Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:06:07 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Neo İco'su: Spotcoin  (Read 1223 times)
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
June 16, 2018, 09:13:07 AM

Buna da katılmayacağım bakalım kaç katına çıkacak. Bu da birkaç kat yükselirse harbiden bütün icolarina katılmayı düşünüyorum.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
June 16, 2018, 05:12:54 PM

Son durum nedir ne kadar topladı bitti mi icoları yoksa herkes gibi bunlarda mı ico tarihini uzattılar inşallah uzatmamışlardır artık neo icolarıda çok para etmiyor önceden her  neo icosu 2x yapıyodu en az
kelbasatarak
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
June 16, 2018, 05:18:31 PM

spotcoinin pek yükseleceğini sanmıyorum 0.5€ dan satış fiyatı çok yüksek geliyor artık icolar eskisi gibi değil piyasaya çıkacağı fiyatlardan satış yapıyolarlar o yüzden yükseliş yakalayamıyor
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 16, 2018, 05:39:04 PM

spotcoini inceledim hatta tüm bounty kampanylarına katılıyorum beğendiğim bir proje özellikle karadeniz bölgesine yoğunlaşması projeyi diğerlerinden farklı kılıyor.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 16, 2018, 05:39:53 PM

Spotcoin projesinin ana düşüncesi eski finansal piyasalar ve gelişmekte olan dijital ekonomi arasındaki birleştirici köprü olmaktadır. Bununla beraber Blockchain teknolojisinde güvenilir bir dijital para birimi sağlayıcısı ve bölgesel otorite olmak için, akıllı ekonominin Karadeniz bölgesinde ve ötesinde güçlendirme, şeffaflık ve yenilikçilik yoluyla herkes için çalışmasını sağlamaktadır. Bu sayede Spotcoin atılıma Karadeniz bölgesinden başlayarak kullanıcılarına güvenirlik, bütünlük ve şeffaflık sunmaktadır.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 16, 2018, 05:40:26 PM

presale basarıyla tamamlandı.ıco tarıhını acıklamadılar daha presaleden 0,40 dolara aldık. yukardakı arkadas yukselmez demıssın ama toplam arz zaten 99 mılyon   67,5 mılyonu satılacak. temettu gelırı olacak herhafta.3 ayda bır gene olacak.arzın dusuk olması ıyı.dıgerlerı gıbı mılyar tane tokenı olmuycak. pıyasa duzelırse adam gıbı ılk 5 borsadan bırıne gırerse bence ez an 5 katı verecektır gırıste.buna olanak saglıyor bence. 2 dolar bıle olsa tanesı marketcapte dusuk bır butce olacak
Bonheur
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile WWW
June 16, 2018, 10:23:40 PM

ben de katılmadım ama neo icoları çok ilgimi çekiyor.bu proje sürekli karşıma çıktığı halde nedense öyle oturup incelemedim de. halbu ki güzel bir bounty kampanyası yaptılar.bounty tokenleri satışa başladığında alttan biraz alabilirim belki.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
June 16, 2018, 10:57:27 PM

Proje güzele benziyor. Web sitelerini ve whitepaper inceledim, çok şık, kaliteli iş çıkarmışlar. Neo'yu tercih etmeleri de ileri dönük bir adım olarak düşünüyorum. Son dönemde Neo icoları dikkat çekmeye başladı.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 17, 2018, 06:30:33 AM

Neo altyapısına sahip icolar son zamanlarda çoğalmaya başladı. Bakalım bunun sonu nasıl olacak merak ettim. Neo bile hala daha istenilen seviyede değil ki bu tokenler istenilen seviyede olsun

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 17, 2018, 07:07:43 AM

Peki cuzdanda Neo tutanlara airdrop yapacaklar mi? Malum Neo tabanlı tokenlerin en güzel reklamı bu oldu son günlerde. Nep5 token ya da coin cuzdanda ise birşeyler geliyor. En güzel örneği ontology tokeni. Neo tutanlara verdiler. O da şuan için 6$ civarı.
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
June 22, 2018, 07:09:33 PM

