,  scam çıkmayan proje yok gibi,  bu kadar çok allah kitap deyip de, ahlakı sadece cinsellik olarak gören toplumdan da bu beklenir zaten,  hırsıza laf demeyen scam lara da bir şey demez
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
May 11, 2018, 09:06:40 PM

Sanırım Gürcülerin projesi. İstanbul'da da bir konferansa katılmışlardı. Katılmak istemiştim ama işler dolayısı ile çokta mümkün olmadı benim için. Ben şahsım adıma projeyi beğendim. Takip ediyorum. Güzel de bir airdrop kampanyası yapıyorlar. Güzel bir reklam olabilir bu Spotcoin için.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 11, 2018, 09:13:22 PM

Neo platformunda çıkması artı olarak ıcoya biraz güven veriyor.Bounty ekibininde ciddi olması bu işi sıkı tuttuklarını gösteriyor.İş yapar mı yapmaz mı bilinmez ama şu an görünen güzel ilerlediği.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
May 11, 2018, 09:15:47 PM

Piyasanın belirsizliğinden bir süredir hiç bir icoyla ilgilenmiyorum desem yeridir. Bitcoin dahi bu kadar inişli çıkışlıyken yeni projelerin piyasada ön plana çıkması zor görünüyor.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
May 11, 2018, 09:41:48 PM

En önemli artısı Neo icosu olması. Hemen beklenti yaratıyor ama bunun dışında piyasanın genel durumuna bakınca çok da bir şey beklemiyoum ister istemez.

Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 12, 2018, 07:04:55 AM

Karadeniz denince herkes türk projesi sanmış, karadeniz tabi eskiden türk gölüydü tabi, şu an değil, bu açıdan baktığınızda bu tip yakıştırmalar normal, bir de karadenizliler milliyetçi olduğu içinde bir aşinalık olabilir
enfarktus (OP)
Full Member

Merit: 152

View Profile
May 12, 2018, 11:46:07 AM

bounty ekibi ile spotcoin ekibi arasında bir bağ yok ama geliştiriciler bounty yönetimini ciddi bir ekibe paslamış. g0blin diye daha önce duymadığım bir ingiliz ekibi ödül programlarını yönetiyor. 2haftada bir 3 gün açık kalan raporlama için kullandıkları bir google docs yayınlıyorlar bu tarih içerisinde katılımcıların raporlarını topluyorlar.
bazen bounty manager çok iyi çıkar ekip tokatçıdır. bazen de ekip çok iyi çıkar manager çok ilgisizdir. burada 2 taraf da kendi üzerine düşeni yapıyor gibi gözüküyor bakalım ico iyi geçer umarım

Tamamen haklısınız, bu noktayı gözden kaçırmışım.
jedimindtriks
Member
**

Activity: 136

View Profile
May 14, 2018, 11:44:34 PM

Switcheo gördüğüm halde girmedim acaba bu nasıl bir proje olru. Neo projeleri ayuka çıkmaya başlıyor yavaş yavaş. Katılım yapmak gerekir bence. Bu sefer kaybetsemde üzülmeyeceğim bir tutrada alım yaaprım.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
May 15, 2018, 07:49:14 AM

gürcistan merkezli bir proje olması hafiften işkillendirse de sonuçta neo projesi diyerek hemen ön yargılı olmamakta fayda var. halen yatırım yapıp yapmamaya karar vermedim,biraz daha gelişmeleri takip edip, gerekirse borsaya düştükten sonra, road map ilerlemesine göre pozisyon alınabilir.
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 15, 2018, 08:32:13 AM

işin içinde neo varsa neden yatırım yapılmasın ki hepsi değerleniyor zamanla icosuna bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████