Spotcoin pre-ico su tamamlandı. Yakında ICO başlayacak tam tarih belli değil. Spotcoin ico fiyatı 0.5$ olacak.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 23, 2018, 02:22:22 PM

Peki cuzdanda Neo tutanlara airdrop yapacaklar mi? Malum Neo tabanlı tokenlerin en güzel reklamı bu oldu son günlerde. Nep5 token ya da coin cuzdanda ise birşeyler geliyor. En güzel örneği ontology tokeni. Neo tutanlara verdiler. O da şuan için 6$ civarı.

redpulse qlink switheo effectai gibi 6 7 cesit nep5 token holder lara form doldurmak sartiyla kisitli katilimla airdrop yaptilar. fakat suanlik genel olarak token ya da neo holder lara airdrop yapilacagi ile ilgili bir gelisme yok.
tekno
Sr. Member

Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
June 23, 2018, 02:45:13 PM

neo projelerine aşırı ilgi olmasına rağmen neo'nun fiyatıda aşırı düşüş yaşadı umarım uzun vadede kendini toparlar.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
June 23, 2018, 02:55:49 PM

redpulse qlink switheo effectai gibi 6 7 cesit nep5 token holder lara form doldurmak sartiyla kisitli katilimla airdrop yaptilar. fakat suanlik genel olarak token ya da neo holder lara airdrop yapilacagi ile ilgili bir gelisme yok.

Teşekkürler hocam cevap için. Başlık spotcoin ico su ama ben ico Lara şimdiye kadar başlangıçta hiç yatitim yapmadim. Ancak borsalara girince begendiklerimialim yaptım. Qlink redpulse yatırım yaptıklarım. Şimdide fırsat buldukça swth almaya çalışıyorum.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 23, 2018, 03:00:17 PM

Teşekkürler hocam cevap için. Başlık spotcoin ico su ama ben ico Lara şimdiye kadar başlangıçta hiç yatitim yapmadim. Ancak borsalara girince begendiklerimialim yaptım. Qlink redpulse yatırım yaptıklarım. Şimdide fırsat buldukça swth almaya çalışıyorum.
icolardan özellikle pre-icolardan çok uygun fiyattan token alınıyor fakat çoğu erc20 tokende borsaya girişlerde dump kaçınılmaz oluyor. nep5 tokenler bu yönden biraz daha şanslı.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
June 24, 2018, 03:13:23 AM

Konu yerli ve milli diye açılmadığından direkt girip okudum.  Böyle yapılanmaların artmasını diliyoruz elbette. En azından bu şekilde gerçek hedefleri olan ve belirli piyasalarda pay kapmaya çalışan tokenler oldukça gelişim hızımız ve sürekliliğimiz her zaman artacaktır.

lyfelinkinh
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 24, 2018, 12:25:20 PM

iyi de spotcoin zaten yerli ve milli değil ki Cheesy
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 24, 2018, 12:34:53 PM

Birçok altcoin gibi neo fiyatı çok düştü, o yüzden neo tabanlı altcoinleri toplamanın tam zamanı ve fırsatı gibi aslında, spotcoin bu piyasada borsaya girerse o da düşük fiyatlardan gireceği için ico da satın alamayanlar için bir fırsat olacaktır. Neo altyapısını kullanan bir çok altcoin zamanla çok iyi kazandırır diye düşünüyorum.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 24, 2018, 02:19:16 PM

spotcoin turkiyede istanbulda yeniden bir meeting duzenleyecekmis. henuz tarih konusunda bir aciklama yok fakat bu ekip oldukca fazla sayida kisiye hitap etti kacinci meetup oldu bilmiyorum sanki secim mitingi yapiyor gibi ulke ulke geziyorlar
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
June 24, 2018, 03:27:03 PM

Neo nun ılk cıkardıkları ıcolar baya bı ıyı kazandırdı ama sonrası malum hepsı soft cap bıle yapamıyor bırde piyasanın durumu ele alınırsa pek bişe olacagını sanmıyorum
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: